نمایندگیمیانه

تعمیر تلویزیون در میانه | تعمیر آبسردکن و کولر آبی در محل

تلویزیون شما از هر برندی که باشد ممکن است بعد از مدتی دچار خرابی شده و به تعمیر تخصصی نیاز پیدا کند. اگر تلویزیون شما با مشکل مواجه شد، می‌توانید از خدمات ویژه آی بک امداد برای رفع مشکل دستگاه استفاده کنید. برای این منظور لازم است که با شماره‌های ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما برای تعمیر تلویزیون شما با هر برندی که دارد، اعزام بشوند.

تعمیر تلویزیون مارشال در میانه

شرکت آی بک امداد با سابقه طولانی در زمینه تعمیر تلویزیون‌های مارشال توانسته تا بهترین تعمیرکاران را برای تعمیر این تلویزیون‌ها به کار بگیرد تا شما بتوانید در کمترین زمان و قیمت مناسب در منزلتان تلویزیون مارشال خود را تعمیر کنید. آی بک امداد در تمامی مناطق استان آذربایجان غربی و در شهر میانه، آماده اعزام تعمیرکاران ماهر و متخصص خود به محل شماست. شماره تماس این مرکز ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ می باشد که به طور شبانه روز پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند.

آی بک امداد سالیانه دوره‌های آموزشی را برای تعمیرکاران خود در نظر گرفته تا بتوانند با دستگاه‌های جدید و روش‌های تعمیرات به روز بوده و آشنایی کامل داشته باشند و روش صحیح تعمیر این تلویزیون‌ها را به آنها بصورت تخصصی آموزش می‌دهند. شما می‌توانید در صورت خرابی تلویزیون مارشال خود، بدون نگرانی با آی بک امداد تماس بگیرید تا ماهرترین و متخصص‌ترین تعمیرکاران را برایتان اعزام کنیم. این تعمیرکاران در زمان کم و هزینه مناسب خرابی تلویزیون شما را رفع خواهند کرد و دستگاه شما، کارکردی مانند روز اول خواهد داشت.

نمایندگی تلویزیون مارشال و تعمیر دستگاه در منزل

پنل تلویزیون مارشال حساسیت زیادی داشته و ممکن است به دلیل جابجایی آسیب ببیند به همین دلیل برای رضایت مشتریان، آی بک امداد خدمات خود را در منزل به آنها ارائه می‌دهد. برای اینکه درخواستتان را ثبت کنید، می‌توانید نام و شماره تلفن تان را در سایت قرارداده تا با شما تماس بگیریم و یا با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست تعمیر تلویزیون مارشال خود را تلفنی ثبت کنید.

برای اینکه تلویزیون شما در هنگام تعمیر دچار آسیب نشود، توصیه می‌کنیم در منزل آن را تعمیر کنید. تکنسین‌های آی بک امداد تجربه بالایی داشته و می‌توانند با تسلط کامل، تلویزیون مارشال را در محل تعمیر کنند. واحد تعمیرات آی بک امداد این آمادگی را دارد که در زمان کم و بعد از اینکه شما درخواستتان را ثبت کردید، برای آسایش شما تعمیرکار را به محل اعزام کند. البته آی بک امداد در تمامی سطح شهر میانه، شعبه‌های متعددی دارد به همین دلیل اعزام تکنسین هم در زمان کمی انجام خواهد شد.

بعد از فرایند تعمیر، ضمانت نامه کتبی به شما تقدیم می‌شود و این ضمانت نامه خیال شما را بابت خدمات تعمیرکار آسوده می‌کند.

تعمیر تلویزیون

استفاده از خدمات آی بک امداد در شهر میانه

در صورتی که تلویزیون شما دچار مشکل شده، توصیه می‌کنیم از خدمات آی بک امداد در شهر میانه استفاده کنید. استفاده از این مرکز مزایای زیادی دارد که به بررسی آنها می‌پردازیم:

 • سرعت در خدمت رسانی: وقتی شما با آی بک امداد تماس می‌گیرید، مدل و همچنین مشکل دستگاهتان را بیان می‌کنید، بعد از مدت کوتاهی تعمیرکار متخصص با قطعات مورد نیاز، به محل شما اعزام می‌شود.
 • تعمیر تلویزیون مارشال با ضمانت: آی بک امداد در سراسر آذربایجان غربی و شهر میانه، شعبات بسیاری دارد که در صورت خرابی تلویزیون مارشال، دستگاه را به بهترین شکلی تعمیر کرده و برای تعمیرات و خدمات انجام شده ضمانت نامه کتبی به شما می‌دهد.
 •  رضایت مشتری: هدف از انجام خدمات آی بک امداد، رضایت شماست. به همین دلیل با خدمات سریع و هزینه کم جهت تعمیرات، رضایت مشتریان را جلب می‌کند.

وقتی تلویزیون شما در آی بک امداد تعمیر می‌شود، این مجموعه از تجهیزات پیشرفته‌ای برای تعمیر دستگاه استفاده می‌کند و این باعث می‌شود کیفیت دستگاه شما بازیابی شده و بتوانید دوباره از دستگاهی سالم و نو لذت ببرید. یکی از مزیت‌های مهم آی بک امداد این است که برای تکنسین‌های خود، دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند به همین دلیل تکنسین‌های این مرکز به روز هستند و با تکنولوژی‌های روز دنیا هم آشنایی کامل دارند و می‌توانند تلویزیون مارشال را به راحتی عیب یابی کرده و آن را تعمیر و یا ترمیم کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در بهبودی تهران | هزینه تعمیر یخچال در بهبودی تهران

در هنگام تعمیر دستگاه، متخصصان آی بک امداد نکات مهم را جهت نگهداری صحیح از تلویزیون به شما آموزش می‌دهند تا شما بتوانید از دستگاه بهتر استفاده کنید. برای اینکه با ما تماس بگیرید می‌توانید فرم تماس را پر کرده و یا اینکه با شماره‌های این مرکز تماس بگیرید. بعد از تماس شما، در زمان کم تعمیر تلویزیونتان انجام می‌گیرد.

تعمیر تلویزیون‌های ال‌سی‌دی مارشال توسط نمایندگی در میانه

همانطور که می‌دانید اختراع صفحه ال‌سی‌دی جزو تحولات بزرگ بوده و به معنی صفحه نمایش با محلول کریستال مایع می باشد. وقتی تلویزیون‌های ال سی دی وارد بازار شدند، تلویزیون‌هایی با اینچ‌های بالاتر هم به بازار آمده و رونق تازه‌ای به بازار تلویزیون دادند. همانطور که می‌دانید تکنولوژی به کار رفته در تلویزیون ال‌سی‌دی کاملاً با تلویزیون‌های لامپی فرق می‌کند.

آی بک امداد تعمیر تلویزیون ال‌سی‌دی مارشال به شکل تخصصی انجام می‌دهند و در صورتی که تلویزیون شما دچار ایراد شد، می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی جهت سرویس و تعمیر آن با ما تماس بگیرید. در صورت تماس شما، مشاورین ما تلاش می‌کنند با راهنمایی مشکل دستگاه را رفع کنند ولی اگر خرابی به دلیل سخت‌افزار دستگاه باشد، هزینه تقریبی به شما اعلام شده و شما درخواست خود را ثبت می‌کنید.

تعمیر تلویزیون‌های ال ای دی مارشال توسط نمایندگی در میانه

تلویزیون ال ای دی مارشال بعد از تلویزیون ال‌سی‌دی به بازار آمد ولی جالب است که بدانید تلویزیون ال ای دی همان تلویزیون ال‌سی‌دی بوده با این تفاوت که در آن از بک لایت ال ای دی استفاده شده است.

مزیتی که تلویزیون ال ای دی، نسبت به ال‌سی‌دی دارد، کیفیت و روشنایی بیشتر تصویر است. مزیت دیگر هم مصرف کمتر برق آن می‌باشد. تعمیر این دو تلویزیون با هم فرق زیادی ندارد زیرا ساختارشان مشابه یکدیگر است. آی بک امداد تعمیر تلویزیون‌های ال ای دی را به شکل تخصصی برای شما انجام می‌دهد.

هزینه تعمیر تلویزیون‌های مارشال در نمایندگی

یکی از موارد مهمی که در تعمیر تلویزیون می‌تواند فکر شما را مشغول کند، هزینه سرویس و تعمیر دستگاه است. با توجه به خرابی و قطعاتی مصرفی برای دستگاه، هزینه تعمیر آن هم کاملاً متغیر است. به همین دلیل نمی‌توانیم هزینه دقیقی را برای تعمیر تلویزیون‌های مارشال اعلام کنیم زیرا باید ابتدا تکنسین آی بک امداد به محل شما آمده و دستگاه را عیب یابی کند. البته بیشتر مواقع در هنگام تماس اولیه، هزینه تقریبی تعمیر به شما اعلام می‌شود.

نوع قطعه‌ای که خراب شده می‌تواند در هزینه تعمیر دستگاه تأثیر داشته باشد. قیمت قطعات خراب با توجه به کشور سازنده و کیفیت آن، کاملاً متغیر است.

اجرت سرویس و تعمیر تلویزیون هم طبق نرخ اتحادیه تعمیرکاران مشخص است ولی گاهی ممکن است تعمیرات تخصصی و پیچیده باشد، در این صورت هزینه تعمیرات هم توافقی تعیین می‌شود.

آی بک امداد تلاش می‌کند تا جایی که امکان دارد هزینه سرویس و تعمیر تلویزیون مارشال را برای شما به حداقل برساند.

تعمیر آبسردکن بوش در میانه در کمترین زمان

یکی از خدمات حرفه‌ای آی بک امداد این است که تعمیر را در کمترین زمان و در محل شما انجام می‌دهد. با شروع فصل سرما، استفاده از آبسردکن‌ها در مراکز عمومی و یا ادارات بیشتر از فصل‌های دیگر احساس می‌شود ولی امروزه آبسردکن‌ها دو منظوره بوده و آب گرم هم آماده می‌کنند. به همین دلیل سرویس و تعمیر این دستگاه به فصل خاصی مربوط نمی‌شود و در تمام طول سال از آن استفاده می کنند.

هرچند که آبسردکن هاحجم کوچکی دارند ولی قطعات آن مانند یخچال تخصصی است و به همین علت باید تعمیرکار این دستگاه نسبت به سیستم تبرید شناخت کامل داشته باشد. خدمات ویژه‌ای که آی بک امداد به مشتریان ارائه می‌دهد شامل تعمیرات تخصصی دستگاه به صورت کلی و جزئی است و دارای ضمانت خدمات می‌باشد.

برای اینکه سفارشتان را ثبت کنید، می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را در مورد آبسردکن خود و خرابی آن به مشاورین ما بدهید تا متخصص ماهر ما به محل شما اعزام شود.

چرا آبسرد کن بوش آب را خوب سرد نمی‌کند؟

آبسردکن‌های بوش مجهز به ترموستات بوده و ترموستات هم وظیفه دارد که دمای آب را به خوبی تنظیم کند. معمولاً دمای ایده‌آل برای آبسردکن های بوش بین ۴ الی ۱۰ درجه سانتیگراد می‌باشد که البته با توجه به دمای محیط، می‌توان این دما را تنظیم کرد. یکی از دلایلی که باعث می‌شود آب آبسردکن به اندازه لازم سرد نشود، تنظیم نادرست ترموستات است.

البته دقت کنید که اگر شما ترموستات را در روی درجه حداکثر بگذارید، باعث خواهد شد آب یخ بزند و آب از آبسردکن خارج نشود. ترموستات در این دستگاه قطعه حساسی بوده و اگر دقیق و درست تنظیم نشود، باعث اختلال در عملکرد خنک سازی آبسردکن خواهد شد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال خوش‌رود‌پی | هزینه تعمیر یخچال در شهر خوش‌رود‌پی

دلایل نشتی آب از آبسردکن بوش چیست؟

عوامل متعددی باعث می‌شود که آبسردکن بوش دچار نشتی شود. مهم‌ترین این موارد عبارت هستند از:

 • به دلیل نقص عملکرد دستگاه و یا نوسانات فشار آب، آبسردکن دچار نشتی می‌شود.
 • ممکن است اتصالات دستگاه در قسمت شیر ورودی یا مجاری آب شل شده باشد.
 • سوراخ شدن مجاری آب و یا مخزن هم باعث نشتی آب آبسردکن خواهد شد.
 • شکستگی و یا هرز شدن شیر خروجی

در صورتی که آبسردکن بوش شما دچار نشتی آب شده بود، توصیه می‌کنیم در اولین فرصت با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تعمیرکار آبسردکن، به محل شما اعزام شده و مشکل دستگاه را رفع کند.

تعمیر ترموستات آبسردکن بوش توسط نمایندگی

ترموستات یک قطعه ایمنی بوده که کاربرد آن در دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی این است که وقتی دما به اندازه مطلوب می‌رسد، جریان انرژی را در دستگاه قطع کند تا دما ثابت بماند. وقتی تنظیمات دما در آبسردکن بوش مختل شود و یا اینکه دستگاه شما دچار یخ زدگی و یا گرم شدن بیش از اندازه شده باشد، نشانه خرابی ترموستات است.

همانطور که گفتیم ترموستات قطعه ای حساس بوده و نقص آن می‌تواند ایرادات اساسی را در عملکرد دستگاه ایجاد کند. پس لازم است که از تکنسین مجرب برای تعمیر ترموستات آبسردکن بوش کمک بگیرید. آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن شما تخصصی‌ترین اقدامات را توسط تکنسین‌های ماهر انجام می‌دهد، فقط کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس بگیرید.

تعمیر آبسردکن توسط آی بک امداد در میانه، شامل چه خدماتی می‌باشد؟

آی بک امداد به شکل تخصصی، تعمیر تمامی برندهای آبسردکن را انجام می‌دهد. خدماتی که بیشترین سفارش را تاکنون داشته، موارد زیر است:

 • تعمیر خرابی‌های دستگاه و ایجاد صدای بوق ممتد
 • تعمیر بدمزه و بدبو شدن آب
 • تعمیر خرابی و شکستگی پدال شیر
 • تعمیر گرم نکردن آب در آبسردکن بوش
 • تعمیر خنک نکردن آب
 • رفع مشکل نشتی آب از آبسردکن
 • رفع مشکل چکه کردن شیر آبسردکن
 • عوض کردن فیلتر تصفیه آب و فیلتر هوا
 • رفع مشکلات صدای زیاد در آبسردکن
 • تعمیر و یا تعویض کمپرسور دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض لوله مویی و درایر
 • عوض کردن سنسور حرارتی
 • عوض کردن المنت
 • شارژ گاز
 • تعمیر و یا تعویض ترموستات
 • تعمیر و یا تعویض موتور
 • عوض کردن برد دستگاه
 • و….

به طور کلی تمامی مشکلاتی که برای آبسردکن بوش شما ایجاد شود به وسیله مجموعه آی بک امداد و با کمک تکنسین‌های ماهر برطرف خواهد شد.

چرا برای تعمیر کولر آبی مایدیا در میانه با آی بک امداد تماس بگیریم؟

کولرهای آبی مایدیا هرچند که دارای کیفیت بالایی هستند ولی باز هم ممکن است دچار ایراداتی شده و شما نیاز پیدا کنید با یک تعمیرکار ماهر جهت رفع مشکل دستگاه مشورت کنید. آی بک امداد تعمیرات کولر آبی مایدیا را به طور تخصصی در محل شما ارائه می‌دهد. استفاده از خدمات این مجموعه مزایای زیادی دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

 • آی بک امداد برای اینکه به عملکرد خود شفافیت ببخشد، قسمتی از سایت را اختصاص داده تا شما نظراتتان را در آن بیان کنید. شما می‌توانید با مطالعه نظرات دیگران، عملکرد ما را در سایت مشاهده کرده و نظرات خود را هم اعلام کنید.
 • متخصصان فعال آی بک امداد، مهارت حرفه‌ای و فنی بالایی داشته و شرط اصلی همکاری این افراد با آی بک، داشتن گواهینامه عدم سوء پیشینه و گواهینامه معتبر فنی از مراجع ذی‌صلاح است.
 • پرسنل آی بک امداد توسط شرکت، بیمه شده و در صورتی که خسارتی به اموال مشتری وارد شود بدون کم و کاست خسارت را جبران می‌کند.
 • مشتری می‌تواند متخصص مورد نظرش را در بین متخصصین دیگر انتخاب کند و حتی این امکان را دارد که به شکل رایگان با متخصصین ما مشورت کرده و حتی در مورد هزینه تعمیر هم مذاکره کند.
 • پشتیبانی از خدماتی که ارائه شده بدون وقفه و حتی در روزهای تعطیل هم انجام می‌گیرد.
 • قطعاتی که در هنگام تعمیر نیاز به تعویض پیدا کرده‌اند، اصل بوده و تعمیرکار با ارائه فاکتور آن را نصب می‌کند. البته اگر قطعات اصل در دسترس نباشد و تعمیرکار بخواهد از قطعات مشابه استفاده کند، به مشتری اعلام کرده و با رضایت او قطعه را عوض می‌کند.

تعمیر تلویزیون

سخن پایانی

شما می‌توانید با راه‌های ارتباطی بیان شده با ما تماس بگیرید و درخواست تعمیر دستگاه خود را در آی بک امداد ثبت کنید. ما آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

خدمات تعمیر تلویزیون در میانه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر آبسردکن و کولر آبی در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا