تعمیرات آبمیوه گیری

راهنمای تعمیر آبمیوه گیری سنکور SENCOR | نمایندگی محصولات سنکور

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

شاید برای اینکه رژیم غذایی خود را متنوع کنید و مواد غذایی و ویتامین ها را به بدن خود برسانید قصد خرید یک آبمیوه گیری را دارید. آبمیوه گیری ها به علت ساختاری که دارند در کمترین زمان ممکن آب انواع میوه را گرفته و در اختیار شما قرار می دهند. ایبک امداد در این مقاله به معرفی و بررسی آبمیوه گیری سنکور می‌پردازد همچنین روش های تعمیر آبمیوه گیری سنکور در این مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرد و راهکارهایی جهت برطرف کردن مشکلات متداول آن بیان می شود. چنانچه شما نیز از کاربران این برند می باشید و یا قصد خرید این محصول را دارید بهتر است تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

معرفی و بررسی آبمیوه گیری سنکور 

سنکور یکی از باکیفیت ترین و زیباترین آبمیوه گیری های موجود در بازار می باشد که به سرعت آبمیوه های ارگانیک و خوشمزه را به شما تحویل خواهد داد. این آبمیوه گیری از طراحی زیبا و مدرنی بهره برده و پوشش استیل بدنه آن باعث افزایش عمر دستگاه می شود. درب بالایی این آبمیوه گیری به صورت شفاف طراحی و ساخته شده است و در حین کار امکان مشاهده فرایند آبگیری را به کاربران می دهد. قطعات این دستگاه به کمک قفلی که روی بدنه تعبیه شده است به صورت محکم روی هم قرار گرفته اند. برای اینکه ایمنی کاربران تامین شود دستگاه فقط زمانی روشن می‌شود که قطعات به صورت درست روی هم قرار گرفته باشد. همچنین زمانی که تصمیم می گیرید درب را از بدنه جدا کنید دستگاه نیز به صورت اتوماتیک خاموش می شود. استفاده بیش از حد از دستگاه می تواند باعث داغ شدن موتور شود. جهت جلوگیری از سوختن آبمیوه گیری سیستم طوری طراحی شده است که به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. این آبمیوه گیری با قدرت بالایی که دارد در رده آبمیوه گیری های قدرتمند و حرفه ای قرار دارد. یک دکمه نقره‌ای رنگ روی بدنه دستگاه به چشم می خورد که برای تنظیم پنج سرعته به کار گرفته می شود. جهت اطلاع از سرعت تنظیم شده می توانید به صفحه نمایشی که کمی بالاتر از ولوم نقره‌ای رنگ قرار دارد نگاه کنید. این آبمیوه گیری دارای ظرف تفاله میوه نیز می باشد که مخزن آن حدوداً ۲ لیتر است و این امکان را به کاربران می دهد که بدون تخلیه کردن مکرر ظرف به آبمیوه گرفتن ادامه دهند. پارچ آبمیوه گیری نیز طوری طراحی شده است که مانع از ریختن آبمیوه روی زمین می شود. لوله ای که ورودی میوه می باشد بزرگ طراحی شده تا بتوان میوه ها را به صورت کامل نیز وارد آبمیوه گیری کرد. تیغه های آبمیوه گیری سنکور از استیل ضد زنگ ساخته شده است و به آسانی نیز تمیز خواهد شد. آبمیوه گیری سنکور دارای پایه‌های ضدلغزش می باشد و به هنگام کار کردن به هیچ عنوان تکان نخواهد خورد.

مشکلات رایج و متداول در آبمیوه گیری سنکور

همانطور که گفته شد آبمیوه گیری سنکور دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و کمتر دچار آسیب و خرابی می شود اما گاهی اوقات نیز ممکن است مانند هر وسایل برقی دیگر در اثر استفاده نادرست و یا فرسودگی دچار آسیب شود. گاهی این آسیب ها و خرابی ها ساده بوده و توسط خود کاربر قابل برطرف کردن می باشد اما گاهی نیز ممکن است مشکلی که برای آبمیوه گیری سنکور پیش آمده است تخصصی و پیچیده باشد و نیاز به بررسی توسط یک تعمیرکار ماهر داشته باشد.راهنمای تعمیر آبمیوه گیری سنکور SENCOR | نمایندگی محصولات سنکور

پیشنهاد آی‌بک امداد :  طرز تهیه انواع نوشیدنی خنک تابستانه با بستنی | میلک شیک خوشمزه

در این صورت توصیه می کنیم که به نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری سنکور مراجعه کنید و یا با تلفن های ایبک امداد تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید. در ادامه شما را با مشکلات متداول این آبمیوه‌گیری آشنا می کنیم و راهکارهایی جهت برطرف کردن هر کدام از آنها ارائه می دهیم.

علت روشن نشدن آبمیوه گیری سنکور چیست؟

یکی از مشکلات رایج و متداول در آبمیوه گیری سنکور روشن نشدن دستگاه می باشد. چنانچه با این مشکل مواجه شدید بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • اولین احتمال این است که برق منزل قطع شده باشد.
 • ممکن است پریزی که از آن استفاده می کنید دچار خرابی شده باشد.
 • ممکن است کلید روشن و خاموش دستگاه خراب شده باشد و مانع از روشن شدن دستگاه شود.
 • این امکان نیز وجود دارد که میکروسوئیچ آبمیوه گیری دچار خرابی شده باشد.
 • سوختن موتور نیز می تواند باعث روشن نشدن آبمیوه گیری شود.

جهت برطرف کردن این مشکل ابتدا از جریان برق منزل اطمینان حاصل کنید. در مرحله بعد می توانید فیوز برق را چک کنید برای انجام این کار بهتر است یک وسیله برقی دیگر را به پریز متصل کنید. دلیل دیگری که می‌تواند باعث روشن نشدن آبمیوه گیری سنکور شود خراب شدن میکروسوئیچ می باشد که در این صورت باید به تعویض آن اقدام کنید. سوختن موتور آبمیوه گیری نیز یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه می باشد. اگر متوجه شدید که موتور آبمیوه گیری سوخته است باید به نمایندگی های آبمیوه گیری سنکور مراجعه کنید.

علت ایجاد صدای زیاد و لرزش در آبمیوه گیری سنکور چیست؟

یکی دیگر از مشکلات متداول در آبمیوه گیری سنکور لرزش و ایجاد صداهای ناهنجار در آن می‌باشد. آبمیوه گیری معمولاً صدای کمی دارد ولی اگر با صداهای ناهنجار و بلند در آن مواجه شدید باید بدانید که حتماً در دستگاه مشکلی به وجود آمده است. برای این منظور می توانید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • سطحی که آبمیوه گیری روی آن قرار می گیرد باید کاملاً صاف باشد.
 • مخزن تفاله را مورد بررسی قرار دهید تا بیش از اندازه پر نشده باشد.
 •  خراب شدن صافی و یا کج شدن آن نیز می‌تواند باعث ایجاد صدای غیر عادی در دستگاه شود.
 • بروز انسداد و گرفتگی و یا خراب شدن فیلتر آبمیوه گیری نیز از دلایل ایجاد سر و صدا و لرزش در آبمیوه گیری خواهد بود.
 • خراب شدن موتور نیز می‌تواند باعث ایجاد سر و صدا در آبمیوه گیری سنکور شود.

جهت برطرف کردن این مشکل دقت کنید که آبمیوه گیری شما در سطح صافی قرار داده شده باشد. اگر مخزن تفاله پر شده است بهتر از آن را خالی کنید و مجددا از دستگاه استفاده کنید. چنانچه صافی آبمیوه گیری خراب شده بود و یا کج شده بود و یا اینکه درست در جای خود قرار نگرفته بود بهتر است مشکل را رفع کنید. راهنمای تعمیر آبمیوه گیری سنکور SENCOR | نمایندگی محصولات سنکور

یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند باعث لرزش دستگاه شود خرابی فیلتر و یا خرابی موتور می باشد که در این صورت باید به تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.

علت داغ شدن موتور آبمیوه گیری چیست؟

یکی از مشکلات متداول که ممکن است کاربران آبمیوه گیری سنکور با آن روبه‌رو شوند داغ شدن موتور آن می باشد که می تواند به علت استفاده بیش از حد و مداوم از دستگاه رخ دهد. اگر می خواهید مقدار زیادی از میوه را آب بگیرید پس از ۱۰ دقیقه استفاده کردن از دستگاه بهتر است آن را خاموش کرده به دستگاه استراحت دهید و پس از خنک شدن، مجددا آن را استفاده کنید. یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل استفاده از میوه های سفت و سخت می باشد که در این صورت فشار زیادی به موتور دستگاه وارد می شود و موتور داغ خواهد شد و ممکن است که بسوزد پس سعی کنید که از میوه های خیلی سفت و سخت در آبمیوه گیری استفاده نکنید. قرار دادن آبمیوه گیری بر روی فرش نیز می تواند از دلایل داغ شدن موتور دستگاه باشد زیرا آبمیوه گیری به هنگام کار کردن باید هوا در اطرافش جریان داشته باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر آبمیوه گیری هانوور | نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری هانوور

نکات مهم جهت استفاده صحیح از آبمیوه گیری سنکور

اگر می خواهید عملکرد آبمیوه گیری شما بهتر شود و طول عمر دستگاه شما افزایش یابد باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. به این نکات در ادامه مطلب اشاره شده است.

 • هرگز میوه هایی که هسته دار هستند را داخل آبمیوه گیری نریزید.
 • چنانچه قصد دارید از میوه های هسته دار استفاده کنید بهتر است ابتدا هسته را از میوه جدا کنید و بعد میوه را داخل آبمیوه گیری بریزید زیرا هسته های میوه می تواند به تیغه ها آسیب های جدی وارد کند.
 • مقدار میوه ای که داخل آبمیوه گیری می ریزید خیلی زیاد نباشد زیرا می تواند باعث داغ شدن موتور و آسیب زدن به آن شود.
 • از پر شدن بیش از حد مخزن تفاله جلوگیری کنید. بهتر است محفظه را خالی کرده و مجددا از آبمیوه گیری استفاده کنید.
 • هرگز بدنه آبمیوه گیری را با آب نشویید زیرا ممکن است که آب به موتور نفوذ کرده و باعث سوختن آن شود.
 • هنگام استفاده از آبمیوه گیری سنکور قطعات آن را به درستی روی هم قرار دهید و محکم کنید.
 • هرگز قبل از خاموش کردن آبمیوه گیری درب آن را باز نکنید.
 • آبمیوه گیری را در دسترس کودکان قرار ندهید.
 • جهت گرفتن آبمیوه هایی که خیلی نرم هستند می توانید از مخلوط کن استفاده کنید.

راهنمای تعمیر آبمیوه گیری سنکور SENCOR | نمایندگی محصولات سنکور

 • جهت تمیز کردن صافی و فیلتر بهتر است از یک مسواک نرم استفاده کنید.
 • پس از هربار استفاده از آبمیوه گیری فیلتر آن را تمیز کنید.
 • چنانچه صداهای ناهنجاری از آبمیوه‌گیری به گوشتان رسید باید هر چه سریعتر نسبت به بررسی مشکل اقدام کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از ایبک امداد شما را با آبمیوه گیری سنکور و روش کار آن آشنا کردیم. چنانچه نکات ایمنی مربوط به آبمیوه گیری را رعایت کنید و روش درست استفاده از آن را بدانید می توانید به بهتر شدن عملکرد دستگاه کمک کنید و همچنین باعث افزایش طول عمر مفید آبمیوه‌گیری شوید. در غیر این صورت آسیب های جدی به دستگاه وارد خواهد شد و ممکن است موتور آن بسوزد. چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید می توانید با تلفن های ایبک امداد تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید. ایبک امداد آماده ارائه خدمات رسانی به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر و سرویس آبمیوه گیری سنکور می باشد. از این که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. چنانچه در زمینه تعمیر آبمیوه گیری سنکور سوالی داشتید می توانید در بخش دیدگاه ها آن را مطرح کنید تا متخصصین ایبک امداد به شما پاسخ دهند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای تعمیر آبمیوه گیری سنکور

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

علت ایجاد صدای زیاد و لرزش در آبمیوه گیری سنکور چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا