یافت آبادنمایندگی

تعمیر یخچال در یافت آباد تهران | هزینه تعمیر یخچال در یافت آباد تهران

اگر یخچال دوو شما دچار خرابی شده و به تعمیر یخچال در یافت آباد تهران نیاز پیدا کردید، آی بک امداد بهترین مرکز برای رفع مشکل یخچال دوو شماست.

تمامی تکنسین‌هایی که در شرکت آی بک امداد مشغول به کار هستند، دوره‌های کامل آموزش فنی را پشت سر گذاشته و درباره تعمیر انواع یخچال اطلاعات دقیق و جامعی دارند و با تکنولوژی‌های روز دنیا هم کاملاً آشنا هستند. به همین دلیل می‌توانید به آی بک امداد اطمینان کرده و تعمیر یخچال دوو خود را در یافت آباد به این مرکز بسپارید.

چرا موتور یخچال دوو بیش از اندازه داغ شده است؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال دوو ایجاد شود، داغ شدن بیش از اندازه موتور است. اگر مواد آلوده‌ای در فیلتر وجود داشته باشد، باعث داغ شدن موتور می‌شود. وقتی آلودگی‌ها در فیلتر جمع می‌شوند به کمپرسور فشار وارد شده و باعث داغ شدن موتور خواهد شد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی تیتکانلو | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر تیتکانلو خراسان شمالی

یکی دیگر از مواردی که باعث این مشکل‌ها می‌شود، مسدود شدن لوله مویی است. این انسداد باعث می‌شود انتقال فشار گاز به وسیله کمپرسور درست انجام نگیرد و موتور داغ کند.

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود موتور یخچال دوو داغ شود، کثیفی کندانسور و یا خراب شدن فن است. رسوباتی که در روی کویل‌ها ایجاد می‌شود مثل عایق عمل کرده و مانع از جذب گرمای داخلی و همچنین مانع خارج شدن گرما به بیرون می‌شود.

خراب شدن فن کندانسور باعث خواهد شد که موتور داغ کند زیرا هوای مطلوبی در بین لوله‌های کندانسور ایجاد نمی‌شود.

اگر شما حجم زیادی مواد غذایی در داخل یخچال دوو قرار دهید، باعث خواهد شد موتور یکسره کار کند، تا بتواند هوای داخل یخچال را خنک کند و این باعث داغ شدن موتور یخچال دوو می‌شود. البته ترموستات هم در صورت خرابی باعث خواهد شد که موتور یکسره کارکرده و داغ شود.

چگونه از داغ شدن موتور و بدنه یخچال دوو جلوگیری کنیم؟

مهمترین راهی که می‌توانید از داغ شدن موتور و بدنه یخچال دوو جلوگیری کنید، این است که تنظیم دما را صحیح انجام دهید. اگر مواد غذایی را زیاد در داخل یخچال نگذارید، به کمپرسور فشار نمی‌آید پس بهتر است از پر کردن کامل یخچال خودداری کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال آب‌بر | هزینه تعمیر یخچال در شهر آب‌بر

وقتی درب یخچال زیاد باز و بسته شود، یخچال فریزر برفک زده و در داخل یخچال هوای گرم می‌تواند جایگزین هوای سرد شود و کمپرسور برای این اتلاف هوای سرد، مجبور است بیشتر کار کند آنگاه موتور داغ می‌کند.

هیچگاه غذاهایی را که دمای بالایی دارند در داخل یخچال دوو نگذارید. تمیز کردن لوله‌های کندانسور هم می‌تواند از داغ شدن بدنه یخچال دوو جلوگیری کند.

گذاشتن یخچال در کنار سماور، آبگرمکن و اجاق گاز باعث داغ شدن موتور می‌شود زیرا هوای گرم به داخل یخچال منتقل شده و موتور برای خنک کردن داخل یخچال، بیشتر کار می‌کند و ممکن است داغ شود .

نکته دیگری که می‌تواند از داغ شدن بدنه یخچال و یا موتور آن جلوگیری کند این است که حتماً یخچال را با دیوار فاصله دهید. فاصله ۱۵ سانتی یخچال از دیوار ضروری است.

توصیه می‌کنیم اگر مشکل داغ بودن موتور و یا بدنه یخچال دوو برطرف نشد، برای تعمیر یخچال در یافت آباد تهران، با آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در یافت آباد تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در یافت آباد تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا