سرکاننمایندگی

تعمیر یخچال سرکان | هزینه تعمیر یخچال در شهر سرکان

چنانچه برای تعمیر یخچال سرکان به دنبال تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای هستید، می‌توانید با خیال راحت به صورت شبانه روزی با تعمیرکاران مجرب مجموعه آی بک امداد تماس حاصل کنید. اگر یخچال شما خاموش شده و روشن نمی‌شود، احتمالاً نیاز به عیب یابی و تعمیر دارد. بروز این مشکل دلایل گوناگونی می‌تواند داشته باشد که تعمیرکاران این مرکز با دقت همه این موارد را بررسی کرده و دلیل آن را می‌یابند و اقدامات لازم برای رفع این مشکلات انجام خواهند داد.

تعمیر یخچال سرکان و رفع مشکل روشن نشدن یخچال

عیب یابی و تعمیر یخچال سرکان را هر کسی نمی‌تواند انجام دهد و نباید این کار را به دست هر کسی بسپارید. چون ممکن است علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما بیشتر شود، طول عمر مفید آن نیز کاهش پیدا کند. اگر یخچال شما خاموش شده است و روشن نمی‌شود، دلیل آن می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • یکی از دلایل بروز این مشکل قطع بودن مدار برق است. در این حالت برای اینکه بتوانید مشکل به وجود آمده برای یخچال خود را برطرف کنید، باید اتصالات الکتریکی را با دقت چک کنید.
  • چنانچه کمپرسور یخچال کثیف و آلوده شده باشد و یا آسیب دیده و سوخته باشد، یخچال خاموش شده و روشن نخواهد شد.
  • وقتی که برق مورد نیاز و ولتاژ یخچال به خوبی دریافت نشود، یخچال نمی‌تواند روشن شود.
  • توجه داشته باشید که موتور محرک آسیب دیده از دلایل متداول بروز این مشکل است. در این صورت برای تعویض موتور باید به سرعت اقدامات لازم را انجام دهید. تعویض موتور یخچال نیاز به تجربه داشته و کاری تخصصی است. در این شرایط برای تعمیر یخچال سرکان می‌توانید با مجموعه آی بک امداد ارتباط بگیرید.
  • در برخی مواقع تعمیرکاران مرکز متوجه شده‌اند که دلیل روشن نشدن یخچال سیم پیچ‌های کندانسور کثیف است. چون کندانسور اگر به صورت درست کار نکند، یخچال نمی‌تواند روشن شود.
  • در هنگام شروع کار یخچال، برق مورد نیاز آن را خازن استارت تأمین می‌کند. اگر این خازن از کار افتاده باشد، یخچال نمی‌تواند روشن شود. بنابراین تعمیرکاران خازن استارت یخچال را نیز بررسی کرده و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض آن را انجام می‌دهند.
  • اگر ترموستات یخچال عملکرد مناسبی نداشته باشد، نمی‌تواند به خازن استارت پیام درستی دهد و در این حالت یخچال روشن نمی‌شود. بنابراین تعمیرکاران آن را با قطعه اصلی و اورجینال عوض کرده و تعمیر یخچال سرکان همدان را به صورت اصولی انجام می‌دهند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بروجن | هزینه تعمیر کولر گازی در بروجن چهارمحال و بختیاری

تعمیر یخچال سرکان | هزینه تعمیر یخچال در شهر سرکان همدان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

تعمیر یخچال سرکان توسط مجموعه آی بک امداد

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا