نمایندگیطاهرگوراب

مرکز تعمیر لباسشویی در طاهرگوراب گیلان | قیمت قطعات یدکی کولر گازی در طاهرگوراب

امروزه لباسشویی ها جزو وسایل ضروری در منازل هستند و در صورت خرابی مشکلات زیادی را برای افراد ایجاد می‌شود. معمولاً اختلال و خرابی در عملکرد لباسشویی بعد از ۲ تا ۸ سال در دستگاه دیده می‌شود و نباید بابت این خرابی نگران باشید زیرا مجموعه آی بک امداد در تمامی نقاط گیلان، آماده تعمیر و سرویس لباسشویی شما با هر برند و مدلی می‌باشد. برای این منظور با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنید.

بعد از ثبت درخواست در اولین فرصت، تعمیرکار متخصص و ماهر به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد و با کیفیت بالا و قیمت مناسب، لباسشویی شما را تعمیر خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی ایندزیت در طاهرگوراب

اگر ماشین لباسشویی ایندزیت شما دچار خرابی شد بیش از ۹۵ خدمات آی بک امداد در منزل برای تعمیر لباسشویی انجام می‌شود و نیازی نیست که شما دستگاه لباسشویی خود را به تعمیرگاه آی بک منتقل کنید، مگر بعضی از مواقع که نیاز به تعمیر موتور، تعویض بلبرینگ، تعویض شیفت و یا خدمات الکترونیکی باشد.

برای تعمیر برد لباسشویی به تجهیزات الکترونیکی نیاز است و این تجهیزات به طور کامل در تعمیرگاه آی بک امداد موجود است. برای خدمات الکترونیکی لازم است که ماشین لباسشویی به تعمیرگاه منتقل شود.

تعویض کاسه نمد و بلبرینگ هم به تجهیزات تراشکاری نیاز دارد اگر بلبرینگ‌ها به وسیله دستگاه تراشکاری باز و یا بسته نشود، ممکن است بعد از مدتی دوباره بلبرینگ ها خراب شود.

تعمیر موتور لباسشویی هم شامل ترمیم کلکتور، تعویض بلبرینگ، تعویض زغال موتور و ترمیم سیم کشی است که به تجهیزات کارگاهی نیاز دارد.

به جز این موارد که نام بردیم، تمامی خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرکار آی بک امداد در محل مورد نظر شما انجام می‌شود.

تعمیر لباسشویی

 

عیب یابی لباسشویی ایندزیت در طاهرگوراب گیلان

وقتی لباسشویی دچار خرابی می‌شود، عیب یابی دستگاه اهمیت زیادی دارد و باید حتماً به صورت صحیح و درست انجام بگیرد در غیر این صورت در تعمیرات لباسشویی، با مشکلات فراوانی مواجه خواهید شد.

تعمیرکاران و متخصصین آی بک امداد دوره‌های کامل عملی و تئوری تعمیر لباسشویی را گذرانده و از تجربه کافی برخوردارند و با تمامی قطعات لباسشویی آشنایی کامل دارند.

عیب یابی و همچنین تست قطعات دستگاه، در حضور شما انجام شده و می‌توانید بر کار تعمیرکار نظارت کافی داشته باشید.

متخصص آی بک امداد بعد از انجام کار خود، قطعات لباسشویی را که خراب هستند به شما تحویل می‌دهند.

تمامی قطعاتی که برای تعمیر لباسشویی ایندزیت مورد استفاده متخصصین ما قرار می‌گیرند، تماماً اصل است زیرا اگر برای تعمیر لباسشویی از قطعات اصل استفاده نشود، دوباره دستگاه دچار خرابی شده و مجبور به پرداخت هزینه اضافه خواهید شد.

متخصصین آی بک امداد بعد از اینکه کار خود را تمام کردند، به شما فاکتور رسمی داده که تمامی خدمات انجام گرفته در فاکتور ذکر شده است و همچنین قطعاتی که تعویض شده‌اند تماماً دارای ضمانت ۳ الی ۹ ماهه می‌باشند.

تعمیر صدای زیاد در لباسشویی ایندزیت توسط متخصصین آی بک امداد

معمولاً صدای غیر طبیعی و زیاد در لباسشویی در دور خشک کن ایجاد می‌شود. صدای زیاد در لباسشویی ایندزیت ممکن است به دلیل خراب شدن و یا اختلال در قسمت‌های زیر باشد:

 • خراب شدن کمک فنرها
 • خرابی سبد شستشو
 • خرابی سه نظام
 • اختلال در عملکرد شفت
 • خراب شدن کاسه نمد و بلبرینگ
 • ایجاد مشکل در پمپ تخلیه
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال زابل | هزینه تعمیر یخچال در شهر زابل

البته گاهی صدای زیاد و لرزش در لباسشویی می‌تواند به دلایل ساده‌ای مانند تراز نبودن لباسشویی ایندزیت و یا زیاد بودن لباس‌ها در داخل دیگ مربوط شود. اگر متوجه شدید که لباسشویی تراز نیست، باید با استفاده از پیچ‌های دستگاه آن را تراز کنید. هیچگاه داخل دیگ لباسشویی را بیش از ظرفیت آن پر نکنید زیرا اینکار نه تنها باعث لرزش و صدای زیاد دستگاه می‌شود بلکه ممکن است به قطعات لباسشویی شما آسیب بزند.

در صورتی که به صدای غیر عادی در لباسشویی خود بی‌توجه باشید، ممکن است نقاط دیگر دستگاه دچار آسیب شده و مجبور شوید هزینه بیشتری برای تعمیرات دستگاه پرداخت کنید. برای اینکه مشکل را برطرف کنید توصیه ما تماس با مجموعه فنی آی بک امداد است. متخصصین آی بک امداد با بالاترین کیفیت دستگاه شما را تعمیر می‌کنند.

وقتی از خدمات آی بک امداد استفاده می‌کنید دیگر نباید نگران خرابی دوباره و یا هزینه بالای تعمیر باشید زیرا هزینه‌هایی که توسط این مجموعه دریافت می‌شود، تماماً طبق نرخ تعیین شده توسط اتحادیه بوده و هیچگونه هزینه اضافه از شما دریافت نخواهد شد.

نکات مهم در هنگام لرزش لباسشویی ایندزیت

اگر ماشین لباسشویی شما دچار لرزش شده و صدای زیادی هم تولید می‌کند باید به روش زیر عمل کنید:

 • ابتدا برنامه شستشوی دستگاه را متوقف کنید.
 • برنامه drain را انتخاب کرده تا آب از داخل لباسشویی خارج شود.
 • لباس‌ها را از داخل دستگاه بیرون بیاورید.
 • برای تعمیر لباسشویی خود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شود.
 • تا زمانی که تعمیرکار دستگاه شما را تعمیر کند به هیچ وجه از لباسشویی استفاده نکنید.

آی بک امداد در تعمیر ماشین‌های لباسشویی سابقه طولانی داشته و تمامی خدمات نصب، سرویس و حتی تعمیر لباسشویی شما را در کمترین زمان انجام می دهد.

تعمیر خرابی های کولرگازی سامسونگ در طاهرگوراب

محصولات برند سامسونگ کیفیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل بین کاربران از محبوبیت زیادی برخوردارند ولی با این حال ممکن است کولر گازی سامسونگ شما دچار ایراد و خرابی شود. توصیه ما این است که در صورت هرگونه اختلال در عملکرد کولر گازی خود به هیچ وجه دستگاه را به افراد ناوارد و نامتخصص نسپارید زیرا تعمیر کولرهای گازی از حساسیت بالایی برخوردار است و در صورتی که تعمیرکار با قطعات آن آشنایی کامل نداشته باشد، ممکن است باعث خرابی بیشتر دستگاه شود.

متخصصین آی بک امداد در تعمیر کولرهای گازی سامسونگ مهارت بالایی داشته و تمامی دوره‌های لازم را برای تعمیر این دستگاه گذراندند. وقتی از ما برای تعمیر کولر گازی خود کمک می‌گیرید نباید نگران باشید زیرا:

 • آی بک امداد در سراسر گیلان شعباتی برای تعمیر کولرهای گازی دارد.
 • خدمات ما در همان روزی که شما تماس می‌گیرید در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 • لازم است که بدانید تعمیر لباسشویی سامسونگ توسط متخصصین ما دارای ضمانت‌نامه ۳ تا ۹ ماهه بوده و برای تمامی خدمات انجام گرفته به شما فاکتور رسمی ارائه می‌شود.
 • تکنسین‌هایی که در مجموعه آی بک امداد مشغول فعالیت هستند، در زمینه تعمیرات تمام برندها و مدل های لباسشویی دوره‌های لازم را دیده و با قطعات آن به طور کامل آشنایی دارند
 • در صورت نیاز می‌توانید با تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید، اگر مشکل دستگاه جزئی باشد مشاور آی بک امداد شما را راهنمایی کرده تا بدون کمک گرفتن از تعمیرکار، مشکل دستگاه خود را رفع کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در هفت حوض تهران | هزینه تعمیر یخچال در هفت حوض تهران

سرویس کولر آبی ارج در طاهرگوراب و در محل

نصب کولرهای آبی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در صورتی که کولر را به درستی نصب نکنید عملکرد آن مختل شده و کارایی درستی نخواهد داشت. در هنگامی که فصل گرما شروع می‌شود باید سرویس کولر آبی حتماً انجام بگیرد تا کولرتان سرمای مناسبی داشته باشد شما می‌توانید برای سرویس کولر آبی ارج در طاهر گوراب با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست سرویس کار بدهید. سرویسکاران آی بک امداد برای خدمت رسانی به تمامی مناطق گیلان و طاهر گوراب در سریع‌ترین زمان اعزام می‌شوند.

هزینه تعمیر کولر آبی ارج در طاهرگوراب چقدر است؟

کولرهای آبی برای اینکه دچار خرابی نشوند باید از آنها به خوبی مراقبت کنید. سرویس دوره‌ای کولر باید به طور مرتب انجام بگیرد و در هنگام شروع فصل گرما باید حتماً پوشال‌های آن تعویض شوند. بعضی از مشکلات ایجاد شده در کولرهای آبی ارج را خودتان می‌توانید به راحتی برطرف کنید ولی گاهی ممکن است خرابی کولر جدی بوده و نیاز به کمک تعمیرکار داشته باشید.

توصیه می‌کنیم برای اینکه در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، برای تعمیر کولر آبی ارج خود در طاهر گوراب از خدمات آی بک امداد استفاده کنید. آی بک امداد دارای خدمات در محل بوده و در محل مورد نظر شما کولر را تعمیر و یا سرویس می‌کند. در این صورت می‌توانید در هزینه حمل و نقل دستگاه صرفه‌جویی کنید و از طرفی مبلغی که برای تعمیر کولر آبی ارج از شما دریافت می‌شود طبق تعرفه‌های تعیین شده است.

ولی به طور کلی هزینه تعمیر کولرهای آبی و یا سرویس آن به خدماتی بستگی دارد که شما دریافت می‌کنید مثلاً هزینه تعمیر و تعویض قطعات کولر با هزینه جرم‌گیری و شستشوی آن کاملاً متفاوت است و یا اگر در کولر آبی ارج شما، قطعه‌ای به تعویض نیاز پیدا کند هزینه تعویض قطعه هم به فاکتور شما اضافه می‌شود.

کولر آبی ارج

 

 

ارائه خدمات آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن میدیا در طاهرگوراب

آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن میدیای شما از تکنسین‌های حرفه‌ای استفاده می کند. خدماتی که در آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن انجام می‌شود مواردی مانند سرویس و تعمیر تخصصی موتور آبسردکن، عوض کردن شیر آب گرم و سرد، عوض کردن شلنگ‌های خروجی و ورودی، جرم گیری مخزن آب و رفع بوی نامطبوع در آبسردکن است.

شما می‌توانید تعمیر آبسردکن میدیای خود را فقط با یک تماس در محل و به وسیله تکنسین ماهر انجام دهید. تیم تخصصی آی بک امداد از به روزترین و جدیدترین متدهای روز استفاده کرده و در تمامی مناطق گیلان خدمات مورد نظر مشتریان را انجام می‌دهند.

برای تماس با آی بک امداد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت تعمیرکار ماهر و مجرب به محل مورد نظرتان اعزام شود.

 

 

خدمات تعمیر لباسشویی در طاهرگوراب گیلان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر انواع لوازم خانگی مانند کولر گازی، کولر آبی و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا