نمایندگیخوی

تعمیر تخصصی یخچال در خوی | هزینه تعمیر کولرگازی در محل مشتری

آی بک امداد جزو مراکز تعمیر تمامی برندهای انواع یخچال در آذربایجان غربی و شهرستان خوی می‌باشد. تکنسین‌های این مرکز تماماً آموزش‌های لازم را دیده و متعهد و مجرب هستند و می‌توانند تعمیر تمامی یخچال‌های قدیمی و جدید را عرضه کنند. ما افتخار داریم که با استفاده از قوانین مدیریت و تجربیات خود در این زمینه، بهترین هستیم.

شما می‌توانید برای تعمیر یخچال خود در خوی با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و تعمیر یخچالتان را به ما بسپارید. مجموعه آی بک امداد در سراسر شهرستان خوی، شعبات زیادی دارد که آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد.

تعمیر تخصصی یخچال امرسان در خوی

آی بک امداد از آنچه شما تصور می‌کنید سریع‌تر است. به محض اینکه شما با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید، اپراتورهای آی بک شما را تلفنی راهنمایی می کنند و در صورتی که مشکل جدی نباشد، می‌توانید با راهنمایی‌های اپراتور مشکل دستگاه را رفع کنید ولی اگر مشکل یخچال شما جدی بود، ما با سرعت تعمیرکار خود را به محل اعزام کرده تا دستگاه شما را تعمیر کند.

برای هزینه تعمیر یخچال خود هم به هیچ وجه نگران نباشید زیرا آی بک امداد هزینه‌ها را منطقی و منصفانه دریافت می کند و مبلغی که باید شما بپردازید، طبق نرخ اتحادیه تعیین می‌شود.

بابت کیفیت خدمات هم نباید نگرانی داشته باشید، برای اینکه خیالتان را بابت خدمات انجام گرفته راحت کنیم، گارانتی‌های طولانی مدت و ۱۲ ماهه برای این خدمات قرار داده‌ایم.

عیب یابی یخچال امرسان با ۵ روش کاربردی

گاهی ممکن است شما متوجه کار نکردن درست یخچال فریزر خود شوید، مثلاً چراغ دستگاه روشن نشده یا به علت کمی سرما، مواد غذایی خراب شده باشند. در این صورت نمی‌دانید که مشکل دستگاه از کجاست و شما خودتان می‌توانید آن را رفع کنید و یا ایراد تخصصی بوده و به کمک یک کارشناس نیاز دارید؟

گاهی مشکل یخچال زیاد جدی نیست و شما می‌توانید از پرداخت هزینه برای تعمیرکار هم نجات پیدا کنید. در ادامه به بررسی عیب یابی یخچال امرسان می‌پردازیم:

روش اول: وضعیت یخچال امرسان را بررسی کنید:

برای اینکه متوجه شوید عیب یخچال چیست، ابتدا باید وضعیت دستگاه را بررسی کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید دو شاخه به پریز وصل است و سپس از سالم بودن دو شاخه اطمینان پیدا کنید. ممکن است سیم دستگاه دچار خرابی و یا فرسودگی شده باشد. هر ایرادی که در سیم وجود داشت آن را برطرف کنید، البته توصیه می‌کنیم اگر سیم خراب و یا دچار قطعی شده بود، سر خود عمل نکرده و برای رفع مشکل از تکنسین آی بک امداد کمک بگیرید.

در دومین مرحله اگر بین ورودی برق و یخچال شما سیم رابط وجود دارد، می‌توانید آن را حذف کنید. ممکن است سیم رابط آسیب دیده و دچار خرابی شده باشد. بهتر است دو شاخه دستگاه را مستقیماً به پریز متصل کنید، اگر مشکل برطرف شد، متوجه خرابی سیم رابط شده و باید آن را عوض کنید.

حالا دو شاخه را به دستگاه برقی دیگری متصل کنید تا مطمئن شوید که پریز برق مشکل ندارد. اگر این دستگاه هم روشن نشد، معلوم خواهد شد که فیوز برق شما دچار اشکال شده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال پیربکران | هزینه تعمیر یخچال در شهر پیربکران اصفهان

جریان برق یخچال را یک بار قطع کرده و کمی صبر کنید و دوباره آن را وصل کنید. به این صورت یخچال شما ریست می‌شود. این کار باعث خواهد شد جریان برق کلاً قطع شده و بعد از اتصال، دستگاه دوباره بکار بیفتد.

تعمیر تخصصی یخچال

روش دوم: مشکل دستگاه را با روشن بودن چراغ پیدا کنید.

برای این کار باید ابتدا دماسنجی را که در داخل یخچال قرار دارد بررسی کنید. دماسنج را بچرخانید تا متوجه گرم شدن آن بشوید. اگر دماسنج گرم شد نشانه روشن بودن یخچال است، به همین صورت دماسنج فریزر را هم بررسی کنید. دقت داشته باشید که دمای فریزر باید بین منفی ۱۵ الی منفی ۱۸ درجه و دمای یخچال هم حدوداً ۳ الی ۴ درجه سانتی‌گراد باشد.

حالا بین یخچال و دیوار را بررسی کنید. باید فاصله استاندارد بین کناره یخچال و دستگاه قرار داشته باشد و همچنین یخچال باید با دیواره پشتی هم فاصله استاندارد را داشته باشد تا هوای لازم به موتور برسد. در این صورت موتور یخچال عملکرد بهتری دارد.

باید به وسیله یک جاروبرقی و یا یک فرچه کوچک، کویل کندانسور را در یخچال خود تمیز کنید. این کار باعث خواهد شد تا عملکرد کندانسور بهتر شود. البته توصیه می‌شود این کار را حداقل سالی یک بار انجام دهید.

روش سوم: پیدا کردن دلیل عدم سرما در یخچال امرسان

برای اینکه ببینید چرا یخچال امرسان سرما ندارد، دماسنج یخچال را چک کنید. شما می‌توانید با این دماسنج دمای یخچال را کم کنید. البته دقت داشته باشید که دماسنج یخچال و دماسنج فریزر را با یکدیگر بررسی کنید، به دلیل اینکه امکان دارد سرمای فریزر باعث خنک ماندن یخچال شده باشد و به این صورت شما متوجه خرابی یخچال نمی‌شوید.

در مرحله بعد منافذ بین یخچال و فریزر را چک کنید و حتی لوله تخلیه که جهت خارج شدن مواد زائد و یخ می‌باشد را هم بررسی کنید. البته توصیه می‌شود هنگام بررسی یخچال خود، ابتدا لوله تخلیه را بررسی کنید و اگر مواد زائد مشاهده کردید، آنها را تخلیه کنید زیرا گاهی مواد زائد در عملکرد یخچال اختلال ایجاد می‌کند.

حالا درب یخچال را بررسی کرده و از سالم بودن آن مطمئن شوید. روشی ساده برای اطلاع از سلامت لاستیک‌های درب وجود دارد و آن این است که کاغذی را در بین یخچال و درب قرار داده و سپس کاغذ را بیرون بکشید. اگر کاغذ به راحتی و بدون اصطکاک خارج شد، متوجه خرابی لاستیک درب یخچال می‌شوید و باید به کمک یک متخصص ماهر، لاستیک دور درب را تعویض کنید.

حالا باید به وسیله یک مولتی متر جریان برق را در قسمت‌های مختلف دستگاه مثل فن اواپراتور، ترموستات یخ زدایی، تایمر و سوئیچ درب بررسی کنید و اگر اتصالی وجود داشت، آن را پیدا کنید.

روش چهارم: یخچال خود را در حالت روشن بررسی کنید.

عوامل زیادی می‌تواند باعث اختلال در عملکرد یخچال شود. اگر مکانی که شما زندگی می‌کنید، رطوبت زیادی داشته باشد ممکن است باعث نقص عملکرد یخچال شود. بهتر است که دمای دستگاه را کم کنید تا شرایط محیط در روی عملکرد آن تأثیر نگذارد. البته دقت داشته باشید که اگر به دلیل رطوبت محیط، مجبور به کم کردن درجه دستگاه شدید، باید یک روز صبر کنید تا یخچال دستورات را اجرا کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی گودین | هزینه تعمیر کولر گازی در گودین کرمانشاه

درب یخچال را کاملاً بررسی کنید زیرا درب طوری درست شده که نباید هوای سرد از داخل آن به بیرون برود. این کار باعث سالم ماندن غذاها خواهد شد ولی اگر درب دچار خرابی شده باشد، سرمای یخچال بیرون رفته و گرمای بیرون هم به داخل یخچال وارد می‌شود. این کار باعث خواهد شد که کمپرسور برای خنک نگه داشتن داخل یخچال مداوم کار کرده و در نتیجه موتور دچار استهلاک شود و همچنین مصرف برق بالا برود.

روش پنجم: دلایل نشتی در یخچال را پیدا کنید.

برای عیب‌یابی یخچال، در پنجمین روش باید نشتی یخچال را پیدا کنید. برای این کار ابتدا لوله مویی و مخزن تخلیه را بررسی کنید. بهتر است این لوله سالی یک بار تخلیه شده و مواد زائد داخل آن بیرون آورده شود. مسدود شدن لوله مویی می‌تواند عملکرد دستگاه شما را مختل کند. برای رفع انسداد لوله تخلیه، باید ابتدا یخچال را خاموش کنید.

از تراز بودن یخچال هم اطمینان پیدا کنید زیرا اگر یخچال تراز نباشد، دچار نشتی خواهد شد.

این موارد را می‌توانید خودتان برای عیب یابی یخچال بررسی کنید ولی اگر مشکل یخچال شما جدی بوده و با رعایت نکات ساده برطرف نشد، باید با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه به منزل شما اعزام شود.

تعمیر تخصصی یخچال

هزینه تعمیر کولر گازی گری در منزل مشتری

کولر گازی گری به دلیل اینکه در تابستان استفاده زیادی دارد، ممکن است دچار مشکل شود. به همین دلیل باید آن را به طور منظم سرویس کنید تا عملکرد مناسبی داشته باشد. مسلماً قیمت تعمیر این دستگاه اهمیت زیادی دارد و ممکن است یکی از دغدغه‌های فکری شما در هنگام خرابی کولر گازی، قیمت تعمیر آن باشد.

ما خیال شما را بابت هزینه تعمیر این دستگاه راحت می‌کنیم، زیرا آی بک امداد نسبت به مجموعه‌های دیگر کمترین قیمت را بابت خدمات خود دریافت می‌کند.

البته هزینه تعمیر کولر بستگی به موارد زیادی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

  • معمولی یا اینورتر بودن کمپرسور کولر: به طور کلی می‌توانیم بگوییم که هزینه تعمیر و همچنین سرویس کولر گازی اینورتر بیشتر از کولر با کمپرسور معمولی می‌باشد.
  • ظرفیت کولر گازی: اینکه کولر گازی شما چند هزار است، می‌تواند در محاسبه هزینه سرویس و تعمیر دستگاه تأثیر داشته باشد. هرچه ظرفیت کولر بالاتر باشد، مسلماً هزینه تعمیر آن هم بیشتر است.
  • برند کولرگازی: بعضی از برندها قطعات گران‌تری دارند و سخت پیدا می‌شوند، به همین دلیل هزینه تعمیر و سرویس آن هم بیشتر خواهد بود.
  • مدل کولرگازی: اینکه مدل کولر گازی شما داکت اسپلیت یا اسپلیت باشد فرق زیادی ندارد ولی مدل‌های پرتابل و ایستاده، هزینه سرویس و تعمیر کمتری دارند.
  • مکان نصب کولرگازی: اگر یونیت کولر شما در مکانی دور از دسترس قرار داشته باشد، سرویسکار جهت بررسی و تعمیر دستگاه، با سختی بیشتری مواجه می‌شود، به همین دلیل اجرت تعمیرکار بیشتر خواهد بود.

به طور کلی می‌توان گفت هزینه تعمیر هر قطعه در کولر گازی با هم فرق می‌کند و بستگی دارد که چه قطعه‌ای در کولر شما دچار خرابی شده باشد و آیا این قطعه نیاز به تعویض دارد و یا با تعمیر مشکل برطرف می‌شود. برای اطلاع از هزینه تعمیر دستگاه کولر گازی خود می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و مشکل کولر خود را بگویید تا متخصصین ما هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام کنند.

تعمیر تخصصی یخچال در خوی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر کولرگازی در محل مشتری

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا