نمایندگیایلخچی

تعمیرات تلویزیون در ایلخچی | تعمیر ظرفشویی، آبسردکن و کولر گازی

اگر تلویزیون شما به تعمیر نیاز پیدا کرده است مثلاً روشن نشده و یا تصویر و صدا ندارد برای رفع مشکل، ما به شما استفاده از خدمات آی بک امداد را توصیه می‌کنیم. آی بک امداد مرکز تعمیر لوازم خانگی مانند تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، آبسردکن، کولر و… در شهر ایلخچی آذربایجان شرقی می‌باشد که از تکنسین‌های ماهر و دوره دیده در مجموعه خود استفاده می‌کند.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در شهر ایلخچی

آی بک امداد با استفاده از قطعات اصل، خدمات خود را تضمین می‌کند. تکنسین‌های ما برای عیب‌یابی تلویزیون شما به طور رایگان در محل مورد نظرتان حضور پیدا کرده و دستگاه را به طور دقیق بررسی می‌کنند و سپس هزینه تقریبی تعمیر دستگاه را برآورد کرده و به شما اعلام می‌کنند. بعد از رضایت شما، تعمیرکار تلویزیون تان را با کیفیت بالا تعمیر می‌کند.

متخصصین این مجموعه در تعمیر تلویزیون‌های ایکس ویژن تخصص کافی داشته و حرفه‌ای و با تجربه هستند. متخصصین آی بک امداد علاوه بر مهارت بالا، از تجهیزات فنی پیشرفته‌ای هم برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون شما استفاده می‌کنند.

ایکس ویژن تلویزیون‌های قابل اعتمادی را به بازار عرضه می‌کند ولی ممکن است با وجود تجهیزات با کیفیت در این دستگاه، باز هم به دلایل مختلفی تلویزیون شما دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز پیدا کند. علت خرابی تلویزیون می‌تواند نوسانات برق، فرسایش و یا حتی نگهداری نامناسب دستگاه باشد. مهم نیست که تعمیر تلویزیون شما چقدر دشوار باشد، تکنسین‌های آی بک امداد می‌توانند با سرعت بالا و در محل زندگی شما تلویزیون تان را با کیفیت عالی تعمیر کنند.

برای درخواست تعمیر تلویزیون‌های ایکس ویژن، شما می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست تعمیر در محل تلویزیون خود را ثبت کنید.

تعمیرات تلویزیون

تعمیر تلویزیون در شهر ایلخچی چقدر هزینه دارد؟

هزینه تعمیر تلویزیون‌های ایکس ویژن به تجهیزات مورد نیاز و مقدار آسیب دیدگی دستگاه بستگی دارد. عواملی مانند سن تلویزیون، اندازه صفحه نمایش، نوع و برند تلویزیون، قطعات خراب، تعویض و یا تعمیر قطعات و… می‌تواند در روی هزینه تعمیر دستگاه تأثیر داشته باشد.

تعمیر مشکلات رایج در تلویزیون ایکس ویژن توسط آی بک امداد

تلویزیون‌های ایکس ویژن از تکنولوژی بالا ساخته شده‌اند. شاید تصور کنید که پیشرفت تکنولوژی می‌تواند لوازم الکتریکی را از خرابی حفظ کند ولی این تصور اشتباه است زیرا هرچند که دستگاه شما از برند معتبری باشد، باز هم ممکن است دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز پیدا کند. تلویزیون‌های ایکس ویژن هم از این قاعده مستثنا نیستند و ممکن است با خرابی‌هایی روبرو شوند که در ادامه به بررسی بعضی از این خرابی‌ها می‌پردازیم:

_ تلویزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد.

در صورتی که تلویزیون ایکس ویژن شما صدا داشته ولی تصویر ندارد، معمولاً به علت خراب شدن بک لایت است. ولی در تلویزیون پلاسما معمولاً این مشکل به علت خراب شدن برد z و یا y می‌باشد.

_ آب خوردگی تلویزیون

ممکن است به دلیل بی‌دقتی، شما مواد شوینده را در روی صفحه نمایش تلویزیون اسپری کنید و یا کودکان بر روی تلویزیون آب بپاشند. در این صورت شما خط‌های عمودی را در صفحه نمایش مشاهده می‌کنید. اگر تلویزیون دچار آب خوردگی شود، باید فلت‌های آن را تعویض کنید. تعویض فلت‌ها به وسیله دستگاه بندینگ انجام می‌گیرد. تعمیرکاران آی بک امداد با تجهیزات پیشرفته و مدرن، می‌توانند تمام خرابی‌های تلویزیون شما را تعمیر کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی سوزا | هزینه تعمیر کولرگازی در سوزا هرمزگان

_ پرش تصویر تلویزیون

در صورتی که تلویزیون ایکس ویژن شما دچار پرش تصویر شد، باید این مشکل به وسیله تعمیرکار کاملاً بررسی شود. اگر لوازمی که به تلویزیون وصل کرده‌اید مشکل نداشته باشند و سیم‌های رابط آن هم سالم باشد، احتمالاً مشکل در پنل و اتصالات داخل دستگاه است.

_ خرابی فلت تلویزیون

پنل تلویزیون به کمک فلت‌ها تصاویر را منتقل می‌کنند. این نوارهای ریز در اطراف پنل تلویزیون پخش می‌باشند که ممکن است به دلیل ورود مایعات و یا گرد و خاک، خراب شوند. فلت‌ها به هیچ وجه قابل تعمیر نبوده و باید در صورت خرابی آنها را تعویض کنید. بسته به نوع دستگاه شما، تعداد فلت‌های آن فرق می‌کند.

_ آسیب دیدگی پاور تلویزیون

همانطور که می‌دانید پاور تلویزیون وظیفه دارد جریان برق را به اجزای دیگر تلویزیون منتقل کند ولی گاهی ممکن است به علت نوسانات برق، پاور آسیب ببیند. در صورتی که تلویزیون ایکس ویژن شما روشن نمی‌شود، احتمالاً نیاز است که پاور آن را تعمیر کنید.

مشکلات زیادی ممکن است برای تلویزیون ایکس ویژن ایجاد شود که تمامی آنها باید به وسیله افراد متخصص و ماهر عیب یابی و برطرف شود. با استفاده از خدمات آی بک امداد شما این امکان را پیدا می‌کنید که تعمیر تلویزیون خود را اقتصادی تر و با کیفیت بالا انجام دهید.

عیب یابی ظرفشویی زیرووات در ایلخچی و در محل

هرچند که ماشین‌های ظرفشویی زیرووات دارای کیفیت بالایی هستند ولی ممکن است در عملکرد خود دچار نقص شوند و شما مجبور شوید برای تعمیر دستگاه به دنبال تعمیرکار ماهر بگردید. توصیه می‌کنیم برای عیب یابی ظرفشویی زیرووات خود از متخصصین ماهر و دور دیده آی بک امداد کمک بگیرید زیرا عیب یابی دستگاه کار بسیار سختی بوده و حتماً باید به صورت صحیح و اصولی انجام بگیرد.

نحوه تعمیر سر و صدا در ماشین ظرفشویی زیرووات توسط آی بک امداد

معمولاً ماشین‌های ظرفشویی زیرووات به صورتی طراحی شده‌اند که بی‌صدا کار می‌کنند و اگر صدای غیر عادی در دستگاه به گوشتان رسید باید آن را بررسی کنید زیرا نشانه بروز مشکل در ظرفشویی است:

 • اگر پمپ دستگاه دچار خرابی شده باشد، شما متوجه سر و صدا در ظرفشویی زیرووات می‌شوید. برای اینکه مشکل را برطرف کنید حتماً از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.
 • در صورتی که حجم زیادی از ظروف را در داخل ظرفشویی قرار دهید باعث می‌شود ظروف به خوبی نچرخیده و سر و صدا ایجاد شود. برای رفع مشکل به چیدمان ظروف در ظرفشویی توجه کرده و آنها را به صورت اصولی بچینید.
 • اگر یک جسم خارجی و یا تکه غذا در داخل ظرفشویی گیر کرده باشد، باعث ایجاد سر و صدا می‌شود.

در صورتی که موارد بیان شده را بررسی کردید ولی باز هم ظرفشویی زیرووات شما سر و صدا داشت، با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی زیرووات توسط آی بک امداد

حتماً برای شما هم پیش آمده است که وقتی ظرف‌ها را بیرون می‌آورید، متوجه خیس بودن آنها می‌شوید. در این صورت موارد زیر را بررسی کنید:

 • خراب بودن پمپ تخلیه می‌تواند باعث خشک نشدن ظروف بعد از شستشو شود.
 • اگر ظرف ها را به مقدار زیاد در داخل ظرفشویی قرار بدهید، باعث خشک نشدن آنها می‌شود.
 • احتمال دارد شما از روی منوی دستگاه، تنظیمات خشک کن را انتخاب نکرده باشید.

نحوه تعمیر روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیرووات توسط آی بک امداد

یکی از مشکلات بسیار رایج در ماشین‌های ظرفشویی که می‌تواند باعث نگرانی شدید کاربران شود، روشن نشدن دستگاه است. در ادامه مقاله به بررسی دلایل روشن نشدن ظرفشویی زیرووات می‌پردازیم:

 • ممکن است پریز برق دچار مشکل شده باشد. بهتر است دستگاه دیگری را به پریز برق متصل کنید.
 • اگر موتور دستگاه دچار آسیب دیدگی شده باشد جهت عیب یابی آن باید از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.
 • سوختن صفحه نمایش ظرفشویی هم می‌تواند باعث روشن نشدن دستگاه شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بخ | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بخ یزد

 تعمیر نشت آب از ظرفشویی زیرووات توسط آی بک امداد

یکی دیگر از مشکلات ماشین‌های ظرفشویی زیرووات که می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد، نشت آب از دستگاه است. در صورتی که نسبت به این موضوع بی‌توجه باشید ممکن است برایتان مشکل ساز شود:

 • احتمال دارد چاه فاضلابی که به ظرفشویی وصل شده است پر باشد. باید گرفتگی چاه فاضلاب را برطرف کنید.
 • احتمال دارد شلنگ تخلیه دچار پارگی و یا سوراخ شده باشد. توصیه می‌شود شلنگ را عوض کنید.
 • پاره شدن و پوسیدگی لاستیک دور درب ظرفشویی هم باعث نشت آب می‌شود.

تعمیر آبسردکن بوش در شهر ایلخچی

امروزه در بیشتر اماکن عمومی مانند پارک‌ها، کارخانجات، مدارس، بیمارستان‌ها و… آبسردکن وجود دارد و خراب شدن آن می‌تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود. در صورتی که آبسردکن بوش شما دچار خرابی شد باید از یک تکنسین ماهر جهت رفع خرابی دستگاه کمک بگیرید. متخصصین ماهر و مجرب آی بک امداد در زمینه تعمیر انواع آبسردکن‌های بوش، مهارت زیادی داشته و با کیفیت بالا دستگاه شما را تعمیر می‌کنند.

نحوه تماس با آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن بوش

اگر آبسردکن بوس شما دچار مشکل شده، برای تماس با آی بک امداد به روش زیر عمل کنید:

 • شما می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه آی بک امداد در شهر ایلخچی تماس بگیرید.
 • راه بعدی برای تماس با آی بک امداد این است که درخواستتان را از طریق سایت ثبت کنید.
 • بعد از اینکه شما درخواست خود را ثبت کردید، پیامکی به شما ارسال شده و مشخصات تعمیرکار و همچنین کد اشتراک برایتان ارسال خواهد شد.
 • در کمتر از دو ساعت تعمیرکار ماهر با تجهیزات کامل جهت تعمیر آبسردکن به محل مورد نظرتان اعزام می‌شود.
 • بعد از اینکه تعمیرکار دستگاه را تعمیر کرد به شما فاکتور رسمی ارائه می‌دهد.
 • تمامی قطعاتی که در آبسردکن بوش شما تعویض می‌شود، گارانتی ۶ ماهه دارند و تا پایان گارانتی توسط آی بک امداد پشتیبانی می‌شوند.

چه زمانی برای تعمیر کولر گازی جی پلاس با آی بک امداد تماس بگیریم؟

به طور کلی هر مشکلی که برای کولر گازی جی پلاس شما به وجود آمد می‌توانید با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار ماهر و مجرب برای تعمیر دستگاه شما اعزام شود:

 • وقتی کولر گازی جی پلاس خنک نمی‌کند و یا اینکه کولر شما صدای عجیبی می‌دهد و یا اصلاً روشن نمی‌شود، باید متوجه نقص فنی در کولر گازی شوید. در این صورت برای رفع خرابی با آی بک امداد تماس بگیرید.
 • اگر آب از مسیر تخلیه خارج نشده و و پنل دچار نشتی آب است و یا اینکه آب از دریچه به بیرون پرتاب می‌شود، جهت تنظیم صحیح عملکرد دستگاه، می‌توانید از متخصصین آی بک امداد برای رفع مشکل کمک بگیرید.
 • و…

بعضی از مشکلات در تمامی برندهای کولر گازی رخ می‌دهد. متخصصین آی بک امداد در تعمیر انواع کولر ها تجربه داشته و آموزش‌های لازم را دیده اند و می‌توانند به بهترین نحوی دستگاه را تعمیر کنند. اگر هرگونه مشکلی برای کولر گازی شما پیش آمد با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما به محل اعزام شوند.

تعمیرات تلویزیون

سخن پایانی

تمامی لوازم خانگی با هر برندی که باشند نیاز به سرویس دوره‌ای دارند. سرویس لوازم خانگی برقی می‌تواند از خرابی‌های احتمالی در دستگاه جلوگیری کند ولی دقت داشته باشید که لازم است این سرویس به وسیله افراد متخصص و ماهر انجام بگیرد. متخصصین آی بک امداد در زمینه تعمیر و همچنین سرویس لوازم خانگی، مهارت بالایی داشته و می‌توانید برای استفاده از خدمات این مجموعه با تلفن  ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را جهت تعمیر دستگاه ثبت کنید.

تعمیرات تلویزیون در ایلخچی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر ظرفشویی، آبسردکن و کولر گازی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا