نمایندگیخاروانا

تعمیر ماشین لباسشویی در خاروانا | تعمیر یخچال و ظرفشویی در محل

لباسشویی ها به دلیل استفاده ی زیادی که در منازل دارند دچار مشکلات بیشتری نسبت به دیگر لوازم خانگی می شوند. با خرابی لباسشویی افراد برای شستشوی البسه خود با مشکل رو به رو می شوند. اگر ساکن شهر خاروانا هستید و دستگاه لباسشویی شما دچار مشکل و خرابی شده است شما می توانید برای تعمیرات دستگاه خود با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده در آی بک امداد در شهر خاروانا برای تعمیرات ماشین لباسشویی چیست

آی بک امداد یکی از مرکز های تعمیرات ماشین لباسشویی سیار است که به صورت شبانه روزی در شهر خاروانا در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد. در مجموعه ی آی بک امداد متخصصان حاذق و کار بلدی مشغول به فعالیت هستند که به سرعت مشکل دستگاه لباسشویی را پیدا کرده و رفع می نمایند. برای استفاده از خدمات مجموعه آی بک امداد در خاروانا مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در ابتدا باید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید در سایت ما در قسمت مخصوص مشکل دستگاه خود را ثبت کنید.
 3. بعد از بررسی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پیگیر تعمیرات دستگاه شما خواهند بود.
 4. هزینه تقریبی برای تعمیرات دستگاه معیوب خود را می توانید از کارشناسان مرکز تعمیرات آی بک امداد سوال کنید.
 5. در صورت نیاز و درخواست شما تعمیرکار ما به منزل شما اعزام شده و اقدام به تعمیرات دستگاه شما می نماید.
 6. آی بک امداد به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین مراکز تعمیرات لوازم برقی در سراسر ایران می باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در خاروانا

ال جی یکی از بهترین برند های ماشین لباسشویی می باشد که خرابی های بسیار کمی در آن اتفاق می افتد. با این وجود دستگاه برقی را نمی توان برای همیشه از مشکلات دور نگه داشت. بعد گذشت چند سال از شروع به کار دستگاه احتمال دارد مشکلات زیادی برای لباسشویی شما به وجود آید که نیاز به تعمیرات داشته باشد. شما می توانید تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در خاروانا را توسط تیم آی بک امداد انجام دهید. این مجموعه بدون فوت وقت و در کمترین زمان دستگاه را عیب یابی کرده و اقدامات لازم را برای تعمیرات آن انجام می دهد.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی در خاروانا

یکی از اصلی ترین موارد برای حفظ کیفیت ماشین لباسشویی ال جی عیب یابی به موقع دستگاه است. عیب یابی دستگاه باید توسط افراد حرفه ای انجام گیرد زیرا کاری تخصصی و حرفه ای می باشد که نیاز به تخصص بسیار زیادی را دارد. تکنسین باید بتواند با استفاده از نشانه هایی مانند صدا های غیر عادی مشکل دستگاه لباسشویی ال جی را شناسایی نماید و در ادامه کار به رفع آن ها بپردازد. برای عیب یابی لباسشویی ال جی باید مواردی مانند اتصالات برقی، بررسی قطعات معیوب، چک کردن آلودگی فیلتر ها، تنظیمات برنامه های شستشو را انجام داد و هر کدام از آن ها که مشکلی داشت رفع و یا قطعات معیوب را تعویض نمود. اگر دستگاه لباسشویی شما دچار مشکل شده است برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی در خاروانا با مرکز تعمیرات آی بک امداد تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال بویین زهرا | هزینه تعمیر یخچال در شهر بویین زهرا قزوین

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی چیست

در لباسشویی های برند ال جی امکان دارد مشکلاتی مانند روشن نشدن دستگاه به وجود آید. این مشکل یکی از اساسی ترین مشکلات در دستگاه است که باید بسیار جدی گرفته شود. با توجه به اینکه دستگاه لباسشویی بسیار پیچیده است در این مواقع بهتر است خودتان اقدام به تعمیر دستگاه نکنید زیرا ممکن است خرابی های بیشتری را برای دستگاه به وجود آورید. در ادامه برخی از دلایل روشن نشدن لباسشویی را شرح داده ایم:

 • به دستگاه برق کافی به دلیل نوسانات جریان برق نمی رسد.
 • کابل دستگاه به پریز وصل نیست و یا دلایل دیگری مانند خرابی کابل، دوشاخه و پریز مانع رسیدن برق به دستگاه می شود.
 • دکمه های پنل ماشین لباسشویی خراب شده اند.
 • برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار خرابی شده است.
 • موتور لباسشویی از کار افتاده و یا سوخته است.

در خیلی از مواقع به دلیل نرسیدن برق به دستگاه، ماشین لباسشویی روشن نمی گردد. به همین دلیل در ابتدای کار باید کابل، دوشاخه و پریز مربوطه را چک کنید و مطمئن شوید که این قطعات سالم هستند.

اگر دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی شما سوختن موتور، خرابی برد و موارد این چنینی است به هیچ عنوان بدون داشتن دانش کافی اقدام به تعمیرات دستگاه نکنید و بهتر است برای تعمیر لباسشویی خود از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید. تعمیرکاران آی بک امداد به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی را آموزش دیده اند و می توانند بدون هیچ مشکلی دستگاه معیوب شما را مانند روز اول تعمیر کنند. شما می توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود در خاروانا با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی در خاروانا

دلیل لرزش بیش از حد لباسشویی چیست

یکی از رایج ترین خرابی ها در لباسشویی لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام کار است. اگر این مشکل را سریع رفع نکنید امکان دارد مشکلات دیگری برای دستگاه شما به وجود آورد.

لرزش ماشین لباسشویی صدای زیادی ایجاد می کند که باعث ایجاد مشکل برای افراد منزل می گردد و آرامش اهالی خانه را به هم می ریزد. در ادامه برخی از دلایل لرزش زیاد ماشین لباسشویی را شرح داده ایم:

 • دستگاه تراز نباشد.
 • حجم لباس بسیار زیادی درون دیگ لباسشویی قرار داده باشید.
 • فنر لباسشویی دچار خرابی شده باشد.
 • برد الکترونیکی دستگاه خراب شده باشد.
 • آب دستگاه تخلیه نمی شود.

هر کدام از موارد ذکر شده را به صورت جداگانه بررسی نمایید و دلیل اصلی مشکل را بیابید. در صورتی که مشکل از تراز نبودن و یا حجم لباس زیاد باشد می توانید به راحتی بدون نیاز به تعمیرکار مشکل دستگاه را رفع کنید. اما اگر به دلیل ۳ مورد بعدی لرزش زیاد دستگاه ایاد شده بود برای بررسی بیشتر و تعمیرات دستگاه باید از یک تعمیرکار کمک و راهنمایی بگیرید تا در صورت نیاز بتواند دستگاه را بدون هیچ آسیبی تعمیر نماید.

تعمیرات یخچال در شهر خاروانا برای چه برند هایی انجام می گیرد

به صورت کلی وقتی افراد تصمیم به خرید یخچال می گیرند به برند آن توجهی ندارند و با توجه به سلیقه و نیازی که دارند انتخاب خود را انجام می دهند. با گذشت مدتی از زمان خرید وقتی دستگاه نیاز به تعمیرات پیدا می کنند متوجه می شوند که خیلی از تعمیرکاران تعمیرات یخچال آن ها را قبول نمی کنند. اما با وجود مجموعه آی بک امداد دیگر نیازی نیست که نگران تعمیرات یخچال خود باشید و می توانید به راحتی با یک تماس یخچال خود را در هر برند که باشد تعمیر کنید. شما در شهر خاروانا می توانید برای تعمیرات یخچال های برند ال جی، سامسونگ، جنرال استیل، هایسنس، اسنوا، امرسان، دوو، هیمالیا، هیروشیما، بوش، الکترواستیل، کرال، دیپوینت و تمامی برند هایی که در بازار ایران وجود دارد، با مجموعه ی بزرگ آی بک امداد تماس بگیرید و به راحتی دستگاه خود را تعمیر نمایید. مجموعه آی بک امداد خدمات تعمیرات یخچال در محل را به مشتریان خود ارائه می دهد که بدون نیاز به جا به جایی دستگاه می توانید یخچال را به بهترین شکل توسط تعمیرکاران ما تعمیر کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال موسیان | هزینه تعمیر یخچال در شهر موسیان

تعمیر یخچال در خاروانا

مزیت های استفاده از خدمات تعمیرات یخچال در محل خاروانا چیست

 • برای تعمیرات یخچال در محل می توانید به راحتی و در زمان کمی درخواست خود را ثبت نمایید.
 • تکنسین های آی بک امداد در زمان کوتاهی به منزل شما آمده و اقدامات لازم را انجام می دهند.
 • تکنسین های مشغول در آی بک امداد تمامی دوره های مربوط به تعمیرات یخچال را گذرانده اند و به بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر می کنند.
 • بهترین تکنسین ها در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند که می توانید با خیالی آسوده دستگاه را به این اشخاص بسپارید.
 • تمامی هزینه های مربوط به تعمیرات یخچال در مجموعه آی بک امداد طبق لیست اتحادیه می باشد و هزینه بیشتری از مشتریان دریافت نمی کنند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی در خاروانا

اگر در شهر خاروانا ساکن هستید و دستگاه ظرفشویی شما دچار مشکلاتی شده است می توانید برای تعمیرات آن با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید. مرکز آی بک امداد به صورت شبانه روزی در سراسر ایران خدمات خود را ارائه می دهد و همیشه پاسخگوی مشتریان عزیز خود می باشد. تعمیرکاران متخصص زیادی برای تعمیرات انواع ظرفشویی در برند های مختلف در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند که می توانید برای تعمیرات دستگاه خود به مجموعه ما اعتماد کامل نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در خاروانا

چرا از ماشین ظرفشویی آب نشت می کند

دلایل مختلفی ممکن است باعث نشتی آب در ماشین ظرفشویی گردد که در ادامه برخی از آن ها را شرح داده ایم:

 • لاستیک دور درب دستگاه پوسیده یا خراب است.
 • پمپ ماشین ظرفشویی خراب است.
 • در شلنگ تخلیه پارگی یا پوسیدگی وجود دارد.

در صورت وجود هر کدام از این مشکلات برای رفع آن ها می توانید با مجموعه آی بک امداد تماس بگیرید.

نتیجه گیری

شما می توانید با استفاده از خدمات مجموعه آی بک امداد در شهر خاروانا در تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی بدون هیچ مشکلی عیب دستگاه خود را رفع کنید. مجموعه ما همواره در تلاش است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه در دستگاه از قطعات اورجینال و اصلی استفاده نماید.

تعمیرات ماشی ظرفشویی در خاروانا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله شما با مرکز تعمیرات آی بک امداد در شهر خاروانا و خدمات ارائه شده توسط آن ها آشنا می شوید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا