گوگ تپهنمایندگی

تعمیر برد تلویزیون در گوگ تپه | تعمیر کولر گازی و کولر آبی در محل

هر یک از تلویزیون‌ها برای به نمایش درآوردن تصاویر از فناوری‌های مختلفی استفاده می‌کنند. اما در همه آنها برد مشترک است. مین برد قطعه الکترونیکی می‌باشد که وظیفه کنترل تمام بخش‌های مختلف تلویزیون را بر عهده دارد. چنانچه برد تلویزیون دچار ایراد و خرابی شود، برای تعمیر برد تلویزیون نیاز به فرد متخصص و با تجربه خواهد بود.

در شهر گوگ تپه آذربایجان غربی در این شرایط می‌توانید با مرکز تخصصی آی بک امداد تماس حاصل نمایید تا کارشناسان متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شوند و تلویزیون شما را مورد بررسی قرار داده و اطمینان حاصل کنند که مشکل به وجود آمده به علت خرابی برد تلویزیون است. آنها می‌توانند علائم خرابی برد تلویزیون را شناسایی کرده و تعمیر برد تلویزیون را به راحتی انجام دهند.

تعمیر برد تلویزیون در گوگ تپه آذربایجان غربی

همانطور که گفته شد، خرابی برد تلویزیون از جمله مشکلات تخصصی است که برای تعمیر برد تلویزیون نیاز به تخصص و دانش کافی خواهد بود. برای درخواست تعمیر برد تلویزیون در گوگ تپه آذربایجان غربی می‌توانید با مجموعه آی بک امداد تماس حاصل نمایید. پس از ثبت درخواست تعمیر، کارشناسان در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کرده و برای حضور در محل مورد نظر هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

قبل از اینکه برای تعمیر برد تلویزیون اقدامی انجام شود، باید اطمینان حاصل گردد که این قطعه آسیب دیده است. در برخی موارد امکان دارد که تلویزیون ایرادی پیدا کرده باشد و افراد گمان کنند که برد آن ایرادی پیدا کرده است. در حالی که مشکل به وجود آمده ارتباطی با برد دستگاه نداشته باشد. به همین علت کارشناسان در ابتدا برد تلویزیون را عیب یابی می‌کنند تا از آسیب دیدگی و خرابی آن اطمینان حاصل کنند.

تعمیر برد تلویزیون

هزینه تعمیر برد تلویزیون

با توجه به میزان خرابی این قطعه قیمت تعمیر برد تلویزیون متفاوت خواهد بود. چنانچه مشخص شود که برد تلویزیون را می‌توان تعمیر کرد، هزینه تعمیر زیاد نخواهد بود. اما در برخی مواقع نمی‌توان برد تلویزیون را تعمیر کرد و باید آن را عوض کرد. در این صورت هزینه تعمیر برد تلویزیون به قیمت قطعه جدید بستگی خواهد داشت. بنابراین باید تعمیرکار به صورت حضوری این قطعه را مورد بررسی قرار داده و عیب یابی آن را انجام دهد و سپس با توجه به میزان خرابی، هزینه آن را اعلام کند. پس از آن می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا تعمیر برد تلویزیون را انجام دهید یا خیر.

دلایل خرابی برد تلویزیون

خرابی برد تلویزیون دلایل گوناگونی می‌تواند داشته باشد. این قطعه از جمله قطعات حساس تلویزیون شناخته می‌شود. اگر از تلویزیون به صورت ایمن و استاندارد استفاده نکنید، احتمال خرابی و آسیب دیدن آن بسیار زیاد خواهد بود. محیطی که تلویزیون در آن استفاده می‌شود، در خرابی آن موثر است. در صورتی که روی تلویزیون گرد و غبار زیادی وجود داشته باشد و به روی برد آن نفوذ کند، می‌تواند سبب خرابی برد تلویزیون شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی میداوود | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر میداوود خوزستان

از دیگر دلایل مهم خرابی برد تلویزیون می‌توان به استفاده از کابل بی‌کیفیت و غیر استاندارد hdmi اشاره کرد. بنابراین در هنگام تهیه این کابل باید اطمینان حاصل کنید که کابل مورد نظر از نوع مرغوب و استاندارد است. برای اینکه کمتر نیاز به تعمیر برد تلویزیون باشد، باید همواره از آب خوردگی و ورود رطوبت به تلویزیون جلوگیری نمایید. چون رطوبت از دیگر دلایل آسیب دیدن برد تلویزیون است.

علائم خرابی برد تلویزیون

در صورتی که علائم و نشانه‌های زیر را مشاهده کردید، باید برای انجام تعمیر برد تلویزیون خود با مجموعه آی بک امداد تماس حاصل نمایید تا کارشناسان به صورت تخصصی آن را مورد بررسی قرار داده و عیب یابی آنها را انجام دهند:

 • یکی از نشانه‌های اصلی خرابی برد تلویزیون نداشتن صدای دستگاه است. در مواقعی که تلویزیون شما صدا ندارد، نیاز به تعمیر برد تلویزیون خواهد بود.
 • در مواقعی که تلویزیون خود را روشن می‌کنید و روی صفحه نمایش تصویری نمی‌بینید، احتمالاً برد تلویزیون شما خراب شده است و نیاز به تعمیر برد تلویزیون خواهد بود.
 • در برخی مواقع در صورت خرابی برد تلویزیون ممکن است که پورت hdmi کار نکند. در این شرایط می‌توانید با مجموعه آی بک امداد تماس حاصل نمایید تا مشکل به وجود آمده به صورت صحیح و اصولی برطرف گردد.
 • با خراب شدن برد تلویزیون ممکن است که دستگاه به صورت کامل خاموش شود. برای اینکه دلیل خاموشی تلویزیون به صورت دقیق شناسایی شود از کارشناسان مجموعه آی بک امداد کمک بگیرید. آنها به صورت کاملاً تخصصی دستگاه شما را مورد بررسی قرار خواهند داد.

تعمیر کولر گازی و اسپیلت در گوگ تپه آذربایجان غربی

با کیفیت‌ترین و بهترین کولرهای گازی نیز ممکن است که در برخی مواقع دچار ایراد و مشکل شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. در این مواقع باید علائم خرابی کولر گازی را به خوبی بشناسید تا بتوانید در بهترین و مناسب‌ترین زمان اقدامات مناسب را انجام دهید.

کارشناسان مجموعه آی بک امداد در گوگ تپه به خوبی با ساختار تمام برندها و مدل‌های کولرهای گازی و اسپیلت‌ها آشنا هستند و علائم خرابی آنها را می‌شناسند. آنها توصیه می‌کنند که افراد با دیدن هر یک از نشانه‌هایی که گفته می‌شود، برای تعمیر کولر گازی خود اقدام کنند:

 • تهویه نامطبوع و باد گرم
 • عدم هوادهی اسپیلت و کولر گازی
 • یخ زدن لوله برگشت
 • نشت آب از دستگاه
 • سر و صدای غیر طبیعی کولرهای گازی
 • استشمام بوی نامطبوع و یا بوی سوختگی از اسپیلت
 • خاموش شدن و روشن نشدن کولر گازی
 • برق داشتن بدنه کولر گازی
 • کار نکردن کولر گازی روی حالت گرمادهی

کارشناسان مرکز تخصصی آی بک امداد دستگاه شما را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌دهند. آنها به راحتی دلیل هر یک از این مشکلات را پیدا کرده و آن را به صورت اصولی برطرف می‌کنند.

توجه داشته باشید که تعمیرکاران باید دانش کافی در این زمینه داشته باشند. در غیر این صورت ممکن است که عیب یابی کولر گازی به صورت درست انجام نشود و به دنبال آن تعمیرات نیز به صورت اشتباه انجام شود. در این شرایط طول عمر دستگاه شما کمتر خواهد شد و در حین استفاده با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید.

تمام خدماتی که توسط مجموعه آی بک امداد در گوگ تپه آذربایجان غربی ارائه می‌شود دارای ضمانت و گارانتی معتبر می‌باشد. بدین معنا که اگر مشکلی برای تعمیرات انجام شده کولر گازی به وجود آید، کارشناسان به صورت کاملاً رایگان آنها را برطرف خواهند کرد. این نشان دهنده کیفیت خدماتی است که از سوی کارشناسان متخصص این مجموعه ارائه می‌گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال کونانی | هزینه تعمیر یخچال در شهر کونانی

در هنگام ثبت درخواست تعمیر کولر گازی در مرکز تخصصی آی بک امداد، خود شما می‌توانید زمان و مکان حضور کارشناسان را برای عیب یابی و تعمیر تعیین نمایید. وقتی که از خدمات تعمیر در محل این مرکز استفاده می‌کنید، می‌توانید به کار تعمیرکاران نظارت داشته باشید.

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر آبی در گوگ تپه آذربایجان غربی

کولر آبی از جمله خدماتی است که توسط تکنسین متخصص مجموعه آی بک امداد در فصل‌های تابستان و بهار به صورت فشرده و تخصصی ارائه می‌شود. با توجه به اینکه کولر آبی از جمله دستگاه‌های کم مصرف است، امروزه در اکثر مناطق ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر کولر آبی با سرویس آن متفاوت است.

در صورت نیاز می‌توانید با مجموعه آی بک امداد در گوگ تپه آذربایجان غربی تماس حاصل نمایید تا با پایین‌ترین قیمت، بالاترین سطح خدمات را دریافت نمایید. انجام همه خدماتی که به کولر آبی مربوط است، نیاز به تجربه، دانش و اطلاعات کافی دارد. چون کولرهای آبی از سیستم برقی و مکانیکی تشکیل گردیده‌اند.

برای اینکه اقدامی بر روی کولر آبی انجام شود، باید اطلاعات دقیقی در مورد قطعات آن و همچنین برقی که در آن به کار برده شده است، داشته باشید. به همین علت بهتر است که برای سرویس و تعمیر کولر آبی از افراد مطلع و آموزش دیده کمک بگیرید. نصب، تعمیر و همچنین سرویس کولر آبی توسط متخصصین حرفه‌ای و با تجربه مجموعه آی بک امداد به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود.

از جمله کارهای بسیار مهم که قبل از استفاده مجدد از کولر آبی باید انجام داد سرویس آن می‌باشد. چون ممکن است که در طی زمانی که از این دستگاه استفاده نشده است اجزای داخلی کولر آبی دچار ایرادات و مشکلاتی شده باشد. برای سرویس کولر آبی خود در شهر گوگ تپه می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته با مجموعه آی بک امداد تماس حاصل نمایید. کارشناسان این مجموعه در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند و با بررسی آن اقدامات لازم برای سرویس کولر آبی را انجام خواهند داد.

تعمیرکاران این مرکز به صورت تخصصی تمام قطعات کولر آبی را عیب یابی می‌کنند و در صورتی که مشکلی در قطعات وجود داشته باشد، تعمیر و یا تعویض آن را به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام خواهند داد.

سخن تکمیلی

برای تعمیر برد تلویزیون، کولر آبی، کولر گازی، آبسردکن، یخچال و… در شهر گوگ تپه آذربایجان غربی می‌توانید با مجموعه تخصصی آی بک امداد تماس حاصل نمایید. تعمیرکاران این مجموعه در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر شده و تعمیر و سرویس دستگاه مورد نظر را به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌دهند. شما می‌توانید به صورت شبانه روزی با این مرکز حاصل نمایید و از خدمات تعمیر در محل بهره‌مند شوید. تمامی خدماتی که ارائه می‌شود به صورت تضمینی و با گارانتی معتبر خواهد بود.

تعمیر برد تلویزیون در گوگ تپه | تعمیر کولر گازی و کولر آبی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر برد تلویزیون در گوگ تپه آذربایجان غربی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا