سهندنمایندگی

تعمیر کولر گازی سهند | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سهند آذربایجان شرقی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

کوئل کندانسور در کولر گازی در محیط خارجی قرار دارد و به همین خاطر در معرض آلودگی نیز می‌ باشد. جهت تعمیر کولر گازی سهند و رفع مشکلات مربوط به یونیت داخلی و خارجی کولر گازی بهتر است از افراد ماهر و توانمند در زمینه تعمیر این دستگاه کمک بگیرید. کارشناسان مرکز تخصصی آی بک امداد تمامی دوره‌ هایی که برای تعمیر کولر گازی سهند مورد نیاز می‌ باشد را پشت سر گذاشته‌ اند و تسلط کاملی برای تعمیر این دستگاه دارند. شناخت قطعات و اجزای مختلف کولر گازی باعث می‌ شود تا کارشناسان آی بک امداد به راحتی بتوانند عیب و ایراد این دستگاه را تشخیص داده و پس از عیب یابی آن را تعمیر کنند.

تعمیر کولر گازی سهند و رفع مشکل کندانسور

از آنجایی که کوئل کندانسور در محیط بیرون قرار دارد به همین خاطر بیشتر از سایر اجزای کولر می‌ تواند در معرض آلودگی قرار گیرد. گازی که داخل کولر گازی وجود دارد پس از خارج شدن از کمپرسور از کندانسور و فن نیز عبور می‌ کند و حرارت خود را از دست خواهد داد. نکته مهمی که باید آن را فراموش نکنید این است که فن بیرونی و یا کندانسور وظیفه منتقل کردن گرمای خانه را به محیط بیرون از خانه بر عهده دارند. چنانچه آلودگی زیادی در کندانسور کولر گازی وجود داشته باشد نمی‌ تواند به خوبی گرمای داخل خانه را خارج کند و به همین خاطر فشار زیادی نیز به کمپرسور کولر گازی وارد خواهد شد. در شهرهای بزرگ معمولاً این موضوع می‌ تواند مشکل بسیار رایجی محسوب شود. به عبارت دیگر اگر کندانسور نتواند گرمای خانه را به بیرون انتقال دهد کمپرسور برای آنکه این مشکل را برطرف کند و به تأمین سرما و خنکی بپردازد، بیشتر کار می‌ کند و انرژی بیشتری را مصرف می‌ کند به همین خاطر در معرض آسیب و صدمه قرار می‌ گیرد و استهلاک کولر گازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین اگر کندانسور تمیز شود این مشکلات نیز کمتر برای کولر گازی رخ خواهد داد اما اگر کندانسور کولر گازی کثیف باشد حتی اگر شارژ گاز فریون هم به موقع انجام شود، دستگاه نمی‌ تواند به خوبی محیط را خنک کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر ظرفشویی در میانه | تعمیر در محل یخچال و ظرفشویی

برای تعمیر کولر گازی سهند و رفع مشکلاتی که می‌ تواند به کمپرسور، کندانسور، سیم پیچی داخلی، شارژ گاز، نشتی گاز و … مربوط می باشد حتماً از کارشناس مرکز خدماتی و تعمیراتی آی بک امداد بخواهید که به بررسی دستگاه در منزل شما بپردازد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی سهند

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی سهند، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سهند آذربایجان شرقی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا