نمایندگیهیر

تعمیر کولر گازی در هیر | تعمیر موتور یخچال و لباسشویی در محل

تکنسین‌ های آی بک امداد در نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی دوره‌ های مربوطه را گذرانده و در این حرفه بسیار با تجربه و ماهر هستند. تعمیرات کولر گازی در هیر یکی از خدماتی است که این مرکز به شما عزیزان ارائه می‌ دهد. خدمات تعمیر لوازم خانگی در مرکز آی بک امداد با قیمت مناسب و با پیشرفته‌ ترین و به روزترین تجهیزات انجام می‌ شود. کولر گازی یکی از دستگاه‌ های الکترونیکی است و اگر دچار خسارت و خرابی شود حتماً باید نسبت به رفع مشکلات آن اقدام شود در غیر این صورت می‌ تواند در گرمای تابستان می‌ تواند بسیار آزار دهنده شود. چنانچه کولر گازی شما نیز دچار خرابی شده می‌ توانید با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را جهت بررسی کولر ثبت نمایید.

تعمیر فوری کولر گازی در هیر با آی بک امداد

جهت تعمیر فوری کولر گازی خود در شهر هیر می‌ توانید از خدمات آی بک امداد استفاده کنید. آی بک امداد در این شهر و تمام شهرهای استان اردبیل به صورت تخصصی به تعمیرات و نصب کولر گازی توسط تکنسین‌ های ماهر می‌ پردازد. بدون توجه به مدل و مارک کولر گازی خود و اینکه از چه برندی است می توانید از راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایید. یکی از مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد این است که تکنسین‌ ها به منزل اعزام شده و دیگر نیازی نیست که لوازم خانگی سنگین خود را به محل دیگری انتقال دهید و هزینه جابجایی را نیز تقبل نمایید. تعمیرکاران ما در زمانی بسیار کوتاه به منزل شما اعزام می‌ شوند و مشکل را برطرف می‌ نمایند.

تعمیر کولر گازی ال جی در هیر

یکی از معروف‌ ترین برندهای در حال حاضر بازار ایران مارک ال جی می‌ باشد که کولر گازی نیز تولید کرده است. چنانچه کولر گازی شما اینورتر ال جی است و دچار خرابی شده بهتر است که به تکنسین‌ های ما اعتماد کرده، با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید.نمایندگی تعمیرات کولر گازی در هیر | تعمیر موتور یخچال و لباسشویی در محل تعمیرکاران آی بک امداد قطعات اورجینال و اصل را جایگزین قطعات خراب شده می‌ کنند و کولر گازی شما مانند روز اول کار خواهد کرد. همچنین از بابت هزینه‌ ها نیز نگرانی نداشته باشید زیرا تمامی فاکتورها بر اساس نرخ اتحادیه صادر شده و هیچ مبلغ اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

هزینه تعمیرات کولر گازی در هیر

هزینه تعمیرات کولر گازی در هیر را نمی‌ توان به صورت مشخصی عنوان کرد زیرا این هزینه بستگی به نوع خرابی دستگاه و قطعاتی که در آن نیاز به تعویض دارند خواهد داشت. به طور کلی کارهایی که به کولر گازی مربوط می‌ شود هر کدام دارای هزینه متفاوت و مجزایی هستند. به عنوان مثال نصب کولر و یا تعمیر آن هزینه متفاوتی دارد که تکنسین‌ ها پس از آنکه در محل حضور پیدا کردند و کولر را بررسی کردند آن را به شما اعلام می‌ کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال زیدآباد | تعمیر یخچال در شهر زیدآباد کرمان

راه ارتباطی با آی بک امداد در هیر

برای آنکه درخواست خود را جهت تعمیرات کولر گازی در هیر ثبت کنید، می‌ توانید با ما ارتباط برقرار کرده و با شماره ۰۲۱۸۸۴۱۶۳۳ تماس بگیرید تا کارشناسان  شمار را راهنمایی کنند. همچنین به صورت آنلاین نیز می‌ توانید درخواست تعمیرات را ثبت کنید. پس از انجام این کار و دریافت اطلاعات از خرابی کولر گازی شما، تعمیرکار مربوطه بسیار فوری به محل اعزام شده و بدون هیچ معطلی اقدام به بررسی کولر کرده و مشکلات آن را به شما بیان می‌ کنند. در نهایت هزینه آخر نیز اعلام شده و پس از موافقت شما کار آغاز می‌ گردد. پس از اتمام کار نیز به شما فاکتور و ضمانت نامه از طرف تعمیرکار تقدیم خواهد شد.

اهمیت تعمیرات کولر گازی در هیر در اسرع وقت

اگر اقدام به موقعی برای تعمیرات کولر گازی در هیر نکنید قطعات دستگاه شما یکی پس از دیگری آسیب می‌ بیند و در واقع عمر آنها کم می‌ شود و کارکرد دستگاه به طرز محسوسی افت پیدا می‌ کند. با سرویس و تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت جدا از آنکه هزینه شما بسیار کم می‌ شود از خرابی‌ های بیشتر کولر گازی نیز جلوگیری خواهد شد.

علت کاهش میزان خنک کنندگی کولر گازی چیست؟

یکی از مشکلات متداول در کولر گازی کم شدن خنک کنندگی آن و پرتاب باد گرم می‌ باشد که روزانه مشتریان زیادی به آی بک امداد تماس گرفته و این مشکل را در میان می‌ گذارند.

 • واکنش شیمیایی گاز مبرد باعث می‌ شود که سیستم تولید باد خنک کند و اگر سطح خنک کنندگی در کولر گازی پایین بیاید در واقع می‌ توانید متوجه شوید که مشکلی در آن رخ داده است.
 • در بیشتر مواقع علت این موضوع می‌ تواند نشتی گاز از کولر گازی باشد.
 • گاهی نیز ممکن است قطعه‌ ای خراب شده و یا کمپرسور نیم سوز شده باشد که در این صورت باد گرم از کولر می‌ وزد.
 • شما کاربران عزیز در اولین فرصت باید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس بگیرید و مشکل رخ داده را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا تعمیرکار هر چه سریعتر به محل اعزام شده و به عیب‌ یابی کولر بپردازد.

کثیف شدن فیلتر کولر گازی و رفع آن

یکی دیگر از مشکلات متداول در کولر گازی کثیف شدن فیلتر هوای آن می‌ باشد.نمایندگی تعمیرات کولر گازی در هیر | تعمیر موتور یخچال و لباسشویی در محل فیلتر هوا در کولر گازی از قطعات بسیار مهمی است که حتماً باید به موقع تمیز و سرویس شود در غیر این صورت عملکرد کولر کاهش پیدا کرده و دیگر قطعات نیز آسیب می‌ بینند بنابراین تمیز کردن فیلتر کولر را فراموش نکنید و اگر خودتان توانایی انجام آن را ندارید حتماً با آی بک امداد تماس بگیرید تا تکنسین‌ های ما این کار را برای شما انجام دهند و با تمیز کردن به موقع فیلتر به عملکرد صحیح کولر کمک کنند.

عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا در آی بک امداد

رفع خطای یخچال فریزر هیمالیا و عیب یابی آن توسط تکنسین‌ های آی بک امداد انجام می‌ شود. چنانچه به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید می‌ توانید با همکاران ما تماس برقرار کرده و از آنها کمک بخواهید. برای آنکه عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا انجام شود ابتدا باید مشکل به وجود آمده ریشه یابی شده و علت نقص دستگاه مشخص شود. یخچال فریزر هیمالیا یک صفحه نمایشگر دارد که اگر مشکلی در یخچال به وجود آید، توسط نمایشگر اطلاع رسانی می‌ شود. تعمیرکاران آی بک امداد با اشراف کامل به این کدهای خطا و روش رفع آنها می‌ توانند هرچه سریعتر مشکل را برطرف کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی سراوان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سراوان

دلیل چشمک زدن درجه یخچال فریزر هیمالیا چیست؟

چنانچه یخچال فریزر هیمالیا را ریست کردید و پس از آن متوجه شدید که درجه دستگاه چشمک می‌ زند نگران نشوید‌. پس از آنکه دستگاه را ریست نمودید تا زمانی که دمای آن به طور صحیح و دقیق تنظیم شود این درجه چشمک می‌ زند. یکی دیگر از علل چشمک زدن درجه یخچال فریزر هیمالیا، تنظیم دمای آن به صورت نادرست می‌ باشد. برای آنکه درجه را تنظیم کنید از دکمه up و down که بر روی نمایشگر وجود دارد استفاده کرده و بر اساس اصول ذکر شده که در دفترچه راهنما وجود دارد آن را بالا و یا پایین ببرید.

عیب یابی لباسشویی اسنوا در هیر با آی بک امداد

یکی دیگر از لوازم خانگی که اگر خراب شود و ایرادی در آن رخ دهد مشکلات زیادی به دنبال خواهد داشت ماشین لباسشویی می‌ باشد. اسنوا یکی از معتبرترین برندهای موجود در بازار ایران است و محصولات با کیفیتی دارد اما با این حال ممکن است که این دستگاه باز هم دچار خرابی شود. عیب یابی لباسشویی اسنوا در آی بک امداد توسط تکنسین‌ های کارآزموده انجام می‌ شود و شما کاربران عزیز نباید هیچ نگرانی در مورد خراب شدن لباسشویی اسنوا خود داشته باشید. نمایندگی تعمیرات کولر گازی در هیر | تعمیر موتور یخچال و لباسشویی در محلاز آنجایی که ماشین لباسشویی دارای صفحه نمایشگر است و کدهای خطا را در آن نمایش می‌ دهد تعمیرکاران حرفه‌ ای با تسلط کافی که به کدهای ارور دارند و علت آنها را می‌ دانند، به راحتی لباسشویی را عیب یابی کرده و مشکل آن را رفع می‌ نمایند. برخی از مشکلات متداول در ماشین لباسشویی را در ادامه بیان می‌ کنیم تا اگر با آنها روبرو شدید خیلی فوری با آی بک امداد تماس بگیرید.

 • آب از لباسشویی اسنوا تخلیه نمی‌ گردد.
 • لباسشویی اسنوا روشن نمی‌ شود.
 • آبگیری در لباسشویی اسنوا انجام نمی‌ شود.
 • چرخه شست و شو آغاز نمی‌ شود.
 • بدنه لباسشویی اسنوا دارای برق است.
 • دیگ لباسشویی اسنوا نمی‌ چرخد.
 • مواد شوینده در ماشین لباسشویی اسنوا حل نمی‌ شود.
 • خشک کن لباسشویی اسنوا کار نمی کند.
 • پس از ورود به مرحله خشک کن، لباسشویی سروصدای زیادی تولید می کند.

سخن پایانی

همانطور که می‌ دانید کولر گازی از پرکاربردترین لوازم خانگی مخصوصاً در فصل تابستان است و اگر معیوب و یا خراب شود تمامی افراد خانواده با مشکلاتی مواجه می‌ شوند. از آنجایی که کولر گازی یک وسیله الکتریکی است و تقریباً پیچیده می‌ باشد برای برطرف کردن ایراد فنی آن حتماً باید از افراد کارآزموده و ماهر کمک بگیرید. به همین خاطر تعمیرکارانی که در این زمینه آگاه هستند می‌ توانند به شما کمک کنند. برای انجام تعمیرات کولر گازی در هیر می‌ توانید با کارشناسان آی بک امداد در ارتباط باشید و از آنها کمک بگیرید. شماره‌ ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ آماده پاسخگویی به کاربران عزیز می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در هیر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در هیر، تعمیر موتور یخچال و لباسشویی در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا