ساروقنمایندگی

تعمیر کولر گازی ساروق | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر ساروق مرکزی

سرویس دوره‌ ای کولر گازی سامسونگ باید به موقع و قبل از فصل گرما انجام شود تا کولر گازی بتواند در فصل تابستان درست کار کند. برای تعمیر کولر گازی ساروق در استان مرکزی می‌ توانید از مرکز معتبر و حرفه‌ ای آی بک امداد کمک بگیرید. سرویس دوره‌ ای در واقع باعث می‌ شود که مشکلات و ایرادات جزئی در این دستگاه شناسایی شده و خیلی زود برطرف گردد و قبل از آنکه بتواند به سایر اجزا و قطعات در کولر گازی آسیبی وارد شود، ایرادات آن رفع گردد بنابراین سرویس این دستگاه را فراموش نکرده و با آی بک امداد جهت ثبت درخواست خود تماس بگیرید.

توصیه کارشناسان آی بک امداد برای نگهداری اصولی از کولر گازی

  • فیلترهایی که در کولر گازی وجود دارد حتماً باید به صورت دوره‌ ای تمیز شوند و یا تعویض گردند. فیلترها از وارد شدن گرد و غبار و یا سایر باکتری‌ ها به داخل دستگاه جلوگیری می‌ کنند بنابراین از قطعات بسیار مهم در کولر گازی به شمار می‌ آیند و در سرویس دوره‌ ای باید حتماً تمیز شوند و یا اگر کاملاً خراب شده‌ اند تعویض گردند.
  • کندانسور یکی دیگر از قطعاتی است که حتماً باید با آب کاملاً تمیز شود. کندانسور در کولر گازی مسئولیت تبادل حرارتی را بین یونیت داخلی و یونیت خارجی بر عهده دارد. اگر کندانسور درست کار نکند، عملکرد کولر گازی شما نیز با اختلال مواجه خواهد شد بنابراین برای تعمیر کولر گازی ساروق و رفع مشکلات کندانسور باید با آی بک امداد تماس بگیرید.
  • لوله‌ های تخلیه در کولر گازی یکی دیگر از مواردی هستند که حتماً باید توسط سرویسکار بررسی شوند و اگر دچار انسداد و گرفتگی شده‌ اند حتماً برطرف گردند. لوله کندانسور مسئولیت خروج آبی که داخل کولر تولید شده است به محیط خارج را بر عهده دارد.
  • برد الکترونیکی، ترموستات، تایمر و یا دیگر قطعات الکترونیکی که در کولر گازی وجود دارد حتماً باید توسط سرویسکار متخصص مورد بررسی قرار گرفته و تعمیر شود. این قطعات که در کولر گازی وجود دارند مسئولیت کنترل کردن و تنظیم دما، زمان، رطوبت و سایر تنظیمات را در کولر گازی بر عهده دارند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال آمل | هزینه تعمیر یخچال در شهر آمل

چنانچه می‌ خواهید تعمیر کولر گازی ساروق در استان مرکزی توسط سرویسکارانی انجام شود که تخصص و مهارت بسیار زیاد و تسلط کامل به اجزا و قطعات داخلی کولر گازی را دارند می‌ توانید با مرکز تخصصی و حرفه‌ ای آی بک امداد تماس بگیرید و درخواست خود را در سامانه ثبت کنید.

تعمیر کولر گازی ساروق

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی ساروق، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر ساروق مرکزی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا