خداجونمایندگی

تعمیر تلویزیون در خداجو | نمایندگی تعمیرات پکیج، کولر آبی و آبسردکن‌

امروزه تلویزیون‌ ها به عنوان اصلی‌ ترین لوازم الکترونیکی در محیط کاری و خانه‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. برندهای مختلفی از تلویزیون در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها می‌ تواند مشکلات و ویژگی‌ های متفاوتی نیز داشته باشد. از آنجایی که تلویزیون وسیله بسیار حساسی می‌ باشد باید تعمیر آن توسط افراد حرفه‌ ای انجام شود در غیر این صورت نه تنها مشکل برطرف نخواهد شد بلکه به دیگر قطعات تلویزیون نیز آسیب‌ های جدی وارد شده و گاهاً ممکن است تعمیر آن را غیر قابل ممکن کند. تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو با آی بک امداد توسط سرویسکاران ماهر این مرکز انجام می‌ شود. جهت دریافت این خدمات می‌ توانید با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست خود منتظر اعزام فوری سرویسکار بمانید.

مشکلات رایج تلویزیون ایکس ویژن و تعمیر آن در خداجو

 • صفحه سیاه و یا نمایشگر مشکل‌ دار

یکی از مواردی که معمولاً کاربران جهت تعمیر آن با خدمات آی بک امداد تماس می‌ گیرند، ایجاد مشکل در نمایشگر تلویزیون ایکس ویژن می‌ باشد. گاهی ممکن است صفحه تلویزیون سیاه شده و یا تصویر ناپدید شود و یا دیگر مشکلات در نمایشگر رخ دهد. این مشکل به علت خراب شدن قطعات داخلی تلویزیون ایکس ویژن رخ می‌ دهد و یا ممکن است مشکلی در اتصالات رخ داده باشد و یا خطای نرم‌ افزاری باشد.

 • عدم کارکرد درست دکمه‌ های کنترل

گاهی اوقات ممکن است دکمه‌ های کنترل کار کنند ولی پاسخ درستی از تلویزیون دریافت نشود. این مشکل هم می‌ تواند به علت عدم عملکرد صحیح مدارهای کنترل رخ داده باشد و یا مشکل به تنظیمات نرم‌افزار مربوط است.

 • بی‌ کیفیت بودن صدا در تلویزیون ایکس ویژن

گاهی اوقات ممکن است که صدا از تلویزیون پخش نشود و یا کیفیت آن خیلی ضعیف باشد. ممکن است این مشکلات به علت خراب شدن بلندگوها و یا ایجاد مشکل در تنظیمات صدا باشد و یا اینکه مشکلات سخت‌ افزاری در آن رخ داده باشد.تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو | نمایندگی تعمیرات پکیج، کولر آبی و آبسردکن‌

 • مشکل در اتصال به اینترنت

تلویزیون هوشمند ایکس ویژن امکان اتصال به اینترنت دارد ولی گاهی ممکن است در این مورد به مشکل برخورد کند. گاهی این مسئله به علت ضعیف بودن سرعت اینترنت است و گاهی نیز می‌ تواند در نرم‌ افزار تلویزیون مشکلاتی رخ داده باشد.

 • ایجاد مشکل در تصویر تلویزیون ایکس ویژن

تلویزیون ایکس ویژن تنظیمات مختلفی برای صدا و تصویر دارد. اگر این تنظیمات به صورت ناصحیح انجام شود، تصویر وضوح کافی نداشته و یا مشکلات دیگری در آن به وجود می‌ آید.

نکات مهم برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 • بررسی اتصالات و کابل‌ ها

چنانچه مشکلاتی در تلویزیون ایکس ویژن خود مشاهده کردید اتصالات و کابل‌ ها را بررسی کنید. اگر کابل دچار خرابی شده باشد و یا عدم اتصال وجود داشته باشد می‌ تواند در صدا، نمایش و یا اتصال به اینترنت مشکلاتی ایجاد کند.

 • بررسی تنظیمات نرم‌ افزار
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در شهرک نمونه سپاه تهران | هزینه تعمیر یخچال در شهرک نمونه سپاه تهران

چنانچه مشکلاتی در صدا، تصویر و یا اتصال به اینترنت در تلویزیون ایکس ویژن وجود داشته باشد، باید تنظیمات نرم‌ افزاری آن بررسی شود. گاهی اوقات با تنظیم مجدد تمام مشکلات برطرف خواهد شد.

 • تماس با آی بک امداد

چنانچه تلویزیون ایکس ویژن شما دچار مشکلی شده و پس از بررسی‌ های اولیه متوجه شدید که نمی‌ توانید آن را برطرف کنید، بهتر است با مرکز معتبر آی بک امداد تماس بگیرید. مشاوران ما می‌ توانند شما را راهنمایی کنند و در صورت لزوم تعمیرکار را به محل ارجاع دهند.

تعمیر کولر آبی آبسال در خداجو

تعمیر تخصصی کولر آبی آبسال در مرکز آی بک امداد با تکنسین‌ های کارآزموده و با تجربه در محل شما و به صورت شبانه روزی انجام خواهد شد. فقط کافیست که با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین‌ های ما در کمترین زمان به منزل شما ارجاع داده شده و با کمترین هزینه‌ ها اقدام به تعمیر کولر آبی کنند. همکاران ما در آی بک امداد سال‌ ها تجربه کار عملی برای تعمیر کولر آبی دارند و دوره‌ های آموزشی لازم را گذرانده اند و همه مدل‌ ها و برندهای قدیمی و جدید را پوشش می‌ دهند. علاوه بر آن برای تمامی خدمات ارائه شده گارانتی ویژه به کاربران ارائه می‌ شود و به همین خاطر با خیال آسوده و بدون هیچ دغدغه‌ ای می‌ توانید آی بک امداد را انتخاب کنید. ارائه خدمات تعمیر کولر آبسال به صورت شبانه روزی در آی بک امداد انجام می‌ شود. منصفانه‌ ترین قیمت‌ ها و هزینه‌ ها را می‌ توانید از ما بخواهید.

علت روشن شدن کولر آبی آبسال چیست؟

گاهی ممکن است کولر آبی آبسال روشن نشود در این شرایط ممکن است موتور دو سرعته و واتر پمپ روشن نشده و کولر کار نکند. این اتفاق به طور معمول به دو علت رخ می‌ دهد.تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو | نمایندگی تعمیرات پکیج، کولر آبی و آبسردکن‌

 • فیوز کولر قطع است

ممکن است به صورت غیر منتظره و بدون آنکه شما متوجه شوید فیوز کولر آبی به علت اتصالی کردن قطع شده باشد. گاهی اوقات هم ممکن است فیوز وصل باشد ولی خروجی نداشته باشد که در هر دو صورت فیوز باید تعویض شود.

 • فاز و یا نول اصلی قطع شده است

اگر این مشکل در کولر آبی آبسال رخ داده باشد، باید صفحه اتصالات آن بررسی شود و پس از آن با ولت متر رسیدن ولتاژ به کولر آبی بررسی شود و چنانچه کولر فاز و یا نول را در محل ترمینال خود نداشته باشد ممکن است ایراد و مشکلی در کابل به وجود آورده باشد. اما اگر ترمینال کولر مشکلی نداشته باشد جهت رفع و عیب کولر باید سیم کشی آن توسط تعمیرکاران بررسی گردد.

خدمات تعمیر کولر آبی آبسال در خداجو

تعمیرکار پس از مراجعه به محل مورد نظر و منزل شما خدمات زیر را به عنوان سرویس کولر آبی انجام می‌ دهد.

 • شستن کف کولر و پره‌ های آن
 • روغن کاری کردن یاتاقان‌ های کولر
 • عوض کردن پوشال‌ ها
 • تست پمپ آب در کولر آبسال و تعمیر کردن و یا تعویض آن در صورت نیاز
 • تعویض برزنت کولر
 • تنظیم کردن سوپاپ اطمینان و شناور کولر
 • راه اندازی کردن کولر و آماده سازی برای استفاده در فصل تابستان

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در خداجو

یکی از متداول‌ ترین مشکلاتی که در تأسیسات آپارتمان‌ ها و خانه‌ ها اتفاق می‌ افتد از کار افتادن پکیج و یا آبگرمکن می‌ باشد. گاهی اوقات با دنبال کردن دفترچه دستورالعمل پکیج می‌ توان مشکل آن را برطرف نمود اما گاهی اوقات به حدی این مشکلات پیچیده هستند که از عهده کاربر ساده بر نخواهد آمد و حتماً باید توسط سرویسکار و تعمیرکار ماهر بررسی شده و اقدامات لازم انجام شود. به عنوان مثال ممکن است شمعک پیلوت پکیج مکرراً خاموش شود که در این صورت نیروی متخصص باید پکیج را چک کرده و ترموکوبل آن را مورد بررسی قرار دهد. ممکن است ترموکوپل به علت استفاده مکرر کثیف شده و دچار گرفتگی شود و از آنجایی که این قطعه بسیار حساس است حتماً باید توسط سرویسکار کار تعویض گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال شباب | هزینه تعمیر یخچال در شهر شباب

خدمات سرویس پکیج در خداجو

کاربران برای دریافت خدمات زیر و تعمیر پکیج می‌ توانند با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرند و درخواست خود را ثبت نمایند.

 • سرویس سالیانه پکیج
 • هواگیری پکیج
 • اسید شویی پکیج
 • شست و شوی پکیج
 • برطرف کردن مشکلات مربوط به گرم نشدن آب در پکیج
 • رفع نشتی گاز
 • عیب یابی کدهای ارور در پکیج
 • تعمیر و یا تعویض قطعات داخل پکیج

تصمیم گیری جهت تعمیر کردن و یا تعویض قطعات باید توسط نیروی متخصص انجام شود. تعمیرکاران ما تا حد ممکن سعی می‌ کنند که قطعات را تعمیر کنند تا هزینه‌ های شما افزایش پیدا نکند اما اگر لازم باشد که قطعه‌ ای تعویض شود این کار حتماً با قطعات اصل و فابریک انجام خواهد شد و شما کاربران عزیز می‌ توانید از این بابت هیچ دغدغه ای نداشته باشید زیرا بابت تعویض قطعات نیز به شما گارانتی داده می‌ شود و اگر مجدداً مشکلی در این قطعه به وجود آمد بدون پرداخت هزینه می‌ توانید تعمیر آن را انجام دهید.

عوامل مؤثر روی قیمت تعمیر پکیج در خداجو

تعمیر و سرویس آبگرمکن و پکیج مربوط به وجود ایراداتی در ترموکوپل و ترموستات پکیج می‌ باشد. این دو قطعه از قطعات بسیار مهم پکیج هستند و اگر دچار ایرادی شوند حتماً باید عیب یابی دقیق شده و مشکل آن برطرف گردد.تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو | نمایندگی تعمیرات پکیج، کولر آبی و آبسردکن‌ گاهی اوقات مشکلاتی برای آبگرمکن رخ می‌ دهد که توسط تعمیرکاران حرفه‌ ای باید بررسی شود. به عنوان مثال اگر نشتی مخزن آبگرمکن اتفاق افتد این مورد قابل تعمیر نخواهد بود و به هیچ عنوان تعمیر آن به صرفه نمی‌ باشد. در این شرایط باید مخزن به صورت کلی تعویض شود. در واقع مواردی مانند این هستند که روی هزینه‌ های نهایی تأثیر گذار می‌ باشند.

سخن پایانی

چنانچه تلویزیون ایکس ویژن شما خراب شده است و مثل گذشته نمی‌ توانید لذت کافی را از آن ببرید، تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو این مشکل شما را حل می‌ کند. ارائه خدمات و تعمیر تخصصی تلویزیون ایکس ویژن در محل انجام شده و تلاش آی بک امداد این است که هزینه‌ های تعمیر را برای شما کاربران عزیز کاهش دهد. قابل ذکر است تمامی این خدمات در نمایندگی آی بک امداد با ارائه ضمانتنامه معتبر انجام می‌ شود. کیفیت خدمات آی بک امداد برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بسیار بالاست و این مجموعه با تجهیزات به روز و کارشناسان با تجربه آماده است تا همین امروز سفارش شما را جهت تعمیر تلویزیون ثبت کند.

تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر تخصصی تلویزیون در خداجو، نمایندگی تعمیرات پکیج، کولر آبی و آبسردکن‌

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا