مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب ستاره | معنی دیدن ستاره قرمز در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

بیشتر معبرین معتقدند که دیدن ستاره در خواب تعبیر خوبی دارد ولی گاهی هم ممکن است تعبیر آن منفی باشد. البته معنی خواب شما به جزئیات خوابی بستگی دارد که دیده‌اید. اگر شما جزو افرادی هستید که می‌خواهید معنی خواب خود را بدانید، باید ابتدا جزئیات خواب را به یاد آورده و آنها را یادداشت کنید زیرا ممکن است بعد از گذشت زمانی هرچند کوتاه، جزئیات خواب خود را فراموش کنید.

دیدن ستاره در خواب نماد چیست؟

به طور کلی دیدن ستارگان در خواب می‌تواند نماد حالت‌های زیر باشد:

 1. شما سرشار از انرژی می‌باشید.
 2. در بین دوراهی گیر کرده و نمی‌توانید تصمیم بگیرید.
 3. احتمال دارد عاشق شده باشید.

۱- شما سرشار از انرژی می‌باشید.

این روزها برایتان اتفاقی رخ داده که احساس خوبی دارید و انرژیتان بسیار بالا است. مثلاً امکان دارد شغلی که به آن علاقه زیادی داشته اید را شروع کرده و یا اینکه با فردی آشنا شدید که به او علاقمندید.

۲- در بین دوراهی گیر کرده و نمی‌توانید تصمیم بگیرید.

این روزها در بین دوراهی سختی گیر کرده‌اید. هر دو انتخابی که در پیش رو دارید خوب بوده و شما می‌خواهید بهترین آنها را بهترین آن را برای انجام دادن انتخاب کنید تا بعداً پشیمان نشوید. برای اینکه در مورد این راه‌ها تحقیق کنید به افراد آگاه مراجعه کرده و از آنها راهنمایی می‌گیرید. مطمئن باشید که پیروز خواهید شد زیرا هر دو راه پیش روی شما قرار دارد، درست است و انتخاب غلطی وجود ندارد.

۳- احتمال دارد عاشق شده باشید.

ممکن است که شما عاشق شده باشید به همین دلیل خواب ستاره را می‌بینی.  احتمالاً این روزها فرد مورد علاقه خود را پیدا کرده و به همین دلیل احساس خوبی دارید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب مرگ چیست | تعبیر دیدن مردن و مرگ در خواب

تعبیر خواب ستاره

تعبیر خواب ستاره

دیدن ستارگان در خواب معانی زیادی دارد ولی باید حتماً ابتدا جزئیات خواب خود را به یاد بیاورید، در غیر این صورت نمی‌توانید تعبیر درستی از خواب خود داشته باشید.

برای تعبیر کردن خواب خود باید به موارد دیگری هم توجه کنید مثلاً اگر یک زن متأهل خواب ستارگان را ببیند، تعبیر آن با خوابی که یک زن مجرد می‌بیند فرق می‌کند. اگر زن متاهلی خواب ستاره را دید نشان می‌دهد که فرزندان او آینده خوبی خواهند داشت و می‌توانند جایگاه برجسته‌ای در جامعه پیدا کنند

ولی اگر یک زن مجرد خواب ستاره را ببیند نشانه خوشبختی او خواهد بود و گواه ازدواجی قریب الوقوع را می‌دهد. همچنین نشانه این است که خبرهای بسیار خوبی دریافت کرده و آرزوهایش برآورده می‌شود.

اگر یک خانم باردار خواب ستارگان درخشان را ببیند، نشانه این است که کودک او پسر است و سالم و خوب به دنیا می‌آید.

پس تعبیر کردن خواب به موارد زیادی بستگی دارد. اینکه شما چه احساسی به چیزی که در خواب دیده‌اید دارید و یا اینکه خواب را کجا دیده‌اید و یا خودتان زن هستید و یا مرد، می‌تواند در تعبیر خواب تأثیرگذار باشد.

در ادامه شما را با تعبیر خواب‌های مختلف در مورد ستاره آشنا خواهیم کرد:

تعبیر چشمک زدن ستاره در خواب

اگر خواب دیدید که ستارگان در آسمان چشمک می‌زنند، نشانه این است که شما احساس می‌کنید دوران سختی به پایان رسیده و تمام مشکلاتتان حل خواهد شد. به آرزوها و اهدافتان نزدیک شده‌اید و احساس خوبی دارید. برای اینکه به این موفقیت‌ها دست پیدا کنید تلاش زیادی کرده‌اید و مدت زیادی صبر کرده‌اید و اکنون زمان آن رسیده که نتیجه این تلاش و صبر را ببینید.

تعبیر درخشیدن یک ستاره در خواب

اگر خواب دیدید که یکی از ستاره‌ها می‌درخشد و فرق زیادی هم با ستارگان دیگر دارد، نشانه این است که شما فرد آرزوهایتان را پیدا کرده‌اید و شدیداً عاشق او شده‌اید. احساس می‌کنید این شخص با همه فرق دارد و همان کسی است که سال‌ها به دنبال او می‌گشتید. به همین علت حس خوبی داشته و در کنار این شخص احساس خوشبختی می‌کنید.

تعبیر دیدن آسمانی که ستاره ندارد در خواب

اگر خواب دیدید هیچ ستاره‌ای در آسمان وجود ندارد، نشانه ناامیدی است. شما به آینده‌تان امید نداشته و حتی احساس می‌کنید که نتوانستید به هیچ کدام از اهداف و آرزوهایتان برسید. شاید هم حس می‌کنید پیر شده و دیگر وقتی ندارید تا برای رسیدن به آرزوهایتان تلاش کنید. احساس بی‌کسی و تنهایی کرده و شاید هم افسرده شده‌اید.

تعبیر دیدن ستاره‌های فراوان در آسمان

اگر خواب دیدید که در آسمان ستاره‌های فراوانی وجود دارد نشانه این است که موقعیتی برایتان پیش آمده که شانس زیادی دارید و انتخاب‌های خوب فراوانی پیش رو دارید. باید از این فرصت خوب استفاده کنید ممکن است حتی تا آخر عمرتان هم این فرصت  دیگر برای شما تکرار نشود.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب خاک | تعبیر خوابیدن در روی خاک

تعبیر دیدن ستاره‌های دنباله‌دار در خواب

دیدن ستاره‌های دنباله‌دار در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما تلاش زیادی برای رسیدن به خوشبختی و آرامش می‌کنید ولی متأسفانه این روزها احساس بسیار بدی دارید و نگران هستید. خودتان هم دلیل این نگرانی را نمی‌دانید. گاهی فکر می‌کنید ممکن است یکی از عزیزان خود را از دست بدهید و یا گاهی هم تصور می‌کنید اگر بتوانید به هدف خود برسید ولی عزیزانتان این موفقیت را نبیند، چه لذت و فایده‌ای برای شما خواهد داشت.

تعبیر برداشتن ستاره‌ای از آسمان

اگر خواب دیدید که دست خود را دراز کرده و از آسمان یک ستاره برداشته‌اید، نشانه این است که شما می‌توانید به بزرگترین آرزوی خود برسید و به همین دلیل این روزها احساس خوبی دارید.

تعبیر دیدن ستاره در آسمان در روز

اگر خواب دیدید که در تمام روز آسمان پر از ستاره است، نشانه این است که شما در زندگی خود مشکلی داشتید و از جایی که فکر آن را هم نمی‌کنید، به شما کمک رسیده است و به راحتی مشکلتان حل شده، هنوز هم نتوانستید باور کنید که مشکل به این بزرگی، به راحتی حل شده است.

تعبیر افتادن ستارگان از آسمان به زمین در خواب

اگر خواب دیدید که ستارگان از آسمان به زمین می‌افتند، نشانه این است که شما در زندگی خود شکسته بسیار سختی خورده‌اید و گاهی احساس می‌کنید زندگی دیگر تمام شده و قادر نیستید به آرزوها و خواسته‌های خود برسید. فکر می‌کنید برای رسیدن به اهداف خود دیگر دیر شده است. شما تمام فرصت‌های خود را از دست داده‌اید به همین دلیل احساس درماندگی کرده و ناامید شده‌اید.

تعبیر دیدن ستارگان درخشان در خواب

اگر خواب دیدید که آسمان پر از ستارگان درخشان است، یعنی شما زندگی مرفه و شادی دارید و توانستید به تمام آرزوها و اهداف خود دست پیدا کنید، به همین دلیل احساس بسیار خوبی دارید و فکر می‌کنید بسیار خوشبخت هستید.

تعبیر دیدن ستارگان آبی در آسمان

اگر دیدید که آسمان پر از ستارگان آبی می‌باشد، نشانه آرامش، صلح و دوستی است. این روزها در زندگی خود آرامش خاصی دارید. شاید توانسته‌اید مشکلات خود را برطرف کنید به همین دلیل احساس خوشبختی می‌کنید.

تعبیر سوسو کردن ستارگان در خواب

اگر خواب دیدید که ستارگان در آسمان سوسو می‌کنند، نشانه این است که به طور ناگهانی برایتان مشکلاتی به وجود می‌آید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب جغد | تعبیر کشتن جغد در خواب چیست؟

تعبیر پرواز کردن به طرف ستاره‌ها در خواب

اگر خواب دیدید که در حال پرواز به طرف ستارگان آسمان هستید، نشانه این است که شما از مکان زندگی خود خسته شده اید و می‌خواهید آنجا را تغییر بدهید تا رفاه بیشتری داشته باشید. خسته شدید از اینکه دائماً نگران مشکلات خود بوده و استرس دارید. می‌خواهید زندگی شادی داشته و از غم‌ها فاصله بگیرید.

تعبیر دیدن ستاره در خواب از دیدگاه معبران

معبران معتقدند دیدن ستاره در خواب می‌تواند معانی زیر را داشته باشد:

 1. ستاره شناخته شده‌ای را اگر در خواب ببینید، نشانه عقلانیت عقیده و رفاه واقعی است.
 2. اگر خواب ببینید که ستاره‌ای دارید، نشانه این است که در بین مردم جایگاه خوبی داشته و مردم به شما علاقمندند.
 3. دیدن ستاره در خواب می‌تواند نشانه شکوه و تعالی باشد.
 4. اگر ستاره‌ای را در آسمان دیدید نشانه این است که شما فرد جاه طلبی هستید.
 5. اگر ستاره‌ها را در آسمان دور دیدید، نشانه این است که باید برای رسیدن به اهداف خود تلاش بیشتری کنید.
 6. اگر دیدید ستاره از آسمان در روی شما افتاده است نشانه تصادف یا بیماری ناگهانی می‌باشد.
 7. اگر دیدید ستاره از آسمان در روی شخصی می‌افتد که غائب است، یعنی این شخص به خانه برمی‌گردد.
 8. به طور کلی دیدن ستاره در خواب نشانه مثبتی بوده و تغییر مثبتی در زندگی شما ایجاد می‌شود و شاید به سفر بروید.
 9. اگر ستارگانی را در خواب دیدید که به وسیله ابر پوشیده شده‌اند، نشانه بدشانسی است.
 10. اگر خواب دیدید که ستاره‌ای در روی سر بیمار به زمین می‌افتد، نشانه مرگ است.
 11. دیدن ستاره قرمز هم در خواب می‌تواند نشانه مشکلاتی باشد که ممکن است برای شما به وجود بیاید.
 12. اگر ستارگان آبی و سفیدی را در خواب دیدید که چشمک می‌زنند نشانه شادی فراوان است و یا ممکن است نشانه آبادی وطن باشد.
 13. دیدن ستارگان درخشان می‌تواند حکایتی از بخشنده بودن فرد داشته باشد.

تعبیر خواب ستاره

سخن پایانی

دیدن ستاره در خواب معمولاً نشانه خوشی و خیر است ولی در افراد و موارد مختلف تعابیر متفاوتی دارد. به این صورت دیدن ستاره در خواب از فردی به فرد دیگر ممکن است کاملاً با هم فرق کند ولی معمولاً نشانه خیر و سعادت است، مخصوصاً اگر شما ستاره نورانی و درخشانی را در خواب ببینید، بسیار خوب بوده و نشانه بزرگوار بودن است.

دیدن ستارگان فراوان در خواب می‌تواند نشانه خوش شانسی بیننده خواب باشد. احتمالاً ثروت زیادی به دست می‌آورد ولی باید برای رسیدن به این ثروت تلاش کند.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب ستاره

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

معنی دیدن ستاره قرمز در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x