شرفخانهنمایندگی

خدمات تعمیر آبسردکن در شرفخانه | تعمیر تلویزیون، کولر آبی و گازی در محل

آبسردکن‌ ها از ملزومات هر اداره، دفاتر، باشگاه‌ ها، مدارس و … محسوب می‌ شوند. نصب آسان و بدون هیچ گونه دردسر آبسردکن باعث شده که این وسیله مخصوصاً در فصل تابستان بسیار مورد استفاده قرار گیرد. با این حال اشتباهات کوچکی می‌ تواند باعث شود که عملکرد آن دچار اختلال گردد که از آن جمله می‌ توانیم به کثیف بودن سینی تخلیه، ترک خوردن مخزن آبسردکن، چکه کردن پمپ آن و … اشاره کنیم. بیشتر آبسردکن‌ ها کیفیت خوبی دارند اما گاهی اوقات ممکن است دچار مشکلاتی نیز شوند. تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه توسط تیم خدماتی آی بک امداد با بهترین تجهیزات در کوتاه‌ ترین زمان توسط سرویسکاران با تجربه و ماهر انجام می‌ شود.

عیب یابی آبسردکن مجیک در شرفخانه

به کار بردن آبسردکن در بیشتر ادارات می‌ تواند هزینه‌ های پرداختی که معمولاً جهت خرید آب معدنی می‌ شود را کاهش دهد و در آن صرفه‌ جویی نماید. نکات مهمی که در قدم نخست پس از خراب شدن آبسردکن باید مورد توجه قرار دهید عبارتند از:

  • علت بسیاری از مشکلات در آبسردکن مجیک در منبع تغذیه آن می‌ باشد به همین خاطر در اولین مرحله تکنسین اتصالات منبع را مورد بررسی قرار می‌ دهد.
  • چنانچه مخزن آب آبسردکن مجیک مشکلی نداشت باید در قدم بعدی آبی که داخل منبع آب وجود دارد بررسی شود تا به میزان کافی باشد. گاهی اوقات کم شدن آب داخل منبع می‌ تواند باعث بروز مشکلاتی شود.
  • یکی از دلایل شایع در مورد قطع جریان آب این است که شلنگ آب دارای اتصال ضعیفی می‌ باشد. برای آنکه این مشکل برطرف شود هر دو سمت ورودی و خروجی آب باید بررسی شده و از محکم بودن شلنگ آن مطمئن شوید و اگر نشتی در اطراف و یا پشت آن وجود دارد برطرف گردد.

رفع مشکل نشتی آب در آبسردکن مجیک در شرفخانه

آب به علل مختلفی از آبسردکن مجیک سرازیر می‌ شود. در ادامه علل اصلی این مشکل و راه حل‌ های برطرف کردن آن را بررسی می‌ کنیم.خدمات تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه | تعمیر تلویزیون، کولر آبی و گازی

  • نشتی مخزن آب در آبسردکن

مخزن آبسردکن مجیک از استیل با دوام و یا پلاستیک مرغوب ساخته شده است. جهت جلوگیری از سرازیر شدن آب از آبسردکن، مخزن باید عایق‌ بندی و مهر و موم داشته باشد. وجود سوراخ‌ های ریز و یا ترک در مخزن می‌ تواند منجر به نشتی آب شود. چنانچه ترک قابل ترمیم نباشد باید منبع آب به طور کلی تعویض گردد.

  • اتصالات ضعیف آبسردکن

اگر اتصالات داخلی آبسردکن ضعیف باشد به عنوان مثال پمپ آن مشکلی داشته باشد، نشتی آب از آبسردکن را مشاهده خواهید نمود. در این شرایط آبسردکن باید به سرعت خاموش شده و اتصالات لوله که در پشت آن وجود دارد قطع شود. پس از آن پمپ آب بررسی شده و مطمئن شوید که نصب آن دقیق انجام شده است.

  • چکه کردن پمپ آب

گاهی اوقات پس از چند سال استفاده کردن از آبسردکن ممکن است که شیر آب سرد و یا گرم آن به مرور چکه کند و سینی تخلیه پر از آب شود. در این شرایط بهتر است که اتصالات پمپ آب بررسی شده و مشکل برطرف گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در شهید محلاتی تهران | هزینه تعمیر یخچال در شهید محلاتی تهران

برای رفع مشکلاتی که در بالا عنوان کردیم بهتر است تکنسین‌ ها و تعمیرکاران با تجربه و ماهر آی بک امداد در محل حضور پیدا کرده و به عیب یابی آبسردکن مجیک و رفع مشکلات آن بپردازند زیرا ممکن است شما در این کار مهارتی نداشته باشید و در این صورت نه تنها مشکل را برطرف نخواهید کرد بلکه مشکلات دیگری را نیز به آبسردکن اضافه خواهید نمود. برای دریافت این خدمات می‌ توانید با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۳۲ تماس بگیرید و پس از ثبت درخواست خود منتظر بمانید تا هرچه سریعتر تکنسین مربوطه به محل اعزام شده و به رفع مشکل آبسردکن مجیک بپردازد.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل با آی بک امداد در شرفخانه

آی بک امداد می‌ تواند همه مشکلات مربوط به تلویزیون سونی را در منزل شما برطرف نماید. این مجموعه با بهره گرفتن از متخصصین و تکنسین‌ های ماهر در زمینه تعمیر تلویزیون سونی فعال می‌ باشد و درخواست شما را جهت تعمیر این تلویزیون پاسخ می‌ دهد. تلویزیون از اساسی‌ ترین لوازم موجود در هر خانه‌ ای است و معمولاً افراد ساعت‌ های طولانی را با آن می‌ گذرانند و خراب شدن این وسیله می‌ تواند باعث ایجاد مشکلاتی در خانه شود و معمولاً برای بچه‌ها بسیار آزار دهنده است. از آنجایی که خرید تلویزیون هزینه‌ های سرسام آوری را به دنبال خواهد داشت، چنانچه با خرابی در آن مواجه شوید نمی‌ توانید به راحتی از آن گذشته و تلویزیون را تعویض کنید به همین خاطر یکی از تصمیمات بسیار خوب این است که آن را به نمایندگی معتبر بسپارید تا مشکل تلویزیون سونی را برطرف نماید. آی بک امداد می‌ تواند به بهترین شکل ممکن این کار را در منزل شما انجام دهد بنابراین فقط کافیست که با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و مشکل تلویزیون سونی را با آنها در میان بگذارید.

چرا تعمیر تلویزیون سونی را به آی بک امداد بسپاریم؟

خدمات مرکزی آی بک امداد با داشتن قطعات اصل و فابریک جهت تعمیر تلویزیون سونی می‌ تواند این اطمینان خاطر را به شما بدهد که به صورت دقیق و حرفه‌ ای تعمیر تلویزیون شما را در منزل انجام خواهد داد. اگر قطعات جایگزین شده در تلویزیون سونی اصل باشند شما می‌ توانید مطمئن باشید که تا چندین سال هیچ مشکلی برای تلویزیون شما ایجاد نخواهد شد. علاوه بر آن بابت تعمیر قطعات و یا تعویض آنها می‌ توانید از سرویسکار ضمانتنامه کتبی نیز دریافت کنید. خدمات تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه | تعمیر تلویزیون، کولر آبی و گازیتکنسین یا تعمیرکار پس از حضور در محل و بررسی مشکل و در نهایت تعمیر آن می‌ تواند اطلاعات درست و دقیقی نیز در مورد نحوه استفاده از تلویزیون به شما بدهد تا دیگر شاهد خراب شدن آن و بروز ایراد در تلویزیون نباشید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در آی بک امداد تکنسین‌ هایی را در اختیار دارد که اطلاعات دقیق و کاملی از روش تعمیر قطعات تلویزیون سونی دارند و به بهترین نحو می‌ توانند اقدام به تعمیر این تلویزیون کنند. چنانچه تعمیرکار اطلاعات درست و دقیق از روش تعمیر تلویزیون سونی نداشته باشد به جای تعمیر کردن آن بیشتر باعث خراب شدن دستگاه خواهد شد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی سندرک | هزینه تعمیر کولرگازی در سندرک هرمزگان

تعمیر کولر آبی به صورت شبانه روزی در شرفخانه با آی بک امداد

با آغاز فصل گرما حتماً کولر آبی شما نیز به سرویس نیاز خواهد داشت ولی اگر متوجه شوید که کولر آبی شما با مشکلی مواجه شده، جهت تعمیر آن می‌ توانید از خدمات آی بک امداد بهره ببرید. متخصصین آی بک امداد آماده‌ اند تا در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام شده و مشکل کولر را برطرف کنند. یکی از پر مصرف‌ ترین لوازم در هر خانه کولر آبی است. استفاده از کولر آبی در بیشتر شهرهای ایران به علت شرایط آب و هوایی خاص امکان‌ پذیر می‌ باشد. کولر آبی در مصرف برق نیز صرفه‌ جویی کرده و انرژی کمتری نسبت به کولر گازی مصرف می‌ کند. کولر آبی در مناطقی که هوای آنجا خشک است می‌ تواند بسیار مناسب باشد و با ایجاد رطوبت از خشک شدن پوست نیز جلوگیری خواهد کرد. یکی از خدماتی که در آی بک امداد ارائه می‌ شود تعمیر کولر آبی به صورت شبانه روزی در شرفخانه می‌ باشد که توسط نیروهای آموزش دیده و متخصصین فنی انجام خواهد شد. تمامی استانداردهای لازم جهت تعمیر کولر آبی با متخصصین آی بک امداد رعایت می‌ گردد. تعمیرکاران کولر آبی تا جایی که امکان داشته باشد از تعویض قطعات جلوگیری می‌ کنند و تمام تلاش خود را خواهند کرد که قطعه را تعمیر کنند و در این صورت هزینه‌ های شما نیز کمتر خواهد شد.

تعمیر کولر گازی در شرفخانه

کولرهای گازی سیستم حساس و هوشمندی دارند و تعمیر آن همیشه باید در اولویت قرار داشته باشد در غیر این صورت می‌ تواند خرابی‌ های زیادی به بار آورد. هدف از تعمیر و سرویس کولر گازی این است که این وسیله تا مدت‌ های زیادی کار کند و کاربر را به دردسر نیندازد.خدمات تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه | تعمیر تلویزیون، کولر آبی و گازی امروزه تقریباً در بیشتر خانه‌ ها کولر گازی مشاهده می‌ شود اما باید بدانید که سرویس دوره‌ ای آن از اهمیت بسیار ویژه‌ ای برخوردار است در غیر این صورت شما مجبور خواهید بود که کولر گازی جدید خریداری کنید. خدمات ارائه شده در گروه آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی شامل موارد زیر است:

  • تعمیر برد
  • تعمیر کمپرسور
  • تعویض کمپرسور
  • تعویض موتور فن و یا تعمیر آن

نیروهای متخصص برای تعمیر کولر گازی از قطعات اصلی استفاده می‌ کنند و با این کار علاوه بر آنکه هزینه‌ های شما کاهش پیدا خواهد کرد، کیفیت عملکرد کولر گازی نیز افزایش خواهد داشت. بنابراین دقت کنید که تعمیر کولر خود را به نیروی متخصص بسپارید.

جمع بندی

تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه توسط شرکت خدماتی آی بک امداد و با متخصصین و تکنسین‌ های ماهر و با تجربه انجام می‌ شود. جهت ارتباط سریع با تعمیرکاران آی بک امداد می‌ توانید از طریق راه‌ های ارتباطی که در این مقاله درج شده است اقدام نمایید و یا به وب سایت آی بک امداد مراجعه کرده و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. با دریافت گارانتی و ضمانتنامه معتبر کتبی از آی بک امداد بابت خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی می‌ توانید با خیالی آسوده تعمیر این لوازم را به نمایندگی ما بسپارید.

خدمات تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر آبسردکن مجیک در شرفخانه، تعمیر تلویزیون، کولر آبی و گازی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا