اراکنمایندگی

تعمیر یخچال اراک | هزینه تعمیر یخچال در شهر اراک

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یخچال یکی از مهمترین لوازم خانگی است که در صورت خراب شدن و عدم عملکرد درست آن با فاسد شدن مواد غذایی همراه خواهد بود و زندگی شما را مختل می کند. برای تعمیر یخچال اراک ، نیاز به یک تعمیرکار ماهر و متخصص دارید که بتواند با دقت و سرعت خرابی های یخچال را شناسایی و رفع کند. در این مقاله، قصد داریم به معرفی یکی از بهترین شرکت های تعمیرات یخچال در ایران، یعنی آی بک امداد، بپردازیم و نشان دهیم که چرا انتخاب این شرکت برای تعمیر یخچال اراک یک تصمیم هوشمندانه است.

تعمیر یخچال اراک با قطعات اصلی

مجموعه آی بک امداد از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیر یخچال های مختلف استفاده می کند. این قطعات همگی دارای تضمین و گارانتی هستند و در صورت خرابی یا عدم کارایی، تعویض می شوند.

همچنین مجموعه آی بک امداد برای هر تعمیری که انجام می دهد، فاکتور معتبر و رسمی صادر می کند که شامل اطلاعات مشتری، نوع و مدل یخچال، نوع و قیمت قطعات تعویض شده، هزینه نصب و تعمیر، تاریخ و مهلت گارانتی و غیره می باشد. این فاکتور می تواند برای اثبات خرید و درخواست خدمات پس از فروش مورد استفاده قرار گیرد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در رستم آباد تهران | هزینه تعمیر یخچال در رستم آباد تهران

رایج ترین خرابی های یخچال

برخی از خرابی های رایج یخچال و روش تعمیر یخچال اراک با آی بک امداد عبارتند از:

صدای زیاد یخچال

این مشکل ممکن است به دلیل ارتعاش یا ناهماهنگی در قطعات یخچال مانند کمپرسور، فن، تایمر و … باشد. راه حل آن بررسی و تعویض قطعات خراب یا تنظیم موقعیت یخچال است.

برفک زدن یخچال

این ایراد ممکن است به دلیل تنظیمات نادرست دمای ترموستات، کثیفی کویل های کندانسور و اواپراتور، شل شدن چسب لاستیک دور درب یخچال و نفوذ هوا به داخل آن یا باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال باشد. راه حل آن تنظیم مجدد ترموستات، تمیز کردن کویل ها، تعویض لاستیک درب یا کاهش تعداد باز و بسته کردن درب است.

سرد نکردن یخچال

این مشکل ممکن است به دلیل کم بودن گاز مبرد یخچال، خرابی ترموستات، کمپرسور، اواپراتور، کندانسور، درایر یا سنسورهای یخچال باشد. روش تعمیر آن شارژ گاز یخچال، تعویض قطعات خراب یا تعمیر سیستم خنک کننده است

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال مروست | هزینه تعمیر یخچال در شهر مروست یزد

خرابی یخساز یخچال

این خرابی ممکن است به دلیل خرابی سنسورهای یخ ساز، موتور یخ ساز، الکترووالو یا ترموستات یخ ساز باشد. راه حل آن تعویض یا تعمیر قطعات خراب یا تنظیم مجدد ترموستات یخ ساز است.

آی بک امداد با داشتن کارشناسان و متخصصین ماهر و حرفه ای، ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال اراک می باشد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال اراک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

بررسی خدمات تعمیر یخچال اراک

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا