نمایندگی تعمیرات خدمات

هزینه تعمیر ظرفشویی در احمدسرگوراب گیلان | تعمیر برد لباسشویی، یخچال در منزل شما

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر ظرفشویی در احمدسرگوراب گیلان توسط تعمیرکار‌های مجرب و ماهر انجام می‌گیرد. متخصصین آی بک امداد به طور تخصصی تمامی خدمات تعمیر ظرفشویی را با استفاده از قطعات فابریک و اصل انجام می‌دهند و شما می‌توانید با مراجعه به آی بک امداد تا حدود زیادی در هزینه ها صرفه‌جویی کنید.

اگر می‌خواهید با خدمات تعمیر ظرفشویی در احمدسرگوراب گیلان آشنا شوید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

خدمات تعمیر ظرفشویی دوو در احمدسرگوراب گیلان

آی بک امداد به عنوان یک تعمیرگاه لوازم خانگی شناخته شده در احمد سرگوراب گیلان می‌باشد که از متخصصین مجربی در تیم خود استفاده می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به آی بک امداد تمام لوازم خانگی برقی خود را مانند ظرفشویی، لباسشویی، یخچال و… تعمیر کنید. مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد موارد زیر است:

 • بعد از انجام تعمیر ظرفشویی دوو به شما فاکتور و همچنین گارانتی ارائه خواهد شد.
 • خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل هم انجام می‌گیرد.
 • تمام خدماتی که آی بک امداد ارائه می‌دهد، دارای گارانتی ۳ الی ۶ ماهه می‌باشد.
 • قطعاتی که جهت تعمیر ظرفشویی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد، تماماً فابریک و اصل هستند.
 • هزینه‌ای که بابت تعمیر ظرفشویی دوو از شما دریافت می‌شود طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است.

چگونه با آی بک امداد برای تعمیر ظرفشویی دوو تماس بگیریم؟

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو شما دچار خرابی شد، هیچگاه تعمیر آن را به افراد ناوارد و غیرحرفه‌ای نسپارید زیرا در غیر این صورت ممکن است ظرفشویی شما بیشتر خراب شده و یا نیاز به تعمیر دوباره پیدا کند. شاید سؤال کنید که چگونه در شهر احمدسرگوراب گیلان می‌توانیم با خدمات آی بک امداد تماس بگیریم؟

نحوه تماس با آی بک امداد برای تعمیر ظرفشویی دوو در احمدسرگوراب گیلان به روش زیر است:

 • ابتدا با نزدیک‌ترین شعبه در احمدسرگوراب تماس گرفته و یا به صورت آنلاین در سایت آی بک درخواست خود را ثبت کنید.
 • بعد از ثبت درخواست، نام تکنسین و کد اشتراک به وسیله پیامک برایتان ارسال خواهد شد.
 • در کمترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص ظرفشویی دوو، به محل مورد نظرتان اعزام می‌شود.
 • بعد از اینکه ظرفشویی دوو به وسیله تعمیرکار ماهر تعمیر شد، گزارش کاملی از روند تعمیرات و دلیل خرابی ظرفشویی به شما ارائه می‌شود.
 • خدمات انجام شده برای ظرفشویی دوو شما از ۳ تا ۶ ماه گارانتی دارد.

توصیه متخصصین آی بک امداد برای جلوگیری از خرابی ماشین ظرفشویی دوو

ماشین‌های ظرفشویی امروزه جزو وسایل پرکاربرد در آشپزخانه هستند که نیاز به نگهداری و مراقبت اصولی دارند. اگر شما به خوبی از دستگاه مراقبت نکنید، ممکن است دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز پیدا کند، پس بهتر است قبل از خرابی دستگاه از ایجاد مشکل در آن جلوگیری کنید .

متخصصین آی بک امداد معتقدند که بهترین کار برای جلوگیری از خراب شدن ماشین ظرفشویی دوو این است که آن را به طور مرتب سرویس کنید:

 • سرویس دوره‌ای ظرفشویی دوو باعث خواهد شد که مشکلات جزئی در دستگاه شناسایی و تعمیر شود.
 • سرویس ظرفشویی دوو به شما کمک می‌کند که از تعمیر دستگاه بی‌نیاز شوید.
 • متخصصین آی بک امداد جهت ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی دوو، در زمان کوتاهی به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کنند.
 • شما می‌توانید بعد از تعمیر دستگاه، سؤالات خود را جهت نگهداری صحیح و اصولی ظرفشویی، از تعمیرکار بپرسید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر تلویزیون سونی در نیاوران | رفع خرابی ها در محل شما توسط آی بک امداد

تعمیر ظرفشویی

راهنمای تعمیر لباسشویی ایندزیت در احمدسرگوراب

ایندزیت یک برند ایتالیایی است که جزو پرطرفدارترین برندهای لباسشویی می‌باشد و محبوبیت آن هر روز هم بیشتر می‌شود، به همین دلیل آی بک امداد تعمیر این برند لوازم خانگی را هم در فهرست خدمات بیشمار خود قرارداده و تیمی متخصص و حرفه‌ای را که دوره‌های آموزشی را به طور کامل برای تعمیر لباسشویی ایندزیت گذرانده‌اند، به کار گرفته است.

برای اینکه از خدمات آی بک امداد جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت استفاده کنید، کافیست با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

در صورت تماس با این شماره ها می‌توانید از راهنمایی‌های مشاورین آی بک امداد هم استفاده کنید و در صورتی که مشکل لباسشویی شما جزئی بود با کمک مشاور آن را برطرف کنید. ولی اگر مشکل لباسشویی فنی بود و یا مربوط به خرابی قطعات دستگاه می شد، آنگاه درخواست تعمیر شما ثبت شده و در اولین فرصت تعمیرکار ماهر به محل مورد نظرتان اعزام خواهد شد.

خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در احمدسرگوراب و در محل شما

آی بک امداد تجربه طولانی مدت در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی دارد و توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی دستگاهی سنگین است و برای حمل و نقل آن باید هزینه بالایی پرداخت کنید. یکی از خدمات مهم آی بک امداد تعمیر در محل است که می‌تواند جزو مزایای بسیار مهم این مجموعه محسوب شود.

مزایای استفاده از خدمات در محل آی بک امداد موارد زیر است:

 • تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل باعث می‌شود شما هزینه‌ها را کاهش دهید.
 • با استفاده از خدمات در محل، نیازی به جابجایی دستگاه نیست و شما برای نیروی انسانی و یا حمل و نقل هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.
 • استفاده از خدمات در محل باعث می‌شود شما از نزدیک روند تعمیرات لباسشویی خود را مشاهده کرده و سؤالات لازم را از تعمیرکار بپرسید.

کدام خرابی های لباسشویی ایندزیت توسط آی بک امداد تعمیر می‌شود؟

لباسشویی ایندزیت هرچند که کیفیت بسیار بالایی دارد ولی باز هم ممکن است به دلایل مختلف دچار خرابی شود. مشکلاتی که در لباسشویی ایندزیت، توسط آی بک امداد تعمیر می‌شوند موارد زیر هستند:

 • چرخه شستشو تمام نمی شود: تمام نشدن چرخه شستشو می‌تواند به دلیل خرابی شیر برقی، خرابی سوئیچ درب، انسداد پمپ تخلیه و.. باشد. برای تعمیر قطعات خراب شده از کارشناسان آی بک امداد کمک بگیرید.
 • دیگ لباسشویی نمی‌چرخد: نچرخیدن دیگ لباسشویی می‌تواند به دلیل مشکل در استاتور، روتور، خرابی موتور، خراب شدن سوئیچ درب، فرسودگی زغال‌ها و یا خرابی تسمه درام باشد. عیب یابی این قطعات نیاز به مهارت بالا دارد و باید به وسیله تکنسین ماهر آی بک امداد انجام بگیرد.
 • آب دستگاه تخلیه نمی‌شود: دلایلی مانند مسدود شدن فیلتر و یا پمپ تخلیه باعث خواهد شد که آب دستگاه به خوبی تخلیه نشود. در این صورت فیلتر را تمیز کرده و یا پمپ را عوض کنید تا مشکل برطرف شود.
 • نشت آب از لباسشویی: اگر بیش از اندازه لباس داخل دستگاه بریزید و یا اینکه پودر اضافه استفاده کرده باشید باعث نشت آب خواهد شد. البته خراب شدن شلنگ‌ها، نشتی پمپ، پارگی واشر دیگ، خراب شدن شیر برقی و… باعث نشت آب می‌شود، عیب یابی و تعمیر این مشکل باید به تکنسین حرفه‌ای سپرده شود.
 • و ده‌ها مشکل دیگر که شما می‌توانید با کمک متخصصین آی بک امداد آنها را برطرف کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در فومن چکار باید کنم ؟

چرا باید تعمیر یخچال هیمالیا در شهر احمدسرگوراب را به آی بک امداد بسپاریم؟

یخچال‌های هیمالیا جزو برندهای معروف هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند ولی با این حال تمام لوازم برقی عمر مفیدی داشته و ممکن است بعد از مدتی نیاز به تعمیر پیدا کنند. استفاده از قطعات با کیفیت و اصل می‌تواند به دستگاه شما عمر دوباره ببخشد و این کاریست که متخصصین آی بک امداد انجام می‌دهند.

مزایای استفاده از مجموعه آی بک امداد در شهر احمدسرگوراب موارد زیر است:

 • در کمترین زمان ممکن یخچال هیمالیای شما تعمیر می‌شود.
 • برای تعمیر یخچال از قطعات اصل استفاده خواهد شد.
 • آی بک امداد دارای نیروهای آموزش دیده و متخصصی است که برای تعمیر یخچال شما به محل مورد نظرتان اعزام می شوند.
 • خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران آی بک، با هزینه‌ای پایین و مقرون به صرفه انجام می‌گیرد.
 • تمامی خدمات انجام شده، دارای پشتیبانی هستند و تا پایان گرفتن زمان گارانتی، شما می‌توانید در صورت خرابی مجدد، با آی بک امداد تماس گرفته و بدون پرداخت هزینه، دستگاه خود را دوباره تعمیر کنید.

هدف آی بک امداد رضایت شماست به همین دلیل ما کیفیت و دقت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

هزینه تعمیر کولرگازی جی پلاس در احمدسرگوراب گیلان

نمی‌توان به طور دقیق گفت که تعمیر کولر گازی جی پلاس در احمدسرگوراب چقدر هزینه دارد، زیرا با توجه به قیمت قطعات خراب و مشکلی که برای کولر گازی جی پلاس شما به وجود آمده، این هزینه متغیر است.

از آنجایی که آی بک امداد به آرامش و رضایت شما می‌اندیشد، تلاش می‌کند تا قبل از شروع کار، شما را از هزینه دقیق مطلع کند. به همین دلیل ابتدا تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود و کولر گازی جی پلاس شما را عیب یابی کرده و هزینه نهایی را هم برآورد می‌کند. سپس بعد از اینکه شما موافقت خود را اعلام کردید، کار تعمیر دستگاه را شروع می‌کند.

معمولاً هزینه خدمات آی بک امداد شامل مواردی مانند هزینه عیب یابی و کارشناسی، قیمت قطعات خراب کولر، هزینه برای ایاب و ذهاب و.. می‌باشد.

نرخی که شما باید برای تعمیر کولر گازی خود بپردازید، گاهی از نرخ تعیین شده به وسیله اتحادیه هم پایین‌تر است زیرا آی بک امداد واسطه‌ها را حذف کرده و به طور مستقیم خدمات تعویض قطعات و یا تعمیر آنها را ارائه می‌دهد. تمامی خدماتی که به وسیله این مجموعه انجام می‌گیرد ضمانت ۳ الی ۶ ماهه دارند.

تعمیر ظرفشویی

 

سخن پایانی

لوازم خانگی شما هرچند که کیفیت بالایی داشته و از برند محبوبی باشد، باز هم ممکن است به دلایل مختلفی قطعات آن دچار خرابی شوند. عیب یابی و یا تعمیر تمام لوازم خانگی نیاز به تخصص بالا دارد.

توصیه ما به شما استفاده از خدمات بی شمار آی بک امداد است. شما می‌توانید با کمک متخصصین آی بک امداد با کیفیت بالا و نازل‌ترین قیمت، لوازم خانگی خود را در احمدسرگوراب گیلان تعمیر کنید.

 

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

هزینه تعمیر ظرفشویی در احمدسرگوراب گیلان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر لباسشویی، یخچال و کولرگازی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا