نمایندگیشهر ترک

تعمیر کولر آبی در شهر ترک | تعمیر در محل پکیج، یخچال و لباسشویی

بعضی از افراد با تعمیرات جزئی و عیب یابی کولرهای آبی آشنایی دارند و می‌توانند در صورت بروز مشکل به راحتی آن را رفع کنند ولی رفع بعضی از مشکلات در کولرهای آبی، نیاز به تخصص بالا دارد و باید به وسیله تکنسین ماهر انجام بگیرد. متخصصین آی بک امداد در تعمیر کولر آبی مهارت زیادی داشته و می‌توانند شما را در حل مشکل یاری کنند. لازم است برای این منظور با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ در شهر ترک آذربایجان شرقی تماس گرفته و حل مشکل کولر خود را به ما بسپارید.

تعمیر فوری کولر آبی جنرال در شهر ترک

در گرمای تابستان وقتی کولر آبی جنرال شما دچار خرابی می‌شود، باید سریعاً برای رفع مشکل اقداماتی را انجام دهید. در صورتی که مهارت فنی برای تعمیر کولر آبی جنرال ندارید، می‌توانید با آی بک امداد تماس بگیرید. آی بک امداد شعب متعددی در تمامی شهرهای آذربایجان شرقی مخصوصاً در شهر ترک دارد که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان، تکنسین خود را به محل اعزام کرده تا کولر جنرال شما را سرویس و یا تعمیر کند. بعد از تمام شدن کار، تکنسین ما به شما فاکتور معتبر ارائه می‌دهد.

آی بک امداد برای تعمیر کولر آبی جنرال شما از قطعات اورجینال استفاده می‌کند و این کار باعث می‌شود کولر شما عمر بیشتری داشته و کمتر خراب شود.

ما برای تعمیرات کولر جنرال شما پایین‌ترین تعرفه را در نظر گرفته‌ایم و منصفانه‌ترین قیمت‌ها را از شما دریافت می‌کنیم، پس نیازی نیست برای تعمیر کولر آبی جنرال خود نگران هزینه‌ها باشید.

تعمیر کولر آبی

 

خرابی‌های کولر آبی جنرال که توسط آی بک امداد برطرف می‌شود.

متخصصین ما تمامی مشکلات کولرهای آبی جنرال را با کیفیت بالا برطرف می‌کنند. در صورتی که کولر آبی جنرال شما روشن نشده و یا دچار نشتی آب شد و یا اگر اتصال بدنه در کولر مشاهده کردید، با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس گرفته تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند. برخی از مشکلات رایجی که ممکن است برای کولر آبی جنرال شما به وجود بیاید و می‌توانید برای رفع آنها به با آی بک امداد تماس بگیرید، موارد زیر هستند:

رفع اتصال بدنه کولر آبی جنرال توسط آی بک امداد در شهر ترک

دلایل اتصال بدنه در کولر آبی جنرال، می‌تواند به دلیل خرابی سیم‌های رابط و یا حتی خطایی در دستگاه‌های مصرف کننده باشد. برای اینکه مشکل برطرف شود باید با توجه به مدار الکتریکی دستگاه، مصرف کننده‌های کولر را که شامل موتور دو سرعته و واتر پمپ است را کم کنید و بعد از آن برق را به کولر وصل کنید تا ببینید کدام مصرف کننده مشکل دارد. اگر مصرف کننده‌های دستگاه مشکل نداشتند، سیم کشی کولر باید عوض شود.

رفع مشکل باد تولید نکردن فن کولر آبی توسط آی بک امداد

در این شرایط معمولاً پوشال های کولر جنرال شما کاملاً خیس بوده و موتور دو سرعته هم سالم می‌باشد، ولی فن کولر باد تولید نمی‌کند. احتمالاً در این شرایط تسمه‌ها رها شده و یا کار نمی‌کنند و از مدار اصلیشان خارج شده‌اند. برای رفع مشکل باید فیوز کولر جنرال ابتدا قطع شده و یکی از درپوش‌ها از بدنه کولر جدا شود. در صورت پاره شدن تسمه باید آن را عوض کنید و اگر هم تسمه جدا شده بود، می‌توان با سفت کردن آن، مشکل را برطرف کرد.

عیب یابی خنک نکردن کولر آبی جنرال

در این شرایط معمولاً پمپ و موتور کولرهای آبی جنرال کار می‌کنند ولی خنکی مناسبی ندارند به چهار دلیل می‌تواند این مشکل ایجاد شود:

 1. پاره شدن پارچه برزنتی: اگر پارچه برزنتی پاره شده باشد، شما می‌توانید با نگاه کردن به آن متوجه پارگی پارچه شوید. پاره شدن پارچه باعث خواهد شد هوای خنک از کانال خارج شده و کولر شما باد سرد نداشته باشد.
 2. سفت نبودن تسمه کولر آبی: اگر تسمه کولر آبی سفت نباشد باعث خنک نکردن کولر خواهد شد. برای اینکه مشکل برطرف شود به راحتی می‌توانید تسمه‌ها را سفت کنید.
 3. کثیف بودن پوشال‌ها: اگر پوشال‌ها کثیف باشد، کولر شما کارایی درستی نداشته و خنک هم نمی‌کند. توصیه می‌کنیم در هنگام سرویس کولر آبی پوشال‌ها را تمیز و یا تعویض کنید.
 4. تنظیم نبودن شناور کولر: تنظیم نبودن شناور می‌تواند به واتر پمپ کولر آسیب بزند.
 5. نیم سوز شدن موتور دو سرعته در کولر آبی جنرال: در صورت نیم سوز شدن موتور دو سرعته کولر آبی، باید دوباره آن را سیم پیچی کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مود | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر مود خراسان جنوبی

رفع بعضی از مشکلات کولر آبی جنرال نیاز به تخصص بالا دارد و در صورتی که تخصصی در این زمینه ندارید می توانید با متخصصین ما در آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر ترک

مرکز تخصصی آی بک امداد برای تعمیر و سرویس پکیج‌های ایران رادیاتور خدمات خود را به طور گسترده در تمامی شهرهای آذربایجان شرقی و در شهر ترک ارائه می‌دهد. این مجموعه به طور شبانه روزی درخواست شما را ثبت کرده و جوابگوی تماس های شما می‌باشد. شما می‌توانید در صورت تماس با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ درخواست خود را ثبت کنید تا با هماهنگی شما، زمانی جهت حضور تعمیرکار در محل شما تعیین شود.

تعمیر سوئیج فشار پکیج ایران رادیاتور توسط تکنسین ماهر

سوئیچ فشار در پکیج ایران رادیاتور جزو قطعات مهم بوده و فشار آب را در سیستم کنترل می‌کند. اگر سوئیچ فشار خراب شود، فشار آب هم به راحتی کنترل نشده و در نتیجه گرمایش لازم برای ساختمان تأمین نمی‌شود. دلایل زیادی می‌تواند باعث خراب شدن سوئیچ فشار در پکیج‌های ایران رادیاتور شود، مانند فشار زیاد آب، نصب نادرست و اشتباه سوئیچ فشار، ایجاد خرابی در سیستم‌های الکتریکی دستگاه و…

برای اینکه از خراب شدن سوئیچ فشار در پکیج‌های ایران رادیاتور جلوگیری کنید می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

 • در صورت خرابی سوئیچ فشار آن را بررسی کرده و اگر لازم بود باید این قطعه تعویض شود.
 • به صورت دوره‌ای داخل پکیج را نظافت کنید.
 • از آب با کیفیت و تمیز استفاده کنید.
 • نصب سوئیچ فشار پکیج به وسیله افراد حرفه‌ای

اگر سوئیچ فشار را به کمک افراد ماهر و متخصص نصب کنید، احتمال خرابی و ایجاد مشکل در این قطعه کاهش پیدا می‌کند. توصیه می‌کنیم نصب سوئیچ فشار را به متخصصین ما در آی بک امداد بسپارید.

تعمیر خراب شدن صفحه الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور

یکی از قطعات مهم در پکیج‌های ایران رادیاتور، صفحه الکترونیکی می‌باشد که جهت تنظیمات سیستم و نمایش دما در دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر صفحه الکترونیکی دچار خرابی شود، دما در روی صفحه نشان داده نمی شود و باعث خواهد شد دمای آب به خوبی کنترل نشده و گرمایش آن هم در ساختمان تأمین نشود. خرابی این قطعه باعث می‌شود عملکرد پکیج شما دچار اختلال شده و کارایی خود را از دست بدهد

دلایلی که باعث خراب شدن صفحه الکترونیکی می‌شوند مواردی مانند: نصب اشتباه و نادرست، ضربه، خراب شدن سیستم الکتریکی و… می‌باشد برای اینکه از خراب شدن صفحه الکترونیکی پکیج جلوگیری کنید به روش زیر عمل کنید:

 • پکیج را در مکان پر از گرد و غبار قرار ندهید.
 • از پکیج در مکان‌های گرم و خشک استفاده نکنید.
 • از پکیج ایران رادیاتور خوب استفاده کرده و از ایجاد ضربه به آن جلوگیری کنید.
 • صفحه الکترونیکی پکیج را به وسیله تکنسین حرفه‌ای و مجرب نصب کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر ظرفشویی در شاهین دژ | تعمیر تلویزیون، آبسردکن و کولرآبی

تعمیر یخچال ارج در شهر ترک

تعمیر یخچال ارج در شهر ترک توسط آی بک امداد با قطعات فابریک انجام می‌شود. در صورتی که یخچال شما سر و صدای زیادی داشته و یا خوب خنک نمی‌کند، می‌توانید برای رفع مشکل با آی بک امداد تماس بگیرید.

معمولاً یخچال‌ها با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند که باید به وسیله افراد متخصص عیب یابی و برطرف شوند. توصیه می‌کنیم برای رفع خرابی‌های یخچال ارج خود در شهر ترک، با آی بک امداد تماس بگیرید.

نکات مهم برای نگهداری و سرویس یخچال ارج از زبان تعمیرکار آی بک امداد

تعمیرکاران ما برای رفاه حال مشتریان عزیز نکات مهمی را جهت نگهداری و سرویس دستگاه برایتان گردآوری کرده‌اند. شما با رعایت این موارد می‌توانید از خرابی یخچال جلوگیری کرده تا دستگاه شما به تعمیر نیاز پیدا نکند:

 • در هنگام نصب یخچال ارج دقت داشته باشید که مکان قرار گرفتن یخچال تراز باشد.
 • هیچگاه یخچال خود را در کنار وسایل حرارتی مثل آبگرمکن و اجاق گاز قرار ندهید.
 • بین یخچال ارج و دیوار باید فاصله استاندارد رعایت شود.
 • اگر یخچال ارج شما سیستم یخ زدایی خودکار ندارد، باید به شکل دستی و به طور مرتب آن را یخ زدایی کنید.
 • کویل های پشت یخچال را تمیز کنید.
 • داخل یخچال را حداقل هفته‌ای یک بار تمیز کنید.
 • اگر داخل یخچال ارج شما بو گرفته است می‌توانید از پاک کننده‌های مخصوص برای یخچال استفاده کنید.
 • هیچگاه در روی قفسه‌های یخچال روکش نایلونی نیندازید زیرا از گردش هوا جلوگیری می‌کند.

ممکن است با رعایت نکات اصولی، بازم یخچال ارج شما دچار مشکل شود در این صورت با ما تماس بگیرید.

 آی بک امداد برای تعمیر یخچال ارج چه خدماتی انجام می‌دهد؟

آی بک امداد برای تعمیر یخچال ارج شما خدمات زیر را انجام می‌دهد:

 • عوض کردن موتور یخچال
 • عوض کردن فن یخچال
 • عوض کردن لاستیک دور درب یخچال
 • عوض کردن ترموستات
 • شارژ گاز یخچال
 • عوض کردن تایمر
 • تعمیرات یخچال ارج در محل
 • و به طور کلی رفع تمامی خرابی‌های یخچال ارج

خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در شهر ترک آذربایجان شرقی

آی بک امداد می‌تواند تمامی خدماتی که به تعمیر لباسشویی‌های حایر مربوط می‌شود را ارائه دهد. در صورتی که متوجه خرابی در لباسشویی حایر خود شدید، می توانید با نزدیک‌ترین شعبه در شهر ترک آذربایجان شرقی تماس گرفته تا متخصصین آی بک امداد، در منزل و زیر نظر خودتان مشکل دستگاه را برطرف کنند.

نصب و سرویس لباسشویی اصول خاصی دارد که حتماً باید به طور صحیح و درست انجام بگیرد در غیر این صورت می‌تواند در عملکرد لباسشویی حایر ایجاد اختلال کند. اگر مهارتی در نصب لباسشویی ندارید توصیه می‌کنیم برای نصب آن از متخصصین ماهر آی بک امداد کمک بگیرید.

سرویس دوره‌ای هم جزو اصول نگهداری صحیح از ماشین‌های لباسشویی حایر است. توصیه می‌کنیم برای اینکه لباسشویی‌های شما کمتر دچار خرابی شود، سرویس دوره‌ای آن را جدی بگیرید.

تعمیر کولر آبی

سخن پایانی

همانطور که می دانید تمامی لوازم خانگی عمر مفیدی داشته و ممکن است بعد از مدتی استفاده، به دلایل مختلف در عملکرد خود دچار اختلال شده و یا خراب شوند. توصیه می‌کنیم برای رفع مشکل لوازم خانگی خود با هر برندی، با تعمیرکاران آموزش دیده آی بک امداد تماس گرفته و با پرداخت هزینه منطقی، دستگاه خود را تعمیر کنید. سرعت ارائه خدمات در آی بک امداد بسیار بالا است زیرا شعبات مختلفی در تمامی نقاط آذربایجان شرقی و شهر ترک دارد.

در صورتی که تمایل داشتید از خدمات ما استفاده کنید با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

 

تعمیر کولر آبی در شهر ترک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر در محل پکیج، یخچال و لباسشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا