مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب شترمرغ | تعبیر کشتن شترمرغ در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

دیدن خواب شترمرغ در خواب به هیچ وجه رایج نیست و معمولاً این خواب معنی خاصی هم ندارد. وقتی شما خواب پرندگان و حیوانات را می‌بینید تعبیر خوابتان نسبت به حسی که در زندگی واقعی به آن حیوان دارید، با هم فرق می‌کند. مثلاً اگر دو نفر خوابی مشابه در مورد شترمرغ ببینند، معنی خواب شخصی که از شتر مرغ بدش می‌آید با کسی که به شتر مرغ علاقمند است کاملاً با هم متفاوت است.

البته همانطور که می‌دانید جزئیات خواب شترمرغ می‌تواند در تعبیر آن تأثیر زیادی داشته باشد پس باید سعی کنید ابتدا جزئیات خوابتان را به یاد بیاورید. توصیه می‌کنیم بعد از اینکه از خواب بیدار شدید حتماً جزئیات خواب خود را یادداشت کنید تا بتوانید آن را به راحتی تعبیر کنید. در این مقاله از مجله آی بک تعبیر خواب شترمرغ را به طور کامل برایتان توضیح خواهیم داد و همچنین نظر معبران مختلف را هم در مورد این خواب بیان می‌کنیم.

دیدن خواب شترمرغ نماد چیست؟

دیدن خواب شترمرغ به طور کلی نماد موارد زیر است:

  1. شما تخیلات بسیار قدرتمندی دارید.
  2. شما به خودتان کاملاً اطمینان دارید.

۱- شما تخیلات بسیار قدرتمندی دارید.

بیشتر مواقع تعبیر این خواب این است که شما تخیلات بسیار قدرتمندی داشته و قدرت تخیلتان بالا است و خیلی راحت می‌توانید چیزهایی را که تاکنون ندیده‌اید تصویرسازی و خیال پردازی ذهنی کنید.

۲- شما به خودتان کاملاً اطمینان دارید.

گاهی دیدن این خواب نادر نماد این است که شما به خودتان کاملاً اطمینان دارید و حتی احساس می‌کنید که بدون کمک دیگران و به راحتی می‌توانید مشکلاتتان را حل کنید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب مرگ چیست | تعبیر دیدن مردن و مرگ در خواب

تعبیر خواب شترمرغ

تعبیر خواب شترمرغ

تعبیر دیدن شترمرغ در خواب می‌تواند نشانه تغییرات معنوی و مادی در زندگی‌تان باشد یعنی شما نگاهتان را به زندگی تغییر داده اید.

طبق نظر معبران، برای دیدن خواب شتر مرغ تعابیر متفاوتی وجود دارد. ابراهیم کرمانی در مورد تعبیر خواب شترمرغ می‌گوید: اگر شترمرغ را در خواب بکشید یعنی شخصی را شکست می‌دهید و ابن سیرین هم در مورد این خواب می‌گوید: اگر خواب دیدید که سوار شترمرغ شده اید یعنی به یک بیابان می‌روید و اگر هم خواب شترمرغ ماده‌ای را ببینید به معنی این است که به زودی ازدواج می‌کنید.

ابراهیم کرمانی می گوید:

اگر خواب دیدید که یک شترمرغ را کشته‌اید، یعنی بر یک مرد بیابان نشین کاملاً مسلط شده و حتی او را شکست می‌دهید و اگر هم ببینید که استخوان، پر و یا تخم شترمرغ دارید یعنی از یک مرد بیابان نشین به شما اموال و مال می‌رسد.

اگر هم خواب دیدید که شترمرغی فریاد و بانگ می‌کند، تعبیر آن این است که یک خدمتکار شجاع به دست خواهید آورد و اگر هم خواب ببیند بر شترمرغی سوار شده اید یعنی به مسافرت‌های عجیب و دور می‌رود.

بیشتر معبران معتقدند که شترمرغ به تعبیر انسان بیابانی است یعنی افرادی که در شهر زندگی نمی‌کنند و لباس آنها هم لباس شهرنشینی نیست. این افراد ممکن است در خواب ما به شکل حیوانی دیده شوند. بعضی‌ها معتقدند که شتر مرغ در خواب به تعبیر مرد بیابانی است.

می‌توانیم عقیده این معبران را به این صورت توجیه کنیم که اگر کسی به دیده ما عجیب به نظر بیاید، ممکن است ما او را در خواب به شکل حیوانی ببینیم.

جابر مغربی در مورد معنی خواب شترمرغ گفته است که:

اگر خواب دیدید که سوار یک شترمرغ فرمانبردار و رام شده‌اید و شترمرغ شما را به هوا می‌برد و دوباره به زمین می‌آورد، یعنی شما با یک شخص بیابان نشین مسافرت کرده و با منفعت و سود زیاد برمی‌گردید ولی اگر خوابی برعکس دیدید، تعبیر آن خوب نیست.

تعبیر دیدن شتر شترمرغ در خانه

اگر خواب دیدید که شترمرغی به خانه‌تان آمده و یا اینکه برای گرفتن آن دام گذاشته‌اید، یعنی مجبور هستید کاری کنید و با اشخاصی برخورد کنید که از شما مسلط‌تر و داناتر هستند. آشنایی با این افراد باعث می‌شود تقلا و تلاش شما بیشتر شود.

تعبیر دیدن خواب پر شترمرغ

دیدن پر شترمرغ به معنی سوغاتی است که از سرزمینی دور برایتان می‌آورند و یا ممکن است شما به کسی سوغاتی بدهید. اگر در خواب ببینید که پر شترمرغ را بر روی لباستان زینت کرده‌اید، یعنی شما اخلاق و عادت بدی دارید که دیگران آن را نمی‌پسندند و به همین دلیل شما را ملامت کرده و از شما ایراد می‌گیرند. دیدن خواب پر شترمرغ ممکن است به معنی این باشد که شما توانایی دارید تا با پشتکار و تلاش به اهداف خود دست پیدا کنید.

حتما بخوانید:   علم تعبیر خواب چیست | علائم رویای صادقه چیست؟

تعبیر فرار کردن از شترمرغ

اگر خواب دیدید که از دست شترمرغ فرار می‌کنید، تعبیر آن این است که با یکی از نزدیکان خود مشکل پیدا کرده‌اید و به علت اخلاق بدی که این شخص دارد شما ترجیح می‌دهید از او فرار کنید زیرا احساس می‌کنید که او نمی‌خواهد مشکلات را با گفتگو حل کند و حتی امکان دارد که به شما آسیب بزند.

اگر خواب دیدید که یک شترمرغ در حال تعقیب شماست، نشانه این است که شما اشخاصی را در زندگیتان ناراحت کرده و می‌خواهید ناراحتی را از دل آنها در بیاورید زیرا احساس عذاب وجدان می‌کنید.

تعبیر غذا دادن به یک شترمرغ در خواب

اگر خواب دیدید که به یک شترمرغ غذا می‌دهید، تعبیر آن این است که شما هیچگاه از اشتباهات خود عبرت نمی‌گیرید و باز هم این اشتباهات را تکرار می‌کنید. شخصی در کنارتان است که بارها به شما دروغ گفته و گاهی هم خیانت کرده است و شما هر بار او را می‌بخشید. خودتان هم این موضوع را می‌دانید که این شخص هیچگاه درست نمی‌شود و باز هم به شما خیانت می‌کند. شاید این خودتان هستید که به او اجازه خیانت را می‌دهید.

تعبیر دویدن در کنار شترمرغ در خواب

اگر خواب دیدید که در حال دویدن در کنار یک شترمرغ هستید، معنی آن این است که اهداف بلند پروازانه و آرزوهای طول و درازی دارید که همه آنها دست نیافتنی هستند. برای اینکه به آنها برسید تلاش زیادی می‌کنید ولی خودتان هم می‌دانید که احتمال رسیدن به این آرزوها صفر است و فقط وقت خود را تلف می‌کنید.

تعبیر دیدن جوجه شترمرغ در خواب

اگر خواب جوجه شترمرغ را دیدید معنی آن این است که شما انرژی و زمانتان را صرف کارهای بیهوده و بی‌مورد می‌کنید و به همین علت برای انجام دادن کارهای مهم‌تر وقتی برایتان باقی نمی‌ماند و تاکنون نتوانسته‌اید موفقیت مهمی به دست بیاورید و تمام کارهای مهم خود را نیمه کاره می گذارید.

تعمیر حمله کردن شترمرغ در خواب

اگه خواب دیدید که به شما شترمرغی حمله کرده است تعبیر آن این است که با شخصی مشکل پیدا کرده‌اید که از شما بسیار قدرتمندتر است و شما نگرانید که این شخص برایتان ایجاد مشکل کند. شما این موضوع را می‌دانید که اگر او بخواهد می‌تواند به راحتی برایتان دردسر ایجاد کند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب ترس چیست | تعبیر دیدن خواب ترسناک

تعبیر دیدن شترمرغ زخمی در خواب

اگر خواب یک شترمرغ زخمی را دیدید معنی آن این است که شما مشکلات حل نشدنی دارید. وقتی یک مشکل را در زندگیتان حل می‌کنید و تصور می‌کنید که راحت شده‌اید، دوباره یک مشکل بزرگتر و جدید در زندگی‌تان پیدا می‌شود.

تعبیر کشتن شترمرغ در خواب

اگر خواب دیدید که یک شترمرغ را کشته اید، معنی آن این است که اشتباهات زیادی انجام می‌دهید و نه تنها از این اشتباهات درس نمی‌گیرید، بلکه دنبال شخصی می‌گردید که گناهان خود را به گردنش بیندازید و خودتان را از سرزنش دیگران خلاص کنید.

تعبیر دیدن شترمرغ مرده در خواب

اگر شما خواب یک شترمرغ مرده را دیدید نشانه این است که ضعف شخصیتی شدیدی دارید. این ضعف توانسته در وضعیت روحی تان تأثیر بسیار بدی بگذارد. ممکن است ضعف شما ناشی از سوء تفاهم خانوادگی و یا مسائل کاری باشد.

تعبیر دیدن شترمرغ بزرگ در خواب

اگر شترمرغ بزرگ و غول پیکری را در خواب دیدید یعنی کارهای بدون منطق و فکر انجام می‌دهید. شما بدون اینکه فکر کنید در مورد مسائل مهم تصمیم گیری می‌کنید و هیچگاه به عواقب آن نمی‌اندیشید.

تعبیر دیدن شترمرغ سیاه در خواب

دیدن شترمرغ سیاه در خواب می‌تواند پیش بینی از اتفاقات غیر منتظره، شگفت انگیز و مهم در آینده نزدیک باشد.

تعبیر دیدن شترمرغ سفید در خواب

اگر در خواب شترمرغ سفیدی دیدید، نشانه این است که شما در قضاوت هایتان عدالت را کاملاً رعایت می‌کنید و هیچگاه جانب ناحق را نمی‌گیرید.

تعبیر دیدن یک گله شترمرغ در خواب

اگر در خواب شترمرغ های زیادی را به صورت گله دیدید، نشانه شادی و پیروزی است.

تعبیر خواب شترمرغ

تعبیر دیدن سر شترمرغ در خواب

اگر در خواب سر یک شترمرغ را دیدید معنی آن این است که در زندگی شخصی‌تان بعضی مسائل را نادیده می‌گیرید. لازم است از حصاری که به دور خود کشیده‌اید بیرون آمده و با مشکلات زندگی‌تان روبرو شوید.

تعبیر سوار شترمرغ شدن در خواب

اگر خواب دیدید که سوار یک شترمرغ شده‌اید نشانه استقلال و آزادی است. شما آنقدر قدرت دارید که می‌توانید هر کاری را که دلتان می‌خواهد، انجام بدهید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب شترمرغ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعبیر کشتن شترمرغ در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x