شبسترنمایندگی

تعمیر تخصصی پکیج در شبستر | تعمیر در محل لباسشویی، کولر گازی و یخچال

پکیج‌های گرمایشی جزو ضروریات خانه هستند که در صورت خرابی مشکلات زیادی را برای اعضای خانواده ایجاد می‌کنند. توجه داشته باشید که پکیج‌ها هم مانند لوازم دیگر نیاز به مراقبت صحیح دارند. اگر شما از پکیج خود درست استفاده کنید، نیازی به مراجعه به تعمیرکار هم نخواهید داشت. مهمترین نکته برای نگهداری صحیح از پکیج سرویس منظم دستگاه است. اگر دستگاه شما به هر دلیلی دچار خرابی شد، برای تعمیر تخصصی پکیج توصیه می‌کنیم با تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شبستر

به طور کلی می‌توان گفت پکیج ایران رادیاتور در دو نوع دیجیتال و آنالوگ موجود هستند. پکیج آنالوگ به پکیجی می‌گویند که صفحه نمایش نداشته و برای اعلام کدهای خطا در پکیج، به صورت چشمک زدن بعضی از چراغ‌ها در روی پانل انجام می‌شود.

پکیج دیجیتالی هم به پکیجی می‌گویند که نمایشگر داشته و وضعیت دستگاه و کدهای خطا در روی نمایشگر آن نشان داده می‌شود. پس اگر شما پکیج ایران رادیاتور آنالوگ دارید، باید بدانید که در روی این پکیج نمایشگری برای اعلام کد خطا وجود نداشته و چندین چراغ سبز در روی پانل آن قرار داده شده است.

اگر متوجه گرم نشدن آب پکیج شدید، ابتدا باید توجه کنید ببینید آیا چراغ‌های روی پنل چشمک می‌زنند یا خیر؟ همانطور که گفتیم چشمک زدن به صورت جفت جفت بوده و با چشمک زدن ارور فرق می‌کند. در اصل هنگام بروز ارور در دستگاه پکیج، چراغ در روی عدد مشخصی چشمک می‌زند ولی وقتی آب باز می‌شود، چراغ‌ها حرکت می‌کنند.

با این توضیحات حتماً متوجه شدید که هر وقت شیر آب گرم را باز کنید چراغ‌ها در روی پنل پکیج آنالوگ به شکل جفت جفت چشمک می‌زند و اگر در هنگام باز کردن شیر آب گرم، چراغ‌ها تغییر نکرد، احتمال دارد برد الکترونیک در دستگاه متوجه نشود که آب گرم باز شده است.

تعمیر تخصصی پکیج

آی بک امداد تعمیرکار پکیج‌های ایران رادیاتور در شبستر

مجموعه آی بک امداد با تجربه فراوان و سابقه مفید در زمینه تعمیر و سرویس پکیج‌های ایران رادیاتور در شبستر، خدمات با کیفیت بالایی را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با سرویس سالیانه پکیج از خسارت‌ها و آسیب‌ها به قطعات دیگر پکیج جلوگیری کنید. برای اینکه بتوانید از خدمات ما استفاده کنید لازم است با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما برای رفع مشکلات فنی دستگاه پکیج شما اقدام کنند.

سرویس سالیانه پکیج به وسیله سرویسکار آی بک امداد در شبستر

وقتی حدوداً سه سال از پکیج ایران رادیاتور خود استفاده کردید، ممکن است در عملکرد آن متوجه اختلالاتی شوید که باید برای رفع این مشکلات فنی، اقدامات لازم را سریعاً انجام دهید. فرایند تعمیر پکیج‌ها با یکدیگر کمی فرق می‌کند زیرا این دستگاه انواع مختلفی دارد و باید تعمیرکار با انواع پکیج کاملاً آشنایی داشته باشد تا بتواند به خوبی آن را عیب یابی و تعمیر کند. سرویس پکیج هم کاری تخصصی بوده و نیاز به سرویس کار ماهر دارد.

بیشتر مواقع مشکلات پکیج به وسیله کدهای خطا و ارورهایی در روی آن نمایش داده می‌شود ولی در بعضی مواقع هم به این شکل نیست مثلاً صداهای مشکوک در پکیج و یا کم شدن مقدار آب در پکیج را نمی‌توان به وسیله کد خطا و ارور عیب یابی کرد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی سامان | هزینه تعمیر کولر گازی در سامان چهارمحال و بختیاری

مراحل عیب یابی پکیج توسط متخصصین آی بک امداد

مراحل عیب یابی پکیج توسط متخصصین آی بک امداد در چند مرحله انجام می‌شود که به بررسی این مراحل می‌پردازیم.

 • ابتدا باید برای تست، پکیج روشن شود (ممکن است به دلایلی مانند قطع شدن برق، پکیج ایران رادیاتور روشن نشود).
 • در مرحله بعدی فشار مدار پکیج باید بررسی شود. اگر فشار پایین باشد پکیج ایران رادیاتور روشن نخواهد شد.
 • حالا باید تنظیم فشار پکیج انجام بگیرد. مقدار فشار لازم برای پکیج ایران رادیاتور ۱.۵ bar است. برای اینکه فشار پکیج بالاتر رود باید شیر پرکن باز شده و بعد از بالا رفتن فشار، شیر پرکن بسته شود.
 • سپس آب گرم را باز کرده تا پکیج استارت کند.
 • در مرحله بعد باید فن بررسی شده و عملکرد آن چک شود.

توجه داشته باشید که عیب یابی پکیج باید به وسیله فرد ماهر و مجرب انجام بگیرد.

تعمیر لباسشویی آاگ در شبستر

قیمت بالای لباسشویی‌های آاگ باعث شده تا کاربران بعد از خرابی دستگاه، به فکر تعویض آن نیفتند و تصمیم به تعمیر لباسشویی بگیرند. تعمیرگاه‌های آی بک امداد برای تعمیر لباسشویی آاگ، خدمات بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهند. یکی از تعمیرگاه‌های آی بک امداد در شبستر آذربایجان شرقی قرار دارد که تعمیر انواع لباسشویی‌های آاگ را انجام می‌دهد.

معمولاً مشتریان از متخصصین ما سؤال می‌کنند که چه زمانی باید لباسشویی آاگ خود را تعمیر کنیم؟ باید بدانید که لباسشویی قطعات حساسی دارد که باید در هنگام تعمیر ، مراقب این قطعات باشید و حتی در هنگام استفاده و نگهداری از دستگاه هم باید از این قطعات به خوبی مراقبت شود. گاهی رعایت بعضی از نکات می‌تواند از ایجاد مشکلات فنی در لباسشویی جلوگیری کند تا جایی که دیگر دستگاه شما به تعمیر هم نیاز نداشته باشد.

ولی با این حال اگر باز هم لباسشویی شما دچار خرابی شد، باید در اولین فرصت با آی بک امداد تماس گرفته و درخواست تعمیر بدهید تا از ایجاد مشکلات جدی تر برای دستگاه جلوگیری کنید. دقت داشته باشید که گاهی ممکن است یک نقص فنی کوچک در لباسشویی، باعث ایجاد اختلال در قطعات دیگر شود پس باید سریعاً دستگاه را تعمیر کنید.

آی بک امداد چه اقداماتی را برای تعمیر لباسشویی آاگ انجام می‌دهد؟

کارشناسان آی بک امداد به محض اینکه مشتری تماس می‌گیرد و خرابی لباسشویی خود را اعلام می‌کند در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته و ابتدا راهنمایی‌های لازم را جهت رفع مشکل انجام می‌دهد و در صورتی که مشکل برطرف نشد، تکنسین برای تعمیر لباسشویی آاگ به محل شما مراجعه می‌کند.

 • اگر تکنسین تشخیص داد که قطعات دستگاه به تعویض نیاز دارد، آنگاه قطعاتی اورجینال و اصل را که دارای گارانتی ۶ ماهه است، جایگزین قطعات خراب می‌کند.
 • بعد از اینکه تکنسین کار خود را تمام کرد، تیم پشتیبانی آی بک امداد با شما تماس می‌گیرند و مقدار رضایت شما را از خدماتی که ارائه شده سؤال می‌کنند. این کار به دلیل ارتقاء کیفیت خدمات آی بک امداد انجام می‌شود.
 • تمامی قسمت‌های لباسشویی شما بررسی شده و به طور کامل توسط متخصص آی بک امداد سرویس می‌شود.
 • لباسشویی آاگ شما در تعمیرگاه و یا در محل، در کمتر از دو روز تعمیر می‌شود.

سرویس کولر گازی اجنرال در شبستر

کولر گازی جزو وسایلی است که برای بهینه شدن عملکرد دستگاه باید مرتب سرویس شود. توصیه می‌کنیم سرویس کولرهای گازی اجنرال خود را به تکنسین‌های متخصص و ماهر آی بک امداد بسپارید. مزایای استفاده از خدمات ما موارد زیر است:

 • کولرهای گازی به علت اینکه در معرض آلودگی و گرد و خاک هستند، ممکن است جمع شدن این آلودگی‌ها باعث اختلال در عملکرد دستگاه شود. در هنگام سرویس مشکلات کولر گازی به طور کامل برطرف می‌شود.
 • در صورتی که هر کدام از قطعات کولر دچار خرابی شوند آنگاه دستگاه کارایی خود را از دست می‌دهد. در این زمان تعمیرکار آی بک امداد قسمت‌های مختلف کولر را عیب یابی کرده و مشکلات آن را برطرف می‌کند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی کلاردشت | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کلاردشت مازندران

تعمیر کولرهای گازی اجنرال در شبستر چقدر هزینه دارد؟

پارامترهای متعددی در هزینه تعمیر کولرهای گازی اجنرال تأثیرگذار هستند مانند:

 • اینکه کولر گازی اجنرال چقدر خرابی دارد؟
 • برای تعمیر کردن کولر از چه قطعاتی باید استفاده شود؟
 • آیا کولر گازی اجنرال به تعویض قطعات نیاز دارد یا خیر؟

تعمیر در محل کولر گازی اجنرال توسط آی بک امداد

تعمیر کولرهای گازی اجنرال در محل توسط متخصصین آی بک امداد، می‌تواند کیفیت خدمات را تضمین کند ولی پارامترهای دیگری هم می‌تواند مزایای تعمیر در محل کولر باشد که عبارت است از:

 • مشتری می‌تواند ارائه خدمات متخصص آی بک امداد را کنترل کند.
 • مشتری این امکان را دارد که به دلیل بودن در کنار تکنسین، دانش و اطلاعات فنی کسب کند.
 • در هزینه حمل دستگاه و زمان صرفه‌جویی خواهد شد.
 • شما بابت حمل و جابجایی کولر نگرانی نخواهید داشت.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شبستر

یخچال‌های جنرال الکتریک امروزه به دلیل کیفیت بالای این یخچال، محبوبیت زیادی بین افراد پیدا کرده است و در صورتی که از این یخچال به خوبی مراقبت نکنید، ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی شود. مهمترین روش مراقبت از یخچال جنرال الکتریک این است که در صورت مشاهده کوچک‌ترین خرابی، سریعاً آن را تعمیر کنید. ولی این بدین معنی نمی‌باشد که یخچال خود را برای تعمیر به دست افراد ناوارد و غیر متخصص بسپارید، بلکه این یخچال به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا، حتماً باید به دست تکنسین ماهر تعمیر شود. در صورت مشاهده خرابی در یخچال جنرال الکتریک خود با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تعمیرکاران آی بک امداد جهت تعمیر تخصصی یخچال شما به محل اعزام شوند.

چگونه با آی بک امداد برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیریم؟

برای اینکه از خدمات آی بک امداد جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک استفاده کنید، می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید. در هنگام تماس، شما اطلاعات دقیقی باید در مورد مشکل یخچال خود ارائه بدهید تا در صورت ساده بودن مشکل، با راهنمایی‌های مشاورین ما ایراد دستگاه شما حل شود ولی اگر لازم بود، به وسیله تعمیرکار مجرب تعمیر وسیله شما انجام خواهد گرفت. فقط توجه کنید که باید نوع و مدل یخچال خود را به صورت دقیق اعلام کنید.

بهترین راه ارتباطی شما با آی بک امداد تماس با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ می‌باشد.

تعمیر تخصصی پکیج

چرا برای تعمیر یخچال در شبستر، آی بک امداد را انتخاب کنیم؟

اگر یخچال جنرال الکتریک شما دچار هرگونه خرابی شد، با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید زیرا:

 • آی بک امداد دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.
 • بعد از ثبت درخواست، سریعاً با شما تماس گرفته می‌شود.
 • آی بک امداد دارای کادری متخصص و مجرب است.
 • از قطعات اصل برای تعمیر جنرال الکتریک شما استفاده می کند.
 • متخصصین ما در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید تجربه بالایی دارند.
 • بعد از انجام کار، نظرسنجی و بررسی کیفیت خدمات انجام می‌گیرد.
 • متخصصین آی بک امداد پروتکل‌های بهداشتی ر ا کاملا رعایت می‌کنند.

برای اینکه از خدمات ما استفاده کنید کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما برای تعمیر یخچال شما اقدام کنند.

تعمیر تخصصی پکیج در شبستر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر در محل لباسشویی، کولر گازی و یخچال

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا