نمایندگی تعمیرات خدمات

تعمیرات لباسشویی اسنوا در رشت با کادری مجرب و حرفه ای

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

اسنوا یک برند ایرانی است که لوازم خانگی مختلفی را تولید می کند، از جمله ماشین لباسشویی. ماشین لباسشویی اسنوا دارای ویژگی هایی مانند ظرفیت بالا، صرفه جویی در مصرف آب و برق، سیستم نوفراست، سنسور هوشمند و … است. اما ممکن است در طول زمان با مشکلات و خرابی هایی روبرو شود که نیاز به تعمیر دارد.

با استفاده از خدمات تخصصی آی بک امداد به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی اسنوا در رشت, شما میتوانید از تجربه و دانش فنی بالا، قطعات اصل و گارانتی و … این مجموعه بهره مند شوید.

appliance repair clipart 17

تمیز کردن و استفاده از جرمگیر برای لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا دارای ویژگی های منحصربه فردی است که باعث شده طرفداران زیادی در کشورمان پیدا کند. اما ممکن است در طول زمان با مشکلات و خرابی هایی روبرو شود همچنین کثیف شدن بخش های داخلی آن که به هیچ عنوان نمیتوان از آن چشم پوشی کرد و نیاز به تعمیر و تمیز کردن دارد. برای تمیز کردن و استفاده از جرمگیر برای لباسشویی اسنوا، شما می توانید به چند روش عمل کنید:

روش اول: استفاده از قرص جرمگیر مناسب برای رسوب زدایی دستگاه. شما میتوانید یک یا دو عدد قرص جرمگیر را در دیگ خالی لباسشویی بریزید و دستگاه را روشن کنید. دمای مورد نظر برای تمیز کردن دستگاه، بالای 55 درجه سانتی گراد است. بعد از پایان شستشو، درب دستگاه را باز بگذارید تا بوی قرص از بین برود.

روش دوم: استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین به همراه آب برای جذب باکتریها و رسوبات. شما میتوانید چهار پیمانه آب، دو پیمانه سرکه و چهار قاشق جوش شیرین را با هم مخلوط کنید و در دستگاه بریزید. سپس دستگاه را روشن کنید و در حالت عادی شستشو را شروع کنید.

حتما بخوانید:   تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در ونک | خدمات تعمیرات لوازم خانگی X-vision در محل

depositphotos 171847300 stock illustration successful washing machine character cartoon

روش سوم: تمیز کردن قسمت های مختلف دستگاه با استفاده از اسفنج، مسواک و ماده ضدعفونی کننده. شما می توانید قسمت های زیر را به صورت منظم تمیز کنید:

بدنه ماشین لباسشویی: با استفاده از اسفنج و ماده ضدعفونی کننده، سطح خارجی دستگاه را پاک کنید.

درب: با استفاده از اسفنج و سرکه یا ماده شوینده، درب دستگاه را پاک کنید.

لاستیک درب: با استفاده از مسواک و سرکه یا ماده جرمگیر، لاستیک درب را ضدعفونی کنید. این قسمت را بعد از هر بار شستشو با پارچه خشک کنید.

محفظه مواد شوینده: با استفاده از مسواک و سرکه یا ماده جرمگیر، محفظه مواد شوینده را پاک کنید.

فیلتر: با استفاده از دفترچه راهنمای لباسشویی، فیلتر را باز کنید، تفاله هایش را خالی کنید و با مسواک و ماده جرمگیر ضدعفونی اش کنید.

خدمات آی بک امداد در زمینه تعمیرات لباسشویی اسنوا در رشت

آی بک امداد یک شرکت معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و برقی است که با دارا بودن تجربه و دانش فنی بالا، قادر به تعمیر هر نوع و برند ماشین لباسشویی، اعم از اسنوا، ال جی، سامسونگ، بوش و … است. آی بک امداد خدمات زیر را در زمینه تعمیرات لباسشویی اسنوا در رشت ارائه می دهد:

  • تعمیر لباسشویی در منزل و محل شما با سرعت و کیفیت بالا
  • استفاده از قطعات اصل و فابریک با گارانتی
  • عدم نیاز به حمل لباسشویی و بردن نزد تعمیرکار
  • رفع خطاها و کدهای ارور لباسشویی اسنوا
  • رفع مشکلات رایج مانند نشتی آب، نچرخیدن دیگ، عدم تخلیه آب، صدای زیاد و …
  • تعویض قطعات خراب مانند پروانه، فلاپ، پمپ، المنت، تایمر و …
  • آموزش تعمیرات ساده و رفع مشکلات جزئی
  • مشاوره رایگان در مورد نحوه استفاده و نگهداری لباسشویی
حتما بخوانید:   تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران | مرکز تخصصی تعمیرات SAMSUNG

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

برد ماشین لباسشویی اسنوا یکی از قطعات مهم و حساس دستگاه است که باعث کنترل و ارسال فرمان به سایر قطعات می شود. در صورت خراب شدن برد، عملکرد دستگاه دچار اختلال خواهد شد و ممکن است علائمی مانند صدای زیاد، لرزش، نشان دادن کدهای خطا، عدم شروع یا توقف شستشو و … را نشان دهد.

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا، شما می توانید از خدمات تخصصی مرکز تعمیرات لباسشویی اسنوا در رشت استفاده کنید.

برای این کار لازم است درخواست تعمیر خود را در سایت آی بک امداد ثبت کنید. یا با شماره تماس مندرج در صفحه تماس بگیرید.

آی بک امداد با دارا بودن تجربه و دانش فنی بالا، قطعات اصل و گارانتی، قادر به تعمیر هر نوع و مدل برد لباسشویی اسنوا هستند. آنها در صورت امکان تعمیرات را در محل و منزل شما انجام می دهند و در صورت نیاز برد را به کارگاه خود منتقل می کنند.

تعمیر تخصصی لباسشویی اسنوا

نصب لباسشویی اسنوا در رشت

برای استفاده از ماشین لباسشویی اسنوا، باید آن را به درستی نصب و راه اندازی کنید. برای نصب لباسشویی اسنوا، شما می توانید مطابق با چند مرحله زیر عمل کنید:

مرحله اول : باز کردن پیچ های پشت دستگاه

Washing.Machine.Photo .JPG.Thmb

قبل از نصب دستگاه، باید شش پیچ را با آچار باز کنید و درپوش های پلاستیکی را روی سوراخها قرار دهید. این پیچ ها برای جلوگیری از صدمات حمل و نقل به دستگاه نصب شده اند و در صورت باز نکردن آنها، دستگاه صدای زیاد و لرزش زیادی خواهد داد.

مرحله دوم: انتخاب مکان مناسب برای قرار دادن دستگاه

باید یک مکان صاف، خشک و تمیز را برای نصب دستگاه انتخاب کنید که نزدیک به شیر آب و خروجی فاضلاب باشد. همچنین باید فضای کافی بین دستگاه و دیوار یا سایر لوازم خانگی را رعایت کنید. فاصله دستگاه از دیوار پشتی باید حدود 10 سانتیمتر و از کناره ها حدود 2 سانتیمتر باشد.

حتما بخوانید:   تعمیر یخچال ال جی در نیاوران | هزینه تعمیر یخچال LG

مرحله سوم: تراز کردن دستگاه

بعد از قرار دادن دستگاه در مکان مناسب، باید آن را تراز کنید تا در حالت عمود قرار گیرد. شما می توانید با چرخاندن پایه های زیر دستگاه، شیب مورد نظر را تغییر دهید. شيب سطح باید حدود 1 درجه باشد.

مرحله چهارم: اتصال شیر آب و شلنگ آب به دستگاه

شیر آب و شلنگ آب را به هم وصل کنید و سپس شلنگ آب را به دستگاه وصل کنید. اگر دستگاه دو ورودی آب داشت، یکی را به آب گرم و دیگری را به آب سرد وصل کنید. اگر دستگاه تک ورودی آب داشت، آن را به آب سرد وصل کنید. بعد از اتصال شلنگ آب، شیر آب را باز کنید و بررسی کنید که نشتی نداشته باشد.

مرحله پنجم: اتصال شلنگ تخلیه به خروجی فاضلاب

شلنگ تخلیه را به خروجی فاضلاب وصل کنید و با استفاده از یک بست یا یک نوار چسب، آن را محکم کنید. مطمئن شوید که شلنگ تخلیه خم نشده و پایینتر از سطح دستگاه قرار گرفته باشد.

مرحله ششم: اتصال سیم برق به پریز

سیم برق را به پریز برق وصل کنید و مطمئن شوید که پریز برق دارای زمین باشد. همچنین باید از استفاده از تابلو فشار، محافظ برق، تبدیل چندپورت و … خودداری کنید.

تعمیرات تخصصی لباسشویی اسنوا

اینطور به نظر می رسد که نصب لباسشویی اسنوا خیلی سخت نیست. البته اگر در هر مرحله ای با مشکل روبرو شدید، می توانید از خدمات تخصصی تعمیرکاران مجرب آی بک امداد استفاده کنید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعمیرات لباسشویی اسنوا در رشت

مجموع امتیاز

تعمیرات تخصصی لباسشویی اسنوا در رشت

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x