نمایندگیاسکو

تعمیر پمپ کولر آبی در اسکو | هزینه تعمیر پکیج، آبسردکن و کولر گازی

در تابستان استفاده از کولرهای آبی بسیار رایج است و خرابی آن می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. یکی از قطعات مهم کولر که در صورت خرابی باعث اختلال در عملکرد کولر می‌شود، پمپ کولر آبی است. پمپ وظیفه مهمی در کولرهای آبی داشته و در صورت خرابی، باید سریعاً آن را تعمیر کنید. به طور کلی بررسی خرابی قطعات کولر آبی کاری تخصصی بوده و باید حتماً به وسیله افراد متخصص و ماهر انجام بگیرد.

در صورتی که پمپ کولر آبی شما دچار خرابی شد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما در آی بک امداد برای تعمیر پمپ کولر شما به محل اعزام شوند.

تعمیر پمپ کولر آبی جنرال در اسکو آذربایجان شرقی

در کولر آبی جنرال، پمپ نقش بسیار مهمی داشته و وظیفه دارد که آب را به پوشال‌ها پخش کند تا هوای ورودی دستگاه خنک شود. پمپ وقتی کار خود را شروع می‌کند که موتور هم کار خود را شروع کرده باشد ولی در بعضی از کولرها برای پمپ، کلید جداگانه قرار داده شده است که شما می‌توانید پمپ را زودتر روشن کنید تا پوشال‌ها کاملاً خیس شود و بعد از آن، موتور را روشن کنید.

این کار باعث می‌شود بعد از روشن شدن موتور، هوای خنک وارد فضا شده و نیازی نیست شما صبر کنید تا هوا خنک شود. معمولاً پمپ کولر را در محفظه توری در کف کولر می‌گذارند که با کمک سیستم پخش کننده، باعث رسیدن آب به پدهای سلولزی و یا پوشال‌ها می‌شود.

به طور کلی می‌توانیم بگوییم که پمپ آب در کولرهای آبی از دو قسمت الکتریکی و مکانیکی درست شده که ابتدا قسمت الکتریکی کار خود را شروع می‌کند و بعد از آن هم قسمت مکانیکی راه اندازی خواهد شد. از قطعات مکانیکی برای مکیدن آب داخل کفی کولر و همچنین انتقال این آب به سیستم تقسیم کننده، استفاده می‌شود. دقت داشته باشید در زمان نصب پمپ کولر، باید در هنگام سیم پیچی آن دقت کنید.

تعمیر پمپ کولر آبی

سرویس کولر آبی جنرال در اسکو

به دلیل اینکه شما در طول سال از کولر آبی استفاده نمی‌کنید و در هنگام شروع گرما آن را راه‌اندازی می‌کنید، ممکن است گرد و غبار زیادی در روی قطعات کولر نشسته و می‌تواند عملکرد آن را مختل کند، و حتی ممکن است بعضی از قطعات کولر دچار مشکل و یا خرابی شده باشند. پس باید قبل از اینکه کولر را راه‌اندازی کنید به فکر سرویس دستگاه باشید. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که کولر را خودشان سرویس کنند ولی دقت داشته باشید که سرویس و یا راه اندازی کولر نیاز به تجربه و مهارت دارد اگر در این زمینه مهارتی ندارید، می‌توانید از خدمات متخصصین ما در آی بک امداد استفاده کنید. دقت داشته باشید گاهی ممکن است کولر شما دچار مشکل جزئی باشد و حتی با این مشکل، کار خود را انجام دهد ولی اگر آن را برطرف نکنید باعث آسیب دیدگی قطعات دیگر کولر شده و در طولانی مدت ممکن است حتی کولر شما بسوزد.

متخصصین آی بک امداد آشنایی کامل به تمامی قطعات کولر آبی داشته و می‌توانند آن را در زمان کم تعمیر کنند پس بهتر است سرویس و تعمیر کولر آبی خود را به ما بسپارید تا خیالتان بابت سرویس و تعمیر آن آسوده باشد. برای استفاده از خدمات ما لازم است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصص مربوطه به محل مورد نظرتان اعزام شود.

سرویس کولر آبی شامل چه مواردی می‌شود؟

سرویس کولرهای آبی مواردی مانند بررسی برزنت کولر، تنظیم کردن شناور، بررسی کردن سیستم توزیع آب، روغن کاری یاتاقان، بررسی پمپ آب، بررسی تسمه و فن، بررسی جعبه تقسیم برق، روغن کاری دینام، شستن مخزن حلزونی، شستن کولر و عوض کردن پوشال را شامل می شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر پکیج در مرگنلر | تعمیر کولر آبی، گازی و تلویزیون در منزل بصورت شبانه روزی

سرویس کولرهای آبی از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورتی که نسبت به آن بی‌توجه بوده و آن را به موقع انجام ندهید، می‌تواند باعث خرابی‌هایی در کولر شده و عملکرد آن را مختل کند. توصیه می‌کنیم به طور مرتب سرویس کولر آبی خود را انجام دهید ولی دقت داشته باشید که بهتر است این کار به وسیله افراد متخصص و ماهر انجام بگیرد تا در صورت خرابی‌های جزئی، تعمیرکار ماهر مشکل را برطرف کرده و از گسترش خرابی در کولر جلوگیری کند.

تعمیر برد پکیج تاچی در اسکو

خراب شدن برد پکیج تاچی می‌تواند نشانه‌های مختلفی داشته باشد. اگر هر کدام از قطعات پکیج دچار خرابی شوند قطعات دیگر هم ممکن است خراب شوند، زیرا قطعات پکیج کاملاً به هم وصل بوده با یکدیگر فعالیت می‌کنند. مشکلات ایجاد شده در پکیج تاچی به صورت کدهای خطا و یا ارورهایی در روی نمایشگر آن نشان داده می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از این کدهای خطا مشکل دستگاه را پیدا کنید.

البته بعضی از این کدهای خطا نیاز به بررسی کامل دارد و باید به وسیله فرد متخصص بررسی شود. در صورتی که خودتان با کدهای خطای پکیج تاچی آشنایی داشتید و نکات مهم را بررسی کردید ولی دستگاهتان درست نشد، احتمالاً باید برد پکیج بررسی شود.

البته برد پکیج قطعه‌ای نیست که شما بتوانید خودتان آن را بررسی و یا عیب یابی کنید، زیرا برد قطعه حساسی بوده و باید تعمیر و یا تعویض آن را به افراد متخصص بسپارید. توصیه می‌کنیم در صورتی که برد پکیج شما دچار مشکل شد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن متخصصین آی بک امداد به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

هزینه تعمیر برد پکیج تاچی در اسکو

معمولاً وقتی برد پکیج دچار خرابی می‌شود یکی از دغدغه‌های مهم کاربران قیمت تعمیر آن است. شما می‌توانید برای اینکه از خرابی برد جلوگیری کنید حداقل سالی دو بار پکیج خود را سرویس کنید تا مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای تعمیر پکیج نباشید، زیرا سرویس پکیج احتمال خرابی و بروز مشکل را در دستگاه کاهش می‌دهد.

ولی اگر به پکیج خود رسیدگی نکنید مجبور خواهید شد برای تعمیر برد آن هزینه زیادی بپردازید. البته آی بک امداد خیال شما را از بابت هزینه تعمیر برد راحت می‌کند زیرا هزینه‌های دریافتی توسط مجموعه آی بک امداد کاملاً منصفانه بوده و طبق نرخ اتحادیه تعیین می‌شود.

خدمات تعمیر آبسردکن گوسونیک در اسکو توسط آی بک امداد

ما در آی بک امداد تمامی خدمات تعمیر آبسردکن گوسونیک را به شکل تخصصی و به وسیله تعمیرکاران ماهر، همراه با ابزارهای تعمیراتی پیشرفته ارائه داده و آماده هستیم تا خرابی‌های آبسردکن شما را با کیفیت بالا تعمیر کنیم، تا بتوانید بدون عوض کردن قطعات دستگاه مانند روز اول از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید آبسردکن گوسونیک شما با کیفیت عالی تعمیر شده و کارکرد اولیه خود را پیدا کند، تعمیر آن را به تکنسین های آی بک امداد بسپارید. تمامی خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می‌شود دارای گارانتی حداقل سه ماهه بوده تا شما در مورد تعمیرات انجام شده خیالتان آسوده باشد.

تعمیراتی که به شکل تخصصی، تکنسین های آی بک امداد برای تعمیر آبسرد کن گوسونیک ارائه می‌دهند موارد زیر است:

 • تعمیر برد آبسردکن‌های گوسونیک
 • تعمیر شیر آبسردکن گوسونیک
 • شارژ گاز
 • تعمیر کمپرسور
 • رفع نشتی آب از آبسردکن
 • تعمیر صدا و لرزش زیاد در آبسردکن

تمامی خدماتی که توسط این شرکت انجام می‌شود دارای گارانتی بوده و بعد از اتمام کار به شما فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.

توصیه‌های متخصصین آی بک امداد برای جلوگیری از خرابی آبسردکن گوسونیک

تمامی لوازم الکتریکی برای اینکه عمر بیشتری داشته باشند باید به شکل اصولی و درست از آنها استفاده شود و لازم است که نکات مهمی را برای سالم ماندن آنها رعایت کنید. متخصصین آی بک امداد معتقدند که برای به دست آوردن اطلاعات در مورد نگهداری اصولی از آبسردکن گوسونیک، بهتر است از دفترچه راهنمای دستگاه کمک بگیرید. معمولاً دفترچه راهنمای آبسردکن به چند زبان ترجمه شده و شما می‌توانید از محتویات آن استفاده کنید ولی به طور کلی می توان گفت رعایت موارد زیر می‌تواند از خرابی آبسردکن گوسونیک جلوگیری کند:

 • هیچگاه آبسردکن گوسونیک را خالی به برق نزنید.
 • حتماً از محافظ برق استاندارد برای آبسردکن گوسونیک خود استفاده کنید.
 • آبسردکن را مستقیماً به جریان برق وصل نکنید.
 • از تراز بودن آبسردکن اطمینان پیدا کنید.
 • دستگاه را جابجا نکنید.
 • آب سرد کن گوسونیک باید حداقل سالی یک یا دو بار سرویس شود.
 • آب سردکن را در مجاورت وسایل گرمازا و نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
 • با مشاهده کوچک‌ترین خرابی در آبسرد کن، حتماً برای تعمیر آن اقدام کنید.
 • توصیه می‌شود حداقل یک ماه در میان آبسردکن را بشویید و اگر فیلتر آن قابل شستشو است آن را هم تمیز کنید و برای شستشوی آب سردکن خود، از مواد شیمیایی استفاده نکنید.
 • و…
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سلمان شهر | شارژ گاز یخچال در سلمان شهر

مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن گوسونیک در اسکو

شرکت آی بک امداد برای ارائه خدمات خود از به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند تا بتواند رضایت مشتریان را جلب کند. تمامی خدمات آی بک امداد در شهر اسکو و حتی تمامی شهرهای آذربایجان شرقی ارائه می‌شود. مهم‌ترین مزایایی که استفاده از خدمات آی بک امداد دارد گارانتی شش ماهه، تخفیف‌های ویژه برای مشترکین ثابت، صرفه‌جویی در هزینه‌ها به دلیل تعیین هزینه طبق نرخ اتحادیه، استفاده از تعمیرکاران متخصص و دوره دیده برای انجام خدمات، ارائه فاکتور، انجام تمامی خدمات در محل شما و… می‌باشد

تعمیر کولر گازی سامسونگ در اسکو در محل

همانطور که می‌دانید کولرهای گازی ابعاد بالایی دارند و به همین علت جابجایی آنها امکان‌پذیر نیست و می‌تواند برای شما مشکلات زیادی ایجاد کند توصیه می‌کنیم از خدمات آی بک امداد برای تعمیر و یا سرویس کولر گازی سامسونگ خود استفاده کنید تا بتوانید در محل خود به راحتی مشکل کولر گازی تان را رفع کنید.

در صورتی که هرگونه ناکارآمدی و اشکالی در کولر گازی سامسونگ خود مشاهده کردید، با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا سرویس‌های مرتبط با دستگاه خود را دریافت کنید. تمامی اقداماتی که برای تعمیر، سرویس، بازیابی و بهبود کولر گازی انجام می‌گیرد طبق اصول علمی و استانداردهای جهانی می‌باشد. آی بک امداد به علت استفاده از متدهای روز دنیا برای تعمیر و همچنین داشتن دستگاه‌های پیشرفته، می‌تواند بدون عیب و نقص دستگاه شما را تعمیر کند.

آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خدماتی که توسط آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی سامسونگ انجام می‌شود موارد زیر است:

 • تعویض و یا تعمیر قطعات کولرهای گازی سامسونگ
 • تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ
 • تعویض کمپرسور کولر
 • تعمیر و یا تعویض برد کولر گازی سامسونگ
 • شارژ گاز و نشت یابی کولر
 • تعمیر و یا تعویض موتور فن
 • تعمیر و یا تعویض شیر برقی
 • جابجایی کولر
 • لوله کشی توکار
 • نصب کولرهای گازی سامسونگ
 • سرویس کامل کولر گازی
 • و….

شما می‌توانید با استفاده از خدمات آی بک امداد کولر گازی خود را با کیفیت بالا مانند روز اول نو کنید و بتوانید در هوای گرم تابستان، از خنک بودن محیط خود لذت ببرید. برای استفاده از خدمات آی بک امداد کافیست که با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین ما در آی بک امداد شما را راهنمایی کنند.

تعمیر پمپ کولر آبی

سخن پایانی

آی بک امداد خدمات تخصصی خود را به مشتریان با کیفیت بالا ارائه می‌دهد و با ایجاد محیط امن برای مشتریان به آنها این امکان را می‌دهد که با خاطری آسوده بتوانند دستگاه خود را به این مجموعه بسپارند.

تمامی تعمیرکارانی که در این مجموعه گزینش می‌شوند، دارای تخصص بالا می‌باشند و از جهت اخلاقی هم جزو بهترین‌ها هستند. خدماتی که آی بک امداد ارائه می‌دهد با سرعت بالا و کیفیت عالی می‌باشد. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات آی بک امداد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و از خدمات ویژه ما استفاده کنید.

 

تعمیر پمپ کولر آبی در اسکو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر پکیج، آبسردکن و کولر گازی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا