نمایندگیتیمورلو

تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو | تعویض برد یخچال و ظرفشویی در محل

متدهای خاصی برای تعمیر تلویزیون‌ های مختلف وجود دارد. آی بک امداد با سال‌ ها تجربه و سابقه در زمینه تعمیر تلویزیون می‌ تواند این خدمات را با بهترین کیفیت به کاربران خود ارائه دهد. این مجموعه با بهره بردن از تکنسین‌ های ماهر در حوزه تعمیر تلویزیون‌ های مختلف و با در نظر گرفتن تعیین قیمت مناسب، توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند و کار با کیفیتی در اختیار آنها قرار دهد. همچنین برای حفظ رضایت مشتری تلاش می‌ کند که در راستای تغییر فناوری تلویزیون‌ های جدید مهارت و دانش تکنسین‌ های خود را نیز افزایش داده و به روز نگه دارد. تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو و شهرهای اطراف آن توسط آی بک امداد انجام خواهد شد. برای دریافت این خدمات کافیست به وب سایت آی بک امداد مراجعه نموده و درخواستتان را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این باره صحبت کنید.

شبکه گسترده خدمات آی بک امداد در تیمورلو

چنانچه ساکن تیمورلو هستید و به خدمات تعمیر تلویزیون سونی در این شهر نیاز دارید می‌ توانید تعمیر تلویزیون خود را به آی بک امداد بسپارید‌ تکنسین‌ های آی بک امداد در سراسر این شهر حضور داشته و امکان تعمیر تلویزیون سونی با بالاترین کیفیت برای کاربران فراهم می‌ باشد‌. تلویزیون سونی یک دستگاه حساس است و جهت تعمیر آن افراد متخصص باید دست به کار شوند در غیر این صورت با تعمیر غیر اصولی تلویزیون آسیب‌ های بیشتری به قطعات اصلی آن وارد می‌ شود و هزینه تعمیرات چند برابر خواهد شد. چنانچه به نمایندگی سونی دسترسی ندارید و می‌ خواهید خدمات تعمیر خود را در مرکزی معتبر انجام دهید، آی بک امداد در اختیار شماست. تکنسین‌ های آی بک امداد آموزش‌ های مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون را دیده اند و پس از عیب یابی دقیق ایرادات آن را کاملاً برطرف می‌ کنند. جهت تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو می‌ توانید با شماره‌ هایی که در این مقاله درج شده است تماس بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو

هزینه تعمیر تلویزیون سونی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می‌ توانیم به میزان آسیب دیدن تلویزیون، مدل دستگاه، کیفیت قطعاتی که در آن به کار رفته است، هزینه قطعات، نوع خرابی تلویزیون و … اشاره کنیم. تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو | تعویض برد یخچال و ظرفشوییپس از آنکه درخواست اینترنتی خود را ثبت کردید و یا با شماره تلفن‌ ها تماس گرفتید هماهنگی‌ های لازم خیلی سریع جهت اعزام تکنسین به محل مورد نظر انجام خواهد شد.

آیا آی بک امداد قطعات تلویزیون سونی را تعمیر می‌ کند؟

همه می‌ دانید که هزینه تعمیر تلویزیون نسبت به تعویض آن و یا تعویض قطعات بسیار کمتر است. بنابراین اولویت تکنسین‌ های آی بک امداد این است که قطعات خراب شده داخل تلویزیون سونی را تا جای امکان تعمیر کنند اما گاهی اوقات چاره‌ ای جز تعویض آنها وجود ندارد اما این اطمینان خاطر به شما داده می‌ شود که تعویض این قطعات با قطعات اصلی انجام خواهد شد. اگر می خواهید که آسیب جدی و مهمی به تلویزیون سونی شما وارد نشود حتماً باید از تکنسین متخصص بخواهید که آن را بررسی کند. به علت احتمال بروز آتش‌ سوزی و همچنین شوک الکتریکی در تلویزیون سونی نباید شخصاً اقدام به سرویس و تعمیر تلویزیون نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال انارستان | هزینه تعمیر یخچال در شهر انارستان بوشهر

تعمیر پنل تلویزیون سونی در تیمورلو

پنل از مهم‌ ترین قسمت‌ های تلویزیون سونی و یا دیگر برندها می‌ باشد و آسیب رسیدن به آن به معنای آن می‌ باشد که باید به صورت کلی تعویض شود. در حقیقت باید بگوییم که پنل قابل تعمیر نیست و اگر آسیب ببیند حتماً باید تعویض شود. حتی گاهی اوقات تکنسین‌ ها توصیه می‌ کنند که به جای تعویض پنل، دستگاه نو خریداری کنید. تکنسین‌ های آی بک امداد می‌ گویند اگر پنل تلویزیون سونی دچار آب خوردگی شود می‌ توان آن را تعمیر کرد اما اگر پنل بشکند دیگر قابل تعمیر نیست و حتماً باید تعویض شود.

تعمیر برد تیکان در تلویزیون سونی

یکی از قطعات مهمی که در تلویزیون‌ های ال ای دی و ال سی دی به کار برده می‌ شود برد تیکان می‌ باشد. این قطعه سیگنال‌ های دریافتی را به تصاویر تبدیل می‌ کند به همین خاطر اگر خراب شود در واقع هیچ عملکردی از تلویزیون مشاهده نخواهد شد. چنانچه تصویر تلویزیون سونی به صورت ناگهانی قطع شود و یا دو قسمت گردد و یا خطوط سفید و سیاه بر روی نمایشگر آن مشاهده شود، برد تیکان دچار ایراد شده است. گاهی نیز ممکن است شاهد به هم ریختگی رنگ‌ ها باشید و یا صفحه نمایش به طور کلی سفید شود. در این شرایط برد تیکان در تلویزیون سونی حتماً باید توسط تکنسین ماهر و آموزش دیده بررسی گردد. گاهی اوقات تکنسین به این نتیجه می‌ رسد که تعمیر برد امکان‌ پذیر نیست و باید آن را تعویض کند.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی در تیمورلو

پردازش اطلاعات در بخش‌ های مختلف تلویزیون سونی وظیفه مین برد می‌ باشد. مین برد اصلی‌ ترین برد تلویزیون سونی تلقی می‌ شود و ایراد پیدا کردن آن و یا خراب شدن آن می‌ تواند علائمی داشته باشد.تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو | تعویض برد یخچال و ظرفشویی

 • چراغ پاور تلویزیون چشمک می‌ زند.
 • لوگو تلویزیون سونی نمایش داده می‌ شود و پس از آن دستگاه خاموش می‌ گردد.
 • تلویزیون هنگ می‌ کند.
 • خطوط رنگی بر روی نمایشگر تلویزیون سونی دیده می‌ شود.
 • پس از خاموش کردن تلویزیون سونی دستگاه ریست می‌ شود و همه کانال‌ ها در آن حذف خواهند شد.

اگر این اتفاقات را در تلویزیون سونی مشاهده کردید این احتمال را بدهید که مین برد دستگاه دچار خرابی شده است. تعمیر و یا تعویض مین برد به دانش و تجربه کافی نیاز دارد. تکنسین‌ های کاربلد و با تجربه آی بک امداد در این زمینه آماده ارائه خدمات هستند. تشخیص درست و به موقع باعث می‌ شود که از بروز مشکلات بیشتر در تلویزیون سونی خودداری شود. با کمک گرفتن از آی بک امداد و مراکز تخصصی تعمیرات آن، قطعاً تکنسین ماهر به منزل شما ارجاع داده خواهد شد و مشکل تلویزیون برطرف می‌ گردد.

تعمیر یخساز یخچال ال جی در تیمورلو

خرابی یخساز در یخچال از مشکلات رایج آن می‌ باشد که برای اغلب دستگاه‌ ها رخ خواهد داد که از آن جمله می‌ توانیم به عدم روشن شدن یخساز، شل بودن یخ و یا منجمد نشدن آن، عدم تولید یخ و همچنین چسبیدن یخ‌ ها به یکدیگر اشاره کنیم. ایجاد مشکل در یخساز بسیار شایع می‌ باشد و افراد پس از رخ دادن این مشکل به مرکز تخصصی تعمیرات مراجعه می‌ نمایند. عوامل زیادی می‌ تواند باعث خرابی یخساز یخچال شود. اگر یخ ساز یخچال یخچال ال جی شما تولید یخ نمی‌ کند ممکن است که موتور یخساز، برد الکترونیکی و یا مجموعه دمپر با ایرادی مواجه شده باشد. بررسی این موارد و تعمیر آنها حتماً باید توسط تکنسین انجام شود. دستکاری کردن یخساز یخچال ال جی بدون آنکه دانش کافی در آن داشته باشید نتیجه‌ ای به جز خراب شدن بیشتر یخچال و تحمیل هزینه‌ های سنگین‌ تر نخواهد داشت.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در قصر فیروزه تهران | هزینه تعمیر یخچال در قصر فیروزه تهران

هزینه تعمیر یخچال ال جی در تیمورلو

تعیین هزینه‌ های مربوط به تعمیر یخچال ال جی و اعلام آن به مشتری قبل از بررسی دستگاه و عیب یابی آن امکان‌ پذیر نمی‌ باشد زیرا تکنسین باید با دقت کامل شرایط یخچال را ارزیابی کرده و پس از آن قیمت قطعی را به شما اعلام کند. این توضیحات در مورد تعمیر قطعات و یا تعویض آنها و به صورت کلی شرایط یخچال حتماً پیش از آغاز کار توسط تکنسین به شما کاربر عزیز اعلام می‌ شود و پس از آنکه شما موافقت خود را اعلام کردید کار شروع خواهد شد.تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو | تعویض برد یخچال و ظرفشویی رقمی که توسط مشاوران ما اعلام می‌ شود تقریباً حدودی است اما تعمیرکار پس از بررسی دقیق می‌ تواند هزینه درست و مشخص را به شما اعلام کند. همه این هزینه‌ ها تحت نظارت مجموعه آی بک امداد و بسیار منصفانه می‌ باشد.

خدمات تعمیر یخچال در آی بک امداد در شهر تیمورلو

خدماتی که در مرکز آی بک امداد برای تعمیر یخچال ال جی ارائه می‌ شود شامل موارد زیر است:

 • بازدید از یخچال اسنوا و عیب یابی دقیق آن
 • تعمیر و یا تعویض سوئیچ و یا سرپیچ لامپ
 • تعویض رله استارت
 • تعویض ترموستات
 • بررسی مدار سیم کشی و پانل
 • بررسی سنسور یخچال
 • تعویض اواپراتور
 • تعویض کمپرسور
 • تعویض انواع مختلف کندانسور
 • تعویض فن اواپراتور
 • تعویض لوله مویی
 • تعویض مخزن آبسردکن
 • بررسی یخساز
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال
 • شست و شوی مدار تبرید
 • نشتی‌ یابی گاز و شارژ آن

تمامی خدماتی که در بالا بیان شد همه در مرکز تعمیراتی آی بک امداد و در شهر تیمورلو انجام می‌ شود. شما کاربران عزیز ساکن تیمورلو می‌ توانید با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین در وب سایت آی بک امداد و یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ به تمامی این خدمات دسترسی پیدا کنید.

نتیجه گیری

تمامی تعمیرکاران و تکنسین‌ های آی بک امداد با زمانبندی مشخصی از آموزش‌ های فنی مورد نیاز برای اطلاع از سیستم جدید تعمیر لوازم خانگی بهره‌ مند شده‌ اند بنابراین این اطمینان خاطر وجود دارد که تمام تکنسین‌ ها با دانش فنی روز آشنا هستند و می‌ توانند تعمیر تلویزیون و دیگر لوازم خانگی را با بالاترین کیفیت انجام دهند. برای تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو می‌ توانید به خدمات آی بک امداد دسترسی داشته  و از ضمانت کار پس از پایان آن مطمئن باشید.

تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر تلویزیون سونی در تیمورلو، تعویض برد یخچال و ظرفشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا