نمایندگیسیه رود

تعمیر آبسردکن در سیه رود | تعمیر ظرفشویی، تلویزیون و کولر آبی

آی بک امداد در تمامی استان آذربایجان شرقی و شهر سیه رود، برای تعمیر آبسردکن، به شما خدمات رسانی می کند. این خدمات به وسیله تعمیرکاران ماهر و در محل مشتری انجام می‌گیرد. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات آی بک امداد به شما کمک خواهد کرد تا آبسرد کن تان طول عمر بیشتری داشته و کیفیت خود را حفظ کند. برای برقراری ارتباط با آی بک امداد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس حاصل فرمایید.

تعمیر آبسردکن بوش در سیه رود

امروزه در بیشتر مراکز عمومی آبسردکن مشاهده می‌شود و یکی از با کیفیت‌ترین برندهای آبسردکن، آبسردکن بوش است که ممکن است به دلیل فرسودگی و یا استفاده نادرست کاربران، دچار خرابی شود. اگر شما در مورد تعمیر آبسردکن اطلاعات جزئی داشته باشید، می‌توانید اولین قدم را برای عیب یابی دستگاه بردارید. دقت داشته باشید که اگر مشکل دستگاه به خرابی قطعات آن مربوط می‌شد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید. بعد از تماس شما، متخصصین آی بک امداد به محل آمده و مشکل دستگاه را رفع می‌کنند.

نحوه عیب یابی نشت آب از دستگاه

اگر متوجه شدید که آبسردکن شما دچار نشت آب شده، جهت عیب یابی به موارد زیر توجه کنید:

 • ممکن است پیچ‌هایی که در پشت دستگاه قرار گرفته شل شده باشند. شما می‌توانید ‌پیچ نقره‌ای را در پشت دستگاه سفت کرده و به این صورت از مشکل نشت آب در آن جلوگیری کنید.
 • ممکن است بدنه مخزن آب را درست در جای خود نگذاشته باشید و یا اینکه مخزن سوراخ شده باشد.
 • امکان دارد سینی که در زیر شاسی آبسرد کن قرار گرفته است پر شده باشد. اگر سینی را تخلیه نکنید آب سرریز می‌شود.
 • امکان دارد در آبسردکن‌هایی که به لوله کشی وصل هستند، در محل اتصالات و لوله، نشتی ایجاد شده باشد. برای رفع مشکل باید اتصالات را بررسی کرده و بست‌ها را سفت کنید. به این صورت می‌توانید از نشتی آب در دستگاه جلوگیری کنید.

در صورتی که نتوانستید دستگاه را عیب یابی و مشکل آن را رفع کنید، با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید.

نحوه عیب یابی دستگاه وقتی آبسردکن روشن نمی شود

یکی دیگر از مشکلات رایج در آبسردکن‌های بوش این است که دستگاه شما روشن نشود. در ادامه به نحوه عیب یابی این مشکل می‌پردازیم:

 • ممکن است روشن نشدن دستگاه به دلیل خرابی در پریز یا کابل باشد، باید این موارد را بررسی کنید.
 • اگر سیم‌های رابط در آبسردکن دچار خرابی شده و یا اینکه نوسان برق ایجاد شده باشد، دستگاه شما روشن نخواهد شد.
 • دلیل دیگری که باعث روشن نشدن آبسردکن بوش می‌شود، ممکن است خراب شدن سوئیچ‌ها و یا ترموستات دستگاه باشد که باید به شکل دقیق توسط تعمیرکار ماهر عیب یابی شود.
 • برای رفع خرابی دستگاه توصیه می‌کنیم با تعمیرگاه آی بک امداد تماس گرفته و از متخصصین ما برای رفع مشکل کمک بگیرید.

تعمیر آبسردکن

 عیب یابی خاموش شدن ناگهانی آبسردکن

اگر آبسردکن بوش شما ناگهان خاموش می‌شود، نشانه این است که در عملکرد دستگاه مشکلی ایجاد شده که باید حتماً برطرف شود. برای عیب یابی دستگاه به نکات زیر توجه کنید:

 • ممکن است قطع و وصل شدن زیاد برق و یا نوسانات برق، باعث ایجاد این مشکل شده باشد.
 • در این صورت توصیه می‌کنیم برای اینکه نوسانات برق به دستگاه شما آسیب نزند از محافظ برق مناسب استفاده کنید.
 • دلیل دیگری که باعث بروز این مشکل می‌شود، خرابی برد و یا اتصالات داخلی آبسردکن است.
 • برای اینکه بتوانید اتصالات داخلی دستگاه را بررسی کنید ، می توانید از یک ولت متر برای این کار استفاده کنید.

اگر با بررسی موارد گفته شده، مشکل دستگاه شما برطرف نشد می‌توانید از تعمیرکار آبسردکن در مجموعه آی بک امداد کمک بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در طوس تهران | هزینه تعمیر یخچال در طوس تهران

چگونه با مرکز آی بک امداد در سیه رود تماس بگیریم؟

برای تماس با مرکز آی بک امداد در شهر سیه رود استان آذربایجان شرقی، به روش زیر عمل کنید:

 • راه اول این است که با نزدیک‌ترین شعبه آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن بوش تماس گرفته و یا اینکه در سایت آی بک درخواستتان را ثبت کنید.
 • بعد از ثبت درخواست شما، کد اشتراک و همچنین نام تکنسینی که اعزام خواهد شد، برایتان ارسال می‌شود.
 • بعد از حدود یک الی دو ساعت، تعمیرکار ماهری به محل اعزام خواهد شد.
 • تعمیر آبسردکن‌های بوش به وسیله قطعات با کیفیت و اصل ارائه می‌شود.
 • بعد از انجام تعمیر دستگاه توسط متخصص آی بک امداد، به شما گارانتی و فاکتور ارائه خواهد شد.
 • در انتها با شما تماس گرفته شده و در مورد کار تکنسین نظرسنجی انجام می‌گیرد.

تعمیر آبسردکن بوش در سیه رود و در محل شما

تعمیرکار ماهر آی بک امداد آبسردکن شما را در منزل تعمیر کرده و آن را عیب یابی می‌کند و لازم نیست شما برای جابجایی دستگاه نگرانی داشته باشید. تعمیر آبسردکن در محل مزایایی دارد که به بررسی آنها می‌پردازیم:

 • وقتی شما از خدمات در محل ما استفاده می‌کنید در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد.
 • خطر آسیب دیدن آبسردکن به دلیل انتقال، کاهش پیدا می‌کند.
 • وقتی آبسردکن بوش شما در منزل تعمیر می‌شود، از نزدیک شاهد تعمیر دستگاه هستید.

تعمیر ظرفشویی ال جی در سیه رود

ظرفشویی‌های ال جی امروزه به دلیل کیفیت بالایی که در عملکرد خود دارند، محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده‌اند و در بیشتر خانه‌ها هم شما این ظرفشویی را مشاهده می‌کنید ولی با وجود کیفیت بالا، باز هم ممکن است ظرفشویی ال جی دچار ایراداتی شده و به خوبی ظرف‌ها را تمیز نکند.

شاید دلیل بروز این مشکلات استفاده نادرست و یا حتی رسیدگی نکردن به دستگاه باشد. اگر شما ظرفشویی خود را به طور مرتب سرویس کنید و نکات مهم را برای نگهداری از آن رعایت کنید، دستگاه شما کمتر خراب شده و نیازی هم به مراجعه به تعمیرکار نخواهید داشت.

ولی در صورتی که به هر دلیلی ظرفشویی ال جی شما دچار خرابی شد، توصیه می‌کنیم با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین دوره دیده و مجرب آی بک امداد دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

چرا برای تعمیر ظرفشویی الجی با آی بک امداد تماس بگیریم؟

ظرفشویی‌های الجی به دلیل استفاده زیاد و یا فرسودگی دستگاه، ممکن است دچار ایراداتی شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. شما نمی‌توانید تعمیر ظرفشویی ال جی خود را به افراد ناوارد بسپارید زیرا در این صورت ممکن است به دستگاه آسیب رسیده و دچار خرابی‌های بیشتری شود. استفاده از خدمات آی بک امداد به شما کمک خواهد کرد تا کیفیت عملکرد دستگاهتان بالاتر رفته و عمر بیشتری کند.

ما توصیه می‌کنیم برای تعمیر ظرفشویی الجی خود از متخصصین خبره آی بک امداد استفاده کنید زیرا:

 • بعد از اینکه کار تعمیرکار تمام شد به شما گارانتی و فاکتور معتبر ارائه می‌دهد.
 • آی بک امداد خدمات خود را در محل به وسیله تعمیرکاران ماهر انجام داده و به این ترتیب شما نیاز به صرف هزینه و زمان جهت انتقال دستگاه ندارید.
 • برای تعویض قطعات ظرفشویی الجی، فقط از قطعات فابریک استفاده می‌شود و این کار کیفیت عملکرد دستگاه شما را بالا می‌برد.
 • تعمیرکاران آی بک امداد جهت تعمیر ظرفشویی الجی، مهارت و تخصص بالایی دارند و به سرعت می‌توانند دستگاه شما را عیب یابی کرده و مشکل آن را برطرف کنند.

کاربران عزیز توجه کنید که آی بک امداد نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش نیست و فقط به عنوان یک تعمیرگاه تخصصی جهت تعمیر، لوازم برقی تمامی برندهای ظرفشویی را در شهر سیه رود با کیفیت بالا تعمیر می‌کند. به همین دلیل برای اینکه از خدمات ما استفاده کنید باید با کارشناسان آی بک امداد تماس بگیرید و از خدمات در محل این مجموعه استفاده کنید.

تعمیر تلویزیون توشیبا در سیه رود چقدر طول می کشد؟

همانطور که می‌دانید تلویزیون جزو وسایلی است که در منزل زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و تمام اعضای خانواده به آن علاقمند هستند و خرابی آن می‌تواند مشکلاتی را در منزل ایجاد کند. یکی از سؤالات مشتری از کارشناس آی بک امداد این است که چقدر طول می‌کشد تا تلویزیون توشیبا تعمیر شود؟

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی آیسک | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر آیسک خراسان جنوبی

به طور کلی باید بگوییم که وقتی شما درخواست خود را جهت تعمیر دستگاه ثبت می‌کنید، در کمتر از دو ساعت تعمیرکار به منزل شما آمده و برای تعمیر دستگاه اقدام می‌کند. زمان دقیق تعمیر تلویزیون توشیبا به نوع خرابی دستگاه بستگی دارد.

تعمیرکار تلویزیون توشیبا چه ویژگی‌های باید داشته باشد؟

ممکن است بعد از مدتی به دلایل مختلفی تلویزیون توشیبا شما دچار خرابی شود، آنگاه شما مجبورید فرد ماهری را برای تعمیر دستگاه انتخاب کنید. این کار باید به وسیله افرادی انجام شود که تخصص و تجربه‌ی بالایی در تعمیر تلویزیون‌های توشیبا دارند زیرا افراد کم تجربه باعث آسیب دیدگی دستگاه شده و ممکن است باعث شوند که شما مجبور به پرداخت هزینه زیادی جهت تعمیر دوباره دستگاه شوید. مرکز آی بک امداد تکنسین‌های خبره‌ای دارد که در زمینه تعمیر تلویزیون توشیبا به شما کمک می‌کنند:

 • تعمیر تلویزیون توشیبا در منزل به وسیله تعمیرکاران آی بک امداد و بطور شبانه روز انجام می‌شود.
 • در صورتی که تلویزیون شما به تعویض قطعات نیاز داشته باشد، تعمیرکار ما از قطعات اورجینال استفاده می‌کند تا دوباره دستگاه دچار خرابی نشود.
 • تعمیرکار آی بک امداد بعد از عیب یابی و تعمیر دستگاه، به شما برگه گارانتی معتبر می‌دهد.
 • تکنسین‌های آی بک امداد آموزش دیده و حرفه‌ای بوده و به راحتی می‌توانند در کمترین زمان تلویزیون توشیبای شما را با کیفیت عالی تعمیر کنند.

برای برقراری ارتباط با آی بک امداد با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

هزینه تعمیر کولر آبی ارج در سیه رود

معمولاً وقتی کولر آبی خراب می‌شود شما نگران هزینه تعمیر آن هستید. بیشتر تعمیرکاران بعد از تعمیر آبسردکن فقط به شما رسید هزینه را پرداخت می‌کند ولی تکنسین آی بک امداد به صورت شفاف تعرفه ها را در اختیارتان قرار می دهد و حتی قیمت قطعات تعویض شده را هم در فاکتور درج می‌کند.

به طور کلی باید گفت که هزینه تعمیر آبسردکن بوش به قطعات معیوب، میزان خرابی و نوع دستگاه شما بستگی دارد و نمی‌توان هزینه دقیقی را جهت تعمیر آبسردکن بوش توسط آی بک امداد اعلام کرد زیرا باید ابتدا کولر شما به وسیله تعمیرکار عیب یابی شده و سپس هزینه دقیق به شما اعلام شود.

آیا سرویس کولر آبی ارج می‌تواند از خرابی آن جلوگیری کند؟

حتماً می‌دانید که اگر از کولر آبی ارج خود به خوبی مراقبت نکنید، بعد از گذشت مدتی با خرابی‌های زیادی مواجه خواهد شد و نیاز است که آن را تعمیر کنید. به همین دلیل برای جلوگیری از خرابی‌ها در کولر آبی بهتر است در زمان مشخصی آن را سرویس کنید:

 • شما می‌توانید از خدمات آی بک امداد استفاده کرده و کولر آبی خود را سرویس کنید تا با این کار از آسیب دیدگی اجزای دستگاه و قطعات مهم آن، جلوگیری کرده باشید.
 • سرویسکار آی بک امداد بسیار کار آزموده و مجرب است و سریعاً دستگاه شما را سرویس و عیب یابی می‌کند.
 • هزینه‌هایی که برای سرویس کولر آبی از شما دریافت می‌شود ناچیز بوده و شما می‌توانید از پرداخت هزینه‌های احتمالی بعدی برای تعمیر دستگاه، جلوگیری کنید.

تعمیر آبسردکن

سخن پایانی

آی بک امداد مرکز خدمات فنی لوازم خانگی در تمامی برندها می‌باشد و اگر هر کدام از لوازم خانگی شما اعم از تلویزیون، یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، پکیج و… دچار خرابی شد توصیه می‌کنیم فقط با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید تا متخصصین ما با سرعت فراوان دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

برای تماس با ما می‌توانید درخواستتان را در سایت ثبت کرده و یا اینکه با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

تعمیر آبسردکن در سیه رود

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر ظرفشویی، تلویزیون و کولر آبی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا