تعمیرات آبمیوه گیری

همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانید

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

یک آبمیوه گیری با کیفیت به آسانی می‌ تواند نوشیدنی مقوی برای شما در عرض چند دقیقه تهیه کند. آبمیوه گیری خوب چه مشخصاتی دارد؟ آبمیوه‌ گیری دارای مدل‌ های مختلفی می‌ باشد. اطلاع و آگاهی از همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه‌ گیری باید بدانید باعث می‌ شود که خرید راحت‌ تری داشته باشید و بهترین و با کیفیت‌ ترین آبمیوه‌ گیری را برای خانه خود تهیه کنید. در واقع می‌ توانیم بگوییم خرید هر کدام از لوازم خانگی مخصوصاً لوازم برقی حتماً نیازمند آشنایی با ویژگی‌ های آن می‌ باشد زیرا تنوع بالا این محصولات ممکن است باعث سردرگمی و تردید در شما شود.

چرا باید آبمیوه‌ گیری بخریم؟

در نظر بسیاری از افراد خرید آبمیوه‌ گیری و استفاده از آن برای زندگی روزمره خیلی هم مهم نیست و نباید از آن به عنوان وسیله‌ ای ضروری و کاربردی یاد شود. اگر در خرید آبمیوه‌ گیری تردید دارید، بهتر است نکاتی را که در ادامه به آنها اشاره می‌ کنیم را به خوبی مطالعه کنید. بر طبق نظر سازمان جهانی بهداشت مصرف سبزیجات و میوه‌ ها به صورت منظم و روزانه خطر ابتلا به بیماری‌ های گوناگونی مانند دیابت، بیماری قلبی و یا سرطان‌ ها را تا حدود زیادی کاهش می‌ دهد. علاوه بر آن بررسی‌ هایی که انجام شده نشان می‌ دهد که یک رژیم غذایی اصولی باید دارای سبزیجات و میوه هم باشد. به همین خاطر است که داشتن یک آبمیوه‌ گیری کاربردی و مناسب می‌ تواند در رسیدن به سلامتی به شما کمک کند. به کمک یک دستگاه آبمیوه‌ گیری می‌ توانید مصرف سبزیجات و میوه‌ ها را در برنامه رژیم روزانه خود بگنجانید.

انواع مختلف آبمیوه گیری

آبمیوه‌ گیری‌ ها به صورت کلی دارای مدل‌ های مختلفی هستند و همچنین آپشن‌ ها و ویژگی‌ های متفاوتی دارند. همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانیدبا این حال چنانچه بخواهیم هر کدام از آنها را مورد بررسی قرار دهیم و مشخصات آنها را بازگو کنیم، به صورت کلی آبمیوه‌ گیری‌ ها را می‌توان در سه دسته تقسیم بندی کرد.

آبمیوه گیری سانتریفیوژی

این مدل از آبمیوه‌ گیری‌ ها دارای دندانه ریز و درشت هستند و با سرعت بالایی می‌ چرخند و می‌ توانند میوه‌ ها را آسیاب کنند. پس از آنکه سبزیجات و میوه‌ ها در این آبمیوه گیری آسیاب شد، از یک صافی عبور می‌ کند و سپس از دستگاه خارج می‌ گردد. یکی از مزایای به کار بردن این مدل از آبمیوه‌ گیری‌ ها سرعت زیاد آنها می‌ باشد. با این حال باید اعتراف کنیم که آبمیوه گیری سانتریفیوژی دارای معایبی نیز هست که صدای زیاد یکی از آنها می‌ باشد. معمولا پیشنهاد می‌ شود از آبمیوه‌ گیری سانتریفیوژی برای سبزیجات و میوه‌ هایی استفاده شود که نسبتاً سفت و محکم هستند یعنی اگر می‌ خواهید آب میوه‌ هایی مانند هویج، سیب و یا به را بگیرید بهتر است آبمیوه گیری سانتریفیوژی را خریداری کنید.

حتما بخوانید:   تعمیر آبمیوه‌گیری Hamilton | نمایندگی تعمیرات آبمیوه‌گیری همیلتون

آبمیوه گیری مشبکی

یکی دیگر از مدل‌ های مختلف آبمیوه‌ گیری مدل مشبکی می‌ باشد که به آبمیوه گیری نرم کننده هم شناخته می‌ شود و فرایندی مثل جویدن دارد. به همین خاطر دارای دندانه‌ های فلزی تیزی می‌ باشد. این مدل از آبمیوه‌ گیری‌ ها سرعت کمتری نسبت به مدل قبلی دارند ولی از اکسید شدن میوه و کف کردن آن جلوگیری خواهند کرد. علاوه بر همه مواردی که گفتیم تولید صدا در آبمیوه‌ گیری مشبکی تقریباً کم است و برای سبزیجات و میوه‌ هایی مانند اسفناج، جوانه گندم، کلم و … مناسب می‌ باشد. این مدل از آبمیوه‌ گیری‌ ها موتور خیلی قوی دارند و برای تهیه مواد غذایی متفاوتی مانند کره آجیل، آبمیوه منجمد، غذای کودک و … بسیار کاربردی و مناسب می‌ باشند. آبمیوه گیری مشبکی صدای کمتری نسبت به آبمیوه‌ گیری سانتریفیوژی دارد.

آبمیوه گیری آسیاب کننده

یکی از نکات مهمی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانید این است که آبمیوه‌ گیری آسیاب کننده انتخاب مناسبی برای افرادی می‌ باشد که عادت دارند به صورت روزانه آبمیوه طبیعی میل کنند. آبمیوه گیری آسیاب کننده، چرخنده دوقلوی چرخشی دارد و می‌ تواند محتویات داخل خود را به صورت ذرات خیلی ریزی در آورد. بنابراین آبمیوه‌ ای که از این آبمیوه‌ گیری‌ ها حاصل می‌ شود بسیار نرم و لطیف خواهد بود. آبمیوه گیری آسیابی می‌ تواند میوه‌ ها را به خوبی آب بگیرد و بافت لطیف و نرمی به آنها بدهد.

ویژگی‌ های گوناگون در آبمیوه‌ گیری‌ ها

به صورت کلی آبمیوه‌ گیری‌ هایی که به بازار عرضه شده‌ اند دارای تنوع خیلی زیادی می‌ باشند و این تنوع را می‌ توان ناشی از ویژگی‌ های گوناگون آنها دانست و همچنین کارکرد و ساختار آنها نیز با یکدیگر بسیار متفاوت است. به همین خاطر چنانچه بخواهیم ویژگی و مشخصات متفاوتی را در آبمیوه‌ گیری بررسی کنیم لازم است موارد زیر را بیان نماییم.

اندازه و ابعاد آبمیوه گیری

به طور معمول افراد به علت آنکه در منزل خود فضای کافی در اختیار ندارند نمی‌ توانند از آبمیوه‌ گیری‌ های جا گیر و بزرگ استفاده کنند به همین خاطر یکی از مهمترین ویژگی‌ ها برای خرید آبمیوه‌ گیری این است که به اندازه و ابعاد آن توجه کنید و از خرید آبمیوه‌ گیری‌ هایی که حجم خیلی زیادی دارند خودداری نمایید. همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانیدمعمولاً آبمیوه‌ گیری‌ های نرم کننده شکل افقی دارند و اندازه آنها هم بسیار بزرگ است اما آبمیوه گیری سانتریفیوژی دارای وزن کمتری می‌ باشد، کوچکتر است و به راحتی نیز جابجا می‌ شود. به همین خاطر به طور معمول افراد این آبمیوه‌ گیری را روی کابینت و یا روی کانتر قرار می‌ دهند و به راحتی هم می‌ توانند آن را حمل کنند. بنابراین هنگام خرید آبمیوه‌ گیری حتماً اندازه و ابعاد آن را بررسی کنید و در نهایت با در نظر گرفتن فضای مد نظر خود در خانه یک آبمیوه‌ گیری با ابعاد مناسب خریداری نمایید.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر آبمیوه گیری ناسیونال National|خدمات تعمیر نمایندگی ناسیونال

سر و صدا و سرعت

طبیعتاً تولید سر و صدا و علاوه بر آن میزان سرعت آبمیوه‌ گیری یکی دیگر از ویژگی‌ های مهمی است که هنگام خرید این دستگاه باید به آن توجه نمایید. در واقع می‌ توانیم بگوییم آبمیوه‌ گیری‌ های مختلف از این نظر نیز با یکدیگر تفاوت دارند و سرعت کارکرد آبمیوه‌ گیری‌ ها با یکدیگر متفاوت می‌ باشد. معمولاً آبمیوه گیری نرم کننده صدای کمتری نسبت به آبمیوه‌ گیری سانتریفیوژ دارد همچنین آبمیوه‌ گیری سانتریفیوژی سرعت بیشتری نسبت به آبمیوه گیری نرم کننده دارد بنابراین شما ابتدا باید اولویت خود را مشخص کنید و بر اساس آن به انتخاب محصول بپردازید.

سهولت استفاده و شست و شوی آبمیوه‌ گیری

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید آبمیوه‌ گیری باید به آن توجه کنید، دارا بودن تنظیمات ساده برای استفاده راحت از دستگاه می‌ باشد. در واقع این ویژگی می‌ تواند یکی از مواردی باشد که باعث تفاوت و تمایز در مدل‌ های مختلف آبمیوه‌ گیری است. جدا کردن قطعات دستگاه و تمیز کردن آنها نیز باید مد نظر قرار گیرد و حتماً به آن توجه شود. اگر آبمیوه گیری این قابلیت را داشته باشد که بتوان قطعات آن را به راحتی از یکدیگر جدا کرده و شست و شو داد کار کردن با آن نیز بسیار ساده‌ تر است.

سایر نکات برای خرید آبمیوه‌ گیری

پیش از این در مورد ویژگی‌ ها و مشخصاتی که لازم است یک آبمیوه‌ گیری داشته باشد تا اقدام به خرید آن کنید، توضیحاتی دادیم. در ادامه نکات دیگری را ارائه می‌ دهیم تا در نهایت با توجه به همه این نکات بتوانید محصول مناسب خریداری کنید.

  • یکی از مهمترین مسائل هنگام خرید آبمیوه گیری توجه به قدرت دستگاه می‌ باشد. با در نظر گرفتن میزان استفاده شما از آبمیوه گیری باید یک دستگاه با قدرت مناسب خریداری کنید. معمولا آبمیوه‌ گیری‌ هایی که امروزه در بازار وجود دارند دارای قدرت ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ وات می‌ باشند.
  • نکته بعدی در مورد آبمیوه گیری توجه به دهانه دستگاه می‌ باشد. چنانچه دوست ندارید سبزیجات و میوه‌ ها را خرد کنید و سپس داخل دستگاه قرار دهید باید به سراغ مدل‌ هایی بروید که دارای دهانه بزرگی هستند و برای شما محدودیت ایجاد نمی‌ کنند.
  • بدنه دستگاه و جنس تیغه‌ های آن هم خیلی مهم است. بهتر است آبمیوه گیری خریداری کنید که تیغه آن از جنس فولاد باشد. برخی از آبمیوه‌ گیری‌ ها دارای تیغه پلاستیکی یا تیتانیومی نیز می‌ باشند. همانطور که می‌ دانید متریال پلاستیک دارای مقاومت کمی است و به همین خاطر باید آبمیوه‌ گیری‌ هایی خریداری کنید که تیغه آنها یا فولاد باشد و یا تیتانیوم.
  • جنس بدنه آبمیوه‌ گیری نیز بسیار مهم است. بهتر است آبمیوه‌ گیری که شما انتخاب می‌ کنید جنس بدنه آن از استیل و یا ترکیبی از استیل و پلاستیک باشد.
حتما بخوانید:   چرا تفاله ها در آبمیوه گیری شما گیر می کند | نکات لازم در هنگام استفاده از آبمیوه گیری

معرفی برندهای با کیفیت آبمیوه‌ گیری

خیلی از افراد هنگام خرید آبمیوه‌ گیری با این سوال مواجه می‌ شوند که چه مارکی خریداری کنند؟ در پاسخ باید بگوییم که برندهای معروفی در این زمینه اقدام به تولید آبمیوه‌ گیری کرده‌ اند. از پر فروش‌ ترین مارک‌ های آبمیوه‌ گیری در بازار می‌ توانیم به برندهای گوسونیک، پارس خزر، فیلیپس، تفال، مولینکس، بوش، هاردستون، تکنو، پاناسونیک، براون، بلک اند دکر، مونو تک، فلر و … اشاره کنیم.همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانید

چنانچه قصد خرید آبمیوه گیری دارید و اگر می‌ خواهید این کار را به صورت حضوری انجام دهید بهتر است به مرکز بورس آن که واقع در تهران، سه راه امین حضور می‌ باشد مراجعه کرده و محصول مد نظر خود را خریداری نمایید.

سخن پایانی

یک آبمیوه‌ گیری با کیفیت و پر قدرت می‌ تواند به شما کمک کند تا روزانه سبزیجات و میوه‌ های تازه را در خانه آبگیری کرده و در برنامه رژیم غذایی خود بگنجانید و به این ترتیب سلامت بدن خود را تضمین کنید. در این مقاله از آی بک امداد تمامی نکاتی که در مورد خرید آبمیوه‌ گیری لازم است بدانید بیان کردیم و در انتها چند برند معروف و شناخته شده آبمیوه‌ گیری را نیز معرفی نمودیم. پیش از خرید آبمیوه گیری حتماً این مقاله را مطالعه نمایید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانید

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

همه نکاتی که در مورد خرید آبمیوه گیری باید بدانید، انواع مختلف آبمیوه گیری

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x