نمایندگیمرادلو

تعمیر تلویزیون در مرادلو | تعمیرات کولر و پکیج در محل

مجموعه آی بک امداد تعمیرات تلویزیون در مرادلو اردبیل را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مجموعه کادر حرفه ای برای تعمیرات تلویزیون در برند های مختلف را دارد و تمامی خدمات مربوطه را در محل و منزل مشتری انجام می دهد. مجموعه آی بک امداد در شهر مرادلو اردبیل خدمات تعمیرات لوازم منزل به ویژه تلویزیون را انجام می دهد. همچنین برای تعمیرات تلویزیون در برند های مختلف از قطعه های اصلی و اورجینال استفاده می کند.

تعمیر تلویزیون در مرادلو

یکی از پر کاربردترین وسایل برقی در هر خانه ای تلویزیون می باشد که استفاده زیادی در خانه ها و حتی برخی مکان های عمومی دارد. به دلیل استفاده زیاد از این دستگاه در طول روز احتمال خرابی آن نیز بیشتر می گردد و امکان دارد نیاز به تعمیرات تلویزیون داشته باشید.

تعمیرات تلویزیون احتمال دارد به آسانی رفع شود و یا نیاز به تعمیرات خیلی تخصصی داشته باشد. برای تشخیص این موارد می توانید از مشاوره رایگان مجموعه آی بک امداد کمک بگیرید.

همچنین تلویزیون یک دستگاه حساس است و تعمیرات آن نیز نیاز به تخصص بالایی دارد و اگر در این زمینه تخصص زیادی ندارید بهتر است که تعمیرات این دستگاه را به افراد متخصص بسپارید. شما می توانید با یک تماس از خدمات حرفه ای مجموعه آی بک در شهر مرادلو اردبیل امداد بهره مند شوید.

تعمیرات بک لایت تلویزیون در مرادلو

یکی از رایج ترین خرابی ها در تلویزیون خرابی بک لایت است، این اتفاق احتمال دارد به دلایلی مانند بی کیفیتی بک لایت و یا استفاده نامناسب از دستگاه پیش آید. در هر صورت اگر بک لایت تلویزیون شما خراب شود باعث ایجاد مشکلاتی در تصویر تلویزیون می گردد. اگر تلویزیون شما با این مشکل رو به رو است می توانید از خدمات تعمیرات بک لایت تلویزیون در مرادلو اردبیل استفاده نمایید.

اگر در تلویزیون خود نشانه هایی از خرابی بک لایت مشاهده نمودید بهتر است خودتان تعمیرات تلویزیون را انجام ندهید و این کار را به افراد حرفه ای و متخصص بسپارید. اما اگر زمان زیادی از خرابی این قطعه گذشته باشد دیگر با تعمیر نمی توان مشکل را رفع کرد و باید این قطعه را تعویض نمایید.

تعمیر تلویزیون در مرادلو اردبیل

نشانه های خرابی بک لایت در تلویزیون چیست

در مواقعی که احساس می کنید تلویزیون شما نور پس زمینه ندارد ولی تصویر وجود دارد نشان دهنده وجود مشکل در بک لایت می باشد.

باعث استفاده از موارد زیر می توانید خرابی بک لایت تلویزیون را تشخیص دهید:

 • تصویر تلویزیون قطع و وصل می شود یا به اصطلاح چشمک می زند.
 • بر روی تصویر لکه سیاه ایجاد شده است.
 • بر روی تصویر نقطه های روشن ایجاد شده است.
 • بعد از چند دقیقه روشن بودن تلویزیون به صورت خودکار خاموش می شود.
 • در سراسر صفحه تلویزیون نور به یک اندازه پخش نمی باشد.
 • بعد از روشن خاموش کردن دستگاه لوگوی برند تلویزیون ظاهر می گردد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در افسریه شمالی تهران | هزینه تعمیر یخچال در افسریه شمالی تهران

بعد از تشخیص وجود مشکل در بک لایت تلویزیون باید دستگاه را خاموش کرده و بلافاصله با تعمیرکاران بک لایت تلویزیون در مرادلو اردبیل تماس بگیرید.

علت های سوختن بک لایت تلویزیون چیست

بک لایت تلویزیون به صورت متوسط حدود ۴ تا ۸ سال طول عمر دارد. اما اگر از دستگاه خود به درستی نگه داری نکنید احتمال دارد زود تر نیز دچار آسیب شود. در ادامه برخی از مهمترین دلایل خرابی بک لایت را شرح داده ایم:

 • در ساعات متوالی از تلویزیون استفاده کنید.
 • تلویزیون خود را به صورت مستقیم در معرض نور و گرما قرار دهید.
 • کیفیت بک لایت خراب است.
 • نور بک لایت را روی حداکثر خود تنظیم کنید که باعث آسیب به دستگاه می شود.

تعمیر برد تلویزیون در مرادلو

برد اصلی تلویزیون در واقع همان مادر برد دستگاه است که در تلویزیون دارای وظایف زیادی است. این قطعه همانند مغز انسان در تلویزیون عمل می نماید و خرابی آن مشکلات زیادی را ایجاد می کند. در مواقعی که در تلویزیون خود متوجه خرابی برد شدید باید اقدام به تعمیرات دستگاه نمایید.

برای تعمیرات برد تلویزیون در مرادلو اردبیل بهتر می باشد از تکنسین های حرفه ای کمک بگیرید. مجموعه آی بک امداد در شهر مرادلو اردبیل نیز شعبه دارد و با یک تماس می توانید از خدمات این مجموعه برای تعمیرات تلویزیون خود استفاده نمایید.

علت های خرابی برد تلویزیون چیست

 • برد تلویزیون حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار ساعت کار کرد دارد و در صورت استفاده درست بیشتر نیز می شود. و اگر از این مقدار بیشتر شود قطعه دچار مشکل می گردد.
 • استفاده مداوم و طولانی مدت از دستگاه نیز باعث می شود عمر این قطعه کاهش یابد.
 • اگر در ورودی های AV و HDMI  یا USB کوچک ترین اتصالی وجود داشته باشد باعث مشکل در برد تلویزیون می گردد.
 • اگر از وای فای تلویزیون برای مدت طولانی استفاده کنید باعث افزایش فشار به دستگاه و خرابی برد می گردد.
 • رسیور داخلی تلویزیون نیز اگر زیاد استفاده شود باعث ایجاد مشکل در دستگاه می گردد.
 • اگر روی تلویزیون آب یا هر گونه مایعاتی بریزد نیز موجب سوختن برد می شود.
 • منو در تمامی تلویزیون ها وجود دارد اما اگر اطلاعاتی درباره آن ندارید بهتر است دستکاری نکنید.

تعمیرات کولر در مرادلو

با آغاز فصل گرم تابستان نیاز به کولر در هر خانه ای به شدت احساس می شود. اما احتمال دارد در زمان روشن کردن کولر های آبی یا گازی خود با خرابی دستگاه مواجه شوید. در این مواقع احتیاج به تکنسین های حرفه ای برای تعمیر دستگاه دارید. اگر ساکن شهر مرادلو اردبیل می باشید به راحتی می توانید از خدمات تعمیرات کولر در مرادلو اردبیل که توسط آی بک امداد ارائه می گردد استفاده کنید.

آی بک امداد تمامی خدمات مربوط به تعمیرات کولر های آبی و گازی را با ضمانت و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می دهد.

تعمیرات کولر در مرادلو اردبیل

آموزش عیب یابی خرابی های کولر گازی

در این قسمت عیب یابی کولر گازی را برای شما شرح می دهیم تا در مواقع برخورد با این مشکلات بتوانید دستگاه را عیب یابی کرده و تعمیرات دستگاه را انجام دهید. اما اگر برای تعمیرات دستگاه ب تکنسین های حرفه ای و مجرب نیاز دارید می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید. تکنسین های ما به سرعت در هر قسمت از استان اردبیل به ویژه شهر مرادلو باشید به منزل شما اعزام می شوند و مشکل دستگاه را عیب یابی و برطرف می کنند. برخی از دلایلی که باعث می شود دستگاه به تعمیرات نیاز داشته باشد به شرح زیر است:

 • کولر گازی به خوبی خنک نمی کند.
 • از کولر گازی آب چکه می کند.
 • دستگاه روشن نمی گردد.
 • دستگاه به صورت خودکار اتومات نمی کند.
 • کولر گازی سر و صدای زیادی ایجاد می کند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال گراب سفلی | هزینه تعمیر یخچال در شهر گراب سفلی

تعمیرات پکیج در مرادلو

پکیج های دیواری جزو آن دسته از وسایلی می باشند که آب گرم مصرفی را در منازل شما تامین می کنند. پکیج ها در انواع مختلف و سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. به طور معمول از پکیج ها به جای موتور خانه های قدیمی استفاده می شود. اگر پکیج شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیرات دستگاه دارید می توانید از خدمات تعمیرات پکیج در مرادلو اردبیل مجموعه آی بک امداد استفاده نمایید.

تعمیرات پکیج در مرادلو اردبیل

هزینه تعمیرات پکیج در مرادلو

نمی توان برای تعمیرات پکیج هزینه دقیقی را اعلام کرد و ابتدا باید دستگاه شما بررسی و عیب یابی شود و بعد از تشخیص مشکل می توان هزینه مربوط به تعمیرات دستگاه را اعلام نمود. به همین دلیل می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه های مربوط به تعمیرات پکیج با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با شرح مشکل دستگاه خود مشاوران ای بک امداد هزینه تقریبی از تعمیرات پکیج را به شما شرح خواهند داد.

استفاده از خدمات آی بک امداد در شهر مرادلو اردبیل چه مزیت هایی دارد

 • مجموعه آی بک امداد متشکل از تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای و کار بلد می باشد که با استفاده از خدمات آن ها می توانید مشکل دستگاه خود را در کمترین زمان برطرف نمایید.
 • تعمیرکاران آی بک امداد به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشند.
 • در هر نقطه از شهر مرادلو می توانید در کمترین زمان از خدمات این شرکت با یک تماس استفاده نمایید.
 • وقت شناسی از مهم ترین اصول در آی بک امداد می باشد و به همین دلیل تکنسین های این مجموعه سر ساعت اعلامی در محل شما برای انجام تعمیرات دستگاه حاضر خواهند شد.
 • همچنین تعمیرکاران آی بک امداد موظف هستند در صورت نیاز به تعمیر قطعه از قطعات اورجینال و اصلی استفاده کنند.
 • در آی بک امداد تعمیر قطعات به تعویض آن ها الویت دارد و تا جایی که امکان داشته باشد با تعمیر قطعه هزینه های مربوط به تعمیرات دستگاه را برای مشتریان خود کاهش می دهند.

نتیجه گیری

مرکز تعمیرات آی بک امداد یکی از مجهز ترین مراکز تعمیرات در سراسر ایران می باشد که در تمامی شهر ها دارای نمایندگی های مجاز است. آی بک امداد در شهر مرادلو اردبیل نیز خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. در مواقعی که با مشکلاتی مانند خرابی تلویزیون، خرابی کولر، خرابی پکیج مواجه شدید می توانید با شماره های این مجموعه تماس بگیرید و در کمترین زمان مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

تعمیرات لایت برد تلویزیون در مرادلو اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با تعمیرات تلویزیون، تعمیرات کولر، تعمیرات پکیج در مرادلو اردبیل توسط ایبک امداد آشنا می شوید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا