نمایندگیجوان قلعه

تعمیر ماشین لباسشویی در جوان قلعه | تعمیر یخچال و ظرفشویی در محل

در مواقعی که ماشین لباسشویی منزلتان دچار مشکل می شود بسیار اهمیت دارد که یک مرکز تعمیرات بسیار مطمئن که دارای مهارت بالایی در تعمیرات ماشین لباسشویی داشته باشند، انتخاب کنید. شرکت آی بک امداد یکی از بزرگترین مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی در سراسر ایران است که تعمیر ماشین لباسشویی در جوان قلعه را نیز انجام می دهد. مجموعه آی بک امداد بیشترین رضایت مشتری را در زمینه تعمیرات لباسشویی دارد و به همین دلیل می توانید با خیالی راحت دستگاه خود را به این مجموعه بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی در جوان قلعه توسط آی بک امداد

مجموعه آی بک امداد تبحر زیادی در عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دارند. این شرکت را می توان به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در جوان قلعه دانست که به راحتی می توانید تنها با یک تماس از خدمات آن استفاده نمایید.

بعد از تماس شما تکنسین های ما به منزل شما اعزام شده و عملیات عیب یابی لباسشویی را انجام می دهند. تعمیرکاران بعد از تشخیص مشکل با اجازه ی شما تعمیرات دستگاه را به بهترین شکل آغاز می کنند.

علت نشت آب در لباسشویی چیست

یکی از شایع ترین مشکلات در لباسشویی نشت آب است. برای این مشکل می توان دلایل مختلفی نام برد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

در ابتدا باید اقدام به جدا کردن درپوش فوقانی و پشت دستگاه لباسشویی نمایید و در ادامه ماشین لباسشویی را وصل برق نمایید. در ادامه باید دستگاه را روشن کنید و به ماشین لباسشویی نگاه کنید و محل نشت آب را در دستگاه بیابید.

در صورتی که رابط های پلاستیکی آب باعث این نشتی باشند باید اقدام به تعویض آن نمایید. همینطور احتمال دارد نشتی آب به دلیل شکستگی در واتر پمپ یا جا پودری باشد. در این مواقع نیز برای رفع مشکل نشت آب باید قطعات معیوب را تعویض نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی در جوان قلعه

دلیل صدای زیاد لباسشویی چه می باشد

برای اینکه بتوانید عیب یابی لباسشویی را در مواقعی که دستگاه صدای زیادی تولید می کند بررسی کنید باید موارد زیر را چک کنید:

 • پایه لباسشویی تراز نباشد.
 • کمک فنر ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد.
 • در وزنه بتنی روی دیگ مشکلی وجود داشته باشد.
 • بلبرینگ، کاسه نمد، سه نظام و شفت دچار مشکل شده باشد.
 • فولی لباسشویی خراب شده باشد.
 • به صورت یکنواخت لباس ها را درون دستگاه قرار نداده باشید.
 • پیچ های مربوط به حمل و نقل دستگاه را باز نکرده باشید.
 • بست مربوط به پیچ های حمل و نقل ماشین لباسشویی دچار شل شدگی شده باشد.
 • خراب بودن تسمه دستگاه لباسشویی یکی از دلایل است.
 • نگهدارنده المنت یا خود المنت دچار مشکل شده باشد.
 • درون آبکش جسم خارجی گیر کرده باشد.
 • فنر های آویز یکنواخت نباشند و باعث عدم تعادل در منبع گردد.
 • درون کمک فنر لباسشویی لاستیک لرزه گیر پوسیده شده باشد و یا خارج از محل خود شده باشد.
 • سیم های رابط درگیر با پولی یا تسمه شده باشند.
 • پیچ های وزنه تعادل و یا پیچ پولی شل شده باشد.
 • شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی برخوردی با بدنه دستگاه داشته باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مومن آباد | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر مومن آباد لرستان

دلیل بسته نشدن درب لباسشویی چیست

از دیگر مشکلاتی که بسیار برای لباسشویی ها به وجود می آید بسته نشدن درب لباسشویی است. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شده اید می توانید با بررسی موارد زیر مشکل دستگاه را عیب یابی نمایید.

 • ابتدا باید زبانه درب دستگاه را بررسی نمایید. احتمال دارد دچار شکستگی یا کج شدگی شده باشد.
 • مطمئن شوید میکروسوئیچ یا قفل درب لباسشویی سالم باشد. اگر دچار شکستگی شده باشد قفل لباسشویی به درستی کار نمی کند.
 • لاستیک دور درب لباسشویی را بررسی کنید. خراب شدن لاستیک دور درب لباسشویی باعث می گردد که درب دستگاه به درستی بسته نگردد.
 • درون لباسشویی لباس سنگین یا زیاد قرار داده باشید. اگر لباسشویی بیشتر از ظرفیتش پر شده باشد باعث می شود درب دستگاه به درستی بسته نشود. در این مواقع با تخلیه مقداری از لباس ها مشکل رفع می گردد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در جوان قلعه

پیش از اقدام برای هر کاری بیشتر کاربران ما بعد از تماس سوال می پرسند که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در جوان قلعه چقدر است؟ برای این سوال نمی توان پاسخ دقیقی اعلام نمود اما شما می توانید مشکل دستگاه خود را به کارشناسان آی بک امداد اعلام کنید. کارشناسان ما به صورت حدودی مشکل دستگاه را حدس زده و هزینه تقریبی از تعمیرات دستگاه را به شما اعلام می کنند. اگر مایل به تعمیرات دستگاه بودید تکنسین آی بک امداد به منزل شما می آید و به صورت حضوری دستگاه را عیب یابی می نماید. بعد از انجام عیب یابی و تشخیص درست مشکل دستگاه هزینه دقیقی از تعمیرات لباسشویی را به شما اعلام خواهند نمود.

هزینه تعمیرات در مجموعه آی بک امداد بسیار مقرون به صرفه است زیرا تمامی نرخ های مجموعه ما طبق مصوبات اتحادیه است که نرخ منصفانه ای اعلام می کند. همچنین تعمیرکاران آی بک امداد تعمیرات قطعات معیوب را در الویت کاری خود قرار می دهند که از تعویض قطعه معیوب به صرفه تر می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در جوان قلعه توسط آی بک امداد

در مجموعه آی بک امداد تمامی تعمیرات مربوط به ماشین ظرفشویی با گارانتی و ضمانت انجام می گیرد. زیرا در مجموعه آی بک امداد تعمیرکاران حرفه ای و کار بلدی مشغول به فعالیت هستند که با بیشتری دقت و بالاترین مهارت دستگاه شما را عیب یابی کرده و تعمیر می کنند. اگر ساکن شهر جوان قلعه هستید و ظرفشویی شما دچار مشکل و خرابی شده است شما می توانید با یک تماس با شرکت آی بک امداد به راحتی دستگاه خود را تعمیر کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در جوان قلعه

چرا ظرفشویی بوی بد می دهد

دلایل گوناگونی می تواند برای بوی بد در دستگاه ظرفشویی وجود داشته باشد که برای رفع آن ابتدا باید دستگاه ظرفشویی خود را عیب یابی کنید و منشا مشکل را بیابید. در ادامه برخی از متداول ترین دلایل برای بوی بد در ظرفشویی را ذکر کرده ایم:

 • یکی از اصلی ترین علل بوی بد در دستگاه ظرفشویی انسداد فیلتر ها می باشد که برای پیشگیری از آن باید دستگاه را به موقع سرویس نمایید.
 • اگر بازو های آبپاش ماشین ظرفشویی با باقی مانده مواد غذایی دچار گرفتگی شود، موجب ایجاد بوی بد در دستگاه ظرفشویی می گردد.
 • دلیل دیگری که می توان برای بوی بر ظرفشویی بیان کرد، کثیف بودن لاستیک اطراف درب دستگاه ظرفشویی می باشد. برای رفع آن باید لاستیک را با استفاده از یک دستمال تمیز و خشک نمایید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال آزادشهر | هزینه تعمیر یخچال در شهر آزادشهر

بیشترین خرابی های ماشین ظرفشویی که نیاز به تعمیرکار دارد چیست

برخی از مشکلات ممکن است در دستگاه به وجود آید که نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارد. زیرا خرابی ها بسیار پیچیده و تخصصی می باشند و به همین دلیل نباید خودتان اقدام به تعمیر دستگاه نمایید. مجموعه آی بک امداد تشکیل شده از جمعی از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص می باشد که در زمینه ی تعمیرات وسایل برقی به صورت تخصصی کار می کنند و همچنین بهترین دوره ها را در این زمینه دیده اند. برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه خود می توانید به آی بک امداد اعتماد نمایید.

در ادامه برخی از مشکلاتی که برای تعمیرات به تکنسین حرفه ای نیاز دارند را برای شما شرح داده ایم تا در مواجه با این موارد دستگاه را با دستکاری های خودتان بیشتر دچار مشکل نکنید. برخی از مشکلات مهم ظرفشویی به شرح زیر است:

 • درب ظرفشویی بسته نمی شود.
 • در ظرفشویی ظروف به خوبی خشک نمی شوند.
 • در ظرفشویی صدای غیر طبیعی به گوش می رسد.
 • دستگاه ظرفشویی به خوبی آبگیری نمی کند.

تعمیر یخچال سامسونگ در جوان قلعه توسط آی بک امداد

یکی از تخصصی ترین تعمیرات لوازم خانگی مربوط به یخچال می باشد. اگر تعمیرکار یخچال شما مهارت کافی در این زمینه را نداشته باشد احتمال دارد آسیب های جبران ناپذیری به یخچال شما وارد کند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از تکنسین های معتبر و حرفه ای برای تعمیرات یخچال خود استفاده نمایید.

آی بک امداد یکی از مراکز معتبری است که در سراسر ایران شعبه دارد و مشغول به فعالیت است. در صورت نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ در جوان قطعه می توانید با شماره های آی بک امداد تماس بگیرید و در خواست نیاز به تعمیرات خود را ثبت کنید.

تعمیر یخچال در جوان قلعه

تعمیرات یخچال سامسونگ در محل

یکی از بهترین خدماتی که مجموعه ی آی بک امداد ارائه می دهد تعمیرات یخچال سامسونگ در محل است. یخچال به علت اینکه وسیله بزرگ و سنگینی است ، جا به جایی آن دشوار می باشد. افراد در زمانی که با خرابی در یخچال سامسونگ خود مواجه می شوند ترجیح می دهند تعمیرکار برای تعمیر یخچال به منزلشان برود. به همین دلیل مجموعه آی بک امداد برای افزایش رضایت مشتریان خود تعمیرات یخچال در محل را بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی به مشتریان خود ارائه می نماید.

نتیجه گیری

اگر هر کدام از دستگاه های یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی شما در منزل دچار خرابی شده است و شما در شهر جوان قلعه ساکن می باشید و به دنبال یک تکنسین حرفه ای برای تعمیرات دستگاه خود می گردید بدون هیچ گونه معطلی با شماره ی ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳  تماس بگیرید. مجموعه آی بک امداد بلافاصله در منزل شما حضور می یابد و دستگاه شما را به بهترین شکل تعمیر می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در جوان قلعه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله شما با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی، یخچال و ماشین لباسشویی در جوان قلعه آشنا می شوید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا