دهگلان

تعمیر یخچال دهگلان | هزینه تعمیر یخچال در شهر دهگلان کردستان

در گذشته نه چندان دور، به علت اینکه تکنسین‌های تعمیر یخچال فریزر کم بودند، وقتی یخچال فریزر دچار مشکل می‌شد کاربران مجبور بودند حتی برای تعمیرات جزئی هم یخچال را با سختی به تعمیرگاه منتقل کنند و این کار نه تنها هزینه بر بود بلکه باعث آسیب دیدن یخچال در هنگام انتقال می‌شد و حتی ممکن بود که یخچال برای مدت طولانی در تعمیرگاه بماند تا آن را تعمیر کنند.

ولی امروزه در سراسر استان کردستان و شهر دهگلان، نمایندگی‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید با آنها تماس گرفته و درخواست خودتان را برای تعمیر یخچال دهگلان ثبت بفرمایید تا در زمان کم، تعمیرکار به منزل شما آمده و مشکل یخچال شما را در هر برند و هر مدلی که باشد، برطرف کند.

خرابی یخ ساز یخچال ال جی

یخساز یخچال در مدل‌های مختلف ساید و فرنچ با هم فرق می‌کند و به شکل جداگانه وجود دارد. یخساز در فریزر قرار دارد و وقتی که فیلتر آب به تعویض نیاز داشته باشد یخساز هم خوب یخ تولید نمی‌کند. آب از فیلتر به طرف یخ ساز می‌آید و اگر فیلتر دچار هرگونه کثیفی باشد، به طور کامل آب نمی‌تواند وارد یخ‌ساز شود و در انتها هم یخ تولید نخواهد شد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی دهگلان | هزینه تعمیر کولر گازی در دهگلان کردستان

وقتی با خرابی یخساز یخچال روبرو میشوید ، باید در کمترین زمان با تعمیرکار آی بک تماس بگیرید. برای اینکه در هزینه و وقت صرفه جویی شود می‌توانید به روش زیر دستگاه تان را عیب یابی کنید:

عیب یابی خرابی یخساز یخچال ال جی

ابتدا قالب یخ را بررسی کنید، اگر در آن یخ وجود داشت یعنی یخ ساز آب را دریافت می‌کند و منبع آب مشکل ندارد. احتمالاً در هنگامی که وسایل را در فریزر جابجا می‌کنید، ناخواسته بازوی کنترل خاموش شده است. در این صورت است که یخ ساز قادر به ساختن یخ نخواهد بود. برای اینکه مشکل را برطرف کنید بازوی کنترل را در یخچال خود پیدا کرده و آن را به طرف پایین و در موقعیت درست قرار دهید.

اگر بازوی کنترل روشن بود و قالب هم از یخ پر شده بود، ممکن است مشکل از اتصال الکتریکی و یا از موتور باشد. پس بهتر است که ابتدا مطمئن شوید که اتصالات الکتریکی درست هستند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی دهگلان | هزینه تعمیر کولر گازی در دهگلان کردستان

اگر نتوانستید یخ‌ساز یخچال ال جی را درست کرده و مشکل آن را برطرف کنید، با کارشناسان آی بک امداد در شهر دهگلان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورتی که با راهنمایی کارشناسان ما باز هم مشکل یخ ساز یخچال ال جی رفع نشد، ما تعمیرکاران ماهرمان را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. تعمیر یخچال دهگلان خود را به متخصصین آی بک امداد بسپارید.

تعمیر یخچال دهگلان

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر دهگلان کردستان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا