اختیاریهنمایندگی

تعمیر یخچال در اختیاریه تهران | هزینه تعمیر یخچال در اختیاریه تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیرکاران مرکز تخصصی آی بک امداد به علت برخورداری از تجربه و دانش کافی تعمیر یخچال در اختیاریه را در محل و در حضور مشتری انجام می‌ دهند و این کار در کوتاه‌ ترین زمان و با مناسب‌ ترین هزینه انجام خواهد شد. هزینه‌ های سرویس و تعمیر یخچال در اختیاریه در این مرکز نسبت به سایر مراکز بسیار مناسب‌ تر می‌ باشد و تمامی اقدامات لازم برای بازگرداندن عملکرد اولیه یخچال توسط تعمیرکاران کار بلد و متبحر انجام می‌ شود. آی بک امداد برای آنکه رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه خواهد داد و دریافت هزینه‌ های اضافی در این مرکز انجام نمی‌ شود.

تعمیر یخچال در اختیاریه و رفع مشکل داغ شدن بدنه یخچال

یکی از مشکلاتی که معمولاً در بیشتر یخچال‌ ها از جمله یخچال فریزر هایسنس رخ می‌ دهد داغ شدن بدنه آن می‌ باشد.

  • تنظیم دمای یخچال به صورت کاملاً مناسب از راهکارهای مهمی است که می‌ تواند باعث شود بدنه یخچال داغ نشود.
  • علاوه بر آن عدم قرار دادن حجم بسیار زیاد مواد غذایی درون یخچال می‌ تواند باعث شود که مشکل داغ شدن بدنه برای یخچال رخ ندهد زیرا قرار دادن مواد غذایی با حجم بسیار زیاد داخل یخچال باعث می‌ شود که به کمپرسور آن فشار زیادی وارد گردد و در نتیجه بدنه داغ شود.
  • اگر درب یخچال خیلی باز و بسته شود می‌ تواند باعث برفک زدن دستگاه شده و هوای گرم می‌ تواند جای هوای سرد را بگیرد در این شرایط کمپرسور بیشتر کار می‌ کند تا بتواند این موضوع را جبران کند در نتیجه بدنه داغ خواهد شد.
  • چنانچه مواد غذایی که دارای دمای بالایی هستند داخل یخچال قرار گیرند باعث به هم ریختن دمای داخل محفظه شده و در نتیجه بدنه نیز گرم می‌ شود.
  • اگر می‌ خواهید از داغ شدن بدنه یخچال فریزر هایسنس جلوگیری کنید باید لوله‌ های کندانسور هر چند وقت یکبار تمیز شوند زیرا وجود آلودگی روی آنها می‌ تواند از گردش هوا جلوگیری کرده در نتیجه بدنه یخچال داغ می‌ شود.
  • چنانچه یخچال هایسنس در محیطی قرار گیرد که هوای آنجا گرم است و یا در کنار لوازم خانگی مانند آبگرمکن، اجاق گاز و سماور قرار داده شود، بدنه آن داغ خواهد شد بنابراین فاصله بین این دستگاه‌ ها باید حداقل ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌ متر باشد و همچنین یخچال از دیوار پشتی خود نیز باید فاصله داشته باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی ده رئیس | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر ده رئیس سیستان و بلوچستان

جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال در اختیاریه با مرکز آی بک امداد ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی کارشناسان ما بهره ببرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال در اختیاریه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر یخچال در اختیاریه، هزینه تعمیر یخچال در اختیاریه تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا