کاووسیه تهراننمایندگی

تعمیر یخچال در کاووسیه تهران | هزینه تعمیر یخچال در کاووسیه تهران

مرکز خدماتی آی بک امداد جهت نصب، تعمیر، خدمات پس از فروش و سرویس دوره‌ ای و تعمیر یخچال در کاووسیه تهران آمادگی کامل دارد. این مرکز سابقه درخشانی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله یخچال دارد و به همین خاطر توانسته رضایت مشتریان زیادی را در سراسر کشور به خود جلب نماید. تمامی خدماتی که در مرکز آی بک امداد ارائه می‌ گردد همراه با فاکتور رسمی بوده و ضمانت کالا توسط این مرکز تایید می‌ گردد. به کار بردن قطعات اورجینال توسط سرویسکاران آی بک امداد باعث می‌ شود که یخچال فریزر به بهترین نحو ممکن تعمیر شود و در آینده برای آن مشکلی ایجاد نگردد.

تعمیر یخچال در کاووسیه و رفع مشکل داغ شدن کمپرسور

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در شهر تهران مشکلات مربوط به داغ شدن کمپرسور را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌ کند. تکنسین‌ ها پس از آنکه در محل حضور پیدا کردند کمپرسور یخچال را بررسی می‌ کنند و عواملی که باعث شده است تا این قطعه داغ شود را شناسایی می‌ نمایند و پس از آن اقدام به تعمیر یخچال خواهند کرد. تعمیر یخچال در کاووسیه در کوتاه‌ ترین زمان انجام می‌ شود و شما کاربران عزیز می‌ توانید با خیال آسوده‌ ای سرویس یخچال را به آی بک امداد بسپارید. یکی از ایرادات رایج در یخچال فریزر الکترواستیل داغ شدن کمپرسور آن می‌ باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سلطانیه زنجان | هزینه تعمیر یخچال در شهر سلطانیه زنجان
  • وجود مواد آلوده‌ ای که در فیلتر درایر مشاهده می‌ گردد می‌ تواند باعث داغ شدن کمپرسور شود.
  • اگر مقدار زیادی آلودگی و گرد و خاک روی فیلتر انباشته شود به کمپرسور فشار بسیار زیادی وارد خواهد کرد در نهایت می‌ تواند باعث شود که کمپرسور یخچال داغ شده و عملکرد کلی یخچال مختل شود.
  • یکی دیگر از مواردی که باعث می‌ شود کمپرسور داغ شود انسداد لوله مویی دستگاه می‌ باشد. در این شرایط انتقال فشار گاز که توسط کمپرسور صورت می‌ گیرد به درستی انجام نخواهد شد و موتور دستگاه داغ می‌ گردد.
  • از دیگر مواردی که باعث داغ شدن کمپرسور یخچال فریزر اسنوا می‌ شود کثیف بودن کندانسور و خراب بودن فن دستگاه است.
  • وجود آلودگی روی کوئل‌ کندانسور باعث می‌ شود که کمپرسور داغ شود.
  • اگر فن کندانسور نیز خراب شده باشد جریان هوا به صورت مطلوب گردش نخواهد داشت و در نتیجه کمپرسور داغ می‌ شود.
  • چنانچه موتور یخچال به صورت یکسره کار کند، کمپرسور داغ می‌ شود. در این شرایط باید عواملی که باعث ایجاد مشکل یکسره کار کردن دستگاه شده‌ اند شناسایی شده و برطرف گردد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر پکیج در سیلوانه | تعمیر پنل تلویزیون و کولر گازی در محل

تعمیر یخچال در کاووسیه تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر یخچال در کاووسیه تهران، هزینه تعمیر یخچال در کاووسیه تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا