موچشنمایندگی

تعمیر یخچال موچش | هزینه تعمیر یخچال در شهر موچش کردستان

اگر برای تعمیر یخچال موچش در استان کردستان کمک نیاز داشتید، متخصصان ماهر و حرفه‌ای مرکز آی بک امداد می‌توانند به شما کمک کنند که در کمترین زمان در هر کجای شهر موچش کردستان که باشید، مشکل یخچالتان را برطرف کنید. کافیست که با ما تماس بگیرید تا متخصصین مان را برای تعمیر و یا حتی سرویس یخچال شما به محل اعزام کنیم تا تعمیر یخچال‌تان با کیفیت بالا انجام بگیرد.

آی بک امداد برای تعمیر یخچال هیتاچی، چه اقداماتی را انجام می‌دهد؟

مرکز تعمیرات آی بک امداد از تیم مشاوره رایگان و تعمیرکاران متخصصی تشکیل شده است و همکاری این افراد با ما باعث شده خدمات بهینه‌ای را به مشتریان ارائه کنیم. مهمترین فعالیت‌های آی بک امداد برای تعمیر یخچال هیتاچی عبارتند از:

۱- تیم مشاوره رایگان

در صورت تماس شما با مرکز آی بک و اعلام خرابی یخچال هیتاچی، ابتدا مشاورین ما کمک خواهند کرد تا شما دلیل خرابی را پیدا کرده و خودتان آن را برطرف کنید. در این صورت نیازی هم به حضور تعمیرکار پیدا نخواهید کرد ولی اگر خرابی رفع نشده و همچنان باقی ماند، نیاز است که تکنسین متخصص خود را به محل شما بفرستیم. مشاورین ما عیب یخچال هیتاچی را به متخصصین گفته تا آنها موضوع را پیگیری کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی آستانه | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر آستانه مرکزی

۲- اعزام سریع تکنسین

ما می‌دانیم که یخچال ها امروزه جزو ضروریات هر خانه‌ای می‌باشد و در صورت خرابی می‌تواند مشکلات زیادی برایتان ایجاد کند. به همین علت برای جلب رضایت شما این مرکز، به محض تماس از جانب مشتری، در زمانی کوتاه تکنسین متخصص خود را به منزل شما اعزام کرده و تمامی خدمات مربوط به یخچال شما را در منزل انجام می‌دهد و نیازی هم نیست که شما یخچال تان را به تعمیرگاه ببرید.

۳- استفاده از قطعات باکیفیت و اصل

تکنسین‌های آی بک بعد از اینکه به منزل شما اعزام شدند، برای رفع ایرادی که دستگاه شما بوجود آمده، دستگاه را عیب یابی می‌کنند و اگر به تعویض قطعاتی نیاز بود، این مرکز به شما اطمینان خواهد داد که از قطعات با کیفیت استفاده می کند. تعویض قطعات می‌تواند باعث شود در یخچال شما افت کیفیت به وجود نیاید.

۴- ارائه گارانتی ۹۰ روزه

مرکز خدماتی آی بک امداد برای اینکه خاطر مشتریان آسوده بوده و از بالا بودن کیفیت خدمات توسط تکنسین اطمینان داشته باشند، تمامی تعمیرات و خدمات ارائه شده را ۹۰ روز گارانتی می‌کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بندر دیلم | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بندر دیلم بوشهر

 

تعمیر یخچال موچش کردستان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر موچش کردستان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا