نمایندگیگرمی

تعمیر پکیج در گرمی | تعمیرات پکیج، کولر آبی و کولر گازی در محل

آبسردکن‌ها معمولاً در مکان‌های عمومی و ادارات دیده می‌شوند و تقریباً می‌توان گفت جزو لوازم اداری هستند. آبسردکن هم ممکن است به دلیل استفاده اشتباه و یا فرسودگی، دچار ایراداتی شود و در این صورت لازم است به وسیله فرد فنی و متخصص بررسی و تعمیر شود. البته بعضی از افراد خود را فنی دانسته و با دستکاری آبسردکن باعث خرابی بیشتر آن می‌شوند. به طور کلی تمام لوازم برقی که ساختار مخصوصی دارند باید حتماً به وسیله افرادی که تخصص کافی در این زمینه دارند، تعمیر شوند.

در صورتی که شما در گرمی اردبیل زندگی می‌کنید، توصیه می‌کنیم اگر به تعمیرکار آبسردکن نیاز پیدا کردید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تعمیرکار ماهر و متخصص به محل مورد نظرتان اعزام شود.

تعمیر آبسردکن بوش در گرمی

آبسردکن امروزه جزو وسایل ضروری در بانک‌ها، ادارات، مطب پزشک، دفاتر کار و.. می‌باشد که در مدل‌های مختلفی هم تولید شده است. بعضی از آبسردکن‌ها حتی می‌توانند آب را هم تصفیه کنند ولی بعضی از آنها فقط شیر آب سرد دارند و یا بعضی از آبسردکن‌ها هم از شیر آب سرد و هم از شیر آب گرم برخورد دارند.

آبسردکن ها بعد از مدتی ممکن است دچار خرابی شده و نیاز باشد که آن را تعمیر کنید. مواردی مانند گرفتگی شیر آب، سرد نشدن آب، نشت آب و… نشان می‌دهد که دستگاه آبسردکن بوش شما به سرویس نیاز دارد. شما می‌توانید با سرویس دوره‌ای آبسردکن بوش عمر آن را افزایش داده و مشکلاتی که در آن ایجاد شده است را برطرف کنید.

متخصصان و کارشناسان مجموعه آی بک امداد با دانش فنی روز آشنایی کامل داشته و با تکیه به مهارت و تجربه خود تمامی خدمات تعمیر و سرویس آبسردکن بوش را ارائه می‌دهد.

تعمیر آبسردکن

چگونه آبسردکن بوش را ریست کنیم؟

مواقعی که آبسردکن بوش شما آب را سرد نکرده و یا اینکه آب یخ می‌زند، می‌توانید آن را مجدداً تنظیم کنید. برای این منظور چند لیوان آب از شیر آب گرم و سرد بردارید و کلیدهای دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق بکشید. حدود ۲۴ ساعت صبر کنید و سپس آن را به برق بزنید. بعد از اینکه دستگاه را به برق زدید کلیدها را هم روشن کنید و تا ۵ ساعت از دستگاه آبسردکن استفاده نکنید، سپس آب داخل آب سردکن را امتحان کرده و اگر مشکل برطرف نشد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تعمیرکار ماهر آی بک امداد برای رفع مشکل آبسردکن بوش شما اعزام شود.

هزینه تعمیر و یا سرویس آبسردکن بوش در گرمی  چقدر است؟

تعمیر آبسردکن بوش با توجه به تعمیر قطعات و یا تعویض آنها با هم فرق می‌کند. اگر آبسردکن بوش شما نیاز به تعویض قطعات نداشته باشد و قطعات قابل تعمیر باشند، هزینه تعمیر دستگاه کم خواهد شد، ولی اگر لازم شود که قطعات دستگاه تعویض شود، آنگاه هزینه قطعه‌ای که تعویض می‌شود و هزینه دستمزد، به هزینه کلی اضافه خواهد شد.

البته متخصصین آی بک امداد تلاش می‌کنند از عوض کردن قطعه خودداری کنند و قطعه خراب را با کیفیت بالا تعمیر کنند ولی به طور کلی استفاده از خدمات آی بک امداد به شما کمک خواهد کرد تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید زیرا این مجموعه دارای خدمات در محل بوده و نیازی نیست شما آبسردکن بوش خود را برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل کنید و در هزینه حمل و نقل صرفه‌جویی خواهید کرد و علاوه بر آن، هزینه‌ای که بابت تعمیر آب سردکن از شما دریافت می‌شود کاملاً منصفانه بوده و طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مراوه | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر مراوه گلستان

مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد در گرمی

اگر آبسردکن بوش شما دچار خرابی و ایرادی شد با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید زیرا:

 • کارشناسان دوره دیده آی بک امداد دانش فنی بالایی داشته و آشنایی کامل به مشکلات آبگرمکن و پکیج دارند و خرابی دستگاه را به راحتی رفع می‌کنند.
 • تمامی خدمات آی بک امداد از لحظه‌ای که شما درخواستتان را ثبت می‌کنید در کمترین زمان انجام می‌گیرد.
 • هزینه‌هایی که از شما بابت تعمیر آبسردکن دریافت می‌شود، کاملاً منصفانه و منطقی هستند.
 • عیب یابی جزو مهم‌ترین قسمت‌های تعمیر آبسردکن است و این موضوع از حساسیت زیادی برخوردار است. تعمیرکاران ماهر آی بک امداد با عیب یابی دقیق، از ایجاد مشکلات بیشتر برای آبسردکن جلوگیری کرده و مانع خسارت‌های جبران ناپذیر خواهند شد.
 • آبسردکن‌ها برندهای مختلفی دارند و متخصصین آی بک امداد به دلیل دانش فنی و تخصص بالا، قادرند تا تمامی برندهای آبسردکن را تعمیر کنند و ابزارهای لازم را هم برای این کار دارا هستند.
 • کارشناسان آی بک امداد تلاش می‌کنند در صورت امکان به شما کمک کرده و با راهنمایی‌های جامع خود مشکل دستگاه را برطرف کنند و اگر مشکل جدی بود با شما هماهنگی کرده تا متخصص مربوطه به محل اعزام شود.

تعمیر پکیج بوتان در گرمی

امروزه استفاده از سیستم‌های گرمایشی چند کاره در شهرهای بزرگ بیشتر شده و تقاضا هم برای خدماتی مانند تعمیر و سرویس پکیج افزایش پیدا کرده است. معمولاً کاربران در صورت خرابی پکیج بوتان خود به جایی مراجعه کنند تا بهترین خدمات را ارائه بدهد و علاوه بر این، هزینه دریافتی آن هم مناسب باشد.

معمولاً وقتی پکیج خراب می‌شود، افراد خودشان دست به کار شده و برای اینکه از خرج‌های اضافه جلوگیری کنند، خودشان پکیج بوتان را تعمیر می‌کنند. ولی لازم است که بدانید بیشتر مواقع دستکاری شدن پکیج به وسیله افراد غیر فنی باعث می‌شود قطعات حساس دستگاه مثل مبدل‌های پکیج، مشعل پمپ و یا حتی برد دستگاه خراب شده و شما مجبور به پرداخت هزینه بالایی برای تعمیر پکیج بوتان شوید. باید بدانید که تعمیر پکیج بوتان کاری تخصصی است و حتماً باید به وسیله تکنسین آموزش دیده انجام بگیرد.

توصیه می‌کنیم در صورت خرابی پکیج بوتان خود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرند تا در کمترین زمان، متخصصین ما مشکل پکیج شما را برطرف کنند.

بهترین مرکز برای تعمیر پکیج بوتان در گرمی  چه ویژگی های دارد؟

برای تعمیر پکیج همیشه حرف اول را تخصص می‌زند پس شما باید مرکزی را برای تعمیر پکیج خود انتخاب کنید که بهترین تکنسین‌ها را داشته باشد و بتواند در کمترین زمان، مشکل پکیج شما را برطرف کند.

در ادامه شما را با ویژگی‌های آی بک امداد برای خدمات تعمیر پکیج بوتان آشنا می‌کنیم:

 • تعمیر پکیج و سرویس آن در کمترین زمان و در منزل
 • توانایی تعمیر و سرویس تمامی برندهای پکیج
 • ارائه خدماتی کاملاً تخصصی برای تعمیر پکیج با گارانتی معتبر
 • استفاده از تعمیرکاران با تجربه و ماهر
 • استفاده از قطعات اصل برای تعمیر دستگاه
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال خان زنیان | هزینه تعمیر یخچال در شهر خان زنیان

تعمیر در محل کولر آبی سپهرالکتریک

کولرهای آبی به دلیل استفاده زیاد در تابستان ممکن است دچار خرابی و مشکل شوند. شما می‌توانید با یک تماس، از خدمات در منزل آی بک امداد استفاده کنید و مشکل کولر آبی خود را به کمک متخصصین مجرب ما برطرف کنید. ارائه خدمات آی بک امداد شبانه روزی بوده و در کمترین زمان برای تعمیر کولر آبی شما اقدامات لازم انجام می گیرد.

روشن نشدن کولرهای آبی سپهر الکتریک

گاهی ممکن است کولر آبی شما در گرمای تابستان روشن نشده و باعث کلافگی شما شود. معمولاً روشن نشدن کولرهای آبی سپهر الکتریک به دو دلیل است:

۱- فیوز کولر آبی قطع شده است:

ممکن است بدون اینکه شما متوجه شوید و به طور غیر منتظره، اتصالی در مدار کولر ایجاد شده و فیوز آن قطع شده باشد. گاهی هم ممکن است فیوز قطع نشده ولی خروجی نداشته باشد. به هر حال در هر دو صورت باید فیوز کولر را عوض کنید تا مشکل برطرف شود. در صورتی که مهارت فنی ندارید توصیه می‌شود این کار را به متخصصین آی بک امداد بسپارید.

۲- فاز و نول اصلی در مدار قطع شده است.

در صورت بروز این مشکل بهتر است که صفحه اتصالات بررسی شده و رسیدن ولتاژ به کولر، به وسیله ولت متر تست شود. اگر کولر در ترمینال خود دارای فاز و نول نبود، مشکل از کابل است ولی اگر در ترمینال فاز و نول وجود داشت، جهت عیب یابی دستگاه باید سیم بندی آن به وسیله تعمیرکار ماهر آی بک امداد چک و کنترل شود.

سرویس کولر گازی جی پلاس در گرمی

بهترین اقدام برای اینکه از خرابی کولر گازی جی پلاس خود جلوگیری کنید این است که آن را به طور دوره‌ای سرویس کنید. سرویس کولر گازی از بروز مشکلات در آن جلوگیری کرده و بازده دستگاه و همچنین طول عمر آن را افزایش می‌دهد.

سرویس کولر از لحاظ اقتصادی هم کاملاً به صرفه‌تر از تعمیر دستگاه است زیرا در صورت تعمیر، گاهی شما مجبورید هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم سرویس دوره ای کولر گازی جی پلاس خود را کاملاً جدی بگیرید تا با پرداخت هزینه کمتر، بازدهی دستگاه تان را افزایش دهید.

متخصصین آی بک امداد سرویس کولرهای گازی جی پلاس را با کیفیت بالا انجام داده و از خرابی‌های احتمالی در کولر گازی شما جلوگیری می‌کنند. برای استفاده از خدمات آی بک امداد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا سرویس کار ماهر به محل مورد نظرتان اعزام شود.

تعمیر آبسردکن

سخن پایانی

ما به شما اطمینان می‌دهیم که متخصصین و تعمیرکاران زبده و مجرب آی بک امداد می‌توانند در کمترین زمان وسایل برقی شما را تعمیر و یا سرویس کنند. تعمیرکاران آی بک امداد در بهترین آموزشگاه‌ها مهارت خود را کسب کرده و سال‌ها تجربه علمی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارند. ما معتقدیم که تجربه، تخصص و تعهد رکن های اساسی برای متخصصین و تعمیرکاران آی بک امداد محسوب می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید تمامی خدمات تعمیر لوازم خانگی خود را در گرمی اردبیل به متخصصین آی بک امداد بسپارید. برای تماس با ما، به شعبات آی بک امداد در نزدیک ترین محل زندگی خود مراجعه کرده و یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر آبسردکن در گرمی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات پکیج، کولر آبی و کولر گازی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا