نمایندگیخلخال

تعمیر موتور کولر آبی در مشگین شهر | قیمت تعمیر کولر گازی، پکیج و لباسشویی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام گرمای شدید تابستان، کولر آبی‌تان خراب شده و یا خنک نکند. حتماً شما هم می‌دانید که اگر کولر آبی خود را به موقع سرویس کنید، احتمال خرابی‌های دستگاه را به حداقل می‌رسانید. ما در آی بک امداد با مجریانی با تجربه و کاربلد در کنارتان هستیم تا خدمات مربوط به تعمیر، سرویس و حتی نصب کولرهای آبی را هم با بهترین کیفیت برایتان انجام دهیم. پس اگر می‌خواهید جزو مشتریان مجموعه آی بک امداد باشید در صورت خرابی کولر آبی خود در مشکین شهر اردبیل با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر موتور کولر آبی آبسال در مشگین شهر اردبیل

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کولر آبی آبسال شما ایجاد شود، خرابی موتور و یا دینام کولر است. البته باید بدانید که تعمیر موتور کولر آبی کاملاً تخصصی بوده و باید حتماً به وسیله افراد کار بلد و ماهر انجام بگیرد. تیم تخصصی آی بک امداد می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند. معمولاً مهم‌ترین دلیلی که باعث کار نکردن موتور دستگاه می‌شود، سوختن موتور است. اگر موتور کولر آبی آبسال شما بسوزد، حتماً باید آن را عوض کنید زیرا تعمیر موتور کولر به صرفه نبوده و برای شما هزینه زیادی در بر دارد.

همانطور که می‌دانید موتور کولر آبی باعث چرخیدن پروانه و خنک کردن محیط می‌شود. موتورهای کولر آبی در دو نوع وجود دارند یکی موتور کولر با سیم پیچ راه انداز و دوم موتور کولر خازنی.

مشکلات متداول در هنگام تعمیر موتور کولر آبی آبسال

وقتی مشکلاتی مانند سر و صدای زیاد از کولر، بوی سوختگی، تولید باد گرم و… در کولر آبی دیده می‌شود، باید کولر را عیب یابی کرده و عیب آن را برطرف کنید. همانطور که گفتیم تعمیر موتور کولر کاری کاملاً تخصصی بوده و باید به وسیله تعمیرکار ماهر انجام شود تا مشکل کولر، تشخیص داده شده و برای تعویض و یا تعمیر دستگاه، بهترین تصمیم گرفته شود.

اگر دینام یا موتور کولر آبی سوخته و یا خراب شده باشد، دیگر شما نمی‌توانید از کولر آبی آبسال خود استفاده کنید. به طور کلی می‌توان گفت مشکلات کولرهای آبی به دو دسته تقسیم می‌شود، یکی مشکلاتی که به برق و سیم پیچ مربوط شده و دیگری مشکلاتی که به بلبرینگ‌ها و پروانه مربوط می‌شوند.

مواردی مانند کار نکردن کولر در روی دور تند، بوی سوختگی، روشن نشدن موتور و… جزو مشکلاتی است که به برق و سیم پیچی مربوط می‌شوند و مواردی هم مانند نچرخیدن پروانه جزو مشکلاتی می‌باشد که به بلبرینگ مربوط هستند.

تعمیر موتور کولر آبی

 

نیم سوز شدن موتور کولر آبی آبسال در مشگین شهر

شاید سؤال کنید از کجا متوجه شویم که موتور کولر آبی آبسال ما نیم سوز شده است؟ باید بگوییم که اگر متوجه تولید باد گرم، بوی بد از کولر و داغ کردن دستگاه شدید، این موارد جزو متداول‌ترین نشانه‌ها برای نیم سوز شدن موتور کولر است. اگر در صورت مشاهده این موارد، پمپ آب و فیوز مشکلی نداشته باشد، متوجه نیم سوز شدن موتور کولر شده و باید آن را تعمیر کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی محمدی | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر محمدی سیستان و بلوچستان

البته می‌توانید به وسیله آمپرمتر جریان نشان داده شده را با جریان ثابت در روی بدنه موتور، مقایسه کنید. اگر عددی که در روی بدنه موتور نشان داده می‌شود از عدد آمپرمتر کمتر باشد، متوجه نیم سوز شدن موتور کولر آبی خواهید شد. یکی از دلایلی که باعث می‌شود موتور کولر شما نیم سوز شود، آسیب دیدگی صفحه فیبری بوده و یا ممکن است کلید گریز از مرکز روی موتور، اکسید شده باشد. در این صورت بهتر است کلید را عوض کنید.

دقت داشته باشید همانطور که گفتیم بررسی موتور کولرهای آبی کاری تخصصی بوده و باید به وسیله افراد ماهر و متخصص که با موتور کولر آبی آشنایی کامل دارند، انجام بگیرد. هیچگاه تعمیر موتور کولر آبی خود را به افراد غیرمتخصص نسپارید زیرا ممکن است صدمات جدی به دستگاه شما وارد شود. مجموعه فنی آی بک امداد در تمامی شبانه روز و ۲۴ ساعته، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. متخصصین ما به دلیل دارا بودن تجربه و تخصص بالا می‌توانند با کیفیت خوب، دستگاه کولر آبی شما را تعمیر کنند.

تعمیر خاموش و روشن شدن اتوماتیک موتور کولر آبی آبسال در مشگین شهر

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای موتور کولرهای آبی آبسال ایجاد شود، این است که موتور به طور اتوماتیک خاموش و روشن می‌شود. برای اینکه جریان ورود برق به موتور تنظیم شود، اورلود در آن قرار داده‌اند که باعث خاموش و روشن شدن موتور کولر آبی خواهد شد. وقتی موتور نیم سوز می‌شود، اورلود هم خراب شده و باعث خاموش و روشن شدن موتور کولر خواهد شد.

در صورتی که با این مشکل در کولر آبی آبسال خود روبرو شدید با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر سر و صدای زیادی در موتور کولر آبی آبسال توسط آی بک امداد

اگر صدایی که از کولر به گوشتان می‌رسد مربوط به موتور است، احتمال دارد که در پوش‌ها و پروانه خنک کننده با هم درگیر شده و ایجاد صدای زیاد در کولر آبسال کند. در این حالت احتمال دارد فن تاب برداشته و یاتاقان خراب شده باشد ولی اگر صدای شنیده شده از موتور کولر نباشد ، می توانید دو طرف فن را باز کنید و به وسیله واشر مخصوص، لقی یاتاقان‌ها را از بین ببرید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در مشگین شهر

در ایام تابستان کولرهای گازی جزو وسایل پرکاربرد در خانه هستند که می‌توانند تحمل گرما را برای ما آسان کنند. خرابی کولر گازی در مناطق گرمسیر و در فصل تابستان می‌تواند بسیار مشکل ساز شود و شاید حتی برای چند ساعت هم نتوانید بدون کولر گازی در تابستان سر کنید. معمولاً افراد برای خرید کولرهای گازی وسواس خاصی به خرج می‌دهند تا کارآمدترین و بهترین کولر گازی را خریداری کنند.

در سال‌های اخیر از شرکت‌های پیشرو و معروفی مانند سامسونگ به دلیل کیفیت بالای محصولات و تنوع فراوان، استقبال زیادی شده است ولی کولرهای سامسونگ هم ممکن است مانند وسایل دیگر به دلیل عدم توجه کاربر به سرویس دوره‌ای، دچار اختلال و خرابی شود.

تعمیر کولرهای گازی سامسونگ حتماً باید به شیوه استاندارد و اصولی انجام بگیرد، در غیر این صورت می‌تواند خرابی بیشتری برای دستگاه ایجاد کند. مرکز خدمات آی بک امداد مجموعه‌ای فعال برای سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ بوده و با همکاری متخصصین مجرب و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته، بهترین خدمات را ارائه می‌دهد

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال کامیاران | هزینه تعمیر یخچال در شهر کامیاران کردستان

نصب کولر گازی سامسونگ در مشگین شهر اردبیل

نصب کولرهای گازی سامسونگ باید حتماً بی‌نقص و صحیح انجام بگیرد و توجه به نکاتی مانند انتخاب مکان مناسب جهت قرارگیری پنل خارجی کولر گازی، اتصال درست لوله‌ها، نصب صحیح اتصالات الکتریکی، شیب مناسب برای لوله‌ها، ایمن کردن جایگاه و… از ضروریات نصب کولر گازی سامسونگ است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

باید بدانید بیشتر خرابی‌ها و مشکلاتی که برای کولر گازی ایجاد می‌شود، ناشی از عدم نصب صحیح کولر گازی است. به همین دلیل بهتر است که نصب کولر گازی سامسونگ خود را به افراد ماهر و مجرب بسپارید که آشنایی کامل با کولر گازی داشته باشند. آی بک امداد با ارائه خدمات و سرویس تخصصی می‌تواند به بهسازی و ترمیم کولر گازی بپردازد.

هزینه تعمیر برد پکیج تاچی در مشگین شهر

وقتی پکیج تاچی دچار خرابی می‌شود یکی از دغدغه‌های مهم کاربران، قیمت تعمیر دستگاه است. باید بدانید اگر پکیج تاچی خود را مرتب سرویس کنید دیگر نیازی نیست که برای تعمیر آن هزینه زیادی پرداخت کنید زیرا سرویس پکیج احتمال بروز خرابی و مشکل در دستگاه را کاهش می‌دهد و خراب شدن یک قطعه نمی‌تواند باعث خرابی قطعات دیگر شود.

در صورتی که به دستگاه پکیج خود رسیدگی نکنید ممکن است برد پکیج که قسمت حساس و اصلی دستگاه است، خراب شده و شما مجبور به پرداخت هزینه زیادی شوید ولی اگر به هر دلیلی برد پکیج شما دچار خرابی شد به هیچ وجه نگران نباشید، می‌توانید تعمیر پکیج خود را به آی بک امداد سپرده و نگرانی هم بابت هزینه تعمیر نداشته باشید، زیرا آی بک امداد کمترین هزینه را نسبت به مجموعه‌های دیگر برای تعمیر پکیج دریافت می‌کند

عواملی که می‌تواند در هزینه تعمیر پکیج تاچی تأثیرگذار باشد مواردی مانند هزینه سرویس پکیج تاچی، هزینه تعمیر پکیج، نوع پکیج، برند پکیج و نوع تعمیر دستگاه است. اگر پکیج تاچی شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، باید هزینه بیشتری بابت تعمیر دستگاه پرداخت کنید.

تعمیر موتور کولر آبی

سرویس لباسشویی ال جی در مشگین شهر اردبیل

پاکسازی و سرویس لباسشویی‌های ال جی جزو ضروریات استفاده از دستگاه است. اگر متوجه بوی بد در دستگاه شدید و یا لباس‌های شما بعد از شسته شدن، هنوز کثیف هستند پس لازم است که لباسشویی خود را تمیز کرده و آن را سرویس کنید.

سرویس لباسشویی ال جی باعث عملکرد صحیح دستگاه شده و طول عمر آن را بالا می‌برد. شما می‌توانید با سرویس لباسشویی از ایجاد کپک و قارچ و همچنین بوی بد در آن جلوگیری کنید.

شاید به نظرتان سرویس لباسشویی کار ساده‌ای بیاید ولی در اصل اینطور نیست. هر چند خودتان می‌توانید داخل لباسشویی و لاستیک‌های آن را تمیز کنید ولی سرویس قطعات دستگاه نیاز به تخصص و مهارت دارد و باید به وسیله افراد ماهر انجام بگیرد. توصیه ما استفاده از خدمات آی بک امداد برای سرویس لباسشویی ال جی است.  برای این کار لازم است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا در اولین فرصت، سرویسکار ماهری برای پاکسازی و سرویس لباسشویی ال جی شما به محل اعزام شود.

 

 

تعمیر موتور کولر آبی در خلخال اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

قیمت تعمیر کولر گازی، پکیج و لباسشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا