تعمیرات ظرفشویی

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی هوور Hoover | راه‌اندازی ظرفشویی هوور

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی هوور Hoover|راه‌اندازی ظرفشویی هوور، استفاده درست از ظرفشویی هوور

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

ماشین ظرفشویی از لوازم خانگی است که کاربرد زیادی در هر خانه دارد و استفاده از آن امروزه در بین مردم بسیار زیاد شده است. از نکات مهمی که در مورد ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار دهید این است، که از این دستگاه باید به صورت صحیح و درست استفاده نمایید، تا بهترین عملکرد را برای شما داشته و از نتیجه شستشو راضی باشید. ماشین‌های ظرفشویی در انواع مختلف تولید می‌گردد. ماشین ظرفشویی هوور از معتبرترین ماشین‌های ظرفشویی  است. در این مطلب به طریقه استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی هوور می‌پردازیم.

مکان مناسب برای نصب کردن ماشین ظرفشویی هوور

بهترین مکان و مناسب‌ترین مکان که برای نصب کردن ماشین ظرفشویی هوور می‌‌توانید انتخاب کنید، زیر سینک ظرفشویی است. چون در زیر سینک ظرفشویی، ماشین ظرفشویی هوور از نظر آبرسانی راحت‌تر خواهد بود و همچنین شما می‌توانید به راحتی ظروف را از سینک به ظرفشویی منتقل کنید.

از جمله مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این می‌باشد‌، که پیش از آنکه ماشین ظرفشویی هوور را نصب نمایید، باید اندازه کابینت خود را گرفته و در صورت لزوم آن مکان را مرتب کنید. ماشین ظرفشویی هوور را اندازه گرفته و بدانید که چه اندازه فضایی لازم است. پس از آن که مکان مناسبی برای نصب کردن ماشین ظرفشویی هوور انتخاب نمودید باید ظرفشویی را نصب کنید. در ادامه مطلب به نحوه نصب و راه‌اندازی اصولی و صحیح این دستگاه می‌پردازیم.

نحوه تراز کردن ماشین ظرفشویی هوور

ماشین ظرفشویی هوور را باید به خوبی تراز نمایید،  شما باید ظرفشویی را به گونه‌ای قرار دهید که تکان‌ زیادی نخورد.

 •  چنانچه پایه‌هایی که ظرفشویی هوور بر روی آن قرار دارد، با یکدیگر تناسب ندارند، ظرفشویی هوور  تراز نشده و در حین شستشو زیاد تکان می‌خورد و در نتیجه دچار مشکل و ایرادهایی خواهد شد.
 • از وسیله‌های تراز برای آنکه متوجه شوید، ظرفشویی هوور شما به درستی تراز است، می‌توانید استفاده نمایید.
 • به وسیله پایه‌ها ارتفاع ماشین ظرفشویی هوور را تنظیم نمایید. و با استفاده از آچار، پیچ آنها را محکم کنید، تا ظرفشویی شما تراز گردد.
 •  در  ظرفشویی‌های جدید، از پایه‌های خودکار استفاده گردیده است و لازم نیست که به صورت دستی پایه‌ها را تنظیم کنید.

راه‌اندازی و نصب دستگاه ظرفشویی هوور

برای نصب کردن و راه‌اندازی اصولی ظرفشویی هوور مراحل زیر را گام به گام انجام دهید:

 1.  خط آبرسانی را متصل کنید.
 2. ماشین ظرفشویی هوور را در مکان مناسبی که انتخاب کردید قرار دهید.
 3. شلنگ تخلیه را متصل کنید.
 4. ظرفشویی هوور را آزمایش کنید، تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

برای اتصال خط آبرسانی، لوله آبرسانی فولادی بافته شده را با مهره اتصال لوله تامین آب، روی اتصالات ظرفشویی هوور قرار داده و سپس با آچار  آن را محکم و سفت کنید.

 •  دقت داشته باشید که بیش از اندازه سفت نگردد. زیرا امکان کشیده شدن نخ‌ها وجود دارد. ظرفشویی هوور را در محل مناسب خودش بگذارید.
 • حالا لوله آبرسانی، شلنگ تخلیه و سیم برق  را به ماشین ظرفشویی هوور متصل کنید.
 •  سپس ماشین ظرفشویی هوور را با دقت تراز کنید.
 •  درب ظرفشویی هوور را باز نمایید، تا براکت‌های نصب در دسترس شما باشند. با استفاده از پیچ‌هایی که درون جعبه ظرفشویی قرار داده شده است، ظرفشویی را ببندید.
 •   لوله آبرسانی را باید به شیر قطع کننده آب متصل نمایید.
 •  در این مرحله ظرفشویی را به برق بزنید و دستگاه خود را تست نمایید. برای آزمایش کردن، ظرفشویی هوور را یک دور کامل به کار انداخته و چک نمایید، که آیا آب به خوبی وارد ماشین ظرفشویی می‌شود؟ اتصالات را نیز چک کنید که نشتی نداشته باشند.

راهنمای دکمه‌ها و کلیدهای موجود روی دستگاه ظرفشویی هوور

دکمه‌های ظرفشویی هوور هر کدام معنای خاصی دارند و چنانچه شما با آنها آشنایی کامل داشته باشید، به صورت راحت‌تر و بهینه‌تر از این ظرفشویی می‌توانید استفاده نمایید. در ادامه به معرفی دکمه‌های روی  ظرفشویی هوور می‌پردازیم:

 • دکمه Power : این دکمه کلید خاموش کردن و روشن کردن ظرفشویی هوور است و دکمه‌ای می‌باشد، که برای استفاده از ظرفشویی هوور به آن نیاز خواهد بود. با فشار دادن این دکمه می‌توانید ظرفشویی هوور خود را راه بیاندازید.
 •  دکمه Pause /Start: با این دکمه می‌توان عملیات شستشو را در دستگاه ظرفشویی هوور شروع کرد و یا عملیات شستشو را متوقف کرد.
 • دکمه Program: این دکمه در ظرفشویی هوور انواع برنامه‌ها و انواع شستشو را در این ظرفشویی به شما نمایش خواهد داد.
 • دکمه Half load: چنانچه حجم ظروفی که قصد شستشوی آنها را دارید، خیلی زیاد نباشد می‌توانید از نصف حجم ظرفشویی هوور استفاده نمایید. در این حالت آب و انرژی کمی استفاده خواهد شد و برای این کار باید از این دکمه استفاده نمایید.
 •  دکمه Eco: برنامه شستشوی Eco در این دستگاه دکمه‌ای می‌باشد‌ که تنظیمات مختلف را در هم آمیخته و مصرف آب و برق را به حداقل رسانده و بر زمان، دما و آب متمرکز می‌شود. در این برنامه از میزان آب کمتر و دمای پایین‌تر استفاده می‌گردد. اما زمان شستشو بیشتر است. کمترین مصرف انرژی در بین برنامه‌های ظرفشویی را دارد.
 •  دکمه Intensive: این دکمه در ماشین ظرفشویی هوور برای شستن ظرف‌هایی که خیلی کثیف هستند استفاده می‌گردد. در این برنامه ظروف با دمای پنجاه  درجه و سپس با هفتاد درجه شسته شده و آبکشی آن در سه مرحله صورت می‌گیرد. آبکشی ظرف‌ها با دمای آب هفتاد درجه انجام خواهد شد.
 • دکمه Quick: معنی این دکمه که بر روی  ظرفشویی هوور وجود دارد، شستشویی با مدت زمان کم و سریع است. این دکمه وقتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، که ظرف‌ها زیاد کثیف نیستند و مرحله پیش شستشو در دمای چهل درجه و شستشوی کامل در دمای پنجاه درجه سانتیگراد انجام می‌شود.
 •  دکمهAuto : بر روی ماشین ظرفشویی هوور دکمه Auto تعبیه شده است، که بر اساس حجم ظرف‌ها و میزان آلودگی آنها برنامه شستن ظروف تنظیم می‌گردد‌.
 • دکمه Gentle : این دکمه برای شستن ظرف‌هایی که خیلی ظریف و حساس هستند، مثل چنگال و کارد و یا ظرف‌های شیشه‌ای و پلاستیکی استفاده می‌گردد.
 •  دکمه Prewash: وقتی که کثیفی ظرف‌ها زیاد است و لازم می‌باشد، که قبل از شستن اصلی، ظرف‌ها با فشار آب کم و ساده تمیز گردند، این دکمه مورد استفاده قرار می‌گیرد  و معنی آن پیش شستشو است و در این برنامه از مواد شوینده استفاده نمی‌شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف | نمایندگی تعمیرات ظرفشویی نف neff

نکات مهم و کاربردی برای افزایش عمر مفید ماشین ظرفشویی هوور

برای اینکه ماشین ظرفشویی هوور شما آسیب نبیند و برای مدت‌ها بدون هیچ مشکلی برای شما کار کند و عمر مفید طولانی داشته باشد، باید نکات و روش‌های صحیح استفاده از آن را رعایت کنید، که در ادامه به آنها می پردازیم:

 •  فیلتر ماشین ظرفشویی هوور را حداقل ماهی یکبار تمیز نمایید.
 • به صورت مرتب و دوره‌ای ماشین ظرفشویی هوور را رسوب‌زدایی نمایید.
 • پیشنهاد می‌شود برای شستشوی ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی هوور از آب گرم استفاده نمایید.
 • بهتر است در ماشین ظرفشویی هوور از ژل شوینده استفاده نکنید.
 •  به ظرفیت ماشین ظرفشویی هوور خود توجه کافی داشته باشید و بیش از اندازه و یا کمتر در آن قرار ندهید. برخی از افراد عادت دارند، حتی برای چند ظرف نیز از دستگاه ظرفشویی استفاده می‌کنند، که این کار درست نیست چون با گذشت زمان موجب آسیب دیدگی دستگاه شما خواهد شد.
 •  پیش از اینکه ظرف‌ها را درون ظرفشویی هوور بچینید، ماشین ظرفشویی را خوب بررسی نمایید، که در سمت پایین آن آب وجود نداشته باشد. در این شرایط ممکن است قطعه‌ای خراب شده باشد.
 •  ظرفشویی خود را بررسی کنید، که در قسمت پایین آن آب جمع نشده باشد. اگر در این قسمت آب جمع شده باشد، نشان دهنده این است که قطعه‌ای در ظرفشویی دچار ایراد شده است.
 •  تنظیمات ماشین ظرفشویی هوور را به درستی و به صورت مناسب انجام دهید.
 •  محیط درون ماشین ظرفشویی هوور و درزها را سعی کنید به صورت مرتب تمیز کرده و آلودگی‌های آن را از بین ببرید.
 • از مواد شوینده‌ای مثل سفید کننده در ماشین ظرفشویی هوور نباید استفاده نمایید.
 •  بازوهای اسپری ماشین ظرفشویی هوور را به صورت مرتب تمیز کنید، تا کارایی و عملکرد خوبی داشته باشند.
 • قفسه‌ها را بررسی نمایید که خرابی و ایرادی نداشته باشند.
 •  دمای آب را به صورت صحیح تنظیم نمایید. چنانچه از آب خیلی گرم استفاده شود ظرفشویی شما دچار آسیب‌دیدگی خواهد شد.
 •  بهتر است که از چرخه خشک کن کمتر استفاده شود.
 • دقت داشته باشید که از مواد شوینده مرغوب استفاده نمایید.

ظرفشویی هوور

نحوه شستن ظروف در ماشین ظرفشویی هوور

در هنگام استفاده کردن از ظرفشویی هوور باید توجه داشته باشید، که برنامه‌ای مناسب را انتخاب نمایید. چنانچه راجع به برنامه‌های ماشین ظرفشویی اطلاعات کافی را داشته باشید، از برنامه مناسب دستگاه می‌توانید بهره ببرید. در این صورت طول عمر مفید ظرفشویی شما بیشتر شده و شستشو به خوبی صورت می‌گیرد. در ادامه به معرفی برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی هوور می‌پردازیم:

Eco: این برنامه اقتصادی بوده به صرفه‌ترین برنامه شستشو در این ظرفشویی می‌باشد.

Intensive : این برنامه ماشین ظرفشویی هوور بسیار پرقدرت است و برای شستن قابلمه‌ها و ماهیتابه‌ها و ظروفی که چربی بالایی دارند، می‌‌توانید استفاده کنید.

Quick: در صورتی که زمان زیادی برای شستن ظرفها ندارید، می‌توانید از این برنامه ظرفشویی هوور استفاده نمایید. این برنامه برای شستشوی ظرف‌هایی که زیاد کثیف نیستند، مناسب است.

Auto: این برنامه اتوماتیک بوده و بر اساس میزان کثیفی ظرف‌ها مدت زمان و دمای آب را تعیین می‌کند.

Gentle: از این برنامه در ماشین ظرفشویی هوور برای شستشو دادن و ضدعفونی کردن ظرف‌های بیمارها و کودکان استفاده می‌شود.

Prewash: برای آبکشی ظروف قبل از شروع  برنامه‌های دیگر کاربرد دارد.

Rinse: این برنامه برای آبکشی ظروف قبل از شستن ظروف و پس از شستشوی اصلی کاربرد دارد.

طریقه ریست کردن دستگاه ظرفشویی هوور

ریست کردن یعنی راه‌اندازی و تنظیم دوباره است و در دستگاه ظرفشویی نیز گاهی نیاز پیدا خواهید کرد که این دستگاه را مجددا راه‌اندازی کنید در ماشین‌های ظرفشویی مدرن هوور برای ریست کردن دکمه ریست بر روی پنل کاربری قرار گرفته است تا کاربران به راحتی و تنها با فشار دادن و یا نگه داشتن آن به مدت چند ثانیه بتوانند دستگاه خود را ریست کنند.

برای برطرف کردن ارور دستگاه ظرفشویی هوور اگر دکمه ریست روی دستگاه وجود نداشت باید از دکمه heated dry استفاده کنید و سریع دکمه standard wash را بفشارید، به این ترتیب ماشین ظرفشویی هوور شما ریست می‌گردد. گاهی نیاز خواهد بود که برای چند بار این عمل را انجام دهید. اگر دکمه heated dry و standard wash بر روی ظرفشویی هوور نبود، می‌‌توانید دو دکمه را به اختیار انتخاب کرده فشار دهید و برای چند دقیقه نگه دارید و سپس رها کنید. در مرحله‌ی آخر درب دستگاه را ببندید. حالا ماشین ظرفشویی هوور ریست شده است.

طریقه تمیز کردن و نگهداری ماشین ظرفشویی هوور

تمیز کردن مرتب ماشین ظرفشویی هوور موجب افزایش طول عمر مفید آن شده و عملکرد بهینه خواهد داشت برای آنکه بتوانید به درستی این کار را انجام دهید، مراحل مخصوص تمیز کردن ظرفشویی هوور در ادامه آورده شده است:

 •  برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی هوور می‌توانید از آب و مواد شوینده استفاده کنید برای انجام دادن این کار باید داخل سطل یک قاشق شوینده به همراه آب گرم بریزید و با استفاده از پارچه و حوله‌ای تمیز به آرامی کثیفی‌ها و لکه‌هایی که بر روی ماشین ظرفشویی هستند، را تمیز کنید. تمیز کردن دستگیره‌ها و لبه‌های ماشین ظرفشویی هوور را حتما انجام دهید.
 •  قطعه‌هایی مانند قفسه‌ها و محل نگهداری ظرف‌ها را که می‌توان از دستگاه خارج کرد، را بیرون آورده و جداگانه مورد شستشو قرار دهید. بازوهای اسپری آب، فیلتر و درزها و همه جاهایی که مشاهده می‌کنید را تمیز نمایید. برای اینکار با یک دستمال، رسوبات و چربی را برداشته و سپس از مواد شوینده استفاده کنید.
 •  محل تخلیه در دستگاه ظرفشویی هوور از مهمترین قسمت‌هایی است، که نیاز به نظافت و تمیزی مداوم دارد. چون رسوبات زیادی در این قسمت جمع می‌شود.
 • تمیز نمودن دیواره‌ها و درب داخلی ماشین ظرفشویی نیز از دیگر بخش‌های مهم در تمیز کردن دستگاه ظرفشویی هوور است.
 •  برای اجزایی که دسترسی به آنها راحت نیست و نمی‌توانید به راحتی تمیز کنید، از برس یا مسواک برای تمیز کردن این قسمت‌ها استفاده کنید.

طریقه‌ی جابجا کردن دستگاه ظرفشویی هوور

زمانی که می‌خواهید ظرفشویی هوور خود را از جایی به جای دیگر منتقل کنید باید این کار را به صورت اصولی و درست انجام دهید. چون امکان دارد، با توجه به حساس بودن این دستگاه، کمترین ضربه آن را از کار انداخته و یا مشکلات جبران ناپذیری را به بار آورد. برای جابجا کردن ماشین ظرفشویی هوور می‌توانید طبق مراحل زیر عمل کنید:

 1.  منبع تغذیه ماشین ظرفشویی هوور را  جدا نمایید.
 2.  ماشین ظرفشویی هوور را به همانطوری که به کانتر وصل کردید، یعنی با استفاده از پیچ ها، از کانتر جدا کنید.
 3.  پس از آنکه مطمئن شدید، درون ظرفشویی هوور خالی است، پایه‌های قابل تنظیم دستگاه را باز کرده و دستگاه را از جایش حرکت دهید.
 4.  آب را قطع کرده و لوله‌ها را از ظرفشویی هوور جدا کنید.
 5.  ماشین ظرفشویی هوور را با احتیاط از مکان خود بیرون آورده و در کنار قرار دهید.
 6. ماشین ظرفشویی هوور را با استفاده از پتو بپوشانید، تا در زمان جابجا کردن و حرکت دادن دستگاه آسیب نبیند و دچار خط و خش نشود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  علت سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی چیست؟

شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی هوور

در این قسمت از مقاله به طریقه استفاده از انواع شوینده‌ها در ماشین ظرفشویی هوور و همینطور به نحوه کارکرد آنها می‌پردازیم:

چگونگی استفاده از مایع جلادهنده در ماشین ظرفشویی هوور

یکی از مشکلات رایج در استفاده از ماشین ظرفشویی هوور ماندن لکه‌ها بر روی ظرف‌های شسته شده است. مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی از روش‌های راحت و فوری برای برطرف کردن  لکه‌ها و رد قطره‌های آب روی ظرف‌ها پس از شستشو است. مایع جلادهنده هم به بهتر شستن ظروف کمک می‌کند، هم در آخر موجب درخششی چشمگیر بر روی ظروف می‌شود. یکی از کارکردهای مهم ماشین ظرفشویی هوور خشک نمودن سریعتر ظروف است. مایع جلادهنده موجب می‌شود که قطرات آب روی ظرف‌ها را به لایه‌های روان از آب تبدیل شوند. هنگام استفاده از مایع جلادهنده، زمانی که ماشین ظرفشویی هوور در مرحله آبکشی است آب داغ را روی ظروف اسپری کرده و قطره‌های آب کروی شکل روی سطح ظرف‌ها دیگر تشکیل نمی‌شوند در عوض لایه‌های روان آب از روی ظروف سر خورده و از آنها جدا می‌شود و با کمک پمپ تخلیه از دستگاه خارج می‌گردد.

چگونگی استفاده از نمک دستگاه ظرفشویی در ماشین ظرفشویی هوور

نمک ظرفشویی سختی آب را از بین برده و آن را نرم تر می‌کند. برای استفاده آب نرم در شستشوی ظروف در  ظرفشویی هوور دو علت دارد: مورد اول این است که  در آب نرم شوینده‌ها عملکرد بهتری دارند. بنابراین نمک ظرفشویی سبب خواهد شد که ظروف تمیزتری داشته باشید و مورد دوم این است، که آب سخت با گذشت زمان، موجب تیره و کدر شدن لیوان‌ها شده و همچنین قسمت‌های داخلی ظرفشویی هوور را با آهک مسدود خواهد کرد.

 استفاده کردن از پودر ماشین ظرفشویی در ماشین ظرفشویی هوور

یکی از انواع شوینده‌هایی که می‌توانید در ماشین ظرفشویی استفاده کنید پودر ظرفشویی است، که به صورت فله‌ای یا به صورت پیمانه‌ای داخل ماشین ظرفشویی هوور ریخته می‌شود. پودر ماشین ظرفشویی برای زمانی که احتیاج به شستشوی کامل ظروف نیست و مقدار ظرف‌های کثیف کم است، به جای یک قرص کامل ظرفشویی می‌‌توانید استفاده کنید. پودر‌های سنتی از شوینده‌های مناسب برای حذف و از بین بردن لکه‌ها و آبکشی آسان می‌باشند. پودرها برای ظرف‌های حساس مانند شیشه کمی خشن‌تر  خواهد بود. بنابراین برای از بین بردن لکه‌های بسیار سخت مانند لکه‌های سوخته مواد غذایی از ظروفی مثل ماهیتابه‌ها و قابلمه‌ها از پودر ظرفشویی می‌‌توانید کمک بگیرید.

نحوه استفاده کردن از قرص ظرفشویی در ماشین ظرفشویی هوور

قرص های ظرفشویی بسیار تمیز کننده هستند و بعضی از آنها برعکس پودرهای ظرفشویی، قسمتی از آنها از ژل ظرفشویی درست شده‌اند. قرص‌های ظرفشویی به طور معمول به شکل مستطیل‌های بسیار کوچک از پودرهای ظرفشویی هستند. درون محفظه شوینده ماشین ظرفشویی هوور می‌توانید از قرص‌های ظرفشویی استفاده کنید.

چیدمان ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی هوور

 •  در قفسه پایینی ماشین ظرفشویی هوور بشقاب‌ها را قرار دهید و سعی کنید که چنانچه به طرف داخل خم نمایید. باید بین بشقاب‌ها فاصله مناسبی باشد، تا جریان آب به راحتی میان آنها را شستشو داده و تمیز کند.
 •  فنجان‌ها، لیوان‌ها و کاسه‌ها را به صورت اریب قرار دهید، که بتوانند از سمت پایین آب را بگیرند و فضای زیادی را نیز نگیرند.
 •  تمام وسایل پلاستیکی و درپوش‌ها را بهتر است که در قفسه بالایی بگذارید.
 •  اگر می‌خواهید ماهیتابه‌ها و قابلمه‌ها را با ظرفشویی هوور مورد شستشو قرار دهید،  در قفسه پایینی و به سمت پایین بگذارید.
 • ماشین ظرفشویی هوور را بیش از اندازه نباید پر کنید.
 •  در قسمت پایینی سبد چنگال و کارد را قرار دهید و آنها را تا جای ممکن، مجزا از یکدیگر بگذارید.
 •  کاردها و چنگال‌ها را به گونه‌ای در ماشین ظرفشویی هوور قرار دهید که که سطح‌های کثیف چنگال‌ها و قاشق‌ها به هم نچسبند و به طور کامل آب به همه قسمت‌های آنها برسد.
 •  محل قرارگیری تخته‌های برش و سینی‌ها   در قسمت‌های مخصوص بشقاب‌ها است و باید آنها را در این محل به درستی قرار دهید و اگر در آنجا نتوانستید قرار دهید، در سمت پایین و ناحیه بیرونی ظرفشویی هوور قرار دهید.
 •  پیش از آنکه ماشین ظرفشویی هوور را به کار بیاندازید، باید اطمینان حاصل کنید، که بازوها راحت می‌چرخند و مانعی برای حرکت آنها وجود ندارد.
 • محفظه شوینده ماشین ظرفشویی هوور را که معمولاً بر روی درب دستگاه و یا در سمت پایین تعبیه شده است با ماده شوینده مرغوب و با کیفیت که مناسب شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی هوور است، پر نمایید.

ظرفشویی هوور

 استفاده درست از ماشین ظرفشویی هوور

 •  ظروفی که قصد شستن آنها را دارید را در ظرفشویی هوور به صورت صحیح قرار دهید.
 • قرص شستشوی ماشین ظرفشویی را در محفظه ویژه خودش قرار داده و درب محفظه آن را ببندید. همچنین باید مطمئن باشید، که به اندازه کافی نمک شستشو و مواد شوینده در محفظه وجود داشته باشد.
 •  با دکمه power، ماشین ظرفشویی هوور را روشن نمایید.
 • برنامه مناسب شستشو را انتخاب کنید.
 •  درب ماشین ظرفشویی هوور را به آرامی ببندید تا شستشوی ظروف شروع گردد.

سخن تکمیلی

برای آنکه از ماشین ظرفشویی هوور به طور راحت  استفاده کنید، باید با طریقه استفاده درست از این ظرفشویی و راهنمای استفاده از آن به صورت کامل آشنا باشید، تا ماشین ظرفشویی هوور شما آسیب نبیند و ظروف شما به درستی مورد شستشو قرار بگیرد. برای آنکه ماشین ظرفشویی هوور شما عملکرد خوبی را داشته باشد، باید به تمیز بودن دستگاه، چیدمان ظروف و نوع مواد شوینده توجه کافی داشته باشید و همچنین با توجه به نوع ظروف و میزان کثیفی آنها برنامه مناسب را انتخاب کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی هوور Hoover

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی هوور

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا