نمایندگیگیوی

تعمیر لباسشویی در گیوی | تعمیرات برد ظرفشویی، پکیج و آبسردکن

اگر شما هم لباسشویی بوش در منزل دارید و دستگاهتان دچار خرابی شده باید ابتدا آن را عیب یابی کنید. استفاده از خدمات آی بک امداد، بهترین و اصول‌ترین روش برای عیب یابی دستگاه است زیرا آی بک امداد از متخصصین ماهری برخوردار است که در کمترین زمان ممکن، دستگاه شما را عیب یابی کرده و مشکل آن را برطرف می‌کنند. اگر عیب یابی در لباسشویی به درستی انجام نگیرد تعمیر کار نمی‌تواند دستگاه را به خوبی تعمیر کند و نه تنها مشکل لباسشویی شما برطرف نمی‌شود، بلکه ممکن است قطعات دیگر دستگاه هم دچار خرابی شوند.

تعمیر لباسشویی بوش در گیوی

باید به دو نکته مهم توجه داشته باشید، اول اینکه خرابی‌های لباسشویی بدون توجه به برند آن، مشابه هم بوده و روش‌های حل یکسانی هم دارند. نکته مهم دیگر هم در رابطه با رفع خرابی‌های لباسشویی است.

حتماً می‌دانید که رفع مشکلات لباسشویی بوش نیاز به اطلاعات ویژه و خاصی دارد و باید تعمیرکار، با روش کار دستگاه، قطعات و اجزای مختلف آن آشنایی کامل داشته باشد و علاوه بر آن، از تجربه کافی در زمینه تعمیرات لباسشویی هم برخوردار باشد. در صورتی که شما آموزش‌های لازم را برای تعمیر لباسشویی بوش ندیده‌اید و مهارتی در این زمینه ندارید، توصیه ما این است که در صورت خرابی لباسشویی، با آی بک امداد تماس بگیرید تا متخصصین ما، لباسشویی را عیب یابی کرده و مشکل آن را برطرف کنند. برای این کار با تلفن‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید زیرا بعضی از مشکلات و خرابی‌های لباسشویی بوش به علت حساسیت قطعات و پیچیدگی باید به وسیله تکنسین ماهر رفع شود.

تعمیر لباسشویی

رفع خرابی های لباسشویی بوش در گیوی

بعضی از مشکلات لباسشویی بوش، جزئی بوده و شما می‌توانید با رعایت نکات ساده‌ای آن را رفع کنید ولی گاهی ممکن است خرابی دستگاه به قطعات آن مربوط شود، در این صورت می‌توانید با آی بک امداد تماس گرفته تا متخصصین ما لباسشویی بوش شما را با کیفیت بالا تعمیر کنند.

در ادامه به بررسی خرابی‌های لباسشویی که می‌توانید با کمک متخصصین آی بک امداد آنها را برطرف کنید، می‌پردازیم.

۱- روشن نشدن لباسشویی بوش

یکی از مشکلات متداول در لباسشویی‌های بوش این است که دستگاه روشن نشود. این مشکل می‌تواند به دلیل وصل نبودن جریان برق و یا نرسیدن برق به لباسشویی باشد. اگر هیچ کدام از چراغ‌های روی صفحه نمایش دستگاه روشن نبود، باید پریز برق و دو شاخه را بررسی کنید:

 • امکان دارد دوشاخه دستگاه خراب شده و یا اینکه پریز برق دچار مشکل شده باشد. برای بررسی پریز از فازمتر استفاده کنید.
 • اگر بعضی از چراغ‌های دستگاه روشن است، یعنی مشکل برق رسانی در دستگاه وجود ندارد. احتمال دارد که برد نمایشی و کنترلی لباسشویی که در جلوی دستگاه قرار گرفته، دچار خرابی شده باشد.
 • در صورتی که بعضی از دکمه‌های لباسشویی کار می کرد یعنی برد کنترلی دستگاه خراب شده و باید آن را تعویض کنید.

۲- هیچکدام از برنامه‌ها در لباسشویی بوش کار خود را شروع نمی‌کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال پول | هزینه تعمیر یخچال در شهر پول

دلایلی که می‌تواند باعث شروع نشدن برنامه‌ها در لباسشویی بوش شود، مواردی مانند فشار دکمه استارت برای مدت طولانی و یا حتی کوتاه،بسته نشدن درست درب دستگاه و فعال بودن قفل کودک در لباسشویی است. برای اینکه لباسشویی بوش را عیب یابی کنید بررسی موارد زیر لازم است:

 • ممکن است لباسی در لای درب دستگاه گیر کرده و یا به دلایلی درب لباسشویی خوب بسته نشده باشد. در این صورت هیچ کدام از برنامه‌های لباسشویی کار خود را شروع نمی‌کنند.
 • اگر بیش از اندازه لباس در داخل دیگ لباسشویی قرار داده باشید، به درب دستگاه فشار وارد آمده و مانع درست بسته شدن آن خواهد شد.
 • فعال شدن قفل کودک هم می‌تواند باعث اجرا نشدن برنامه‌ها در روی لباسشویی شود.

۳- باز نشدن درب لباسشویی بوش

گاهی ممکن است قبل از شروع شستشو و یا حتی بعد از تمام شدن شستشو، درب لباسشویی شما قفل شده و باز نشود. دلایل زیادی باعث بروز این مشکل می‌شود که عبارتند از:

 • یکی از مهمترین دلایلی که باعث قفل شدن درب دستگاه لباسشویی می‌شود، خرابی سوئیچ قفل درب است. در این صورت باید سوئیچ قفل را عوض کنید.
 • عدم تخلیه آب و وجود ایراد در سیستم آبرسانی
 • فعال بودن قفل کودک هم می‌تواند در لباسشویی باعث باز نشدن درب دستگاه شود.

ممکن است لباسشویی بوش شما با مشکلات زیادی مواجه شود، در صورت بروز هرگونه مشکلی در هر کدام از مدل‌های لباسشویی بوش، می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین آی بک امداد به محل مورد نظرتان اعزام شده و دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

سرویس و تعمیر ظرفشویی دوو در گیوی

دلایل زیادی می‌تواند باعث خرابی ظرفشویی دوو شود مانند نشتی آب، نوسانات برق، فرسودگی دستگاه، استفاده کردن بیش از اندازه از ظرفشویی، چینش نامنظم و نادرست ظروف و… می تواند در عملکرد ظرفشویی اختلال ایجاد کند.

البته نباید به اهمیت سرویس‌های منظم و همچنین نگهداری درست از ظرفشویی بی توجه باشید زیرا رعایت موارد بیان شده باعث بهبود عملکرد دستگاه و همچنین افزایش طول عمر آن خواهد شد.

شما می‌توانید با سرویس منظم و دوره‌ای ظرفشویی دوو، از آسیب دیدگی قطعات جلوگیری کرده و با تعمیر به موقع، مجبور به تعویض قطعات خراب نشوید.

چه وقت برای تعمیر ظرفشویی دوو باید به متخصصین آی بک امداد مراجعه کنیم؟

در صورتی که موارد زیر را مشاهده کردید، برای تعمیر ظرفشویی دوو خود با آی بک امداد تماس بگیرید:

 • ظرفشویی دوو سر و صدای غیر عادی و زیادی تولید می‌کند.
 • لکه‌های سفید در روی ظرف‌های کریستالی دیده می‌شود.
 • آب در ظرفشویی تخلیه نمی‌شود.
 • ظرفشویی کار خود را شروع نمی‌کند.
 • بوی بدی در دستگاه به مشام می‌رسد.
 • و…

نحوه تشخیص خرابی‌های ظرفشویی اهمیت زیادی دارد و در صورتی که هر صدای غیر عادی و یا کارکرد نادرست از ظرفشویی خود مشاهده کردید، با متخصصین ما در آی بک امداد تماس بگیرید تا مشکل ظرفشویی شما با سرعت، توسط تکنسین‌های ما رفع شود.

تعمیر پکیج تاچی در گیوی اردبیل توسط آی بک امداد

تعمیر پکیج‌های تاچی در گیوی اردبیل به وسیله متخصصین آی بک امداد ویژگی‌های زیادی دارد که به بررسی آنها می‌پردازیم:

 • تیم سرویس دهی آی بک امداد با تخصص و تجربه در زمینه تعمیرات پکیج، افراد مجرب و ماهری را به کار گرفته تا با کیفیت بالا به شما عزیزان خدمت رسانی کنند.
 • متخصصین آی بک امداد، بعد از تماس شما برای رفع مشکل پکیج، شما را راهنمایی می‌کنند تا در صورتی که مشکل جزئی بود، بتوانید خودتان بدون کمک تعمیرکار آن را برطرف کنید.
 • آی بک امداد تمام مدل‌های پکیج تاچی را در زمان کم و کیفیت بالا تعمیر می‌کند و اگر نیاز به تعویض قطعات بود، تعمیرکار با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال مشکل دستگاه را برطرف می‌کند.
 • آی بک امداد دستگاه‌های تعمیراتی مجهزی دارد و با استفاده از این دستگاه‌ها، بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.
 • نیروهای متخصص آی بک امداد نه تنها انواع پکیج را تعمیر می‌کنند، بلکه در صورت نیاز دستگاه را سرویس هم می‌کنند. گاهی امکان دارد که پکیج شما به تعمیر نیاز نداشته و با سرویس، مشکل دستگاه رفع شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی کیاشهر | هزینه تعمیر کولرگازی در شهر کیاشهر

آی بک امداد در زمینه سرویس و تعمیر پکیج تاچی تجربه فراوانی داشته و با بهترین کیفیت دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر می‌کند. می توانید برای گرفتن مشاوره از تکنسین‌های آی بک امداد، با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی آی بک بصورت رایگان برای رفع مشکل، شما را راهنمایی کنند و در صورتی که نیاز بود، تکنسین ماهری به محل مورد نظرتان اعزام می‌شود.

تعمیر در محل آبسردکن میدیا در گیوی

میدیا جزو برندهای خارجی معروف در داخل کشور ماست که در مدل‌های مختلفی وجود دارد. هرچند که آبسردکن‌های میدیا از کیفیت بالایی برخوردارند، ولی ممکن است بعد از گذشت سال‌ها که از دستگاه استفاده کردید، اتفاقی برای آن افتاده و دچار خرابی شده باشد و کارکرد روز اول را هم نداشته باشد. در این صورت به هیچ وجه نگران نباشید، زیرا متخصصین آی بک امداد تمامی مشکلات ایجاد شده در آبسردکن مدیا را رفع کرده و به شکل تخصصی آن را تعمیر می‌کند. اصلی‌ترین روش‌ها جهت تعمیر این آبسردکن، توسط متخصصین مجرب و ماهر آی بک امداد انجام می گیرد.

از آبسردکن امروزه در بیمارستان‌ها، مدارس، ادارات، دانشگاه‌ها و… استفاده می‌شود و کارکرد صحیح آن در تمام روز می‌تواند جزو الزامات باشد، تا بتوانید بدون دغدغه و مشکل از دستگاه استفاده کنید. اگر آبسردکن شما دچار خرابی شد، باید به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیر شود. برای این کار با آی بک امداد تماس بگیرید تا آبگرمکن شما عملکردی مانند روز اول داشته باشد.

به دلیل مشکل بودن جابجایی دستگاه در هنگام خرابی، آی بک امداد خدمات تعمیر در محل را برای شما قرار داده تا بتوانید با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی آی بک، هماهنگ کرده و مشکل دستگاه را برطرف کنید. به همین دلیل اگر تمایل دارید که دستگاهتان بدون مراجعه به تعمیرگاه درست شود، بهتر است از خدمات در محل آی بک امداد استفاده کنید.

تعمیر لباسشویی

 

سخن پایانی

ما در آی بک امداد به صورت تخصصی تعمیرات تمامی لوازم خانگی اعم از آبسردکن، کولر گازی، کولر آبی، پکیج، یخچال، تلویزیون، ظرفشویی و لباسشویی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می‌دهد. متخصصین ما به ابزارهای تعمیراتی پیشرفته مجهز هستند و به بهترین نحوه، مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند به صورتی که لوازم خانگی تان مانند روز اول کار کند.

اگر تمایل دارید که دستگاه شما به طور تخصصی تعمیر شود، توصیه می‌کنیم تعمیر دستگاه های خود را به متخصصین آی بک امداد بسپارید. برای این منظور با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

خدمات تعمیر لباسشویی در گیوی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات تخصصی ظرفشویی، پکیج و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا