نمایندگیخواجه

تعمیر لباسشویی در شهر خواجه | تعمیر تخصصی یخچال، کولر گازی و پکیج

تعمیر لباسشویی در شهر خواجه، توسط کارشناسان مجرب آی بک امداد در محل مورد نظر شما انجام می‌شود. شما می‌توانید درخواست خود را از طریق شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ ثبت کرده تا متخصص مجربی برای تعمیر لباسشویی شما اعزام شود. تعمیر لباسشویی به وسیله بهترین کارشناسان و در منزل شما انجام می‌گیرد.

بعد از انجام درخواست شما، تا پایان گارانتی لباسشویی تان تحت حمایت تیم آی بک امداد می‌باشد و کلیه خدماتی هم که انجام می‌شود، دارای گارانتی بوده و به شما فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.

تعمیر لباسشویی بوش در شهر خواجه

در صورتی که شما از لباسشویی بوش استفاده می‌کنید، ممکن است این دستگاه هم مانند لوازم برقی دیگر به دلایل مختلفی دچار خرابی و ایراد شود. برای اینکه مشکل دستگاه را برطرف کنید باید با یک متخصص مجرب مشورت کنید که در زمینه تعمیر لباسشویی‌های بوش مهارت لازم را داشته باشد. متخصصین آی بک امداد با قطعات ماشین لباسشویی بوش آشنایی کامل داشته و می‌توانند این دستگاه را با کیفیت عالی تعمیر کنند.

بیشتر مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی بوش به وجود می‌آید، بین لباسشویی‌ها مشترک است ولی در لباسشویی‌های امروزی و مدرن بیشتر خرابی ها و مشکلات، به صورت ارورهایی در روی آن نمایش داده می‌شود که باید تعمیرکار با این ارورها آشنا باشد تا بتواند دستگاه شما را عیب یابی کرده و مشکل آن را برطرف کند.

تعمیر لباسشویی

دلایل روشن نشدن لباسشویی بوش

یکی از مشکلات رایج در لباسشویی‌های بوش، روشن نشدن دستگاه است که می‌تواند باعث نگرانی کاربران شود. مهمترین دلیلی که باعث بروز این مشکل خواهد شد، این است که برق به دستگاه نرسد و یا به دلایلی جریان برق قطع باشد.

 • احتمال دارد پریز برق و یا دوشاخه مشکل داشته باشد. پریز را می‌توانید به وسیله فازمتر بررسی کنید.
 • در صورتی که چراغ های دستگاه روشن هستند پس مشکل برق رسانی در آن وجود ندارد. احتمال دارد که برد کنترلی دستگاه خراب شده باشد.
 • اگر برد کنترلی خراب شده بود، باید به وسیله تعمیرکار متخصص آی بک امداد آن را عوض کنید.

مشکلات جدی‌ترین هم ممکن است در دستگاه باعث روشن نشدن لباسشویی شود.

۲- برنامه‌های لباسشویی بوش شروع نمی‌شوند.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث خواهد شد برنامه‌های لباسشویی بوش شروع نشود این است که قفل کودک در دستگاه فعال بوده و یا شاید درب لباسشویی را به خوبی نبسته باشید:

 • بسته نشدن درب لباسشویی و یا گیر کردن لباس‌ها در لای درب، می‌تواند باعث شود برنامه شستشو کار خود را شروع نکند.
 • اگر بیش از اندازه ظرفیت لباسشویی در داخل آن لباس بریزید، به درب دستگاه فشار آمده و درب خوب بسته نمی‌شود. در نتیجه لباسشویی کار خود را شروع نمی‌کند.
 • فعال بودن قفل کودک باعث غیرفعال شدن بیشتر برنامه‌های ماشین لباسشویی خواهد شد.

در صورتی که قفل کودک در لباسشویی بوش فعال است، باید ابتدا آن را غیرفعال کرده و سپس برنامه مورد نظرتان را برای شستشو انتخاب کنید.

۳- باز نشدن درب ماشین های لباسشویی بوش

ممکن است قبل از اینکه کار خود را با لباسشویی شروع کنید و یا حتی بعد از انجام شستشو، درب لباسشویی باز نشود. باز نشدن درب ماشین های لباسشویی بوش به دلایل زیادی ممکن است اتفاق بیفتد:

 • مهمترین دلیل باز نشدن درب لباسشویی، خرابی سوئیچ قفل درب است که باید به وسیله تعمیرکار متخصص عوض شود.
 • ممکن است در سیستم آبرسانی مشکلی ایجاد شده و یا آب تخلیه نشود.
 • خرابی سوئیچ فشار
 • اگر قفل کودک در لباسشویی فعال شده باشد، ممکن است درب لباسشویی باز نشود.

در صورتی که موارد گفته شده را بررسی کردید ولی نتوانستید درب لباسشویی بوش را باز کنید، توصیه می‌کنیم با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس حاصل کنید تا تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و مشکل را برطرف کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی گزبرخوار | هزینه تعمیر کولرگازی در گزبرخوار اصفهان

۴- سر و صدای زیاد در لباسشویی بوش

معمولاً ماشین لباسشویی در هنگام کار کمی سر و صدا دارد ولی اگر متوجه سر و صدای زیاد در لباسشویی خود شدید باید آن را عیب یابی کرده و مشکل را برطرف کنید:

 • بعضی از صداها در لباسشویی عادی هستند و نباید نگران باشید. گاهی ممکن است دکمه لباس و یا زیپ آن، با شیشه لباسشویی برخورد کرده و تولید صدا کند.
 • تراز نبودن لباسشویی هم می‌تواند باعث سر و صدا و تکان‌های شدید لباسشویی شود.
 • اگر پیچ حمل و نقل در دستگاه را باز نکرده باشید باعث لرزش شدید لباسشویی شده و سر و صدای زیادی تولید می‌کند.
 • امکان دارد داخل پمپ لباسشویی شما دکمه، سکه و یا هر شیء دیگری گیر کرده باشد.
 • گاهی امکان دارد صدای زیاد در لباسشویی، نشانه خرابی قطعات و یا یک مشکل جدی در دستگاه باشد.

در صورتی که نتوانستید به سادگی سر و صدای دستگاه را برطرف کنید با آی بک امداد تماس بگیرید و از دستکاری کردن بیشتر لباسشویی جداً خودداری کنید.

برای تعمیر لباسشویی بوش چگونه با آی بک امداد تماس بگیریم؟

تمامی مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی بوش شما به وجود می‌آید به وسیله متخصصین آی بک امداد به راحتی برطرف خواهد شد. کافیست شما با آی بک امداد تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنید. برای این منظور به روش زیر عمل کنید:

 • برای ثبت درخواست خود و استفاده از خدمات ما، با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس حاصل نمایید.
 • می‌توانید در وب سایت ما به صورت آنلاین درخواستتان را ثبت کنید.

آی بک امداد لباسشویی بوش شما را در محل تعمیر کرده و نیازی نیست شما دستگاه را به تعمیرگاه ببرید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

عیب یابی یخچال های ال جی در خواجه

رفع مشکلات و عیب یابی یخچال‌های ال جی کاری تخصصی است و باید به وسیله فرد متخصص انجام بگیرد ولی گاهی امکان دارد ایرادات یخچال شما جزئی بوده و بتوانید با بررسی مواردی مانند پریز برق، اتصالات یخچال، شیر ورودی آب در یخچال و…، مشکل را پیدا کرده و برطرف کنید. ولی گاهی هم مشکل یخچال جدی بوده و نیاز به کمک گرفتن از یک فرد متخصص و ماهر دارد. در این صورت توصیه می‌کنیم با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار ما برای عیب یابی یخچال ال جی به محل مورد نظر شما اعزام شود.

تعمیر یخچال ال جی در منزل

آی بک امداد تعمیر یخچال‌های ال جی شما را در منزل و با کیفیت بالا انجام می‌دهد و نیازی نیست که شما یخچال خود را برای تعمیر به تعمیرگاه ببرید. آی بک امداد در تمامی نقاط آذربایجان شرقی و شهر خواجه، شعبه داشته و در کمترین زمان به محل درخواست شده شما، تعمیرکار خود را اعزام می‌کند:

 • آی بک امداد در سراسر آذربایجان شرقی شعب مختلفی دارد.
 • کلیه خدمات با قطعات اصل و اورجینال انجام می‌گیرد.
 • در همان روز که شما تماس می‌گیرید، کمتر از دو ساعت تکنسین‌های مربوطه در محل شما حاضر می‌شوند.
 • تعمیرات ال جی دارای ضمانت نامه بوده و بعد از انجام خدمات به شما فاکتور رسمی داده می‌شود.
 • آی بک امداد، در مجموعه خود از تکنسین‌های دوره دیده و ماهر در زمینه تعمیر یخچال ال جی، استفاده می‌کند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی بک امداد، تمامی برندهای معتبر خارجی و داخلی را پوشش داده و یخچال شما را با هر برند و مدلی که باشد تعمیر می‌کند. فقط لازم است با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر خواجه توسط متخصص ماهر

تنفس هوایی مطبوع چه در روزهای گرم و چه در روزهای سرد سال، نیاز طبیعی ماست. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم از انواع اسپیلت و کولر گازی استفاده کنید دستگاه‌های خنک کننده و تهویه هوا مثل کولر گازی سامسونگ، نه تنها در فضای خانه هوای مناسبی را تأمین می‌کنند بلکه مانع از افزایش مصرف گاز و آب در خانواده می‌شوند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مرگنلر | هزینه تعمیر کولرگازی در شهر مرگنلر استان آذربایجان غربی

اگر کولر گازی سامسونگ شما دچار خرابی شده و نیاز به کمک متخصص حرفه‌ای دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از متخصصین ماهر و مجرب برای رفع مشکل کولر گازی خود کمک بگیرید. برای این منظور کافیست با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین ما در کمترین زمان، برای سرویس و تعمیر کولر گازی شما اعزام شوند و یا می‌توانید در سایت آی بک امداد، درخواستتان را ثبت کنید تا جهت رفع مشکل و بررسی آن، با شما تماس بگیریم.

رفع مشکل کم شدن سرما در کولر گازی سامسونگ توسط آی بک امداد

یکی از مشکلاتی مهمی که ممکن است برای کولرهای گازی سامسونگ ایجاد شود، کاهش سرما و تولید باد گرم است. بطور ساده می‌توانیم بگوییم که در سیستم کولر، واکنش شیمیایی می‌تواند هوا را خنک کند ولی اگر خنکی کولر پایین آمده باشد، یعنی مشکلی برای سیستم ایجاد شده است. بیشتر مواقع دلیل کم شدن سرمای کولر می‌تواند نشت گاز دستگاه باشد. باید این مشکل به کمک متخصص ماهر بررسی شده و در اولین فرصت آن را برطرف کنید.

تعمیر خراب شدن برد الکتریکی کولر گازی سامسونگ

خراب شدن برد الکتریکی کولر گازی، یکی از مشکلات شایع در این کولرها است که می‌تواند باعث خاموش شدن دستگاه شود. خراب شدن برد الکتریکی مشکل جدی در دستگاه بوده و باید به وسیله متخصص ماهری عیب یابی و برطرف شود.

کار نکردن فن پنل داخلی در کولر گازی سامسونگ

یکی از مشکلات شایع در کولرهای گازی سامسونگ این است که فن پنل داخلی آن کار نکند. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید ابتدا فیلتر هوای دستگاه را بررسی کنید و اگر فیلتر مسدود شده بود، آن را تعمیر کنید. اگر در روی لوله‌های مبرد و کویل سرد کننده، یخ وجود داشت صبر کنید تا یخ آن آب شده و دوباره فن دستگاه کار کند. اگر باز هم فن کار نکرد ممکن است موتور فن و یا رله فن دچار خرابی شده باشد. در صورت کار نکردن فن پنل داخلی با تعمیرکار آی بک امداد تماس بگیرید.

در صورتی که هرگونه مشکلی برای کولرهای گازی سامسونگ شما ایجاد شد، سریعاً باید آن را تعمیر کنید تا مشکلات آن تشدید نشود. به هیچ وجه نگران تعمیر دستگاه خود نباشید زیرا هر خرابی که در کولر گازی شما به وجود بیاید، با تضمین ۳ تا ۶ ماهه به وسیله متخصصین ماهر آی بک امداد قابل رفع می‌باشد. همه مدل‌های کولر گازی سامسونگ مانند سقفی، پنجره‌ای، ایستاده و… با هر ظرفیتی به وسیله متخصصین ما سرویس و تعمیر می‌شود، کافیست با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی

سرویس پکیج تاچی در شهر خواجه

پکیج تاچی جزو رایج‌ترین سیستم گرمایشی در ساختمان‌ها و منازل است که گرمایش و حتی سرمایش منزل را تأمین می‌کند. ممکن است به دلیل استفاده زیاد و با گذر زمان، پکیج شما دچار مشکلات فنی شود که نیاز است به وسیله افراد متخصص بررسی شود.

پکیج تاچی هم مانند لوازم خانگی دیگر نیاز به مراقبت و نگهداری صحیح دارد. اگر پکیج تاچی خود را به موقع سرویس نکنید ممکن است هیچگاه نتوانید خرابی‌های جزئی آن را تشخیص بدهید و در این صورت بعد از گذشت مدتی پکیج شما دچار خرابی‌های جدی شده و مجبور به پرداخت هزینه بالا برای تعمیر پکیج می‌شوید.

تمامی خدمات عیب یابی، سرویس و حتی تعمیر پکیج تاچی در محل شما به وسیله تعمیرکار کارآزموده و ماهر آی بک امداد انجام می‌گیرد و نیازی نیست که شما دستگاه را از منزل خارج کنید. برای استفاده از خدمات ما با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس حاصل کنید تا متخصصین ما به محل اعزام شده و پکیج شما را با بالاترین کیفیت، عیب یابی و سرویس کنند.

 

 

تعمیر لباسشویی در شهر خواجه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر تخصصی یخچال، کولر گازی و پکیج

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا