نمایندگیعشق آباد

تعمیر یخچال عشق آباد | هزینه تعمیر یخچال در شهر عشق آباد

متخصصین و تکنسین‌ های مرکز خدماتی آی بک امداد تعمیر یخچال عشق آباد را با مراجعه به منزل و در محل انجام می‌ دهند. یکی از مشکلات رایج در یخچال، بسته نشدن درب آن می‌ باشد. گاهی اوقات با چند بار بسته کردن درب مشکل برطرف می‌ شود ولی در بعضی از مواقع مشکل بزرگتر از آن است که بتوانید خودتان با باز و بسته کردن آن را برطرف کنید و اگر مشکل همچنان پابرجا بماند می‌ تواند باعث نوسان دمای یخچال شده و در نهایت فشار زیادی به کمپرسور وارد می‌ کند و حتی می‌ تواند باعث سوختن کمپرسور نیز شود. به همین خاطر خراب شدن درب یخچال را مهم بدانید و جهت رفع آن از آی بک امداد کمک بگیرید.

علت خراب شدن درب یخچال اسنوا

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در شهر عشق آباد با آی بک امداد آماده است تا تمامی خدمات مربوط به این برند را در منزل و در محل شما انجام دهد. خراب شدن درب یخچال اسنوا می‌ تواند به دلایل زیر اتفاق بیفتد:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در تهران | هزینه تعمیر یخچال در تمام مناطق تهران
  • خراب شدن لولای درب یخچال اسنوا
  • تراز نبودن یخچال اسنوا
  • قرار دادن حجم زیادی از مواد غذایی داخل یخچال اسنوا
  • ضربه خوردن به درب یخچال اسنوا و از بین رفتن حالت اصلی آن
  • خراب شدن لاستیک دور درب و پوسیده شدن آن

تعویض لاستیک دور درب یخچال اسنوا در عشق آباد با آی بک امداد

یکی از مهمترین مواردی که باید توسط تکنسین بررسی شود، لاستیک دور درب یخچال است. اگر لاستیک خراب شده باشد و دچار فرسودگی و پوسیدگی شده باشد می‌ تواند باعث نفوذ هوا در یخچال اسنوا شده و به مرور مشکلات بیشتری برای آن به وجود آورد. بنابراین تکنسین ماهر آی بک امداد لاستیک دور درب یخچال اسنوا را تعویض می‌ کند و لاستیکی که برای آن در نظر می‌ گیرد دقیقاً مطابق با لاستیک قبلی است. همچنین لاستیک دور درب از مواد با کیفیت ساخته شده و می‌ توانید از نظر کیفیت آن مطمئن باشید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی باغستان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر باغستان خراسان جنوبی

تعمیر لولای درب یخچال اسنوا در عشق آباد با آی بک امداد

ممکن است لاستیک دور درب سالم باشد ولی لولای درب یخچال اسنوا دچار مشکلی شده که باعث می‌ شود درب یخچال بسته نشود. تکنسین با دقت و حوصله زیاد لولا را بررسی می‌ کند و اگر مشکلی در آن مشاهده کرد آن را تعویض می‌ نماید. حتی گاهی اوقات شل شدن لولا هم می‌ تواند باعث بروز این مشکل شود. در این شرایط با محکم کردن لولا مشکل برطرف خواهد شد.

تعمیر یخچال عشق آباد

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر یخچال عشق آباد، هزینه تعمیر یخچال در شهر عشق آباد

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا