نمایندگیسرعین

تعمیر دینام کولر آبی در سرعین | تعمیر در محل کولر گازی، پکیج و آبسردکن

دینام کولر آبی و یا همان موتور کولر آبی، قطعه حساسی در دستگاه بوده و در صورت خرابی می‌تواند عملکرد کولر شما را به طور کلی مختل کند. تعمیر این قطعه نیاز به تخصص بالا دارد به همین دلیل توصیه می‌کنیم اگر متوجه خرابی دینام کولر آبی خود شدید، برای رفع مشکل با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما در آی بک امداد به محل مورد نظر شما اعزام شده و موتور کولر آبی شما را تعمیر کنند.

تعمیر دینام کولر آبی سپهر الکتریک در سرعین

تعمیر دینام کولر آبی سپهر الکتریک جزو موارد رایجی است که در تعمیر کولر با آن روبرو خواهید شد. این کار کاملاً تخصصی بوده و باید به وسیله تعمیرکار کاربلد و ماهر انجام بگیرد. بیشترین دلایلی که می‌تواند باعث خرابی موتور کولر شود، سوختن موتور است. اگر دینام کولر آبی بسوزد، باید آن را عوض کنید زیرا تعمیر دینام به هیچ وجه به صرفه نیست.

دینام کولر آبی دارای قدرت‌های مختلفی است و قدرت کولر هم با قدرت موتور رابطه مستقیم دارد. موتور کولر به طور عمومی با دور تند و دور کند شناخته می‌شود به همین علت به موتور دو دور هم معروف است. در موتور کولر از کلکتور استفاده نمی‌کنند و به همین دلیل صدای کمی داشته و طول عمر آن تقریباً زیاد است.

تعمیر دینام کولر آبی

از کجا متوجه شویم که باید دینام کولر آبی را تعمیر کنیم؟

اگر کولر آبی سپهر الکتریک شما مشکلاتی مثل سر و صدای زیاد، بوی سوختگی، تولید باد گرم و… داشت، باید موتور کولر عیب یابی شود تا بتوانید مشکل را برطرف کنید. به طور کلی می‌توان گفت که تعمیر دینام و یا همان موتور کولر آبی، باید به وسیله تعمیرکار با تجربه و ماهر انجام شود تا مشکل دستگاه به خوبی تشخیص داده شده و برای تعمیر یا تعویض آن تصمیم صحیح گرفته شود. اگر موتور یا دینام کولر آبی سوخته و یا دچار خرابی شود، نمی‌توان دیگر از آن استفاده کرد.

می‌توان گفت مشکلاتی که در کولر آبی ایجاد می‌شود به دو دسته تقسیم می‌شوند، یکی مشکلاتی که به برق و سیم پیچی مربوط شده و دیگر مشکلاتی که به بلبرینگ‌ها و پروانه مربوط می‌شوند. مواردی مانند روشن نشدن دینام کولر، کار نکردن کولر در روی دور تند، بوی سوختگی و… به مشکلات برق و سیم پیچی مربوط است و مواردی هم مانند نچرخیدن پروانه، جزو مشکلاتی است که به بلبرینگ مربوط می‌شود.

نیم سوز شدن موتور کولر آبی سپهر الکتریک

نشانه‌های رایج نیم سوز شدن موتور در کولر آبی می‌تواند بوی بد در کولر، تولید باد گرم و داغ کردن کولر باشد. در صورت مشاهده این موارد اگر پمپ آب یا فیوز مشکلی نداشته باشند، احتمالاً موتور کولر شما نیم سوز شده است و باید آن را تعمیر یا تعویض کنید.

برای اینکه موتور کولر آبی درست تعمیر شود باید حتماً به وسیله فرد باتجربه و متخصص این کار انجام بگیرد. احتمال دارد تعمیرکار، تعویض موتور را به تعمیر موتور، در اولویت قرار بدهد زیرا ممکن است تعمیر موتور از جهت اقتصادی به صرفه نباشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی صومعه‌سرا | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر صومعه‌سرا

تعمیر کولر گازی جی پلاس در سرعین و در منزل

یکی از خدمات مهم آی بک امداد تعمیر کولرهای گازی جی پلاس در منطقه درخواستی شماست. تیم قدرتمند آی بک امداد با اعزام نیروهای مجرب و کارشناسان ماهر خود، کولر گازی جی پلاس شما را در کمترین زمانی عیب یابی و تعمیر می‌کنند. وقتی شما از خدمات در محل این مجموعه استفاده می‌کنید یعنی نیازی نیست که دستگاه خود را به تعمیرگاه منتقل کنید و به همین دلیل احتمال آسیب دیدگی و خرابی دستگاه هم در هنگام حمل و نقل کم می‌شود.

تعمیرکار کولر گازی جی پلاس باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

کولرهای گازی جی پلاس دارای کیفیت بالایی هستند ولی ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شوند. در صورت خرابی کولر گازی خود هیچگاه از افراد غیر متخصص برای رفع مشکل کمک نگیرید. تعمیرکار کولر گازی جی پلاس باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • تعمیرکار کولرهای گازی جی پلاس باید مدرک معتبری در زمینه عیب یابی و تعمیر کولر گازی داشته باشند.
  • تعمیرکار باید بعد از عیب یابی دستگاه هزینه آن را مطابق خرابی کولر گازی تعیین کند.
  • تکنسین‌های آی بک امداد طبق قوانین این مرکز، تمامی مراحل تعمیر دستگاه شما را با کیفیت بالا انجام می‌دهد.

تعمیرکاران آی بک امداد بعد از ثبت درخواست شما در کمترین زمان برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی به منزلتان مراجعه می‌کند و بر اساس نوع خرابی، حدوداً کمتر از یک روز کولر گازی شما تعمیر می‌شود.

تعمیر کم شدن سرمای کولر گازی در سرعین، توسط آی بک امداد

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کولرهای گازی جی پلاس ایجاد شود، کم شدن سرمای کولر است. برای اینکه مشکل برطرف شود باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

  • مهمترین دلیل کم شدن سرمای کولر گازی می‌تواند نشت گاز باشد.
  • برای اینکه مشکل را برطرف کنید ابتدا اتصالات کولر را چک کنید.
  • در صورت کم شدن سرمای کولر گازی خود با آی بک امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیر در محل این مجموعه استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی در آی بک امداد با تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین‌های ماهر ما شما را راهنمایی کنند.

سرویس پکیج بوش در سرعین

پکیج‌ها جزو وسایل پرمصرف در خانه هستند که از آنها استفاده می‌شود به همین دلیل باید به طور دوره‌ای پکیج را سرویس کنید. هرچند که پکیج‌های بوش دارای کیفیت بالایی هستند ولی ممکن است به مرور زمان و در اثر استفاده زیاد دچار مشکلاتی شوند که با سرویس دستگاه، به راحتی می‌توان مشکلات آن را رفع کرد، ولی اگر مشکلات جزئی در پکیج بوش برطرف نشود ممکن است باعث خرابی‌های بیشتر دستگاه شده و شما مجبور شوید هزینه زیادی را جهت تعمیر آن پرداخت کنید.

تمامی سرویس کارانی که در مجموعه آی بک امداد فعالیت دارند افرادی آموزش دیده، متخصص و حرفه‌ای هستند که تمامی خدمات سرویس پکیج‌های بوش را به راحتی انجام داده به صورتی که دستگاه شما مانند روز اول با کیفیت عالی کار کند.

هزینه‌هایی که بابت سرویس پکیج در سرعین از شما دریافت می‌شود طبق نرخ مصوبه اتحادیه بوده و به این شکل نیست که تعمیرکار به دلخواه خود از شما هزینه سرویس دریافت کند.

سرویس و تعمیر پکیج‌های بوش در منزل، جزو خدمات مهم آی بک امداد است که برای مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ایم. سرویس پمپ پکیج و یا قطعات دیگر دستگاه، باید به شکل دقیق انجام شود و هزینه حمل و نقل پکیج به تعمیرگاه می‌تواند امری غیر منطقی باشد پس بهتر است در منزل انجام بگیرد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در بوذر جمهوری تهران | هزینه تعمیر یخچال در خیابان بوذر جمهوری تهران

آی بک امداد برای راحتی مشتریان، خدمات در محل  را با مجرب‌ترین سرویس کاران ارائه می‌دهد. برای این منظور کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا سرویس کار آی بک امداد به محل مورد نظرتان اعزام شود.

ما در آی بک امداد تلاش کردیم تا خدمات سرویس پکیج‌های زمینی و دیواری را با کیفیت بالا ارائه دهیم به همین دلیل سرویس پکیج به شکل شبانه روزی در این مجموعه انجام می‌گیرد و شما می‌توانید هر زمانی که به سرویس کار نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید.

تعمیر آبسردکن میدیا در سرعین

میدیا جزو برندهای خارجی در کشور است که محصولات دیگری مانند مایکروفر، جاروبرقی و… هم در مدل‌های مختلف در کشور ما عرضه می‌کند. هرچند که آبسردکن میدیا به دلیل تنوع مدل و کیفیت بالای این دستگاه، محبوبیت زیادی بین کاربران دارد ولی بعد از مدتی استفاده، ممکن است دچار خرابی‌هایی شده و عملکرد درستی نداشته باشد ولی به هیچ وجه نباید نگران باشید زیرا تمامی خرابی‌های آبسردکن میدیا به وسیله تعمیرکاران آی بک امداد قابل رفع است و نیازی نیست که دستگاه جدیدی خریداری کنید.

ولی باید بدانید که عیب یابی و تعمیر این دستگاه باید حتماً به وسیله تکنسین ماهر و مجربی با ابزارهای تعمیراتی پیشرفته انجام شود. متخصصین آی بک امداد در زمینه تعمیر آبسردکن میدیا مهارت بالایی داشته و در کمترین زمان، دستگاه شما را با کیفیت بالا تعمیر می‌کند.

تعمیر آبسردکن میدیا در سرعین و در محل

آبسردکن میدیا جزو وسایل برقی است که در بیمارستان‌ها، مدارس، ادارات، پارک‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد و بدون تردید می‌توان گفت جزو لوازم ضروری در این محیط‌ها می‌باشد تا افرادی که در آنجا حضور دارند، بتوانند بدون مشکل از آن استفاده کنند. خرابی آبسردکن مسلماً با مشکلاتی شما را مواجه خواهد کرد و مجبورید در کمترین زمان ممکن، آن را درست کنید. آی بک امداد در محل مورد نظر شما و در اسرع وقت، دستگاه شما را مانند روز اول تعمیر می‌کند. استفاده از خدمات در محل آی بک امداد به شما کمک خواهد کرد که فقط با تماس تلفنی با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ و ثبت درخواست خود، تعمیرکار ماهر به محل مورد نظرتان مراجعه کرده و دستگاه شما را تعمیر کند.

تعمیرکاران ما در آی بک امداد با کمک ابزارهای تعمیراتی مجهز، آبسردکن میدیای شما را به بهترین شکل تعمیر کرده و قطعات خراب آن را در صورت نیاز با قطعه اورجینال تعویض می‌کند.

تمامی خدماتی که آی بک امداد ارائه می‌دهد دارای گارانتی ۳ ماهه بوده و شما می‌توانید با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید.

تعمیر دینام کولر آبی

سخن پایانی

تعمیر دینام کولر آبی کاری کاملاً تخصصی بوده و باید به وسیله افراد متخصص و متبحر در این زمینه انجام بگیرد تا تعمیرکار بتواند بین تعویض و تعمیر دینام هر کدام را که به صرفه‌تر است، انتخاب کند. جهت عیب یابی، تعمیر و یا تعویض دینام کولر آبی می‌توانید از خدمات آی بک امداد استفاده کنید برای این منظور با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

تعمیر دینام کولر آبی در سرعین

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر در محل کولر گازی، پکیج و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا