کوهبناننمایندگی

تعمیر کولر گازی کوهبنان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کوهبنان کرمان

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر کولر گازی کوهبنان به صورت شبانه روزی و در محل باعث می‌ شود که شما کاربران عزیز هیچ دغدغه و نگرانی از این بابت نداشته باشید. چنانچه در فصل گرم تابستان کولر گازی با مشکلی مواجه شود می‌ تواند نگرانی و دردسر برای شما ایجاد کند به همین خاطر در اسرع وقت باید اقدام به تعمیر کولر گازی شود. آی بک امداد این شرایط را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هر ساعتی از شبانه روز که متوجه ایراد و اشکالی در کولر گازی خود شدید با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید و درخواست خود را جهت اعزام سرویسکار ثبت کنید. علاوه بر آن دیگر لازم نیست که دردسرهای جابجایی و انتقال کولر گازی را هم بر دوش خود تحمل نمایید زیرا تکنسین به منزل شما اعزام می‌ گردد و تمام مراحل تعمیر کولر گازی کوهبنان هم در محل انجام خواهد شد.

تعمیر کولر گازی کوهبنان با آی بک امداد

یکی از مشکلاتی که ممکن است در کولر گازی رخ دهد و جهت تعمیر کولر گازی کوهبنان شما را وادار به تماس آی بک امداد کند، ایجاد مشکل و ایراد در خازن اسپلیت می‌ باشد. نمایندگی تعمیر کولر گازی جی پلاس در کوهبنان این مشکل را توسط تکنسین‌ های ماهر برطرف می‌ نماید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در زینبیه تهران | هزینه تعمیر یخچال در زینبیه تهران

خراب شدن خازن می‌ تواند در عملکرد این دستگاه ایرادات و مشکلاتی را به وجود آورد. در واقع خازن از مهمترین قطعات کولر گازی به شمار می‌ آید و چنانچه با خرابی مواجه شود کمپرسور و فن هم عمل نخواهند کرد. جهت فعال کردن کمپرسور، خازن باید ولتاژ اولیه را به آن بفرستد. حالا اگر این قطعه خراب باشد برق نیز به کمپرسور نخواهد رسید و کولر گازی روشن نمی‌ شود. کارشناسان آی بک امداد جهت تعمیر کولر گازی کوهبنان، تعمیر و یا تعویض خازن که قطعه اصلی و مهمی در کولر گازی به شمار می‌ آید، به منزل شما اعزام می‌ گردند و پس از بررسی‌ های لازم این کار را انجام خواهند داد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی دورود | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر دورود لرستان

ارائه گارانتی و ضمانتنامه پس از تعمیر کولر گازی کوهبنان با آی بک امداد

یکی از خدمات ویژه و بسیار مهمی که توسط آی بک امداد برای کاربران در نظر گرفته شده است ارائه ضمانتنامه و گارانتی ۶ ماهه می‌ باشد. شما با دریافت برگه گارانتی می‌ توانید با خیالی آسوده از کولر گازی خود استفاده کنید و چنانچه مجدداً ایرادی را در قطعات تعمیری و یا تعویضی مشاهده نمودید به صورت رایگان از خدمات تعمیر کولر گازی کوهبنان بهره مند شوید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی کوهبنان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی کوهبنان، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کوهبنان کرمان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا