نمایندگیسیس

خدمات تعمیر یخچال در سیس | تعمیرات کولر آبی، ظرفشویی و آبسردکن

امروزه در تمام منازل، یخچال های مختلف و برندهای متفاوت یخچال دیده می‌شود. سالم ماندن این دستگاه نیاز به نگهداری صحیح و اصولی دارد ولی ممکن است هر قدر که هم که از یخچال خود خوب نگهداری کنید، به مرور دچار فرسودگی شده و خراب شود. در صورتی که یخچال شما عملکرد مناسبی نداشت، برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال خود در شهر سیس با تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تعمیرکار آموزش دیده ما برای تعمیر دستگاه اعزام شود.

خدمات تعمیر یخچال هایسنس در سیس

هایسنس جزو برندهای معتبر و مطرح در دنیاست که با وجود کیفیت بالا، ممکن است مانند برندهای معتبر دیگر به علت استفاده نامناسب و یا فرسودگی، دچار مشکل شود. یخچال هایسنس کیفیت بالایی دارد ولی باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که زود خراب نشدن و افزایش عمر یخچال، نیازمند دانستن راهکارهای مفیدی جهت نگهداری صحیح از دستگاه است. اگر از یخچالتان خوب مراقبت نکنید، مکرراً خراب شده و به تعمیر نیاز پیدا می‌کند.

یکی از راهکارهای بسیار مهم برای جلوگیری از خرابی زود هنگام یخچال این است که آن را به صورت اصولی نصب کرده و سرویس دوره‌ای یخچال هایسنس را فراموش نکنید. نکته مهم دیگر این است که در هنگام خرابی یخچال هایسنس باید آن را به وسیله افراد متخصص و ماهر تعمیر کنید تا آسیب نبیند. اگر یخچال هایسنس شما به وسیله افراد غیر ماهر تعمیر شود، آسیب زیادی به یخچال وارد شده و حتی مجبورید برای تعمیر مجدد آن هزینه بیشتری بپردازید.

متخصصین آی بک امداد تمامی خدمات مربوط به تعمیر یخچال هایسنس را با کیفیت بالا ارائه می‌دهند. برای اینکه بتوانید با ما ارتباط برقرار کنید، کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و برند یخچال خود و همچنین مدل آن را بیان کنید تا تعمیرکار مربوط به همان برند، به منزل شما مراجعه کند.

تعمیر یخچال

خرابی‌های یخچال هایسنس و تعمیر آن توسط آی بک امداد

اگر می‌خواهید یخچال هایسنس شما طول عمر بیشتری داشته و دچار خرابی نشود باید با مشاهده کوچک‌ترین خرابی در یخچال، برای تعمیر آن اقدام کنید. البته تمامی مشکلات ایجاد شده در یخچال هایسنس به تعمیرکار نیاز ندارد و رعایت بعضی از نکات کلیدی، از خرابی دستگاه جلوگیری می‌کند. در صورتی که نکات اصلی را برای نگهداری یخچال هایسنس بکار بردید ولی باز هم یخچال شما دچار مشکل شده، توصیه ما استفاده از خدمات آی بک امداد است.

_ برفک زدن لوله های پشت یخچال

مهمترین دلیلی که می‌تواند باعث یخ زدن لوله‌های پشت یخچال شود، نشت گاز است. لازم است که بدانید چرا از این قسمت گاز نشت می‌کند؟ اگر در هنگامی که یخچال را جابجا می‌کنید، بی دقتی کرده و به پشت یخچال ضربه وارد شود، لوله‌ها آسیب دیده و ترک برمی‌دارند در این صورت است که گاز نشت می‌کند و لوله‌ها برفک می‌زنند.

البته نشت گاز فقط باعث برفک زدن نمی‌شود، بلکه باعث می‌شود که یخچال شما خنک نکند. پس بهتر است که به کمک تعمیرکار ماهر نشتی را برطرف کرده و دوباره آن را شارژ کنید.

البته خرابی ترموستات هم می‌تواند باعث برفک زدن لوله‌های پشت یخچال شود، به همین دلیل باید ترموستات هم بررسی شده و اگر مشکل از ترموستات بود، تعویض آن را به تعمیرکار ماهر بسپارید.

_ خرابی درب یخچال

خراب شدن درب یخچال می‌تواند باعث ایجاد مشکل در کلیه عملیات یخچال هایسنس شود. برای جلوگیری از مشکلاتی که به درب یخچال مربوط می‌شود، رعایت موارد زیر لازم است:

 • مواد غذایی را به شکل صحیح در داخل یخچال بگذارید تا درب دستگاه خوب بسته شود زیرا گاهی جمع شدن مواد غذایی، از بسته شدن درب جلوگیری می‌کند.
 • ظروف را در داخل یخچال مرتب قرار دهید تا درب به خوبی بسته شود.
 • همیشه دقت کنید که چیزی در لای درب یخچال گیر نکند زیرا ممکن است لاستیک آن خراب شود.
 • لاستیک یخچال را مرتب بررسی کرده و اگر متوجه پوسیدگی آن شدید، باید لاستیک به وسیله تعمیرکار تعویض شود زیرا باعث خارج شدن هوای خنک از یخچال شده و تمام مواد غذایی در داخل آن خراب می‌شود.
 • قطعات درب یخچال مانند میکروسوئیچ را مرتب بررسی کنید و در صورت خرابی، آن را تعمیر کنید‌.
 • تراز نبودن یخچال هایسنس هم می‌تواند باعث شود درب یخچال به طور صحیح بسته نشود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در جنت آباد جنوبی تهران | هزینه تعمیر یخچال در جنت آباد جنوبی تهران

_ خنک نکردن یخچال

اگر یخچال هایسنس شما خنک نمی‌کند باید موارد زیر مورد بررسی قرار بگیرد:

 • دقت داشته باشید که دما در روی درجه مناسبی باشد، شاید درجه دما را صحیح تنظیم نکرده باشید.
 • به طور مکرر درب یخچال را باز نکنید زیرا این کار می‌تواند باعث خارج شدن هوای خنک داخل یخچال شود.
 • مواد غذایی داخل یخچال را در ظروف دربسته قرار دهید و هیچگاه غذاهای داغ را در یخچال نگذارید.
 • در هنگام نصب یخچال به فاصله دستگاه تا دیوارهای پشت و اطراف توجه داشته باشید.
 • اگر گاز یخچال تخلیه شود، می‌تواند یکی از دلایل سرد نکردن یخچال هایسنس باشد.

اگر گاز یخچال تخلیه شده بود با آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار ما دستگاه را بررسی کرده و اگر نیاز بود، گاز یخچال را شارژ کند.

تعمیر پکیج بوتان در شهر سیس

پکیج‌های بوتان جزو محبوب‌ترین پکیج گرمایشی می‌باشد که مردم برای گرم کردن محیط کار و منازل از آن استفاده می‌کنند. پکیج بوتان هم مانند دستگاه‌های دیگر ممکن است به مرور دچار خرابی شود. توصیه می‌کنیم قبل از اینکه خرابی پکیج بوتان شما جدی‌تر شود، برای تعمیر آن اقدام کنید.

آی بک امداد مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج بوتان در شهر سیس آذربایجان شرقی آماده ارائه خدمات و سرویس دهی می‌باشد. برای اینکه از خدمات آی بک استفاده کنید، با ما تماس بگیرید و توضیح کامل از مشکل پکیج بوتان خود در اختیار مشاورین آی بک امداد قرار دهید. بعد از تماس شما در صورتی که نیاز باشد، زمانی تعیین می‌شود تا تعمیرکار آی بک امداد در محل حضور پیدا کند.

رعایت نکات مهم برای تعمیر پکیج بوتان

جهت تعمیر پکیج‌های بوتان توصیه می‌کنیم از تکنسین متخصص و مجربی در این زمینه کمک بگیرید ولی اگر می‌خواهید خودتان دستگاه را تعمیر کنید، باید به موارد زیر توجه کامل داشته باشید:

 • ابتدا برای تعمیر پکیج، محیط امنی ایجاد کنید. باید مکان تعمیر پکیج خشک و بدون خطر احتراق باشد.
 • حتماً قبل از شروع کار، پکیج را از برق کشیده و گاز و آب آن را هم قطع کنید.
 • سپس پکیج را با دقت کامل بررسی کرده و قطعات خراب را شناسایی کنید. مثلاً اگر در لوله‌های خرابی مشاهده کردید و یا لوله‌ها دچار شکستگی شده بود، حتماً باید این قطعات عوض شود.
 • هیتر پکیج را با دقت چک کرده و از درست کار کردن آن مطمئن شوید.
 • بعد از اینکه قطعات خراب را تعویض کردید، خوب توجه داشته باشید که قطعات درست در جای خود قرار گرفته باشند.
 • در انتها گاز و برق پکیج را وصل کرده و دستگاه را روشن کنید.
 • حالا پکیج را امتحان کنید و ببینید آیا درست کار می‌کند یا خیر.

برای اینکه پکیج بوتان شما کمتر دچار خرابی شود، بهتر است به صورت منظم سیستم گرمایشی و لوله‌های آن را تمیز کنید و اگر پکیج شما دارای سیستم تهویه مطبوع هم می‌باشد، فیلترهای هوا را در آن تمیز کنید.

برای اینکه پکیج شما عملکرد بهتری داشته باشد، جهت تعویض قطعات حتماً از قطعات اورجینال و اصل استفاده کنید و به هیچ وجه قطعات کم کیفیت و تقلبی را در دستگاه قرار ندهید.

سرویس پکیج بوتان در سیس توسط سرویسکار ماهر

یکی از توصیه‌های بسیار مهم برای نگهداری صحیح از پکیج بوتان این است که آن را به طور اصولی نصب کنید. اگر شما پکیج تان را به تازگی خریداری کرده‌اید، می‌توانید از خدمات نصب آی بک امداد در شهر سیس استفاده کنید زیرا نصب ناصحیح می‌تواند باعث خرابی پکیج بوتان شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی شبانکاره | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر شبانکاره بوشهر

نکته مهم دیگر برای نگهداری صحیح از پکیج بوتان این است که سرویس دوره‌ای پکیج فراموش نشود. سرویس پکیج باعث خواهد شد مشکلات بعدی برای این دستگاه ایجاد نشده و پکیج شما عملکرد بهتری داشته باشد. شما با استفاده از خدمات ما می‌توانید با هزینه کم، از خدمات نصب و سرویس در محل آی بک امداد استفاده کنید.

تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در سیس

اگر مشکلی در لباسشویی ایکس ویژن شما ایجاد شد، ابتدا به دفترچه راهنما مراجعه کنید زیرا ممکن است تنظیمات دستگاه را به خوبی انتخاب نکرده باشید. اگر مشکل برطرف نشد و نیاز بود که دستگاه به شکل حرفه‌ای بررسی شود، توصیه می‌کنیم با آی بک امداد تماس گرفته تا تکنسین‌های مجرب در منزل شما، لباسشویی ایکس ویژن را تعمیر کنند.

بررسی روشن نشدن لباسشویی ایکس ویژن توسط متخصص ماهر

اگر لباسشویی شما روشن نشد، چراغ‌های آن را بررسی کنید اگر چراغ‌ها کاملاً خاموش بود، احتمالاً در سیستم برقی دستگاه مشکلی رخ داده است. ابتدا دو شاخه را بررسی کرده و سپس پریز برق را چک کنید و از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید. اگر مشکل برطرف نشد، قطعات الکتریکی دستگاه باید به کمک تعمیرکار ماهر بررسی و عیب یابی شود.

بررسی نشتی آب از لباسشویی ایکس ویژن

نشت آب از لباسشویی ایکس ویژن می‌تواند نشانه آسیب دیدگی قسمت‌های داخلی دستگاه، درب لباسشویی و یا خط لوله آب باشد. ابتدا خط لوله آب را چک کنید و اگر درست وصل شده بود، باید قطعات آسیب دیده به وسیله تعمیرکار ماهر شناسایی و تعویض شود.

بررسی باز نشدن درب لباسشویی ایکس ویژن

گاهی ممکن است درب لباسشویی شما باز و یا بسته نشود، در این صورت احتمالاً مکانیزم قفل درب دچار خرابی شده است. ابتدا باید قفل درب لباسشویی را چک کنید و از درست کار کردن آن اطمینان پیدا کنید. اگر قفل درب دچار خرابی شده بود، باید به وسیله تعمیرکار ماهر تعویض شود.

البته امکان دارد که لباس در لای درب گیر کرده و مانع بسته شدن درب لباسشویی شده باشد. در این صورت بهتر است لباس‌ها را به طور صحیح در لباسشویی قرار دهید.

دقت داشته باشید که تعمیر لباسشویی‌های ایکس ویژن تخصصی بوده و باید برای رفع مشکل از تعمیرکاری ماهر کمک بگیرید. توصیه ما به شما این است که با مرکز خدماتی آی بک امداد تماس گرفته و تعمیر لباسشویی ایکس ویژن خود را به این مرکز بسپارید.

تعمیر کولر گازی گری در شهر سیس

کولرهای گازی گری جزو بهترین کولرهای گازی بازار هستند و به علت کیفیت بالای خود، بین مردم محبوبیت زیادی دارند. در صورتی که این دستگاه دچار خرابی شد، باید برای تعمیر آن از افراد متخصص و ماهر کمک بگیرید زیرا تعمیر کولر گازی گری نیاز به تخصص و مهارت دارد. شما می‌توانید به سایت ما مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر یخچال

مزیت بهره مندی از خدمات آی بک امداد

تعمیرات کولر گازی گری در سیس را به آی بک امداد بسپارید زیرا:

 • شما با بهره مندی از خدمات آی بک امداد می‌توانید مشکل کولر گازی گری را در سیس رفع کنید.
 • خدمات ارائه شده در آی بک امداد، گارانتی ۱۸۰ روزه دارد.
 • برای تعویض قطعات خراب، از قطعات اورجینال استفاده می‌شود.
 • هزینه تعمیر کولر گازی گری شما در سیس طبق نرخ مصوبه اتحادیه تعیین خواهد شد.
 • تمامی خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می‌شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌باشد.

چگونه می‌توانیم از خدمات آی بک امداد بهره‌مند شویم؟

اگر کولر گازی گری شما دچار خرابی شده و به دنبال تعمیرکار مطمئنی جهت تعمیر دستگاه می‌گردید، بدون فوت وقت با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و یا می‌توانید به صورت اینترنتی و در سایت آی بک امداد، درخواستتان را ثبت کنید.

خدمات تعمیر یخچال در سیس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات کولر آبی، ظرفشویی و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا