مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب کلاغ | قارقار کردن کلاغ در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

دیدن کلاغ در خواب معانی زیادی دارد و معمولاً خبر از اتفاق های ناخوشایند می‌دهد که در آینده برای شما اتفاق می‌افتد. البته گاهی هم ممکن است کلاغ در خواب یک نماد از خرد باشد. به همین علت درک معنی نهفته در دیدن این خواب اهمیت زیادی دارد. موقعیت‌ها و نمادهای مختلفی به جز دیدن کلاغ در خواب وجود دارد که به شما کمک می‌کند معنی و تعبیر خواب خود را بدانید.

تعبیر خواب کلاغ

۱- دیدن کلاغ در خواب چه تعبیری دارد؟

اگر شما در خواب کلاغی ببینید، نشانه این است که ممکن است اتفاق ناخوشایندی برایتان رخ بدهد. شاید شخصی که می‌شناسید و جزو نزدیکان شما است به بیماری سختی مبتلا شده و یا حتی از دنیا برود. این حادثه حتماً برایتان شوک بزرگی می باشد ولی باید نیروی تان را جمع کرده و در بین خانواده شخص فوت شده، قرار بگیرید زیرا آنها به همراهی شما بیشتر از زمان‌های دیگر نیاز دارند.

۲- تعبیر در خواب دیدن کلاغی که پرواز می‌کند.

اگر خواب ببینید که کلاغی پرواز می‌کند، به معنی این است که باید مراقب شریک عاطفی و یا معشوق خود باشید. تعبیر دیگر آن هم ممکن است این باشد که شما با شخصی دیدار خواهید کرد و عاشق او می‌شوید. این شخص شاید خطرناک بوده و تصمیم داشته باشد شما را فریب دهد. احتمال دارد حتی رابطه بین شما و خودش را برای عزیزان و خانواده شما فاش کند و یا با تهدید شما، تصمیم به باج‌گیری داشته باشد. حتی اگر شما تصمیم بگیرید که از او جدا بشوید، مسلماً این کار برایتان سختی‌های زیادی دارد پس باید از ابتدا احتیاط کرده و معاملات خطرناک با او نداشته باشید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب آسانسور | دیدن خواب آسانسور نماد چیست؟

۳- تعبیر خواب دیدن یک کلاغ در خیابان

اگر خواب کلاغی را در خیابان دیدید، نشانه دشواری‌ها و مشکلاتی است که ممکن است در آینده نزدیک برایتان ایجاد شود. این مشکلات در زندگی فردی یا شخصی شما ظاهر شده ولی نباید نگران باشید زیرا می‌توانید با موفقیت مشکلات را برطرف کرده و اجازه ندهید اوضاع وخیم‌تر شود.

تعبیر خواب کلاغ

۴- در خواب دیدن کلاغ داخل لانه‌اش

اگر خواب دیدید که کلاغ در لانه‌اش است، این نمادی از شریک عاطفی شما می‌باشد. ممکن است شریک عاطفی شما کس دیگری را دوست داشته باشد و شما باید این را بفهمید. شکی که در وجود شما رخنه کرده، به شما الهام می‌کند که این شخص به تعهدات خود در مقابل شما پایبند نبوده و حتی شما نمی‌توانید به این موضوع رسیدگی کنید.

در این صورت تنها کاری که قادرید انجام بدهید، گفتگو با شریک عاطفی تان است. باید احساساتتان را به او بگویید. البته ممکن است این خواب نشانه نیت‌های پنهانی و احساسات شما درباره شخص دیگر هم باشد.

۵- دیدن کلاغ در حال قارقار در خواب

اگر خواب دیدید که صدای قارقار کلاغ را می‌شنوید، این نشانه خوبی نبوده و ممکن است خبرهای ناخوشایندی به شما برسد. این خبر ممکن است در مورد همکاری باشد که با او کار کرده و در ارتباط هستید. قبل از اینکه هر اقدامی انجام دهید، باید ابتدا بررسی کرده و از صحت و درستی این خبر مطلع شوید. اطلاعات نادرست و شایع پراکنی فقط ممکن است وضع را وخیم‌تر کند و حتماً شما نمی‌خواهید این اتفاق بیفتد.

لوک اویتنهاو می گوید: شنیدن صدای قارقار کلاغ در خواب نشانه بدبختی است.

آنلی بیتون هم می‌گوید: اگر در خواب صدای قارقار کلاغ را شنیدید، نشانه آن است که تحت تأثیر سخنان دیگران قرار گرفته و ثروتتان را از دست خواهید و اگر یک شخص جوان این خواب را ببیند، تعبیر آن این است که فریب یک زن را می‌خورد.

مطیعی تهرانی می گوید: صدای قارقار کلاغ در خواب نشانه غم، اندوه، غربت و تنهایی است. اگر شما در خواب صدای کلاغی را شنیدید ولی کلاغ را ندیدید تعبیر آن این است که پشت سر شما غیبت و بدگویی می‌کنند. و اگر صدای کلاغ‌های زیادی را شنیده ولی هیچ کدام را ندیدید، تعبیر آن تنهایی یا غربت است.

۶- تعبیر کلی برای دیدن کلاغ در خواب

به طور کلی باید گفت که دیدن کلاغ در هنگام خواب، می‌تواند نماد خرد هم باشد. ممکن است شما یک شخص پیر و خردمند را در زندگی داشته باشید که رابطه‌تان هم با او نزدیک است و او می‌خواهد شما را به خوبی راهنمایی کند، ولی شما او را از مسائل و مشکلات خود دور نگه می‌دارید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب جوجه تیغی | دیدن جوجه تیغی مرده در خواب

۷- دیدن دسته‌های کلاغ در خواب

اگر شما دسته‌های کلاغ را در خواب دیدید، این خواب می‌تواند به موضوعات و مسائل مالی شما برگردد. ممکن است بدهی‌ها و صورتحساب‌ها، برایتان دردسر زیادی درست کنند، بهتر است که مواظب هزینه‌ها و مخارج خود باشید و از هزینه‌های غیر ضروری و اضافه جلوگیری کنید. باید خرج‌های خود را محدود کنید، به این صورت شاید بتوانید اوضاع مالی را کمی بهبود بخشیده و زندگی عادی و معمولی داشته باشید. برای حل این مشکل، پیدا کردن شغلی به عنوان شغل دوم هم شاید کارگشا باشد. البته اگر برای این کار زمان کافی دارید.

۸- تعبیر کشتن کلاغ در خواب

اگر خواب ببینید که یک کلاغ را کشتید، تعبیر خوبی دارد و به این معنی است که شما بر دشمنانتان پیروز خواهید شد. شاید دشمنتان شما را تحریک کرده و باعث ایجاد احساس ناخوشایند در شما شده باشد، به این صورت شما هم باید حق او را کف دستش بگذارید. فقط توجه کنید که نباید با او وارد نزاع و درگیری شوید، فقط باید جایگاه او را گوشزد کرده و به او بگویید که اظهارات و حرف‌هایش به هیچ وجه در روی شما تأثیر نمی‌گذارد. گاهی بهترین انتخاب یا تنبیه این است که خودتان را هم سطح او نکنید.

۹- تعبیر دیدن کلاغ سخنگو در خواب

اگر شما خواب ببینید که کلاغی با شما حرف می‌زند نشانه این است که پول زیادی در آینده نزدیک به دستتان می‌رسد. این سود می‌تواند به دلیل مشاوره و راهنمایی باشد که سال‌ها قبل با شخصی انجام داده‌اید. امکان دارد شما این سرمایه گذاری را فراموش کرده باشید ولی در نهایت باعث می‌شود اوضاع مالی‌تان خوب شود. البته ممکن هم هست که این خواب به علت تأثیر یک کلاغ در روی شما باشد. ممکن است شما چند روز پیش یک کلاغ را دیده باشید و یا اینکه حتی کلاغی را کشته باشید. این باعث می‌شود که مغز شما تصویر کلاغ را وارد خوابتان کند.

۱۰- تعبیر دیدن نزدیک شدن کلاغ در خواب

اگر شما خواب ببینید که یک کلاغ در کنارتان ایستاده و یا به شما نزدیک می‌شود، نشانه این است که شما انسان ضعیفی بوده و دیگران برایتان تصمیم می‌گیرند. البته بعضی از معبران هم می‌گویند که نزدیک شدن کلاغ می‌تواند نشانه یک دشمن باشد که بسیار به شما نزدیک است.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب فریاد زدن | تعبیر فریاد زدن مرده

۱۱- دیدن گریه کلاغ در خواب

اگر خواب ببینید که کلاغی گریه می‌کند، تعبیر آن خوب نبوده و ممکن است نشانه مرگ باشد.

۱۲- دزدیدن یک چیز به وسیله کلاغ در خواب

اگر شما خواب دیدید که یک کلاغ از شما چیزی دزدیده است، تعبیر آن این است که در آینده نزدیک اتفاق بدی برایتان رخ می‌دهد.

تعابیر مختلف از دیدن کلاغ در خواب

لوک اویتنهاو می گوید:

– دیدن کلاغ در خواب به معنی گم کردن چیزی می‌باشد.

– تعبیر خواب ترساندن یک کلاغ، می‌تواند شخصی باشد که می‌خواهد از شما کلاشی کند.

یوسف نبی (ع) می گوید:

-دیدن خواب کلاغ، بدبختی و اندوه است.

– اگر در خواب کلاغ مرده را ببینید یعنی در آینده بسیار نزدیک دچار یک بیماری سخت خواهید شد.

مطیعی تهرانی می گوید:

– کلاغ در خواب بدیمن و شوم نیست ولی جزو پرندگانی است که دیدن آن در خواب خوب نیست.

– اگر در خواب کلاغی را در روی بام خانه و یا شاخه درخت ببینید و حس کنید که آن خانه و یا درخت برای شما است، تعبیر آن می‌تواند یک خبر ناراحت کننده باشد که به شما می‌رسد.

– اگر خواب دیدید که گوشت کلاغ را می‌خورید، نشانه این است که به صورت آگاهانه مال حرامی به دست آورده‌اید و خودتان هم اعتراف می‌کنید که آن مال ناروا است.

– اگر خواب ببینید که یک کلاغ را کشته‌اید نشانه این است که یک دشمن را از خود رانده اید و یا اگر ببینید که یک کلاغ را در قفس گذاشته‌اید، تعبیر آن بستن دهان بدگویان است.

تعبیر خواب کلاغ

محمدبن سیرین می گوید:

دیدن کلاغ در خواب نشانه مرد فاسق است. اگر خواب ببینید که یک کلاغ دارید تعبیر آن این است که با مرد فاسقی صحبت می‌کنید.

سخن پایانی

معمولاً دیدن خواب کلاغ می‌تواند نماد اخبار بد، خیانت، بدبختی، مرگ و حتی گاهی نماد جنایت و جرم باشد. معمولاً اشخاصی که خواب کلاغ را زیاد می‌بینند دچار استرس زیاد و یا اختلالات عاطفی هستند و یا ممکن است از چیزی بترسند. خواب کلاغ نمادی از مشکلات و سختی‌ها در آینده است. کلاغ‌ها پرندگان بسیار باهوشی هستند و گاهی می‌خواهند در خواب به شما از آینده خبر بدهند.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب کلاغ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

قارقار کردن کلاغ در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x