کانی دینارنمایندگی

تعمیر یخچال کانی دینار | هزینه تعمیر یخچال در شهر کانی دینار کردستان

وقتی یخچال شما دچار خرابی شده و عملکرد آن مختل می‌شود، نیاز است که برای تعمیر یخچال کانی دینار خود به فرد متخصصین مراجعه کنید. کارشناسان تیم آی بک امداد به صورت تلفنی تلاش می‌کنند که مشکلات جزئی یخچال شما را برطرف کنند و اگر مشکل رفع نشد، می‌توانید با شکیبایی بدون اینکه یخچالتان را از منزل خارج کنید توسط متخصصین آی بک مشکل دستگاه را برطرف کنید. با استفاده از خدمات تعمیر یخچال آی بک، نیازی نیست شما نگران تعمیر یخچالتان باشید زیرا هرگونه مشکلی که در یخچال شما ایجاد شده باشد، توسط آی بک، در منزل شما رفع خواهد شد. در ادامه به بررسی رفع مشکل یخساز یخچال امرسان می‌پردازیم:

چرا یخساز یخچال امرسان، یخ نمی‌سازد؟

اگر در هنگام استفاده از یخساز یخچال امرسان متوجه شدید که اصلاً یخ تولید نمی‌شود و یا یخ های کوچکی تولید می‌شود، این نشانه گرفتگی در خط تأمین است. دلیل این مشکل هم این است که آب یخ زده در خط تولید مسدود شده است. برای اینکه خط تولید را که منجمد شده، تعمیر کنید باید یخچال را لغزانده و آن را از برق بکشید. سپس شیر را خاموش کرده و یا به حالت بسته بچرخانید. دو ساعت صبر کنید تا یخچال همانطور خاموش بماند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر تلویزیون در تکاب | تعمیر در محل ظرفشویی، آبسردکن و کولر آبی

البته گاهی هم ممکن است فیلتر آب مسدود شده و دلیل یخ نساختن در یخساز یخچال امرسان باشد. در این صورت باید ابتدا فیلتر آب یخچالتان را پیدا کنید و آن را عوض کنید. برای اینکه فیلتر یخ نزند معمولاً آن را در یخچال می‌گذارند.

چرا یخ‌های خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ، در یخساز یخچال امرسان ساخته می‌شود؟

اگر متوجه شدید که یخ‌هایی که در یخ‌ساز درست می‌شود یا خیلی کوچک بوده و یا خیلی بزرگ هستند، نگران نباشید. در صورت رویرو شدن با خرابی یخساز یخچال لازم است که تنظیمات یخ سازتان را بررسی کرده و آن را درست تنظیم کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال شنبه | هزینه تعمیر یخچال در شهر شنبه

برای تنظیم کردن مقدار آب در قالب یخ به روش زیر عمل کنید:

  • در مرحله اول پوشش یخ ساز را بردارید. پوشش یخ یک صفحه سفید بوده که در جلوی یخ ساز قرار دارد. شما خیلی راحت می‌توانید آن را بیرون بیاورید. اگر در بیرون آوردن آن مشکل پیدا کردید، می‌توانید از پیچ گوشتی صاف استفاده کرده و آرام از محفظه آن را خارج کنید.
  • زیر پوشش یخساز، فنر و پیچ قرار دارد که در روی آن نمایشگر منفی و مثبت را مشاهده می‌کنید و با آن می‌توانید مقدار آب را کنترل کنید. برای اینکه مقدار آب را در هر دوز کم کنید، به طرف علامت منفی پیچ کرده و برای اینکه آن را زیاد کنید به طرف مثبت بپیچانید.

در صورتی که مشکل یخ ساز یخچال امرسان شما رفع نشد، آی بک امداد، تعمیر یخچال کانی دینار شما را در کمترین زمان در این شهر انجام می‌دهد. ما ارائه دهنده بهترین خدمات هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه این مجموعه حداکثر استفاده را بفرمایید.

تعمیر یخچال کانی دینار

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر کانی دینار کردستان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا