نمایندگیجلفا

تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا | تعویض موتور یخچال و لباسشویی

با شروع فصل گرما یکی از تجهیزاتی که در بیشتر خانه‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد کولر آبی می‌ باشد. جهت نصب کولر آبی باید مراحلی سپری شود و این کار به درستی و به صورت اصولی انجام گردد در غیر این صورت این دستگاه کارایی لازم را نخواهد داشت. چنانچه تمایل دارید که کولر آبی شما به صورت کاملاً اصولی و توسط افراد حرفه‌ ای و کاردان نصب شود تا بعدها برای آن مشکلی رخ ندهد، این مژده را به شما می‌ دهیم که مرکز خدماتی آی بک امداد با دارا بودن تکنسین‌ ها و کارشناسان زبده و ماهر آماده ارائه خدمات در زمینه نصب، تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا و شهرهای اطراف می‌ باشد. جهت نصب کولر آبی در می‌ توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید و یا با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و منتظر اعزام نصاب بمانید.

انتخاب محلی مناسب جهت نصب کولر آبی

با در نظر گرفتن یک محل مناسب می‌ توانید مطمئن باشید که در آینده برای کولر شما مشکلی به وجود نخواهد آمد. محلی که جهت نصب کولر آبی اختصاص می‌ یابد حتماً باید تراز باشد. تراز بودن کولر باعث افزایش کارکرد و قدرت سرمایشی دستگاه شده و در آن بسیار مؤثر و تأثیر گذار است. علاوه بر آن قرار گرفتن کولر آبی باید طوری باشد که از جمع شدن آب در یک طرف کولر جلوگیری شود. کولر آبی حتماً باید روی پایه‌ ای قرار داده شود که این پایه می‌ تواند به ایستایی و ثبات دستگاه کمک کند. ارتفاع پایه از زمین باید حدوداً ۳۰ سانتیمتر فاصله داشته باشد.

نصب پوشال کولر آبی در بخشایش با آی بک امداد

نصب پوشال و دریچه توزیع هوا یکی دیگر از مواردی است که در نصب کولر آبی باید انجام شود. نوع پوشالی که انتخاب می‌ کنید باید با ظرفیت کولر آبی هماهنگی و تناسب داشته باشد. ابتدا باید پوشال‌ ها خیس شده و پس از آن در شبکه مخصوص قرار گیرند.تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا | تعویض موتور یخچال و لباسشویی اگر خودتان قادر به انجام این کار نبودید بهتر است که با مرکز خدماتی آی بک امداد تماس گرفته و از خدمات این مجموعه بهره ببرید. کارشناسان ما در زمینه نصب کولر آبی بسیار حرفه‌ ای هستند و می‌ توانند این کار را در کوتاه‌ ترین زمان و با کیفیت بالایی برای شما انجام دهند. جهت جلوگیری از افتادن پوشال‌ ها حتماً باید از انبر دست استفاده نمایید و شبکه‌ های سیمی آن را کاملاً محکم کنید.

نصب کولر آبی با متخصصین و نصابان آی بک امداد در جلفا

چنانچه نتوانستید کولر آبی را خودتان نصب کنید و حتی پس از مطالعه مطالب مربوط به نصب کولر آبی موفق به انجام آن نشدید نگران نباشید. با انتخاب خدمات آی بک امداد نه تنها در هزینه‌ های شما صرفه‌ جویی می‌ شود بلکه وقت شما نیز به هدر نخواهد رفت. شما می‌ توانید به وب سایت آی بک امداد مراجعه کرده و به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید و یا با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و برای نصب و تعمیر کولر آبی با هر برندی که می‌ تواند شامل کولر آبی برفاب، آبسال، ارج و … باشد درخواستتان را ثبت نمایید. کارشناسان مربوط به تعمیر کولر آبی خیلی فوری به محل اعزام می‌ شوند و به نصب کولر می‌ پردازند. کلیه خدمات ارائه شده در مرکز خدماتی آی بک امداد از جمله نصب و تعمیر کولر آبی توسط سرویسکاران حرفه‌ ای انجام خواهد شد و بابت آن به شما ضمانتنامه نیز ارائه می‌ گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سراب حمام | هزینه تعمیر یخچال در سراب حمام لرستان

تعمیر کولر آبی به صورت شبانه روزی در جلفا

زمانی که کولر آبی را روشن می‌ کنید ممکن است با مشکلاتی در آن مواجه شوید. بنابراین حتماً باید از تعمیرکار و تکنسین کولر آبی بخواهید جهت رفع مشکل به شما کمک کند. مشکلات رایج که در کولر اتفاق می‌ افتد می‌ تواند شامل از کار افتادن کلید کولر، رسوب گرفتن قطعات داخلی کولر، قطعی برق، کار نکردن پمپ آب، خنک نکردن هوا و … اشاره نماییم. چنانچه این مشکلات برای کولر شما رخ داد می‌ توانید به صورت اینترنتی به وب سایت آی بک امداد مراجعه کنید و درخواست تعمیرکار نمایید و یا با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و مشکل کولر آبی خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید.

آیا سرویس دوره ای کولر آبی ضرورتی دارد؟

حتی اگر کولر شما مشکلی در کارکرد نداشته باشد بهتر است که به صورت سالانه و منظم خدمات سرویس دوره‌ ای را دریافت نمایید. سرویس کولر آبی نباید فقط در زمانی که مشکلی برای کولر به وجود آمده است انجام شود بلکه قبل از آغاز فصل گرما حتماً باید این کار انجام شده تا کولر بتواند در طول فصل تابستان عملکرد درستی داشته باشد.تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا | تعویض موتور یخچال و لباسشویی ممکن است شما از خراب شدن قطعه‌ ای در کولر آگاهی نداشته باشید اما سرویسکار پس از بررسی کولر آبی متوجه آن می‌ شود و قبل از آنکه به دیگر قطعات کولر آسیب وارد کند و یا در عملکرد آن اختلالی ایجاد نماید قطعه مورد نظر را تعمیر و یا تعویض می‌ کند. جهت دریافت خدمات سرویس دوره‌ ای می‌ توانید با مرکز آی بک امداد که در این زمینه بسیار حرفه‌ ای و ماهر است اعتماد نمایید.

هزینه سرویس کولر آبی در آی بک امداد چقدر است؟

خدمات سرویس دوره‌ ای کولر آبی و تعمیر آن گستره مختلفی دارد و متغیر می‌ باشد. برخی از کولرها فقط به تمیز کاری و شست و شو نیاز دارند ولی گاهی برخی دیگر از کولرها به تعمیر و یا تعویض موتور نیاز پیدا می‌ کنند و یا ممکن است که تسمه آن دچار پوسیدگی شده باشد و به تعویض نیاز داشته باشد. بر اساس خدماتی که در کولر آبی انجام می‌ شود هزینه تعمیر آن متفاوت است بنابراین پس از آنکه به صورت رایگان سفارش خود را در آی بک امداد ثبت کردید، متخصص به محل مورد نظر اعزام می‌ شود و پیش از آنکه سرویس را انجام دهد شما را از هزینه‌ های آن مطلع می‌ کند.

تعویض موتور یخچال دوو در جلفا توسط آی بک امداد

یکی از اقداماتی که گاهی اوقات با خراب شدن یخچال توسط سرویسکاران آی بک امداد انجام می‌ شود تعویض موتور یخچال دوو می‌ باشد. اگر چه کمپرسوری که در یخچال فریزر دوو به کار رفته کیفیت بالایی دارد اما گاهی اوقات مشکلاتی برای آن رخ خواهد داد و به دلایل مختلفی ممکن است دچار خرابی شود. به همین خاطر گاهی اوقات یخچال فریزر دوو نیاز به تعویض موتور یخچال پیدا خواهد کرد. تعویض کردن موتور یخچال کار هر کسی نیست و حتماً باید توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود. تعمیر و یا تعویض موتور یخچال دوو توسط آی بک امداد و با قطعات اصل و اورجینال انجام می‌ شود. شما کاربران عزیز نباید از این بابت نگرانی داشته باشید و با خیال آسوده کار تعمیر یخچال دوو خود را به ما بسپارید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی در مهربان | هزینه تعمیر یخچال، پکیج و لباسشویی

روش تماس با مرکز آی بک امداد برای تعویض موتور یخچال دوو در جلفا

چنانچه هر گونه ایراد و نقصی در کمپرسور یخچال دوو به وجود آمد این نکته را مد نظر قرار دهید که تعویض موتور یخچال دوو حتماً باید توسط تکنسین ماهر انجام شود. به همین خاطر بهتر است با آی بک امداد تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید. در ادامه مطلب روش برقراری ارتباط با مرکز آی بک امداد را توضیح می‌ دهیم.

  • شما کاربر عزیز می‌ توانید درخواستتان را به صورت تلفنی و یا به شکل آنلاین در آی بک امداد ثبت کنید.
  • شماره تلفن‌ های آی بک امداد ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ هستند.
  • پس از آنکه درخواست شما در آی بک امداد ثبت شد، مشخصات مربوطه برای تعمیرکار ارسال می‌ گردد.
  • با گذشت مدت زمانی کوتاه تعمیرکار با تجهیزات و قطعات مربوطه به منزل شما اعزام می‌ شود.
  • پس از تعویض کمپرسور یخچال دوو به شما فاکتور مربوطه و گارانتی خدمات تقدیم خواهد شد.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ در جلفا

تعمیر موتور ماشین لباسشویی سامسونگ از مهمترین خدمات تخصصی می‌ باشد که توسط تعمیرکاران و تکنسین‌ های آی بک امداد و در این مرکز انجام می‌ شود. موتور از مهم‌ ترین قطعات لباسشویی است و اگر به هر دلیلی عملکرد درستی نداشته باشد و خراب شود کل ماشین لباسشویی نیز تحت تأثیر آن قرار خواهد گرفت. تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا | تعویض موتور یخچال و لباسشوییچنانچه با روشن کردن ماشین لباسشویی صدایی مانند وز وز از آن به گوشتان رسید به معنی آن می‌ باشد که موتور دستگاه دچار ایرادی شده است. خراب شدن موتور با بوی خفیف سوختگی نیز همراه می‌ باشد. جهت تعمیر کردن موتور لباسشویی سامسونگ می‌ توانید از تعمیرکاران واحد خدماتی آی بک امداد کمک بخواهید.

کلام آخر

آی بک امداد با به کار گرفتن نیروی جوان و متخصص در زمینه ارائه خدمات نصب و تعمیر کولر آبی در جلفا فعالیت می‌ نماید. ما در آی بک امداد تعمیرکار و نصاب حرفه‌ ای را در زمان دلخواه شما به مکان مورد نظر فرستاده و به شما کمک خواهیم کرد تا خدمات مورد نیاز خود را در سریع‌ ترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت مناسب دریافت نمایید. نصب کولر آبی کاری حرفه‌ ای و تخصصی است و حتماً باید شخصی اقدام به انجام آن نماید که در این کار آگاهی داشته باشد. در غیر این صورت می‌ تواند کارکرد کولر آبی را با مشکلاتی مواجه کند. پس از تماس با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ منتظر اعزام نصاب بمانید.

تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر و نصب کولر آبی در جلفا، تعویض موتور یخچال و لباسشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا