نمایندگیشبستر

هزینه تعمیر کولر آبی در شبستر | تعمیر در محل تلویزیون، آبسردکن و ظرفشویی‌

انجام تعمیرات کاملاً تخصصی کولرهای آبی سپهر الکتریک، به وسیله تکنسین‌های کارآزموده آی بک امداد در محل و به شکل شبانه روزی و با یک تماس برای شما انجام می‌شود.

با استفاده از خدمات آی بک امداد، نیازی به پرداخت هزینه بالا برای تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک نیست و شما می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه، دستگاه خود را سرویس و یا تعمیر کنید. برای اینکه بتوانید با ما تماس بگیرید لازم است درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک در شبستر

کولرهای آبی سپهر الکتریک نیاز به مهارت بالا دارد و باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تجربه کافی داشته باشند. خرابی ناگهانی کولر آبی در فصل گرما می‌تواند طاقت فرسا باشد پس باید برای رفع مشکل کولر سپهر الکتریک خود سریعاً اقدام کنید.

متخصصین آی بک امداد بعد از ثبت درخواست، سریعاً با شما تماس گرفته و برای تعمیر کولر آبی به منزلتان مراجعه می‌کنند. وقتی کولر آبی شما دچار خرابی می‌شود نباید نگران پرداخت هزینه آن باشید زیرا متخصصین آی بک امداد هزینه‌های منصفانه از شما دریافت کرده و تمام هزینه‌های دریافتی، طبق تعرفه‌های اتحادیه می‌باشد.

هزینه‌ای که باید برای تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک بپردازید، به مواردی مانند: نوع خرابی کولر آبی، تعداد قطعات خراب، تعمیر و یا تعویض قطعات و.. بستگی دارد.

تعمیر کولر آبی

رفع مشکلات رایج در کولر آبی سپهر الکتریک در شبستر

کولرهای آبی قطعات زیادی دارند که ممکن است به دلایل مختلف هر کدام از آنها دچار خرابی و ایراداتی شوند که در این صورت عملکرد دستگاه هم مختل شده و ممکن است خوب خنک نکند و یا حتی اصلاً روشن نشود. در ادامه به بعضی از مشکلات رایج کولرهای آبی سپهر الکتریک می‌پردازیم که توسط متخصصین آی بک امداد برطرف می‌شود:

_ تعمیر روشن نشدن کولر آبی سپهر الکتریک 

یکی از مشکلات متداول در کولر آبی سپهر الکتریک، روشن نشدن کولر است. ممکن است کلید را زده ولی کولر شما روشن نشود. احتمالاً فیوز دستگاه آسیب دیده و یا سوخته است. می توانید به وسیله فازمتر مسیر ورودی برق را چک کنید و اگر متوجه خرابی فیوز شدید، باید آن را عوض کنید.

دلیل دیگری که باعث روشن نشدن کولر می‌شود، خرابی و مشکل در سیم رابط است. در صورتی که برق داخل کلید باشد، فیوز سالم بوده و اگر هم برق به ترمینال نمی‌رسد، احتمالاً مشکل در سیم رابط است. برای اینکه مشکل را برطرف کنید سیم‌های رابط باید تعویض شوند.

البته خراب شدن کلید خاموش و روشن هم می‌تواند دلیل این بروز این مشکل باشد. برای اینکه کلید را عوض کنید توصیه می‌کنیم از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

دلایل دیگری هم مانند خراب شدن موتور، دینام و پمپ هم می‌تواند باعث روشن نشدن دستگاه شده باشد. برای عیب یابی و تعمیر کولر سپهر الکتریک، از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

_ تعمیر خنک نکردن کولر آبی سپهر الکتریک

ممکن است کولر شما روشن شده ولی باد خنکی تولید نکند. چهار دلیل می‌تواند باعث بروز این مشکل شود که به بررسی آنها می‌پردازیم:

۱- ممکن است در تشک کولر آبی آب وجود نداشته باشد و این باعث می‌شود آب به وسیله موتور خنک نشود و در نتیجه باد خنک هم ایجاد نخواهد شد. باید ابتدا شناور را بررسی کرده و از درست کار کردن آن مطمئن شوید. اگر شناور دچار انسداد نبوده و درست کار می‌کرد، ممکن است تشک کولر سوراخ باشد به همین دلیل دچار نشتی می‌شود. برای اینکه مشکل را برطرف کنید نشتی تشک را رفع کنید.

۲- امکان دارد در کولر آبی، مسیر ورود آب دچار گرفتگی شده باشد. بعد از اینکه تشک را بررسی کردید و نشتی در آن مشاهده نشد، باید شلنگ‌ها و پمپ را هم چک کنید زیرا امکان دارد شلنگ ورودی مسدود شده باشد. در ادامه باید لوله آبرسانی بررسی شود زیرا در صورتی که آب در کولر گردش نداشته باشد، باعث گرم بودن باد کولر خواهد شد. اگر لوله‌ها و شلنگ دچار مشکل نبود پمپ کولر را چک کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال اسدیه | هزینه تعمیر یخچال در شهر اسدیه

۳- سومین دلیلی که باعث می‌شود کولر آبی شما خنک نکند، مسدود شدن سوراخ ناودان های پوشال است. مسدود شدن این سوراخ‌ها باعث می‌شود آب به مقدار لازم به پوشال‌ها نرسیده و کولر خنک نکند. برای اینکه مشکل را برطرف کنید به وسیله فرچه و جوهر نمک ناودان‌ها را به خوبی بشویید معمولاً این مشکل در مناطقی ایجاد می‌شود که آب منطقه، املاح زیادی داشته باشد.

۴- آخرین دلیلی که باعث می‌شود کولر شما باد خنک تولید نکند این که تسمه پاره شده و یا اینکه از جای خود خارج شده باشد. در این صورت بعد از اینکه شما کولر را روشن می‌کنید بادی تولید نشده و صدای کولر هم نسبت به قبلاً کمتر است. برای رفع مشکل باید تسمه کولر بررسی شود و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک در هنگامی که دستگاه لرزش زیاد دارد.

معمولاً کولرهای آبی در هنگام کار کردن کمی سر و صدا دارند ولی اگر متوجه لرزش غیر عادی در کولر شدید، ممکن است این مشکل به دلایل زیر باشد:

 • خراب شدن تسمه کولر آبی
 • خراب شدن دینام کولر
 • خرابی پروانه کولر
 • خراب شدن یاتاقان کولر آبی
 • تراز نبودن کولر آبی سپهر الکتریک

دقت داشته باشید که عیب یابی کولرهای آبی در هنگام خراب شدن، کاری تخصصی است. اگر با بررسی‌های ساده نتوانستید مشکل کولر آبی خود را برطرف کنید با تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه به محل شما اعزام شوند.

تعمیر تلویزیون سونی در شبستر

تعمیر تلویزیون‌های سونی در زمان کم و با قیمتی مناسب در محل شما انجام می‌شود. برای این کار لازم است با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین با تجربه آی بک امداد برای عیب یابی تلویزیون سونی شما در شبستر، به محل مورد نظرتان اعزام شوند.

امروزه قیمت تلویزیون بسیار بالا بوده و هیچکس دوست ندارد که در صورت خرابی تلویزیون، آن را عوض کند. اگر تلویزیون شما به شکل حرفه‌ای و درست تعمیر شود، می‌توانید تا مدت‌ها از آن استفاده کنید. تعمیر تلویزیون سونی از عیب یابی آن شروع شده و با تعمیر و یا عوض کردن قطعات خراب، مشکل دستگاه برطرف می‌شود.

آنچه اهمیت دارد، این است که تعمیرکار بتواند منشأ خرابی تلویزیون را شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای رفع آن انجام بدهد. همکاران ما در آی بک امداد انواع ال ای دی، ال سی دی، سینمایی خانگی و پلاسما را با تجهیزات پیشرفته و مدرن بررسی کرده و به بهترین نحو آن را تعمیر می کنند .

تجهیزاتی که در تلویزیون‌های سونی مورد استفاده قرار گرفته، جزو نمونه‌های پیشرفته است و به همین دلیل خدمات تعمیر آن هم باید به صورت تخصصی انجام بگیرد. متخصصین آی بک امداد دارای سطح کیفی بالایی در خدمات می‌باشند. برای اینکه سرویس‌های مورد نظر خود را دریافت کنید از طریق شماره‌هایی که در این مقاله آمده با مرکز ما تماس بگیرید.

تعمیر در محل تلویزیون سونی در شبستر

وقتی تلویزیون سونی شما دچار خرابی می‌شود، حمل کردن آن به تعمیرگاه می‌تواند دغدغه بزرگی باشد زیرا هم باید برای جابجایی هزینه زیادی بپردازید و هم زمان زیادی از دست می دهید. برای اینکه هم تلویزیون شما با کیفیت و سرعت بالا تعمیر شود و هم مجبور نشوید آن را به تعمیرگاه منتقل کنید، می‌توانید از خدمات تعمیر در محل تلویزیون‌های سونی در آی بک امداد، استفاده کنید.

برای این کار کافیست که با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید تا در زمانی کم تکنسین مربوطه به آدرس شما اعزام شود و دستگاه را عیب یابی کرده و هزینه برآورد شده را به شما اعلام کند و اگر شما با این هزینه مشکلی نداشته باشید تعمیرات تخصصی برای تعمیر تلویزیون شما شروع می‌شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی لمزان | هزینه تعمیر کولرگازی در لمزان هرمزگان

هزینه تعمیر و یا سرویس تلویزیون‌های سونی در شبستر

هزینه تعمیر تلویزیون به طور کلی در هر برندی که باشد به مقدار و نوع خرابی قطعات بستگی دارد. اگر تلویزیون شما به تعویض قطعه نیازمند باشد، قیمت قطعه می‌تواند در قیمت تعمیر تلویزیون محاسبه شود. اجزایی مثل پنل در تلویزیون ها، دارای قیمت زیادی هستند و اگر این قطعات نیاز به تعویض پیدا کنند، شما باید هزینه قابل توجهی بابت تعمیر تلویزیون خود بپردازید و این در صورتی است که در هنگام تعمیر قطعات دستگاه، هزینه ترمیم کمتر بوده و نگران کننده نمی‌باشد. البته توجه داشته باشید گاهی هم امکان دارد تلویزیون شما به هیچ وجه دچار خرابی نشده باشد و مشکل ایجاد شده به تنظیمات دستگاه مربوط شود. در این صورت تعمیرکار آی بک امداد دستگاه را تنظیم کرده و هزینه بسیار کمی برای تنظیم آن از شما دریافت می کند.

سرویس آبسردکن بوش در شبستر

اگر شما مراقبت‌های لازم را از آبسردکن بوش نداشته باشید، مسلماً دستگاه شما به زودی خراب شده و عملکرد آن مختل می‌شود. یکی از اقدامات لازم برای سالم ماندن آبسردکن بوش، سرویس منظم است. این کار می‌تواند از خرابی‌های بیشتر در دستگاه آبسردکن جلوگیری کرده و طول عمر آن را هم زیاد کند. به همین دلیل برای اینکه از ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه جلوگیری کنید، در زمان مشخصی باید آبسردکن بوش خود را سرویس کنید. بهتر است سرویس آبسردکن بوش خود را به سرویس کار ماهر آی بک امداد بسپارید زیرا:

 • شما می‌توانید از خدمات سرویس آب سردکن در آی بک امداد استفاده کنید و از آسیب دیدن اجزا و قطعات دستگاهتان جلوگیری کنید.
 • سرویس کار آی بک امداد بسیار کار آزموده و ماهر است و می‌تواند دستگاه شما را سریعاً عیب یابی و تعمیر کند.
 • هزینه‌ای که شما جهت سرویس آبسردکن بوش پرداخت می‌کنید، بسیار کمتر از هزینه‌ای است که باید برای تعمیر خرابی‌های دستگاه بپردازید.

هزینه تعمیر آبسردکن بوش در آی بک امداد چقدر است؟

معمولاً یکی از نگرانی‌های کاربران در هنگام خراب شدن آبسردکن، ندانستن هزینه تعمیر دستگاه است ولی وقتی از خدمات آی بک امداد استفاده می‌کنید نباید نگران هزینه‌ها باشید زیرا هزینه‌های تعیین شده در این مجموعه کاملاً منصفانه بوده و طبق تعرفه ها تعیین شده است. هزینه تعمیرات آبسردکن معمولاً به نوع دستگاه شما و برند آن، مقدار خرابی قطعات آسیب دیده و… بستگی دارد که باید ابتدا به وسیله تعمیرکار، دستگاه عیب یابی شده و سپس قیمت دقیق آن به شما اعلام شود.

تعمیر تخصصی ظرفشویی زیرووات در شبستر توسط تعمیرکار ماهر

تعمیر تخصصی ظرفشویی زیروات در شبستر به وسیله نیروی دور دیده و متخصص و در محل شما انجام می‌شود. فقط کافی است که با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ در آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار آی بک امداد در سریع‌ترین زمان برای سرویس و تعمیر ظرفشویی زیرووات به محل شما اعزام شود و دستگاه را عیب یابی و تعمیر کند.

تعمیر کولر آبی

کدام خرابی‌ها در ظرفشویی زیرووات به تعمیر نیاز دارد؟

به طور کلی هر خرابی و مشکلی که برای ظرفشویی زیرووات شما ایجاد شد می‌توانید با آی بک امداد تماس گرفته و برای رفع خرابی از این مجموعه کمک بگیرید. ولی بعضی از مشکلات ظرفشویی‌های زیرووات زیاد هستند که چند مورد از آنها را نام می‌بریم:

 • وقتی به ظرفشویی برنامه می‌دهیم استارت نمی‌کند.
 • ظرفشویی زیروات قفل نمی‌شود.
 • آب به خوبی تخلیه نمی شود.
 • ظرف‌ها بعد از شستشو خیس می‌مانند.
 • کثیف ماندن ظرف‌ها
 • لکه‌هایی در روی ظروف شیشه‌ای باقی مانده است.
 • ماشین ظرفشویی صدا و لرزش زیاد دارد.
 • دستگاه روشن نشده و ارور می‌دهد.
 • بعد از اینکه ظرفشویی را به برق زدید، فیوز خانه می‌پرد.
 • و…

هر کدام از خرابی‌های نام برده شده را که در ماشین ظرفشویی زیرووات خود مشاهده کردید، به هیچ وجه نگران نباشید زیرا کارشناسان آی بک امداد با خدمت رسانی سریع، مشکل دستگاه شما را برطرف خواهندکرد. برای استفاده از خدمات ما با تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

 

 

هزینه تعمیر کولر آبی در شبستر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر در محل تلویزیون، آبسردکن و ظرفشویی‌

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا