کشکسراینمایندگی

تعمیر برد پکیج در کشکسرای | تعمیر آبسردکن، کولر گازی و آبی در محل

برد پکیج از مهمترین قطعات دستگاه گرمایشی پکیج می‌ باشد و وظیفه آن تنظیم دمای آب بوده و تمامی بخش‌ های مختلف پکیج را کنترل می‌ کند. برد از اجزای الکترونیکی مختلفی مانند ترانزیستور، مدار، خازن، مقاومت، رله و … تشکیل شده است که هر کدام از آنها ممکن است بسوزند و یا مشکلاتی برای آنها به وجود آید. تعمیر برد پکیج در کشکسرای توسط افراد آموزش دیده و حرفه‌ ای آی بک امداد انجام می‌ شود. چنانچه برد الکترونیکی پکیج بسوزد و یا دیگر قطعات آن با مشکلی مواجه شوند، پکیج کار نخواهد کرد و در واقع سیستم گرمایشی دچار اختلال می‌ شود. تعمیر برد الکترونیکی در پکیج باید توسط افراد حرفه‌ ای انجام شود. برای دریافت خدمات آی بک امداد می‌ توانید با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در کشکسرای

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور نیازمند آشنایی کامل با مبانی الکترونیکی و مدارهای مرتبط می‌ باشد. تکنسین‌ های آموزش دیده آی بک امداد پس از بررسی پکیج ایران رادیاتور عیب آن را پیدا می‌ کنند و با دقت به بررسی برد می‌ پردازند و اجزای سوخته و یا شکسته آن را پیدا خواهند کرد. علاوه بر آن به کمک دستگاه آزمایشگر به بررسی مدار ولتاژ در قسمت‌ های مختلف برد پرداخته و محل مشکل را مشخص می‌ کنند. پس از آنکه قطعه خراب شده را پیدا کردند آن را جدا نموده و با قطعه سالمی جایگزین می‌ نمایند. به کار بردن قطعات اصل و فابریک در مرکز آی بک امداد از خصوصیات و مزایای آن به شمار می‌ آید و کاربران می‌ توانند مطمئن باشند که پکیج ایران رادیاتور پس از تعمیر توسط تکنسین‌ های این مجموعه بدون ذره‌ ای ایراد کار خواهد کرد.

تعمیر اجزای مختلف برد پکیج ایران رادیاتور در کشکسرای

برد پکیج ایران رادیاتور اجزا و قطعات مختلفی دارد که هر کدام از آنها با کارکرد هماهنگ و مناسب می‌ توانند باعث عملکرد درست پکیج شوند. تعمیر برد پکیج در کشکسرای | تعمیر آبسردکن، کولر گازی و آبی در محلچنانچه هر کدام از قطعات داخلی برد دچار خرابی و نقص فنی شود، موجب اختلال در کارکرد پکیج خواهند شد. بنابراین عملکرد و سلامت درست اجزای برد پکیج ایران رادیاتور اهمیت بسیار ویژه‌ ای دارد. اجزا و قطعات مختلف پکیج ایران رادیاتور که گاهی می‌ تواند دچار مشکل شود عبارتند از:

 • خازن
 • مقاومت
 • ترانزیستور
 • فیوز
 • رله
 • دیود
 • ترانسفورماتور
 • سنسور دما
 • میکروکنترل
 • ال ای دی
 • کلید و پریز برق
 • کانکتورها

تست برد الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور پس از تعمیر توسط آی بک امداد

آزمایش و تست برد الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور پس از تعمیر حائز اهمیت است و حتماً باید با دقت فراوانی انجام شود. پس از آنکه برد الکترونیکی تعویض شد و یا تعمیر گردید باید آزمایش‌ ها و تست‌ های متعدد بر روی آن انجام شود تا از صحت عملکرد پکیج مطمئن شوید. عملکرد کلی برد الکترونیکی در پکیج توسط تکنسین‌ های آی بک امداد تست می‌ شود. به عنوان مثال عملکرد پکیج در دما و فشار متفاوت و دیگر شرایط بررسی و شبیه‌ سازی می‌ شود. چنانچه خطایی در آن رخ دهد حتماً تعمیرکاران آن را بررسی و مشکل را حل می‌ کنند. انجام تست دقیق در پکیج ایران رادیاتور باعث می‌ شود از خطاها و مشکلات بعدی جلوگیری شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال خاکعلی | هزینه تعمیر یخچال در شهر خاکعلی قزوین

عیب یابی برد پکیج ایران رادیاتور در کشکسرای با آی بک امداد

مرحله عیب یابی برد پکیج ایران رادیاتور از مهم‌ ترین مراحل تعمیر آن می‌ باشد. در ابتدا تکنسین آی بک امداد نشانه‌ ها و علائم خرابی پکیج ایران رادیاتور را بررسی می‌ نماید. مواردی مثل روشن نشدن پکیج، خاموش شدن ناگهانی آن، نوسان ولتاژ، کدهای خطا و … دقیقاً باید بررسی شده و تجزیه و تحلیل شود. در مرحله بعدی مدارهای الکترونیکی، کانکتورها، اتصالات و دیگر اجزا توسط تکنسین بررسی می‌گردند و در نهایت با آزمایش و تست پکیج و جایگزین نمودن قطعات خراب، مشکل پکیج برطرف خواهد شد. مجموعه آی بک امداد با دارا بودن سرویسکاران ماهر به صورت دقیق و منظم و با تجهیزات تعمیراتی مناسب عیب یابی برد الکترونیکی پکیج در کشکسرای را به سرعت انجام داده و مشکل را رفع می‌ کند. شما کاربران عزیز لازم است که با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و درخواست خود را جهت تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور ثبت کنید.

تعمیر آبسردکن در کشکسرای با آی بک امداد

متخصصین و تکنسین‌ های آی بک امداد آماده خدمات رسانی به کاربران عزیز در کشکسرای و شهرهای اطراف می‌ باشند. خدماتی مانند سرویس، تعمیر، نصب، راه‌ اندازی و نگهداری از آبسردکن در مجموعه ما با بهترین متدها و پیشرفته‌ ترین تجهیزات انجام می‌ شود. تعمیر آبسردکن روش‌ های مختلفی دارد که شما می‌ توانید بهترین روش را از آی بک امداد بخواهید.تعمیر برد پکیج در کشکسرای | تعمیر آبسردکن، کولر گازی و آبی در محل آبسردکن یکی از دستگاه‌ های بسیار ضروری در ادارات، دفاتر، مدارس و … می‌ باشد که آب آشامیدنی را در اختیار افراد قرار می‌ دهد. آبسردکن‌ ها دارای انواع مختلفی هستند و برخی از آنها مخزن‌ دار و برخی دیگر بدون مخزن می‌ باشند. اغلب آبسردکن‌ ها دو منظوره بوده و هم آب گرم و هم و آب سرد را تأمین می‌ کنند. چنانچه آبسردکن منزل و یا محل کار شما نیز دچار خرابی و مشکلی شده نگران نباشید. پس از تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ می‌ توانید منتظر باشید تا سرویسکار آی بک امداد در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان حضور خود را مشخص کند.

تعمیر قطعات آبسردکن در کشکسرای با آی بک امداد

آبسردکن دارای اجزای مختلفی از قبیل کمپرسور، کندانسور، لوله‌ های آب، بدنه و مخزن، فیلتر تصفیه آب و … می‌ باشد. چنانچه هر کدام از این قطعات با مشکلی مواجه شوند کار تعمیر آنها باید توسط سرویسکاران ماهر انجام گیرد.

 • کمپرسور مهم‌ترین قسمت دستگاه آبسردکن می‌ باشد و گاز موجود در دستگاه را فشرده می‌ کند و به سیستم خنک کننده وارد کرده و موجب سرد شدن آب خواهد شد.
 • لوله‌ های آب که معمولاً جنس آنها پلیمری می‌ باشد.
 • کندانسور که وظیفه آن تبادل گرما با محیط است.
 • مخزن و بدنه که جنس آن از استیل بوده و دوام بسیار بالایی دارد و کمتر رسوب می‌ گیرد.
 • فیلتر تصفیه آب که در آبسردکن‌ های مدرن وجود دارد و وظیفه آن تصفیه و پاکسازی آب می‌ باشد.
 • انواع مختلف فیلتر در آبسردکن شامل فیلتر کارتریج، فیلتر سرامیکی و … می‌ باشد. این فیلترها هر ۶ تا ۱۲ ماه لازم است که تعویض شوند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی هرات | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر هرات یزد

تعمیر کولر گازی ال جی در کشکسرای

مرکز خدماتی آی بک امداد با بیش از ۱۰ سال تجربه و سابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از قبیل ظرفشویی، یخچال، لباسشویی، کولر گازی، کولر آبی، آبسردکن، پکیج و … در سراسر ایران آماده خدمات رسانی به شما کاربران عزیز این مرکز می‌ باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی و با بهره بردن از سرویسکاران مجرب و متخصص و به کار بردن قطعات فابریک و اورجینال در تمام مناطق ایران، خدماتی را با کیفیت بی‌ نظیر ارائه می‌ دهد. ممکن است کولر گازی ال جی شما نیز نیاز به تعمیر داشته باشد و شما با خیال آسوده می‌ توانید کار تعمیر آن را به مرکز آی بک امداد بسپارید. تعمیرکار کولر گازی به محل مورد نظر شما اعزام شده و مشکل را برطرف می‌ نماید.

نحوه ثبت درخواست در آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی ال جی

چنانچه کولر گازی ال جی شما با مشکلی مواجه شده که به خدمات نیاز دارید می‌ توانید از روش‌ های زیر استفاده کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

 • با نزدیک‌ ترین شعبه آی بک امداد در محل زندگی خود تماس بگیرید.
 • شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ آماده پاسخگویی به شما کاربران عزیز می‌ باشند.
 • همچنین می‌ توانید به صورت آنلاین به وب سایت آی بک امداد مراجعه کرده و درخواست تعمیر کولر گازی ال جی را ثبت نمایید.
 • پس از تماس با آی بک امداد تمامی اطلاعات لازم را در اختیار اپراتور قرار دهید.
 • در اسرع وقت تکنسین مربوطه با شما تماس می‌ گیرد و زمان حضور خود را اعلام می‌ کند.
 • تکنسین به عیب یابی کولر گازی ال جی پرداخته و مشکل را برطرف می‌ نماید.
 • تمامی خدماتی که توسط آی بک امداد دریافت می‌ کنید گارانتی و ضمانتنامه دارد.

خدمات تعمیر کولر آبی در کشکسرای با آی بک امداد

تعمیر کولر آبی توسط آی بک امداد به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در کشکسرای انجام می‌ شود. تعمیر برد پکیج در کشکسرای | تعمیر آبسردکن، کولر گازی و آبی در محلتعمیرکاران این مرکز تخصص کامل در مورد تعمیر کولر آبی دارند و آموزش دیده هستند و برای خدماتی که ارائه می‌ دهند به شما فاکتور و گارانتی خواهند داد. مجموعه آی بک امداد به صورت شبانه روزی در سراسر ایران با یک تیم حرفه‌ ای، با تجربه و با سابقه در رابطه با تعمیر کولر گازی، کولر آبی، یخچال، ظرفشویی، لباسشویی و … به شما خدمات رسانی می‌ کند.

سخن پایانی

نصب، راه‌ اندازی، تعمیر، سرویس و خدمات مربوط به انواع مختلف پکیج، آبگرمکن دیواری، کولر آبی، کولر گازی، اسپلیت و …در کشکسرای توسط آی بک امداد انجام می‌ شود. سرویسکاران آی بک امداد در زمینه تعمیر لوازم خانگی، متخصص و کارشناس می‌ باشند و سالها تجربه در این زمینه دارند. آی بک امداد تخصصی‌ ترین مرکز عیب یابی و تشخیص ایراد و همچنین تعمیر تأسیسات حرارتی مانند پکیج و … می‌ باشد. جهت دریافت خدمات از آی بک امداد می‌ توانید با شماره‌ هایی که در این مقاله درج شده است تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر برد پکیج در کشکسرای

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر برد پکیج در کشکسرای، تعمیر آبسردکن، کولر گازی و آبی در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا