نمایندگیاولتان

تعمیر برد ظرفشویی در اولتان | تعمیر کولر آبی، آبسردکن در محل

مرکز تخصصی تعمیرات آی بک امداد در اولتان به صورت تخصصی تعمیرات مربوط به ماشین ظرفشویی، کولر آبی، آبسردکن، یخچال و… را در محل با قیمت بسیار مناسب و رقابتی ارائه می‌دهد. تعمیرکاران در این حوزه در هر کجای اولتان که باشید در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کنند.

کارشناسان در این مرکز به خوبی با انواع برندها و مدل‌های ماشین ظرفشویی آشنا بوده و می‌توانند تعمیرات آن را به راحتی انجام دهند.

علت خرابی ماشین ظرفشویی ؟

از دلایل متداول خرابی ماشین ظرفشویی و نیاز به تعمیر آن می‌توان به مواردی مانند عدم تمیز کردن ماشین ظرفشویی، استفاده بیش از اندازه از این دستگاه، نشت آب و نوسانات برق اشاره نمود. البته باید بدانید که سرویس منظم ماشین ظرفشویی و نگهداری درست از آن در جلوگیری از خرابی این دستگاه بسیار موثر هستند. همچنین این موارد موجب بیشتر شدن طول عمر ماشین ظرفشویی نیز خواهند شد و عملکرد آن بهتر خواهد شد. در صورتی که سرویس ماشین ظرفشویی را به موقع انجام دهید به قطعات مختلف ماشین ظرفشویی آسیب وارد نمی‌شود.

برای اینکه کمتر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی داشته باشید، باید به صورت اصولی از این دستگاه استفاده کنید و فیلتر آن را تمیز نگه دارید. در واقعی که می‌خواهید برنامه برای این دستگاه انتخاب کنید، به جنس ظروفی که در داخل دستگاه قرار داده‌اید، توجه نمایید.

زمان تعمیر ماشین ظرفشویی

در مواقعی که ماشین ظرفشویی دچار ایراد و خرابی می‌شود، علائم و نشانه‌هایی را به همراه خواهد داشت. در این صورت باید هرچه سریع‌تر برای رفع مشکلات به وجود آمده اقدام نمایید. در صورتی که در ماشین ظرفشویی شما نیز هر کدام از علائمی که گفته می‌شود به وجود آمده است، باید با مرکز خدمات تعمیر آی بک امداد تماس حاصل نمایید تا کارشناسان به صورت تخصصی دستگاه را مورد بررسی قرار داده و عیب یابی و تعمیر آن را به صورت اصولی انجام دهند.

 • صدای غیر عادی ماشین ظرفشویی

اگر در حین کار از دستگاه شما صدای غیر عادی و غیر متعارفی شنیده می‌شود، باید بدانید که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دارید. برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف کنید، می‌توانید از تکنیسین متخصص در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در مرکز خدمات آیبک امداد در اولتان مشاوره بگیرید.

از جمله مشکلاتی که سبب ایجاد صدای غیر طبیعی در ماشین ظرفشویی می‌شود، می‌توان به خرابی در پمپ تخلیه، بازوی آبپاش، یاتاقان، موتور و… اشاره کرد.

 • عملکرد نادرست ماشین ظرفشویی

از علائم خرابی ماشین ظرفشویی این است که دستگاه شما عملکرد مناسبی ندارد. وقتی که شستشوی ظروف به پایان می‌رسد، متوجه می‌شوید که آنها تمیز نیستند و روی آنها لکه‌هایی مانده است. در این مواقع معمولاً برخی از قطعات ماشین ظرفشویی دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی خواهد بود. در برخی مواقع نیز به علت استفاده از مواد شوینده نامناسب و همچنین اشتباه در تنظیمات دستگاه این علائم ظاهر می‌شوند.

 • نشت آب ماشین ظرفشویی
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی توحید | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر توحید ایلام

چنانچه مشاهده نمودید که از دستگاه شما نشت آب رخ داده است، باید بدانید که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی خواهد بود. چون در مواقعی که خرابی در پمپ آب، کهنگی یا فرسودگی لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی، ایراد و خرابی در شیر ورودی، ایراد در محفظه مواد شوینده، آسیب و خرابی در بازوی آبپاش، مشکل در سوئیچ شناور و… وجود داشته باشد، شما شاهد نشت آب از ماشین ظرفشویی خواهید بود. تکنسین مجرب و با تجربه در مرکز تخصصی خدمات تعمیر آی بک امداد در اولتان به خوبی دلیل بروز این مشکل را تشخیص خواهند داد و به راحتی آن را برطرف می‌کنند.

 • ایجاد مشکلات الکترونیکی و الکتریکی

ماشین ظرفشویی از اجزای الکتریکی گوناگونی تشکیل گردیده است که هر یک از آنها نقش مهمی دارند. هماهنگی و عملکرد مناسب این قطعات موجب روشن شدن ماشین ظرفشویی می‌شوند. در صورتی که در هر یک از اجزای الکتریکی مشکلی ایجاد شود، ماشین ظرفشویی روشن نخواهد شد. بنابراین نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی خواهد بود و باید دستگاه شما توسط کارشناس و تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. در مرکز تخصصی تعمیرات آی بک امداد در اولتان تمامی کارشناسان در این زمینه آموزش دیده‌اند و به صورت دقیق می‌توانند دلیل مشکل به وجود آمده را در کمترین زمان ممکن بیابند و برطرف کنند.

تعمیر ظرفشویی در محل

تعمیر کولر آبی در مرکز خدمات تعمیر آی بک امداد در اولتان

تعمیر کولرهای آبی در همه برندها توسط متخصصین حرفه‌ای مرکز آی بک امداد در محل شما انجام خواهد شد. در تعمیرات کولر آبی ابتدا دلیل مشکل به وجود آمده به صورت دقیق تشخیص داده می‌شود و پس از آن تعمیرات مورد نیاز انجام می‌شود. اگر واقعاً امکان تعمیر قطعه‌ای وجود نداشت، تکنسین آنها را با قطعات اصلی و فابریک تعویض خواهند کرد.

مرکز تخصصی خدمات تعمیر آی بک امداد در اولتان تعمیرگاهی معتبر و مجاز در زمینه کولر آبی است. تکنسین‌های آی بک امداد افرادی حرفه‌ای و معتمد هستند که در حوزه تعمیرات، سرویس، نصب و… خدمات با کیفیتی را ارائه می‌دهند.

کولر آبی از تجهیزات خنک کننده پرمصرف می‌باشد که به صورت مکانیکی و با استفاده از برق کار می‌کند. کولر آبی بیشتر برای مناطق خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد و با تبخیر، ایجاد رطوبت می‌کند. در این حالت هوای تنفسی خشک نخواهد بود.

از جمله خدمات تعمیر کولر آبی که در مرکز خدمات تعمیر آی بک امداد ارائه می‌شود، می‌توان به مواردی مانند عیب یابی قطعات، تعمیر قطعات، تعویض قطعات، آب‌بندی کف دستگاه، برطرف کردن شوره‌ها و رسوبات کولر، رگلاژ تسمه، چک کردن پمپ کولر آبی، تنظیم جای الکتروموتور، تنظیم فلوتر، چک کردن مسیر ورودی آب و… را می‌توان نام برد.

تکنسین مجموعه آی بک امداد با بررسی کولر آبی اگر قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد و نیاز به تعویض داشته باشد، با رضایت مشتریان اقدام به تعویض این قطعه با قطعات اورجینال و اصلی می‌کنند. این قطعات دارای گارانتی هستند.

تفاوتی ندارد که از کدام برند کولر آبی استفاده می‌کنید، تکنسین‌ها می‌توانند تعمیر و سرویس آنها را به راحتی انجام دهند. آنها با انواع کولرها مانند کولر آبی ارج، آبسال، الکترواستیل، برفاب، انرژی، سپهر الکتریک، جهان افروز، پاکشوما، الکتروسیستم، ایران شرق و… آشنایی کافی دارند و برای تعمیر هر یک از آنها از روش ویژه‌ای استفاده می‌کنند.

بنابراین در صورتی که مشکلاتی مانند روشن نشدن کولر آبی، پریدن فیوز، باد نزدن کولر آبی، خنک نکردن کولر آبی، لرزش کولر آبی و… مواجه شدید، می‌توانید با مرکز آی بک امداد در اولتان تماس‌ حاصل نمایید تا به راحتی بتوانید از خدمات تعمیر با کیفیت و تضمینی بهره‌مند شوید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال بنجار | هزینه تعمیر یخچال در شهر بنجار

تعمیر کولر آبی

هزینه تعمیر کولر آبی

هزینه تعمیر ظرفشویی، لباسشویی، کولر آبی، کولر گازی و لوازم خانگی دیگر بستگی به عواملی مانند نوع دستگاه، برند دستگاه، دلیل خرابی، نیاز به تعویض قطعات و… خواهد داشت. تکنسین این مرکز وقتی که دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند، به صورت دقیق هزینه تعمیرات را اعلام خواهند کرد. اما نگران هزینه تعمیرات نباشید، چون هزینه‌ها بسیار منصفانه و مناسب است.

تعمیر آبسردکن در اولتان

تعمیر آبسردکن در اولتان توسط تکنسین آی بک امداد با لوازم اصلی و ضمانت اصالت کالا انجام می‌گردد. مرکز خدمات تعمیر آی بک امداد در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تجربه زیادی دارد و دارای متخصصین کار آزموده می‌باشد. این افراد به خوبی تمامی آبسردکن‌ها در همه مدل‌ها و برندها تسلط دارند.

امروزه در مکان‌های مختلف مانند شرکت‌ها، ادارات و… از آبسردکن استفاده می‌شود. این دستگاه پس از مدتی ممکن است که دچار خرابی شود. به این نکته توجه نمایید که برخی از آبسردکن‌ها فقط آب سرد تولید می‌کند و برخی دیگر از آنها می‌توانند آب گرم نیز تولید کنند. در مواقعی که آبسردکن دچار ایراد و خرابی می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌آید، نحوه تعمیر آن است که دوباره مثل روز اول کار کند. آی بک امداد به شما این ضمانت را می‌دهد که تعمیرات آبسردکن را به گونه‌ای انجام دهد که کارایی دستگاه کاهش پیدا نکند و طول عمر آن بیشتر باشد.

تعمیر آبسردکن

برای اینکه کمتر نیاز به تعمیر ظرفشویی، لباسشویی، آبسردکن یا هر وسیله دیگری داشته باشید، باید به نحوه استفاده و نگهداری آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. برای اینکه از خرابی آبسردکن جلوگیری شود، باید به این موارد توجه نمایید:

 • کندانسور دستگاه را به صورت دوره‌ای با استفاده از جاروبرقی و باد تمیز کنید.
 • رسوب گیری آبسردکن را با استفاده از سرکه انجام دهید.
 • وقتی از پدال‌های آبسردکن استفاده می‌کنید، فشار زیادی به آن وارد نکنید.
 • در صورتی که برای مدت طولانی از آبسردکن استفاده نمی‌کنید آن را از برق بکشید.
 • فیلتر‌های آبسردکن راه هر شش ماه یک بار عوض کنید.
 • بهتر است که برای آبسردکن از محافظ مخصوص برق استفاده نمایید.
 • اگر مشکلی برای آبسردکن شما به وجود آمد، برای انجام عیب یابی و تعمیر آن از تکنسین‌های متخصص و با تجربه کمک بگیرید.

سخن تکمیلی

مرکز خدمات تعمیر آی بک امداد به عنوان مرکز معتبر و مجاز تعمیرات آماده خدمت رسانی به شهروندان اولتان می‌باشد. برای تعمیر ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی، کولر آبی، تلویزیون، آبسردکن و… می‌توانید با این مرکز تماس حاصل کنید. خدمات تعمیری که دریافت می‌کنید، دارای گارانتی و ضمانت است. بدین معنا که چنانچه مشکلی برای تعمیرات به وجود آید، رفع مشکل بدون هزینه انجام خواهد شد. هزینه تعمیرات بسیار منصفانه و مناسب خواهد بود. در صورتی که برای هر یک از وسایل شما مشکلی به وجود آمده است، در انتخاب تعمیرکار خود دقت ویژه‌ای داشته باشید تا دستگاه شما با مشکلی مواجه نشود.

 

تعمیر ظرفشویی در اولتان | تعمیر کولر آبی، آبسردکن در اولتان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

مرکز خدمات تعمیر آی بک امداد در اولتان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا