شهرک گلستاننمایندگی

تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران | هزینه تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یخچال فریزرها در برندها و مدل‌ های بسیار مختلفی تولید شده‌ اند و استفاده نادرست از آنها می‌ تواند باعث ایجاد ایرادات و اشکالاتی در آنها شود. جهت تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران و رفع مشکلات رایج در یخچال فریزرها می‌ توانید از مرکز معتبر و مجاز آی بک امداد کمک بخواهید. گاهی اوقات به کار بردن قطعات داخلی بی‌ کیفیت و غیر اصل می‌ تواند خرابی‌ ها و مشکلات بسیار زیادی را در یخچال فریزر به بار آورد به همین خاطر انتخاب مرکز آی بک امداد به عنوان یکی از حرفه‌ ای‌ ترین و تخصصی‌ ترین مراکز تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران می‌ تواند باعث شود که یخچال شما به بهترین شکل ممکن و قطعات بسیار با کیفیت تعمیر گردد.

تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران و رفع مشکل کاهش دمای فریزر

یکی از مشکلاتی که معمولاً در یخچال فریزرها رخ می‌ دهد کاهش دمای فریزر می‌ باشد. در حالت عادی فریزر باید دمای پایین‌ تری نسبت به یخچال داشته باشد اما گاهی اوقات آنقدر دما کاهش پیدا می‌ کند که تمام مواد غذایی داخل یخچال یخ زده و غیر قابل استفاده می‌ شوند. دلایل مختلفی می‌ تواند برای این مشکل وجود داشته باشد که در ادامه برخی از آنها را نام می‌ بریم:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در دربند تهران | هزینه تعمیر یخچال در دربند تهران
  • ممکن است لاستیک دور درب یخچال فریزر خراب شده باشد که در این شرایط تکنسین با در نظر گرفتن نوع و مدل لاستیک دور درب آن را با لاستیک با کیفیت تعویض می‌ نماید.
  • گاهی اوقات نیز کمپرسور یخچال فریزر خراب می‌ شود. از آنجایی که کمپرسور مهم‌ ترین قطعه در یخچال فریزر است بنابراین تعمیر آن به تخصص زیادی نیاز دارد.
  • نشتی گاز می‌ تواند یکی از عواملی باشد که باعث پایین آمدن دمای فریزر شود که در این صورت باید تکنسین به شارژ آن اقدام نماید.
  • اگر گرد و غبار زیادی بر روی کندانسور نشسته باشد باعث می‌ شود که عملکرد یخچال دچار اختلال شده و باعث کاهش دمای فریزر می‌ شود.
  • چنانچه برد الکترونیکی در یخچال فریزر دچار مشکلی شده باشد می‌ تواند یکی از عوامل کاهش دما در فریزر باشد.
  • عدم کارکرد درست سیستم دیفراست در یخچال فریزر نیز از عواملی است که می‌ تواند باعث ایجاد برفک زیاد در دیواره فریزر و کاهش دمای آن شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی نیر | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر نیر اردبیل

برای تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران و رفع مشکلات مربوط به کمپرسور، کندانسور، سیستم دیفراست، برد الکترونیکی، لاستیک دور درب و … می‌ توانید از آی بک امداد و تکنسین‌ های ماهر آن کمک بگیرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران، هزینه تعمیر یخچال در شهرک گلستان تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا