پارس آبادنمایندگی

تعمیر کولرگازی در پارس آباد اردبیل | تعمیر کولر، پکیج و آبسردکن در محل

در هنگامی که هوا گرم شده و به تابستان نزدیک می‌شویم، دغدغه بیشتر خانواده‌ها سرویس و یا تعمیر کولرگازی می‌باشد. در بیشتر قسمت‌های ایران مثل شهرهای شمالی، جنوب کشور و جزیره کیش از کولر گازی به شکل گسترده‌ای استفاده می‌کنند و افراد سودجو بدون اینکه تجربه و تخصصی داشته باشند سرویس و تعمیر کولرهای گازی را انجام می‌دهند. لازم است به تبلیغات نگاهی بیندازید تا ببینید چقدر انتخاب تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی اهمیت دارد.

افرادی که توان فنی و تخصصی در مورد تعمیر کولر گازی ندارند و شما از جهت سوء پیشینه و اخلاقی هیچ اطلاعی از وضعیت آنها ندارید، دست به تعمیر کولر گازی زده و تبلیغات گسترده‌ای برای سرویس کولر می‌کنند.

سرویسکاران کولر گازی در آی بک امداد بسیار با تجربه و ماهر بوده و قادرند تعمیر انواع برندهای کولر گازی را به خوبی و با کیفیت بالا انجام دهند و تمامی آنها دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند.

توصیه می‌کنیم در صورتی که برای کولر گازی شما در پارس آباد اردبیل، مشکلی ایجاد شد و یا تصمیم به سرویس کولر گرفتید، از خدمات آی بک امداد استفاده کنید. برای این منظور کافیست تا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا مشاورین آی بک امداد شما را راهنمایی کنند. اگر مشکل کولر گازی جزئی باشد، با راهنمایی‌های مشاور می‌توانید در منزل مشکل را برطرف کنید و در صورتی که برای کولر شما مشکل فنی ایجاد شده باشد، در اولین فرصت و کمترین زمان، تعمیرکار آی بک امداد به محل مورد نظر شما اعزام شده و کولر گازی تان را تعمیر خواهد کرد.

استفاده از خدمات آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی گلد

برای تعمیر کولر گازی گلد باید به افراد مجرب و متخصص مراجعه کنید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات آی بک امداد در تمامی نقاط ایران مخصوصاً پارس آباد اردبیل کولر گازی خود را در کمترین زمان ممکن و در محل مورد نظرتان تعمیر کنید. خدمات تعمیر اسپیلت‌های دوتکه، پرتابل، پنجره‌ای و… توسط این مجموعه با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ارائه می‌شود.

تمامی خدماتی که توسط آی بک امداد انجام می‌گیرد، گارانتی ۳ الی ۶ ماهه داشته و به شما فاکتور ارائه می‌شود تا خیالتان بابت کیفیت کار راحت باشد.

اگر اسپیلت و یا کولر گازی شما در هر برند و مدلی باد گرم می‌زند، خنک نمی‌کند، صدا می‌دهد، نشتی آب دارد، کمپرسور آن کار نمی‌کند و.. می‌توانید جهت عیب یابی و رفع مشکل، از خدمات آی بک امداد استفاده کنید. برای عیب یابی و تعمیر کولرهای گازی با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را در این مجموعه ثبت کنید.

مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد موارد زیر است:

 • خدمات در محل: به جای اینکه در هنگام خرابی کولر گازی دستگاه را به تعمیرگاه ببرید، می‌توانید از خدمات در محل آی بک امداد استفاده کرده و به این ترتیب در هزینه حمل و نقل صرفه جویی کنید.
 • متخصصین ماهر و باتجربه: تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند تخصص‌های لازم را برای تعمیر انواع کولر گازی دیده و دانش آنها کاملاً به روز است و می‌توانند کولرهای گازی را در هر برندی تعمیر کنند.
 • فاکتور رسمی: متخصصین ما بعد از انجام خدمات و تعمیر دستگاه، به شما فاکتور رسمی ارائه می‌دهند.
 • پشتیبانی خدمات: یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و با ارزش آی بک امداد، پشتیبانی خدمات انجام شده می‌باشد. اگر بعد از تعمیر کولر گازی شما، مجدداً کولر همان مشکل را پیدا کرد بدون پرداخت هزینه، متخصصین ما کولر را تعمیر خواهند کرد.
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال: تعمیرکاران آی بک امداد برای تمامی خدمات خود از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کنند. البته تعمیرکار، تعمیر را بر تعویض مقدم دانسته و فقط در صورت اجبار قطعات را تعویض می‌کند.
 • فاکتور رسمی: بعد از انجام خدمات، به شما فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.
 • صرفه‌جویی در هزینه ها: استفاده از خدمات آی بک امداد باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد زیرا آی بک تمام هزینه‌ها را بر طبق تعرفه‌های تعیین شده از شما دریافت خواهد کرد و هیچ هزینه اضافه بابت تعمیرات، از شما دریافت نمی شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در علی آباد جنوبی تهران | هزینه تعمیر یخچال در علی آباد جنوبی تهران

تعمیر کولرگازی

نحوه تماس با آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی گلد در پارس آباد

نحوه تماس با آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی گلد در پارس آباد به روش زیر است:

 • برای اینکه با آی بک امداد جهت تعمیر کولر گازی  تماس بگیرید، می‌توانید از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ درخواست خود را ثبت کنید.
 • همچنین می‌توانید در سایت آی بک امداد به صورت آنلاین درخواست تعمیر کولر را بدهید.
 • لازم است که بدانید کارشناسان ما در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل به شکل ۲۴ ساعته درخواست شما را ثبت می‌کنند.

مراحل ارائه خدمات آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی در پارس آباد

شاید سؤال کنید مراحل ارائه خدمات مجموعه آی بک امداد جهت تعمیر کولر گازی در پارس آباد چگونه است؟

در ادامه شما را با این مراحل آشنا می‌کنیم:

 • بعد از اینکه مشخصات شما ثبت شد، به تلفن همراهتان، آدرس پنل کاربری پیامک می‌شود. آدرس پنل کاربری شامل: کد اشتراک، مشخصات تعمیر کار، مدت گارانتی، فاکتور و… می‌باشد.
 • تکنسین مربوطه در اولین فرصت در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با قطعات اصل دستگاه را تعمیر می‌کند.
 • بعد از انجام خدمات، گارانتی ۳ الی ۶ ماهه به شما ارائه می‌شود.
 • در پایان کار تعمیرکار، مجموعه آی بک امداد با شما تماس گرفته و از خدمات ارائه شده نظرسنجی به عمل می آید.
 • لازم است که بدانید از ابتدای تعمیر کولر گازی شما تا وقتی گارانتی به پایان برسد، آی بک امداد از شما پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید در صورت بروز مشکل مجدد، با پشتیبانی آی بک امداد تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج بوتان در پارس آباد اردبیل

در صورتی که هر ایراد و خرابی در عملکرد پکیج بوتان شما ایجاد شود، مهمترین چیزی که فکر شما را مشغول خواهد کرد هزینه تعمیر پکیج است. استفاده از خدمات آی بک امداد خیال شما را بابت هزینه‌های پرداختی راحت می‌کند زیرا هزینه‌های تعمیر پکیج بوتان در آی بک امداد، طبق هزینه‌های مصوب از طرف اتحادیه تعیین شده است، پس با رعایت قوانین توسط مجموعه آی بک امداد و با در نظر گرفتن انصاف، مطمئن باشید که هزینه پکیج بوتان شما به کمترین حد خواهد رسید.

بعد از برآورد کردن هزینه ی تعمیر پکیج، به وسیله تعمیرکار مبلغ قابل پرداخت برایتان شفاف سازی می‌شود. البته به این نکته مهم هم توجه کنید که موارد مختلفی می‌تواند در هزینه تمام شده برای تعمیر پکیج، تاثیرگذار باشد مانند: مدل پکیج، نوع خرابی، مقدار خرابی، قطعات خراب شده و…

ابتدا تعمیرکار آی بک امداد به طور کامل دستگاه شما را عیب یابی می‌کند و هزینه تعمیر را اعلام می‌کند و سپس اگر شما از هزینه راضی بودید، خدمات در روی پکیج بوتان شما انجام می‌گیرد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در کن تهران | هزینه تعمیر یخچال در کن تهران

استفاده از خدمات در محل برای تعمیر پکیج بوتان در پارس آباد

وقتی یکی از دستگاه‌های برقی و یا گازی در منزل دچار خرابی می‌شود، اولین دغدغه کاربران منتقل کردن دستگاه به تعمیرگاه است. آی بک امداد کار شما را راحت کرده، به این صورت که می‌توانید از خدمات در محل این مجموعه استفاده کنید. فقط کافیست تا در صورت بروز مشکل در پکیج بوتان خود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و از خدمات در محل آن استفاده کنید.

دقت داشته باشید که پکیج‌ها نیاز به سرویس منظم دارند. اگر به سرویس پکیج بی توجه باشید، مسلماً دستگاه شما دچار خرابی خواهد شد. متخصصین آی بک امداد خدمات سرویس پکیج را با کیفیت بالا برایتان انجام می‌دهند.

تعمیر آبسردکن مایدیا توسط آی بک امداد

امروزه از آبسردکن‌ها استفاده زیادی می‌شود مخصوصاً در اجتماعاتی مانند پارک‌ها، اداره جات و حتی در بعضی از منازل هم این وسیله دیده می‌شود و از آن برای آب سرد و یا آب جوش جهت تهیه چای و قهوه استفاده می کنند.

آب سرد کن ها جزو وسایلی هستند که در صورت بروز مشکل باید سریعاً آن را تعمیر کنید در غیر این صورت نمی‌توانید از آن استفاده کنید. ولی به این نکته مهم هم توجه داشته باشید که تعمیر آبسردکن کاری تخصصی بوده و حتماً باید به وسیله افراد متخصص انجام بگیرد، در غیر این صورت ممکن است به طور کلی خراب شود.

توصیه ما به شما برای تعمیر آبسردکن مایدیا، استفاده از خدمات آی بک امداد است زیرا متخصصین آی بک امداد در تعمیر انواع مدل ها و برندهای مختلف آبسردکن، تخصص داشته و آن را با کیفیت بالا و کمترین هزینه تعمیر می‌کنند.

دلایل خرابی آبسردکن مایدیا چیست؟

دلایل زیادی می‌تواند باعث خرابی آبسردکن مایدیا شود که مهمترین آنها موارد زیر هستند:

 • خراب شدن قطعات داخلی دستگاه مثل: شیر برقی، ترموستات، پمپ، موتور و فیلتر آب
 • کثیف شدن فیلتر آب
 • ایجاد املاح در آب آبسردکن
 • مشکلات برقی

در صورتی که هرگونه مشکلی در آبسردکن مایدیا شما ایجاد شد، توصیه می‌کنیم آن را سریعاً تعمیر کنید. گاهی ممکن است آبسرد کن شما مشکل جدی نداشته و خودتان بتوانید در منزل آن را برطرف کنید، در این صورت با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند و اگر هم مشکل پیچیده و فنی بود، در اولین فرصت تعمیرکار متخصص آی بک امداد با استفاده از دانش تخصصی و تجهیزات کامل، مشکل آبسردکن شما را برطرف می‌کنند.

تعمیر کولرگازی

 

سخن پایانی

تمامی لوازم خانگی الکتریکی، برای اینکه عملکرد درستی داشته باشند، باید از آنها خوب نگهداری کنید در غیر این صورت دچار خرابی می‌شوند. اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شد توصیه می‌کنیم برای تعمیر آن از تعمیرکاران ناوارد و غیرمتخصص استفاده نکنید، زیرا این افراد تخصص‌های لازم را در مورد دستگاه‌های امروزی نداشته و ممکن است باعث خرابی بیشتر لوازم خانگی شما شوند.

مجموعه آی بک امداد به طور شبانه روزی خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. برای این منظور کافیست تا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان، متخصص ماهر آی بک امداد به محل مورد نظر شما اعزام شده و برای تعمیر دستگاه، اقدامات لازم را انجام دهد.

راه های تعمیر کولرگازی در پارس آباد اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر، پکیج و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا