سیریزنمایندگی

تعمیر کولر گازی سیریز | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سیریز کرمان

عیب یابی دقیق کولر گازی و تعمیر کولر گازی سیریز در کمترین زمان و توسط افراد متخصص از خدمات ویژه مرکز آی بک امداد می‌ باشد. هدف اصلی آی بک امداد این است که آسایش و رفاه را برای شما کاربران عزیز فراهم کند بنابراین هر زمانی که متوجه شدید عملکرد کولر گازی در منزل شما دچار ایراد و اشکالی شده است و درست کار نمی‌ کند بدون درنگ با آی بک امداد تماس بگیرید و مشکل کولر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان تکنسین مربوطه به منزل شما مراجعه نموده و به رفع مشکلات کولر اقدام نماید.

تعمیر کولر گازی سیریز کرمان با آی بک امداد

یکی از مشکلاتی که ممکن است در تمامی کولرهای گازی رخ دهد، خنک نکردن دستگاه می‌ باشد. در این شرایط باید موارد زیر مورد بررسی قرار گیرد.

عدم تنظیمات ترموستات به صورت صحیح

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در کشاورز غربی تهران | هزینه تعمیر یخچال در کشاورز غربی تهران

نخستین علتی که می‌ تواند باعث شود کولر گازی خنکی مطبوع و دلپذیری نداشته باشد، تنظیمات ترموستات است. در این شرایط تکنسین ترموستات را بررسی می‌ کند و از سالم بودن آن مطمئن می‌ شود. همچنین تنظیمات ترموستات باید چک شده و معمولاً روی ۵ و یا ۶ درجه تنظیم شود.

کثیف شدن کندانسور

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌ شود کولر گازی نتواند به خوبی محیط را خنک کند، خراب شدن و یا کثیف شدن کندانسور می‌ باشد. تبادل گرما بر عهده کندانسور است. این قطعه می‌ تواند به کمک فن که در یونیت خارجی وجود دارد به وظیفه خود عمل نماید. چنانچه جرم و گرفتگی در کندانسور کولر گازی خیلی زیاد باشد عملکرد آن را دچار مشکل می‌ کند. این مشکل را می‌ توان با شست و شوی کامل و نظافت کوئل کندانسور برطرف نمود.

خراب شدن موتور کولر

یکی دیگر از مواردی که باعث تولید باد گرم از کولر گازی می‌ شود خراب شدن کمپرسور و یا موتور دستگاه می‌ باشد. در این صورت جهت رفع ایرادات فنی کمپرسور و تعمیر کولر گازی سیریز، تکنسین آی بک امداد باید دست به کار شده و اقدامات لازم را انجام دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال فدامی | هزینه تعمیر یخچال در شهر فدامی

محل نصب نادرست

چنانچه اندازه کولر گازی شما با متراژی که قرار است کولر آنجا را خنک کند متناسب نباشد نمی‌ تواند به خوبی عملکرد درستی داشته و محیط را خنک کند.

تعمیر کولر گازی سیریز کرمان و رفع مشکل خنک نکردن آن باید توسط افراد متبحر و مجرب آی بک امداد بررسی گردد. برای دستیابی به این خدمات با آی بک امداد ارتباط برقرار نمایید.

تعمیر کولر گازی سیریز

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی سیریز، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سیریز کرمان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا