قره آغاجنمایندگی

تعمیر کولر گازی قره آغاج | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر قره آغاج آذربایجان شرقی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یکی از مشکلاتی که معمولاً کاربران با آن مواجه می‌ شوند پرتاب کم باد در کولر گازی می‌ باشد. جهت تعمیر کولر گازی قره آغاج در استان آذربایجان شرقی می‌ توانید با مرکز تخصصی آی بک امداد ارتباط برقرار نمایید. آی بک امداد یکی از بهترین مراکز برای تعمیر کولر گازی قره آغاج است و می‌ تواند مشکلات مربوط به پرتاب کم باد در این دستگاه را به راحتی عیب یابی کرده و به تعمیر آن بپردازد. شما در هر ساعت از شبانه روز که متوجه شدید کولر گازی دچار ایرادی شده است می‌ توانید با آی بک امداد تماس برقرار نمایید. کارشناسان ما آماده‌ اند تا خدمات ویژه و تخصصی خود را با بهترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه دهند بنابراین با خراب شدن کولر گازی خود هیچ دغدغه‌ ای نداشته باشید و فقط کار تعمیر کولر گازی قره آغاج را به کارشناسان و تکنسین‌ های آی بک امداد بسپارید.

تعمیر کولر گازی قره آغاج و رفع مشکل پرتاب کم باد

یکی از مشکلاتی که معمولاً در کولرهای گازی رخ می‌ دهد پرتاب کم باد در دستگاه می‌ باشد. در این شرایط قدرت دستگاه بسیار کاهش پیدا می‌ کند و محیط هم خنک نمی‌ شود. جهت تعمیر کولر گازی قره آغاج و رفع این مشکل می‌ توانید از کارشناسان آی بک امداد بخواهید که دستگاه شما را بررسی کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی شنبه | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر شنبه بوشهر
  • گاهی اوقات با افزایش دادن قدرت دستگاه توسط ریموت مشکل برطرف می‌ شود اما گاهی نیز ممکن است مشاهده کنید که این کار هیچ تأثیری در میزان پرتاب باد و قدرت آن ندارد. در واقع تکنسین بررسی می‌ کند که علت این مشکل چیست و به رفع آن می‌ پردازد.
  • یکی از مهمترین عواملی که باعث کاهش پرتاب باد و قدرت آن می‌ باشد، کثیف شدن فیلتر در کولر گازی است. فیلتر کولر گازی با گذشت زمان دچار انسداد می‌ شود و گرد و غبار روی آن نشسته و گرفتگی ایجاد می‌ کند. به همین خاطر پرتاب باد خیلی پر قدرت نیست.
  • درست است که فیلتر هوا گرد و غبار را به خود جذب می‌ کند اما بعضی از آنها نیز از فیلتر عبور می‌ کنند و روی اواپراتور قرار می‌ گیرند و با گذشت زمان ضخامت این گرد و غبار خیلی افزایش پیدا می‌ کند و از جریان هوا جلوگیری می‌ نماید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در ستارخان تهران | هزینه تعمیر یخچال در ستارخان تهران

تعمیر کولر گازی قره آغاج و پیدا کردن علت اصلی پرتاب کم باد در کولر گازی حتماً باید توسط تکنسین‌ های ماهر آی بک امداد انجام شود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی قره آغاج

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی قره آغاج، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر قره آغاج آذربایجان شرقی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا